OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued animed on halvemad kui vanad?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 16:06    Teema: Vasta viitega

Isver, The Prisoner... Selle halvad osad on keskpärased, aga selle head osad on orgasmilised. Kallis Kallis
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 16:54    Teema: Vasta viitega

Um... kas äkki ei ole nii ,et vanasti tehti lihtsalt vähem animeid kui tehakse praegu? Ja kas vanasti ei olnud seega ka ¾anre vähem milles animeid tehti? Või on manga autoreid niipalju juurde tulnud ,et valik mille põhjal uus anime teha on läinud suuremaks?
Ma arvan ,et asi on lihtsalt edasi arenenud: mahukamaks ja mitmekülgsemaks muutunud. Seetõttu on enesele meeldiva anime kõrval ka palju sellist mis ei meeldi.

Pildi kvaliteet on ju aga igaljuhul paremaks läinud ja ka heli on uutel anime filmidel/sarjadel tihti parem kui vanadel (see on aga pigem maitse küsimus maybe ??? )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 16:59    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Isver, The Prisoner... Selle halvad osad on keskpärased, aga selle head osad on orgasmilised. Kallis Kallis

Jeh. Aastaid ees, jätkuvalt. Nad plaanivad mingisugust remake'i nüüd.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 23:12    Teema: Vasta viitega

Mulle just uuemad animed meeldivad rohkem kui vanemad. Miks?
sellepärast et vanade kvaliteet on niivõrd madal, et ei kutsu isegi vaatama, kuigi iseenesest võib olla hea anime. Uued on kohe ilusad, teravad ja helid on 100 korda paranenud.
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 19:50    Teema: Vasta viitega

Tenshi-san kirjutas:
Mulle just uuemad animed meeldivad rohkem kui vanemad. Miks?
sellepärast et vanade kvaliteet on niivõrd madal, et ei kutsu isegi vaatama, kuigi iseenesest võib olla hea anime. Uued on kohe ilusad, teravad ja helid on 100 korda paranenud.


Hmmm...
Uute all ma m6tlesin, ma neid animesi, mis see september v2lja tulid..
Nii et vanade animede all ma m6tlesin neid animesi, mis hakkasid v2lja tulema ENNEM septembrit (Kuigi neid, mis tulid v2lja augusti kuus ei saa eriti vanadeks kutsuda...)...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 20:03    Teema: Vasta viitega

aah tüüp, sa oled idikas.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 20:34    Teema: Vasta viitega

sa võrdled kuni 30 animet üle 3000 animega? Et see näitaks siis üldist pilti anime halvenemisest?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 20:52    Teema: Vasta viitega

Minu arust on hoopis paremaks läinud, sest anime joonistamine nagu iga teine käsitööala paraneb järjest sedavõrra kuidas kogemusi juurde tuleb. Sellepärast on uuem anime mitmeid kordi vanast animest parem, lihtsalt inimesed kes neid joonistavad on paremini joonistama õppinud, käsikirjutajatel on ajapikku tänu elukogemuse suurenemisele meel rohkem lahti läinud ning heliloojate kogemustepagas on paari hiljutiavastatud noodi võrra rikkam. Elu läheb paremaks, jääge positiivsuse lainele hoolimata meie endi majanduslangusest.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 21:05    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
sa võrdled kuni 30 animet üle 3000 animega? Et see näitaks siis üldist pilti anime halvenemisest?


Jah seda ma p6hiliselt m6tlengi....
Suurem osa nendest uutest animedest on mingid otakubait-id (Nendest uutest animedest oli mingi 5/6 mingi otakubait-id.)...Ausalt 8eldes on need otakubait-id lihtsalt si*tad minu arust (Ma tean, et need anime tegijad lihtsalt annavad, inimestele mida nad tahavad, et teenida v6imalikult palju raha..)..
Igatahes lihtsalt mind huvitab mitu inimest on rahul selle massilise otaku animede v2lja laskega ja mitu ei ole... ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 21:08    Teema: Vasta viitega

Pane siis järgmine kord teemale parem/täpsem pealkiri ning lisa hääletuse võimalus :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 21:31    Teema: Vasta viitega

Mind huvitaks muidu, milliste animede põhjal eriku arvamus välja kujunes? Et äkki on midagi teisest ¾anrist sulle soovitada jälgida?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 21:42    Teema: Vasta viitega

mina olen erikuga nõus. minu arvates on enamus uutest animedest suht juustult animeeritud. enamus lemmik seeriaid pärinevad 90ndate lõpust või selle aastatuhande algusest. vanemad asjad on ikka palju khuulima tonaalsusega ja tavaliselt ka normaalsema sisuga kui uuemad. räme üldistus aga nii ta minu jaoks on.

Tsiteerin::
Igatahes lihtsalt mind huvitab mitu inimest on rahul selle massilise otaku animede v2lja laskega ja mitu ei ole...


mina pole rahul. tavaliselt kui midagi uut vaadata tahan siis hakkan ikka minevikus kaevama kui uusi vidinaid kammima. kaua sa ikka jaksad neid pantsusid ja paska vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 22:45    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Otakubait

Defineeri otakubait?
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 23:29    Teema: Vasta viitega

Mind ei häiri, sest ma suudan enda jaoks meeldiva enamikel juhtudel juba enne vaatamist välja filtreerida ja ei vaata kõige seda saasta, mida toodetakse, hambad ristis läbi. Mida rohkem valikut, seda raskem on teri sõkaldest eraldada, kuid see ei tähenda, et suur valik halb oleks. Võibolla mõnele just meeldib see pantsu ja otakunduse üleekspluateerimine, nemad siis valivad sellised animed (tähendab - kindlasti meeldib mõnele, sest muidu selliseid ju ei tehtaks). Kellele ei meeldi, see leiab ka teistsugust. Või tahad sa, erik, väita, et nende 30 uue anime hulgast on tõesti tervelt 25 need nõndanimetatud otakubaitid? Ja kui olekski, kas siis viiest uuest animest vaatamiseks ei piisa?

Lisaks tahan küsida, et paljusid nendest sügisestest animetest sa reaalselt vaadanud oled? Vähemalt esimest osagi. Michiko no Hatchin vaadatud? Kurozuka? Casshern Sins? Mouryou no Hako? Kuroshitsuji? Tytania? Tales of the Abyss? GA-REI -zero- kasvõi (kuigi seda ma küll vaadata ei soovitaks)? Need on ka kõik otakubaitid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 23:47    Teema: Vasta viitega

Mina näiteks ei vaatagi nii uusi sarju, mis on veel ahjusoojad. Ma ootan kuni kõik osad väljas on ning rahvas on hinnangu ära andnud, kas siis üldjoontes hea või halb. Kui ikka väga kiidetakse ja on minu ¾anr, siis hakkan vaatama ja aega kulub palju vähem.

Siiski selle järgi mida ma lugenud olen tundub, et sellest hooajas on mul niimõndagi, mida vaadata seega ei nõustu erikudga :P

(NB teema on väga sürr ja järjes imelikumaks läheb-varsti on "2008 sügishooaja" dublaa¾)
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 00:14    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Mind ei häiri, sest ma suudan enda jaoks meeldiva enamikel juhtudel juba enne vaatamist välja filtreerida ja ei vaata kõige seda saasta, mida toodetakse, hambad ristis läbi. Mida rohkem valikut, seda raskem on teri sõkaldest eraldada, kuid see ei tähenda, et suur valik halb oleks. Võibolla mõnele just meeldib see pantsu ja otakunduse üleekspluateerimine, nemad siis valivad sellised animed (tähendab - kindlasti meeldib mõnele, sest muidu selliseid ju ei tehtaks). Kellele ei meeldi, see leiab ka teistsugust. Või tahad sa, erik, väita, et nende 30 uue anime hulgast on tõesti tervelt 25 need nõndanimetatud otakubaitid? Ja kui olekski, kas siis viiest uuest animest vaatamiseks ei piisa?

Lisaks tahan küsida, et paljusid nendest sügisestest animetest sa reaalselt vaadanud oled? Vähemalt esimest osagi. Michiko no Hatchin vaadatud? Kurozuka? Casshern Sins? Mouryou no Hako? Kuroshitsuji? Tytania? Tales of the Abyss? GA-REI -zero- kasvõi (kuigi seda ma küll vaadata ei soovitaks)? Need on ka kõik otakubaitid?


Ei ega ma nii t2pselt seda arvu v2lja 8elnud..Aga selle all ma m6tlesin, et lihtsalt suurem osa nendest on otakubait-id....
Ma olen paljusi nendest vaadanud kuigi need mida sa mainisid ei ole suured otakubait-id nagu majutsu no index või kannagi...
Aga jah need animed, mida sa mulle mainisid ei ole minu arust eriti huvitavad (Need lihtsalt pole minu zanr, aga muidu ytleks, et need h2sti on tehtud..)..
Kuroshitsuji on anime mis on nati liiga shojo-lik minuarust...
Ma olen, nende uute animedega kursis (Ja olen kahjuks avastanud, et midagi muud peale One outs-i ei tulnud, mis huvitaks mind.).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 01:29    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
vanemad asjad on ikka palju khuulima tonaalsusega ja tavaliselt ka normaalsema sisuga kui uuemad.

Tõsi. Sa võid tonaalsuse all pidada silmas mida tahes ja sul oleks ikkagi õigus. 80-ndate ja 90-ndate alguse animetes on mingisugune eriline tonaalne mõnuelement, mida me võime selgelt tunda karakteritest, dialoogist, mise en scene'dest ja isegi koloreerimisest. Tänapäevasemate seeriate puhul on see tunne kuhugi ära kadunud, kui sa just üks nendest pole.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 22, 2009 12:48    Teema: Vasta viitega

hmm, noh minu meelest see "septembri" võrdlus ei ole just kõige parem... loomulikult on seal klassikalised animed nagu sailor moon ja nii, eks LaLaLaa aga üldiselt on minu meelest ka hiljutised väga palju paremad. lihtsalt. minu arust on nana, champloo, bebop, gits ja sellised lihtsalt vapustavalt head! Kallis Kallis
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Jan 22, 2009 21:59    Teema: Vasta viitega

ma arvan et ee




2008 oli hale animeaasta yhel käel saab kuidagi kokku mingid riismed ( loeme uued animed )
kisub juba nikui ameerikaks vändatakse muutkui järgi ning yks järg on hullem kui teine...
jääb mulje et vaestel japsidel on ideekramp


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 22, 2009 22:42    Teema: Vasta viitega

Ometi oli ju nii palju head. Vähemalt 3 tükki. Miks peab koguaeg negatiivset poolt vaatama? T_T
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: