OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 26, 2008 18:45    Teema: Vasta viitega

Millal sind vanemaks peetud on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Reede Sept 26, 2008 19:36    Teema: Vasta viitega

ma arvasin samuti, et raidomees on palju vanem. nii oma 20ndate lõpus umbes..
muideks minul ei tekkinud ka mingisugust erilist bond'i oma klassikaaslastega keskkooli ajal. aga alati olid olemas sõbrad väljaspoolt kooli ning koolis tuleb ju niikuinii rohkem õppimisele keskenduda. mitte laterdada kõigiga... LaLaLaa
ja acousmatique, väga naljakas video LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Sept 26, 2008 20:24    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
acousmatique kirjutas:
ponytail kirjutas:
Koolis käid? Ma olin kindel, et sa oled nii kolmekümnene. Ma panen ikka alati vanustega puusse.

Paku veel neid numbreid teiste kasutajate kohta. Kui vana on nt. Ummi sinu meelest? Või Vabarnamees?

Vabarnamees on 28
Ummi 17
sina oled 23
kuidas läks?

i like this game

Almost, but not quite!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Reede Sept 26, 2008 21:31    Teema: Vasta viitega

Minul oli suhtlemisega probleeme põhikooli lõpus. Umbes kaks aastat ei suhelnud pea kellegagi oma klassis. Ma ei valinud seda teed vaid see suruti mulle peale ning ma saan aru mida Raidomees mõtleb kui ta ütleb, et tal ei ole teistega midagi rääkida. See ikka ei ole nii et lähed lihtsalt juurde ja kukud lobisema. Raidomehele lohutuseks, aga et peaaegu alati lähevad sellised asjad üle. Piisab ainult sellest et sattud teise seltskonda. Minul igatahes läks ja nüüd gümnaasiumis on kõik OK. Raidomehele soovitaks proovida olla aktiivsem ning ümbritseda ennast selliste inimestega, kellega sul on midagi rääkida. See tähendab, et vaadata endale välja veel mingi ring või tegevus, mis sind huvitab (peale anime). Teine võimalus on aktiivselt osaleda klassi/kooli tegemsites ja üritustes (mind nüüd tiriti kaasa ja ma olen üllatunud kui palju kulisside taga toimub). Kui oled aktiivne hakkavad inimesed ise sinu juurde tulema ja huvi tundma.

Ma tunnen kaasa kõigile retsitavatele. Minul toimus retsimine eelmine aasta, kuid ma ei pidand midagi tegema (ainult terve nädal irvitasin ja jälgisin) kuna minu retsija oli välismaale sõitnud.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 11:39    Teema: Vasta viitega

Hellou LaLaLaa
Mul oleks väheke abi vaja, nimelt ma pean tegema Shinto usust powerpoint esitluse, aga ma eestikeelset materjali ei leia eriti.
Tahtsin küsida kas kellelgi on mingi eestikeelene tekst shinto kohta alles ja kas nad jagaksid seda?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 16:21    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Hellou LaLaLaa
Mul oleks väheke abi vaja, nimelt ma pean tegema Shinto usust powerpoint esitluse, aga ma eestikeelset materjali ei leia eriti.
Tahtsin küsida kas kellelgi on mingi eestikeelene tekst shinto kohta alles ja kas nad jagaksid seda?


Shintokohta peaks olema raamatukogus midagi ..Akadeemilises näiteks(Rävala pst. 10), kust küll mitte ülikooli õpilased koju laenutada ei saa, aga kohapeal saad kasutada ja oma materjali välja noppida.
Keskraamatukogust peaksid koju ka saama laenutada(see on kuskil Kosmose juures vist).
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 17:05    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Hellou LaLaLaa
Mul oleks väheke abi vaja, nimelt ma pean tegema Shinto usust powerpoint esitluse, aga ma eestikeelset materjali ei leia eriti.


Sõnaraamat kätte ja tõlkima :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 17:17    Teema: Vasta viitega

Võhik kirjutas:
Ma tunnen kaasa kõigile retsitavatele. Minul toimus retsimine eelmine aasta, kuid ma ei pidand midagi tegema (ainult terve nädal irvitasin ja jälgisin) kuna minu retsija oli välismaale sõitnud.


Kuna me Ummiga nüüd samas koolis, oli meil samal päeval rets, aga ei ütleks, et ta midagi väga jubedat oli. :) Mul oli küll suhteliselt ära soditud nägu, õnneks selliste meigiasjadega tehti, mis veega maha tulid, kuid sellest ja suurest hulgast POMMIRÜNNAK!'test hoolimata, oli väga tore päev. Kui keegi karjus pommirünnak, siis pidid kõik rebased maha pikali viskama end... ja seda tehti ka keset tänavat ja selle tulemusel said riided suhteliselt mustaks. Aga nagu näha jäime ilusti ellu LaLaLaa


Järjekordne pommirünnak LaLaLaa Kuigi teaks ise ka, kus kohas pildi peal olla võin :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 17:22    Teema: Vasta viitega

uupps kirjutas:
[ Kui keegi karjus pommirünnak, siis pidid kõik rebased maha pikali viskama end... ja seda tehti ka keset tänavat ja selle tulemusel said riided suhteliselt mustaks.

Võrreldes selle retsimisega, mille ohvriks mina kunagi kümnendas klassis sattusin, on see pommirünnak küll walk in the park...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 19:19    Teema: Vasta viitega

Ongi, retsimine on nii leebeks läinud :x

Muidu õnnestus tänase päevaga suur osa toast korda teha, üle paari aasta. Ikka veel varjuline ja kahtlane koht tho.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 22:08    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Jumala õige jutt, Dipsy, ma ise ütleks ka endale sedasi, peale selle 1000 krooni. See on liiga palju, kuigi see on väike summa, aga selle eest saaks präänikut näiteks osta. Ainuke raha, millest mul tegelt kahju oleks on see kontserdipilet, 150 krooni. Et see on mingi kuradi muusikaasi, kolm tundi, ma ei taha sinna minna ja pean selle eest maksma ja see on nii hilja ka, et alles 9 saan koju, siis ma tahaks juba magama suunduda.

Ja ega ma mingit abi ei tahtnudki ja nüüd lausa häbenen, et niimoodi virisesin, aga võib-olla ei häbene eriti ka, keda see ikka kotib.

Ma heameelega räägiks kellegagi, aga mul pole millestki rääkida. Absoluutselt mitte millestki pole rääkida ja mulle tundub, et enamus mu klassikaaslasi on minust väga erinevad inimesed ja ma ei meeldi neile.

Jaapanlasega räägiks ma küll, ma sunniks ta oma sõbraks, aga ta pole minu klassiski, ainult kehalises saaksime kokku, nii et eriti mõtet pole, ehk kunagi lähen juurde ja ütlen "Hey, I can speak very lousy Japanese and I'm lonely, let's be friends!", sest ta eesti keelt eriti ei oska.


Aga kui ma võimaluse saan siis ma suhtlen küll teistega, ma olen isegi ise juttu alustanud natuke, aga see ei viinud kuhugi ja lisaks sellele on mul tunne, et mul on alati kas hästi kuri või hästi töllakas nägu ees, sest paljud inimesed on mult küsinud, et kas ma olen pilves ja see võib teisi eemale peletada.


whinw-whine emm

Think positive!

Miks sa tahad üldse suhelda inimestage kellega sa nähtavasti ei klapi või kellega sul puuduvad ühised huvid? Hakka näiteks omale meeldivaid raamatuid kooli kaasa võta ja neid lugema. Kindlasti on see kasulikum ja harivam, kui igapäevane chit-chati inimese x või inimese y'ga.

Miks see jaapani tüüp niivõrd eriline on, sest et ta on THE Jaapanlane?
Tõonäoliselt on ta täiesti tavaline tüüp, kes ei erine sinu klassikaaslasest "Kallest".

Miks sa whinid raha pärast?
Gümnaasium (kui ma ei eksi nüüd) oli su endavalik. Kui sa tahad, võid sa selle pooleli jätta ja endale hoopis 1000kr eest präänikuid osta. Mõtle, mida sa tahad ja siis käitu vastavalt.

Kas tõepoolest saab õpetaaj nõuda, et kõik peavad raha eest muusikali kuulama?
Minu teada ei saa. Alati annavad õpetaja variandi2 (näiteks, kui inimene juhtub haige või broke olema): Kas muusikal 150 kr ees või siis referaat 20lk samal teemal. Valik on sinu. Kui sa ei taha kumbagi teha, siis on sul jällegi võimalik gümnaasium pooleli jätta.

Pmt sa võid kõike teha, mis sa tahad. sinu ees on valla kõik teed, kuid sa pead ühtlasi ka vastutama oma tegude eest. Isegi kui sa praegu teed millegi nimel midagi nõmedat-tüütut, siis võid alati mõelda, mille pärast sa seda teed ja kas see on seda väärt. Näiteks mul oli ka reede hiljaõhtul ülisuur jäätise isu ja siis ma läksin ka seda ostma. Ma teadsin, et teekond saab nõme olema- tobedad kambad, purjus noormehed kommetaare hõikamas, aga kui muu peas käisid mõtted "jäätis, jäätis, jäätis..." siis ma suutsin sellegipoolest teele asuda ja mitte vinguda "ahhh..reedeõhtu on ja ma pean nüüd välja minema" või mul on ka hetkel praegu enamik päevad hommikust kella 8:00st õhtuni kella 8:00ni, see on küll ülimalt tüütu, kuid ma tean, et see oli mu enda valik.
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 00:26    Teema: Vasta viitega

Chiisan, muide õpetaja saab nõuda et sa läheksid 150 eegu eest muusikali vaatama. Haridus pole enam ammugi tasuta-kulutusi on nii palju ja nii tihti, et ma ei viitsi enam vanematele öelda kui jälle midagi maksma peab (Kooliinimesed alati leiavad midagi mille eest raha tõmmata. Ise ka ei tuleks selle peale.). Probleem on muidugi selles et koolikulutused söövad mu taskuraha ära.

BTW Jaapan sai neli päeva tagasi vägagi manga-lembese peaministri.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 12:10    Teema: Vasta viitega

Jah, ma tõesti ei teadnud seda enne, et see kõik ongi minu valik ja ma võin teha, mida ma tahan ja et ma võin hoopis midagi huvitavamat koolis teha.

Aga ma vastan su küsimustele nüüd kohe.

Kusjuures, mu ema annaks mulle tappa kui ma kooli pooleli jätaksin ja ma olen hea poiss, ma ei taha oma emale halba teha, ma ise ei tea nagunii, mida ma teha tahan, nii et koolis pean lihtsalt käima ja see ei ole mingi probleem.

Ma võiksin raamatuid võtta ja neid lugeda või ristsõnu lahendada, või teha koduseid töid, et aega säästa, mida ma praegu just teengi, aga see on kurb kui ma ei saa kellegagi mitte sõnagi vahetada. Kuigi 4 tundi nädalas on mul pinginaabriks üks vana tuttav, kellega ma saan sõnu vahetada, nii et täiesti kurb ei ole. Aga üksi on kurb olla, ükskõik mida ma teen ja ma ausalt öeldes usun, et see on täiesti tavaline inimese loomus.

Jaapanlasega tahan ma rääkida sellepärast, et jaapani keeles oleks pull rääkida, mitte et ta kuidagi erilisem oleks, kui keegi Kalle.

Ja siis omast arust ütlesin ma kuskil ära ka juba, et I am thinking positive.

Ja rahaasja pärast whinin ma äkki sellepärast, et ema saab alati minu peale vihaseks, kui ma kooli raha pean andma ja pealegi ei taha ma ise ka maksta selliste ürituste eest, mida ma mitte üldse ei naudi ja mõtlen ainult sellele, millal ma sealt ära saan, nagu kõik eelmised kooliüritused on olnud.

Ja tegelikult ka, ma ei tahtnud vinguda. Ma olen väga positiivne inimene, ma olen õnnelik isegi siis, kui ma kurb olen, lihtsalt tahtsin kirjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 12:54    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
tegelikult ma ka keskoolis ei olnud väga seltskondlik ja mulle öeldi et ma olen koguaeg vihase näoga.. niiet väga paljud inimesed ei tundnud just huvi mu vastu koolis


Ma ei julgenud ka sinuga rääkida eriti.. 7-8 aastat tagasi siis :P
Ei oleks elu sees ette kujutanud, et animet vaatad vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 13:07    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
...Kui sa ei taha kumbagi teha, siis on sul jällegi võimalik gümnaasium pooleli jätta...Gümnaasium (kui ma ei eksi nüüd) oli su endavalik. Kui sa tahad, võid sa selle pooleli jätta ja endale hoopis 1000kr eest präänikuid osta.


Kui mina omalajal (köhköh) gümnaasiumis käisin siis oli alati ka kolmas variant kõik kohustused üle lasta aga samas mitte keskkooli pooleli jätta. Soovitan ükskõiksust, raidomees. Rehab is for quitters.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 14:04    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
dipsy kirjutas:
tegelikult ma ka keskoolis ei olnud väga seltskondlik ja mulle öeldi et ma olen koguaeg vihase näoga.. niiet väga paljud inimesed ei tundnud just huvi mu vastu koolis


Ma ei julgenud ka sinuga rääkida eriti.. 7-8 aastat tagasi siis :P
Ei oleks elu sees ette kujutanud, et animet vaatad vms.


sa käisid kopli kunstikoolis? või lilleküla koolis? või saksa gümnaasiumis?? ..XD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 14:21    Teema: Vasta viitega

kohtumine väljaspool internetti
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 14:32    Teema: Vasta viitega

lilleküla aga see selleks :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 18:54    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
lilleküla aga see selleks :)



oot ei ... minu klassis ? LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 19:13    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
kohtumine väljaspool internetti

Mida??
Mis mõttes?
Mis see tähendab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 218, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: