OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Teie mangakollektsioon
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 22:49    Teema: Vasta viitega

Mul on ainult

BLAME! neli volüümi
Yotsubato! seitse volüümi
Love Roma 5 volüümi

Ja kui see nende hulka sobib, siis

ROBOT 3 volüümi (varsti tellin ülejäänud 7)

Tunnistan ausalt, et eelistan mangasid pigem ekraanilt kui paberilt lugeda. Kui ma teaksin mõnda taskukohast kohta kust doujinshisid tellida, siis oleks mul neid ka vähemalt oma kümmekond. Aga ma ei tea.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 15, 2008 09:04    Teema: Vasta viitega

minu manga ja anime
kolm esimest riiulit
kolm alusmist riiulit
Mangasi kokku 234 (battle Royall 2-4 välja laenatud) ja animet ikka veel 15
_________________
Mõh?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vanamees



Liitunud: 23 Juul 2008
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Esm Sept 15, 2008 18:31    Teema: Vasta viitega

vanamehel on ka väikene mangakogu tekkinud! :)

14 voli negimat! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 11:07    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
Ma ei tea, ehk on asi minus, kuid ma ei näe ideed omale soetada animeid justkui korrapäratult. Et mingi sarja osad 3, 9 ja 17 näiteks. See on sama nagu näha mingist sarjast (anime või teleseriaal, vahet pole) ainult osasi 3, 9 ja 17 ju, ei? Ehk keegi seletab musugusele võhikule. emm

EDIT: Alles nüüd märkasin, et kirjutasin animeid, kuigi mõtlesin mangasi. Õnneks said kõik aru, mis mõtlesin. :)


Ma ei tea, ehk on asi minus, kuid ma ei näe ideed omale mangasid üleüldse soetada. Kaaned on küll ilusti värvilined aga kui te sisse piilute (eeldan et olete seda teinud) siis on raamatute sees vaid mingid MUSTVALGED pildid. Teksti on minimaalselt ja sageli esineb terveid lehekülgi kus ei ole dialoogi poegagi. Sellest hoolimata julgevad nii mõnedki mangakad kurta, et oi-oi kui raske nende elu on ja kuna töö valmimise tähtaeg nii ligi ei jõua piisavalt väljas pidutsemas käia.

Mangadega (ja üleüldse enamike juturaamatutega) ei ole ju pikemas perspektiivis mitte midagi teha. Loed korra ja siis jäävad nad riiulile LAIUTAMA. Tühjalt riiulilt on oluliselt kergem tolmu pühkida kui raamatuid täis isendilt! Kui sul on vaid paar mangat siis võibolla tõesti loed neid lausa 2 korda aga kogu suurenenes väheneb jõudsalt lugemiskordade arv.

Kõigele lisaks on mangad liimköites, tänu millele on neid suhteliselt ebamugav lugeda (eriti kui püüad kaani ja raamatu selga mitte kahjustada). Kirjastajad justkui ei soovigi, et sa mangadega midagi peale riiulis eksponeerimise teeksid. Liimköite puhul on vähemalt see hea asi, et kuna mangade paber on üldjuhul poorne, siis hoiab liim lehti paremini koos kui klantspaberi puhul.

Rolling Eyes
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 12:16    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Ragnaripea kirjutas:
Ma ei tea, ehk on asi minus, kuid ma ei näe ideed omale soetada animeid justkui korrapäratult. Et mingi sarja osad 3, 9 ja 17 näiteks. See on sama nagu näha mingist sarjast (anime või teleseriaal, vahet pole) ainult osasi 3, 9 ja 17 ju, ei? Ehk keegi seletab musugusele võhikule. emm

EDIT: Alles nüüd märkasin, et kirjutasin animeid, kuigi mõtlesin mangasi. Õnneks said kõik aru, mis mõtlesin. :)


Ma ei tea, ehk on asi minus, kuid ma ei näe ideed omale mangasid üleüldse soetada. Kaaned on küll ilusti värvilined aga kui te sisse piilute (eeldan et olete seda teinud) siis on raamatute sees vaid mingid MUSTVALGED pildid. Teksti on minimaalselt ja sageli esineb terveid lehekülgi kus ei ole dialoogi poegagi. Sellest hoolimata julgevad nii mõnedki mangakad kurta, et oi-oi kui raske nende elu on ja kuna töö valmimise tähtaeg nii ligi ei jõua piisavalt väljas pidutsemas käia.

Mangadega (ja üleüldse enamike juturaamatutega) ei ole ju pikemas perspektiivis mitte midagi teha. Loed korra ja siis jäävad nad riiulile LAIUTAMA. Tühjalt riiulilt on oluliselt kergem tolmu pühkida kui raamatuid täis isendilt! Kui sul on vaid paar mangat siis võibolla tõesti loed neid lausa 2 korda aga kogu suurenenes väheneb jõudsalt lugemiskordade arv.

Kõigele lisaks on mangad liimköites, tänu millele on neid suhteliselt ebamugav lugeda (eriti kui püüad kaani ja raamatu selga mitte kahjustada). Kirjastajad justkui ei soovigi, et sa mangadega midagi peale riiulis eksponeerimise teeksid. Liimköite puhul on vähemalt see hea asi, et kuna mangade paber on üldjuhul poorne, siis hoiab liim lehti paremini koos kui klantspaberi puhul.

Rolling Eyes


Kui ma koolist tulen pean ma tavaliselt kuni 2 tundi ootama rongi...See aeg oli ennem hullem kui piinamine minu jaoks, aga nyyd on mul v2hemalt paar mangat ja 2 tundi l2heb m88da nagu niuhti (Mina loen parimaid mangasi mitu mitu mitu korda l2bi..Mitte mingi 1, 2 korda.)..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Püh Sept 21, 2008 13:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Püh Sept 21, 2008 12:41    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Ragnaripea kirjutas:
Ma ei tea, ehk on asi minus, kuid ma ei näe ideed omale soetada animeid justkui korrapäratult. Et mingi sarja osad 3, 9 ja 17 näiteks. See on sama nagu näha mingist sarjast (anime või teleseriaal, vahet pole) ainult osasi 3, 9 ja 17 ju, ei? Ehk keegi seletab musugusele võhikule. emm

EDIT: Alles nüüd märkasin, et kirjutasin animeid, kuigi mõtlesin mangasi. Õnneks said kõik aru, mis mõtlesin. :)


Ma ei tea, ehk on asi minus, kuid ma ei näe ideed omale mangasid üleüldse soetada. Kaaned on küll ilusti värvilined aga kui te sisse piilute (eeldan et olete seda teinud) siis on raamatute sees vaid mingid MUSTVALGED pildid. Teksti on minimaalselt ja sageli esineb terveid lehekülgi kus ei ole dialoogi poegagi. Sellest hoolimata julgevad nii mõnedki mangakad kurta, et oi-oi kui raske nende elu on ja kuna töö valmimise tähtaeg nii ligi ei jõua piisavalt väljas pidutsemas käia.

Mangadega (ja üleüldse enamike juturaamatutega) ei ole ju pikemas perspektiivis mitte midagi teha. Loed korra ja siis jäävad nad riiulile LAIUTAMA. Tühjalt riiulilt on oluliselt kergem tolmu pühkida kui raamatuid täis isendilt! Kui sul on vaid paar mangat siis võibolla tõesti loed neid lausa 2 korda aga kogu suurenenes väheneb jõudsalt lugemiskordade arv.

Kõigele lisaks on mangad liimköites, tänu millele on neid suhteliselt ebamugav lugeda (eriti kui püüad kaani ja raamatu selga mitte kahjustada). Kirjastajad justkui ei soovigi, et sa mangadega midagi peale riiulis eksponeerimise teeksid. Liimköite puhul on vähemalt see hea asi, et kuna mangade paber on üldjuhul poorne, siis hoiab liim lehti paremini koos kui klantspaberi puhul.

Rolling Eyes


ma loen neid väga palju kuskil 5-6 korda läbi ja siis paari päeva pärast tahan uuesti lugeda :)
_________________
Mõh?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Miku



Liitunud: 21 Sept 2008
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 22, 2008 16:04    Teema: Vasta viitega

Chobits vol vol.1-8
The Wallflower vol.1-5,8-11
Gacha Gacha vol.1-5
Naruto vol.21,27
Sugar Sugar Rune vol.2-5
ES vol.2,5
Basilisk vol.5
Gacha Gacha TNR vol.1-2
Fruits Basket vol.1
Shugo Chara vol.3
Death Note vol.7,9
Genshiken vol.7,9
Loveless vol.1
Full Moon O Sagashite vol.4
Genshiken vol.9
Love Letters vol.2
Negima vol.5,10,14
Nana vol.4
:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2008 15:57    Teema: Vasta viitega

Ma t2na ostsin endale Gintama vol. 7-me...Nyyd on mul koos 7 mangat. LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 20:42    Teema: Vasta viitega

Sain Love Hina 1.osa täna . Hentai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 20:51    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Sain Love Hina 1.osa täna . Hentai

Ma kaalusin samuti võimalust vastava manga esimene osa täna endale soetada, aga peale pikka kaalutlemist otsustasin, et säästan oma rahanatukest mõne tõsisema sarja tarbeks.

Enda kollektsioon on juba tükk aega tagasi ületanud maagilise 200 piiri, aga nimekirja pole veel jõudnud updeitida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 20:53    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Enda kollektsioon on juba tükk aega tagasi ületanud maagilise 200 piiri, aga nimekirja pole veel jõudnud updeitida.

200 mangat? Kus sa hoiad neid kõiki?

Oot, ja sa räägid veel raha kokkuhoiust?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 21:01    Teema: Vasta viitega

Usu või mitte, aga ühest väiksest kapist piisab, et neid jaapani koomiksiraamatuid hoiustada. ja raha kokkuhoiust nii palju, et ma valin mille peale raha raiskan...mõnikord...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 14:36    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:

Enda kollektsioon on juba tükk aega tagasi ületanud maagilise 200 piiri, aga nimekirja pole veel jõudnud updeitida.


lahe mul on ka üle 200 manga (umbes 240 pole ammu lugenud) ära tee nimekirja lihtsalt tee millegagi pilt ja näita bakalastele :)
_________________
Mõh?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 15:13    Teema: Vasta viitega

Hmm *läheb oma manga riiuli juurde ja hakkab vaadama:
Guru guru pon-chan : 1-5
chobits 1,2,3,7,8
sugar sugar rune:4
case closed:3.4.5
vampire knight: 1,2
Gakuen alice:2
death note: 1,4,13
maison ikkoku:6
bleach:1
ouran high school host club:3
fruits basket:1


Viimati muutis seda Misty-chan (Nelj Okt 30, 2008 09:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 17:49    Teema: Vasta viitega

Tena ostsin Love hina vol 1 ja 2
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 18:45    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
Ma ei tea, ehk on asi minus, kuid ma ei näe ideed omale soetada animeid justkui korrapäratult. Et mingi sarja osad 3, 9 ja 17 näiteks. See on sama nagu näha mingist sarjast (anime või teleseriaal, vahet pole) ainult osasi 3, 9 ja 17 ju, ei? Ehk keegi seletab musugusele võhikule. emm

Sa küsisid seda küll ammu, aga vastust ootad ikka veel. Ma räägin siis oma vaatevinklist.

Nimelt pole erinevate osade OMAMINE ja nende NÄGEMINE seoses. Vähemalt minu puhul on nii, et ma ikka enne loen seda seeriat ja siis otsustan, kas see on väärt ka tengelpunga paotamist. Kui juhtub, et seeria on eriti pikk, siis kvaliteet kohati tõuseb ja langeb. Isegi kui see väga nähtav pole, siis leidub loos alati momente, mis sulle teistest rohkem meeldivad ning vaid kõige suurepärasemad mangakad suudavad taset ühtlasena hoida. (See lause pole tegelikult päris tõene, sest mõne mangaka tase on ühtlaselt sitt - tema pole suurepärane.) Näide Narutost: Shika võitlus Akatsuki vastu on vist üks parimaid ever ja volume'id, milles see võitlus sisaldub, tahaks osta küll (ametlik tõlge peakski sealmaal olema või kohe sinnani jõudma). Enne ja pärast seda on aga väga palju jura, mida ma ei plaani osta. Võib-olla juhul, kui piraadiaarde üles kaevan ja rahast enam kahju pole, ostan ka ülejäänud, aga hetkel pole mul veel aardekaartigi.

On ka paar seeriat, mida ma ostan järjest. Julgesin oletada, et võib kohe osta. Neid ma netis lugenud pole ja ei loe ka, kuigi see ostmine mul vaevaliselt kulgeb.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 15:47    Teema: Vasta viitega

hmm täna õhtul kell 18-20 paiku saan pilti teha mul emal tööjuures kaasas siis ripputan ka siia üles :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 19:37    Teema: Vasta viitega

nanasid juurde tekkinud 5 tükki ja nüüd lähiajal kavatsen kõik 5 paradise kiss'i tellida. Armas kuri
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 19:49    Teema: Vasta viitega

Sain juurde 3 mangat:

Love Hina 2
One Piece 1
School Rumble 2 (1 osa tellin krisost)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 19:56    Teema: Vasta viitega

MA olen vahepeal juurde saanud:

School Rumble 8-10
Fairy Tail 1-4
Bleach vol 3 (seal oli see kena leekspintüdruk kaane peal, muidu poleks ostnud)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: