OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

M: manga

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
6un



Liitunud: 20 Okt 2008
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 19:14    Teema: M: manga Vasta viitega

Tervitus,
mul oleks müüja(jälle ja ikka veel) "Hellsing"vol 7 "Naruto"vol 17 ning "Chobits" vol 7 , 8 saksa keeles (kaasas postkaart Chi'st)
Kunagi ammu sai Krisost tellitud aga nad koguvad tolmu(ruumipuudus) ning arvatavasti ei osta ka nendest sarjadest enam juurde.
Raamatud asuvad Tallinnas. PM kui on soovi :)
Pildid ka: http://s216.photobucket.com/albums/cc221/6un/?action=view&current=09022009007.jpg
Ja kui huvi on siis on ka välja pakkuda ka sellised:
"Ptolemaiose värav" ,"Troonide mäng" esimene raamat, mõlemad 200EEK Sari õnnetuid lugusi :"Roomajate ruum" ja "Karm kool" 100EEK tükk


Viimati muutis seda 6un (Kolm Apr 01, 2009 18:54). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 19:52    Teema: Vasta viitega

Kas "Ptolemaiose värav" on hea?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
6un



Liitunud: 20 Okt 2008
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 20:03    Teema: Vasta viitega

Mulle isiklikult meeldis, see on küll Bartimaeuse triloogia viimane raamat aga ma leian, et igal raamatul on oma stoori ja neid võib vabalt kõiki eraldi lugeda(nagu mina, alustan alati tagantpoolt) :P

Tsiteerin::
Kaks tuhat aastat on möödunud sest ajast, kui Bartimaeus oma võimete tipul oli – võitmatu lahinguis ja võimsa võluri Ptolemaiose usaldusalune. Nüüd, maal vangis ja oma isand Nathanieli põlglikku suhtumist taluma pidades, taipab Bartimaeus, et tema jõud on otsakorral.
Samal ajal uurib varjunime all Londonis elav Kitty Jones salamahti võlukunsti ja deemoneid, lootes lõpetada džinnide ja inimeste vahelise igavese vastuseisu.

Bartimaeuse triloogia erakordne viimane raamat ühendab endas erinevaid sajandeid ja viib lugejad seni tundmatutesse maailmadesse. Bartimaeuse, Nathanieli ja Kitty saatused ühinevad veel viimast korda. Koos peavad nad võitma reeturist võlurid, paljastama verdtarretamapaneva vandenõu ja astuma vastu kõige suuremale ohule, mida võlumaailm elades näinud on. Ning mis kõige hullem – nad peavad võitlema üksteisega…
RR koduleht
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 20:06    Teema: Vasta viitega

Tegelt mulle meeldib ikka algusest hakata lugema igasugu -loogiaid, äkki mõni päev hangin hoopis esimese osa (mingi amulet oli vist) ja loen hoopis seda. Edu müügiga.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: