OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Manga university

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 15:05    Teema: Manga university Vasta viitega

Manga university ehk MU on üks hea tasuline joonistamis õppimise lehekülg kus õppetatakse onlinega kuidas mangat joonistada.Sealt saab osta sketch markereid,Manga studio EX 3.0 Ja kokka raamatuid. Kui ostad MU õppimise komplekti pead iga nädal 2 korda panema DVD oma arvuti sisse sealt hakkad joonistama.Lõppus skännid pildid ära ja saada neile mail-i peale. link :
http://www.howtodrawmanga.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 15:58    Teema: Vasta viitega

Ei tõmba. Isegi kui ma joonistada tahaks. Hea äriidee tundub muidu.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 16:18    Teema: Vasta viitega

Esmalt ütleksin midagi samasugust nagu eelmine postitaja Ummi.
Teiseks,

Tasuta tutorialid, mis on mangastiili suunitlusega, kui sa tahad ainult inimesi joonistada- http://www.mangarevolution.com/tutorials.php
Tasuta tutorialide kogu üleüldiselt joonistama õppimise kohta- http://shii.org/2ch/art.html

Ja kui sa tahad oma joonistuste kohta tasuta tagasisidet siis proovi mõnda kunstialast foorumit nagu conceptart vms. artis.monzi.ee's on ka inimesi, kes tagasisidet pakuks.

Ma arvan et hästi animet joonistama saab õppida ka ilma raha maksmata.

Mis värk selle kokaraamatuga seal on? Tundub kuidagi kohast väljas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 18:03    Teema: Vasta viitega

PlastiLiin kirjutas:
Ma arvan et hästi animet joonistama saab õppida ka ilma raha maksmata.

ilma õpetajatele raha maksmata, sest materjali ja ajakulu on ikka olemas ning ajakulu kindlasti suurem ise õppides kui hea õpetaja käe all seda tehes.

ps! animet ei joonistata, animet tehakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 23:50    Teema: Vasta viitega

See lause oli natuke segane, ma loodan et ma sain õigesti aru.
Praegu on hobi korras joonistamiseks väga head iseõppimise võimalused. Need, kes ise sellesse süvenevad ja kellele meeldib joonistada õpivad suht koht kiiresti. Netis on palju materjali ja ka poest saab osta raamatuid. Ja kui on vaja isiklikumat lähenemist piltidele ja tuttavate tagasisidest ei piisa, siis nagu ma ütlesin, on olemas internet.
Õpetaja otsimine (st. kunstikooli minemine ja muu sarnane) on inimesele, kes asja väga tõsiselt võtab, loodab sellel alal tööd teha(Muidugi on ka erandeid) ja ma arvan, et keskmine animestiilis joonistada õppida soovija asja nii tõsiselt ei võta.

Ainuke pluss, mis ma selle tasulise õppe juures leiaksin on see, et peab ennast sundima pilte joonistama iga nädal. Kuigi siis tekiks küsimus, miks inimene, kes muidu ei viitsiks joonistada võtab joonistamiseteemalisi kursusi. Aga ka see on tegelikult arusaadav, mõnikord lihtsalt ei ole tuju.

See on lihtsalt minu arvamus, miks ei ole mõtet selliseid kursuseid võtta. Muidugi ega see midagi halba ei tee(kui kursuses just midagi kohutavalt valesti ei õpetata), kui raha jalaga segada on ja ise rahul ollakse. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 16:49    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

ps! animet ei joonistata, animet tehakse.

Kuna tegemist on ikkagi joonisfilmidega, siis alguses ikkagi joonistatakse ju? Või?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 19:13    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
ruri kirjutas:

ps! animet ei joonistata, animet tehakse.

Kuna tegemist on ikkagi joonisfilmidega, siis alguses ikkagi joonistatakse ju? Või?

ma ütleks siis niimodi: kui sa oskad joonistada, siis ei tähenda see seda, et sa oskad animet teha. kui aga oskad animet teha, siis oskad kindlasti (eeldan, et on tegemist joonistatud animega) ka joonistada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 10:56    Teema: Re: Manga university Vasta viitega

Misa kirjutas:
Ja kokka raamatuid


hmm, mulle ei jõua kohale... emm

Misa kirjutas:
http://www.howtodrawmanga.com/


njah, mul on endal kodus seeria How to draw Manga mitu osa ja need väga head nii, et ... jep, not interested.
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: