OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Amazing Nuts!

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Okt 18, 2008 22:03    Teema: Amazing Nuts! Vasta viitega



Amazing Nuts!

- Nakayama Daisuke, Aoki Yasuhiro, Yamashita Takashi, 4°Fahrenheit 2006

Avex



Kahjuks on see suurepärane Stuudio 4°C kogumik ilmunud vaid jaapanikeelsena ja ilma eng subtiitriteta. Mind hoiatati ette, et vaataksin kõigepealt viletsapildiliselt ingliskeelse tiitrireaga ja alles siis võiks asuda DVD kvaliteetsema reliisi kallale, kuid pärdik nagu ma olen tegin kõike vastupidi. Või siis tähendab vaatasin ainult jaapani audioga DVD-d, sest minu Pioneer ei võtnud mkv faile jutule ja arvuti kirtsutas samuti nina. Otsisin küll netist kooderit, kuid sattusin pidevalt mingite venelaste saitidele ja loobusin. Neid neetud failide vorme tuleb kiiremini juurde kui ma isegi silmi pilgutada suudan ja iga hommik peaks uue kooderite megapaki installima, võib-olla veab kuidagi õhtuni välja.



Amazing Nuts! oli meeletu silmakompvek ja kõrvamesi. Dialoogide mitte mõistmine polnud probleemiks, jutu asemel sai hoopis täie meelega nautida visuaalset külge ja kuulata taustaks kõlavat mussi. Kohati trip hop, siis jälle pseudo-pop´ilik energia purse, järgmisena justkui varajane Chemical Brothers´i tehcno dance ja lõputiitrite taustaks veelgi varajasem minimalistlik tekno. Ja kui nüüd lisada tsillile mussile veel meeletutes värvides ja abstraktsusteni küündiva kiire montaa¾iga action kollaa¾i, on tulemus taju purustav kogemus. Energia, jõulisus ja originaalsus, animatsioon suure A tähega.



Isiklik lemmik oli esimene lugu "Total Astro Liner", segu Jet Set Radio´st, Gorillaze videotest, Viewtiful Joe´st ja Tank Girl´i koomiksitest. Keegi võiks lausa külla tulla, et saaksin seda 7 minutilist animatsiooni demonstreerida. Ka "Kung Fu Love" oli meeltu. Studio 4°C töödest on mul paar asja varemgi nähtud, kuid nüüd hoian kohe eri huviga silma peal.


_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Laup Okt 18, 2008 23:26    Teema: Re: Amazing Nuts! Vasta viitega

Trash kirjutas:
...vaatasin ainult jaapani audioga DVD-d, sest minu Pioneer ei võtnud mkv faile jutule ja arvuti kirtsutas samuti nina. Otsisin küll netist kooderit, kuid sattusin pidevalt mingite venelaste saitidele ja loobusin. Neid neetud failide vorme tuleb kiiremini juurde kui ma isegi silmi pilgutada suudan ja iga hommik peaks uue kooderite megapaki installima, võib-olla veab kuidagi õhtuni välja.


1 - Tõmba ja käivita CCCP Insurgent ja eemalda kõik filtrid/koodekid/etc mis nimekirja ilmuvad;
2 - Tõmba ja paigalda CCCP (Combined Community Codec Pack);
3 - ???
4 - Kasum.


Mis Amazing Nuts! kogumikku puutub, siis sellest olen näinud ainult kahte animatsiooni: Global Astroliner Gou ja Kung-Fu Love. Mõlemad meeldivad väga, just eriti laheda visuaalse külje pärast. Eriti Kung-Fu Love. Glass Eye ja Joe and Marilyn ei ole paraku veel tõlgitud, olen ainult niipalju näinud, kui selles muusikavideos näha saab. Trash, kuid palju kahes viimatinimetatud animatsioonis üldse dialoogi on? Ehk saaks ka lihtsalt RAW`i vaatamisega hakkama. Eriti huvitav tundub mulle Glass Eye.


Trash kirjutas:
Studio 4°C ruulib.

+1
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Okt 18, 2008 23:43    Teema: Vasta viitega

Tänud linkide eest aga tegelikult oli see üks varasem blogipostitus mille lihtsalt siia kopeerisin ja tänu sellele pole neid koodekeid enam vaja. Eriti veel sellist mil nimeks valusaid mälestusi esiletoov CCCP. He he!

Mäletamist mööda saab vabalt vaadata ka ilma subbita, sest rõhk on visuaalsel küljel, mitte stooriliinil ega kauniskõnel. Näiteks Deep Imagination custom subbitud DVD-l millest täna sai kirjutatud oli samuti viimane ( ja parim lühifilm ) ilma tekstita, kuid absoluutselt ei tekkinud tarvet teada saada, et mis need 4 lauset ja 2 ekraanil vilksatavat teksti tähendasid. Sai ilma suurepäraselt hakkama.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2008 02:34    Teema: Vasta viitega

Glass Eye ja Joe and Marilyn ei meeldinud mulle absoluutselt. Halb art, halb animatsioon, halb muusika ning tunduvalt ilmetumad (halvemad) lood kui esimeses kahes. Kõik halb.

Glass Eye's tegelikult polegi otsest sü¾eed, on lihtsalt katkenditena esitatud visuaalmotiivid, mis tervikuna, läbi pideva korduse, üritavad midagi jutustada. Motiivideks on aga sihukesed asjad nagu surnud silmadega tüdruk, linnapilt, kaks käett teineteisest kinni hoidmas ning hunnik tablette. Mida iganes nad öelda ka ei tahaks, "tänan, ei," on minu vastus.

Joe and Marilyn oli nii halb, et ma ei taha mõeldagi sellele.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 18:05    Teema: Vasta viitega

Amazing nuts on üks mõnusamaid amv'de kogusid mida ma näinud olen. Taustamuusika oli ülipädev. Kuigi viimane videoklipp ei olnud minu maitse järgi, kiidan tagant ja soovitan kõigile vaatamiseks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 06:48    Teema: Vasta viitega

Ise vaatasin samuti selle ära, eriti meeldis gängide klipp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: