OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Vajan Anime stiilis kunsti tegijat...

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Samca



Liitunud: 11 Nov 2008
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 01:40    Teema: Vajan Anime stiilis kunsti tegijat... Vasta viitega

Tervitus...

Täiesti uus sellel maastikul ja ise eriti suur fänn ei ole...

Aga palve on mul suur...

Nimelt on mul vaja teha üks väga tähtis kingitus ühele väga tähtsale inimesele. Juhtumisi on see inimene ka suur anime austaja.

Ehk siis on mul vaja kedagi, kes suudaks ühe foto järgi joonistada pildi vastavas stiilis, nii, et see pilt jääb samaks aga et tegemist on anime stiilis joonistusega. Pilt ise peaks olema A3 formaadis ja sellisel pinnal, mida ka raamida annaks...

Pildiga on äärmiselt kiire (vajan seda enda kätte valmiskujul hiljemalt 10. dets) ja ma olen valmis korraliku töö eest ka maksma. Kui keegi tunneb end piisavalt tugevana selles vallas, siis palun andke mulle endast teada... Ka siis kui teil on keegi tuttav, kes nendele kriteeriumidele vastab.

Kui töö on väga hea, siis oleks üks tellimus veel...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 18:50    Teema: Vasta viitega

aga näita fotot kah siis juba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Samca



Liitunud: 11 Nov 2008
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 19:18    Teema: Vasta viitega

Fotot avalikult ei näita, sest inimene kelle jaoks seda vajan on samuti selle foorumi lugeja aeg-ajalt ja seega võib asja ära jagada...

Kui keegi on valmis seda ette võtma (ennem thaks miskit varasemat loomingut kah näha) siis saadan foto...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 20:31    Teema: Vasta viitega

Anime foorum artises - http://artis.monzi.org/viewforum.php?f=36&sid=dea0b3bb90ddd353e64746ac9dab54b7

Tee endale ju konto ja võta mõne inimesega ühendust, kelle pildid sulle sealt meeldivad, äkki on nad nõus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: