OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2008 10:34    Teema: Vasta viitega

Jälle üks mu klassikaaslastest sai lapse. Oeh, mu generatsioon langeb nii kiiresti...
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2008 15:23    Teema: Vasta viitega

ponytail kirjutas:
Jälle üks mu klassikaaslastest sai lapse. Oeh, mu generatsioon langeb nii kiiresti...

Ma tean mida sa tunned.

T_T
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2008 15:43    Teema: Vasta viitega

ma ju ei väljendanud end rassistlikult. üldse ei pidanud silmas seda, et peaks mustanahalistest eemale hoidma, lihtsalt suurtest gängidest. aga ma ei saanud sinust eriti aru, trash. kas sa tahad väita, et nugadega ähvardamine on nõnda imetlusväärne kultuuriline eripära, et ma sellist käitumist peaksin austama? minu arvates on väga jube, kui mingisugused 16-aastased üksteist üldjuhul igasuguste pisikeste mõttetuste pärast surnuks pussitavad. ning ma ei solvunud ju kellegi peale, lihtsalt ehmusin päris jubedalt korraks.
muidu on london küll väga huvitav koht, kus elada. kuigi punktist a punkti b jõudmine võtab tavaliselt aega üle tunni ja eestlased liigitatakse venelaste või poolakate alla. meeletud äädika armastajad on nad samuti siin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2008 16:03    Teema: Vasta viitega

Miiia kirjutas:
kas sa tahad väita, et nugadega ähvardamine on nõnda imetlusväärne kultuuriline eripära, et ma sellist käitumist peaksin austama?

http://www.youtube.com/watch?v=8kUgL67eZsY
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2008 17:26    Teema: Vasta viitega

Sarkasm ja iroonia ei ole selles foorumis nähtavasti aktsepteeritavad huumori vormid, kuna siin leidub liiga suur kontsentratsioon inimesi, kes sellistest naljadest aru ei saa ja nende peale hullemal juhul isegi solvuda võivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2008 23:50    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

http://www.youtube.com/watch?v=8kUgL67eZsY


Nüüd tuli isu Boyz n the Hood´i vaadata.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2008 12:53    Teema: Vasta viitega

Ohoo, uus Mozilla on nii tore ja kiire! Teen paarkümmend tab'i korraga lahti ja programm vaevu märkabki seda.

Edit: Holy shit, ma olen päris kindel, et enne ei saanud ma netist pilte hiire abil lihtsalt pildikausta dragida. Ja teksti ning pilte tõmmates on selline läbipaistev pilt kaasas nagu mõnda kausta tiriks... oo
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2008 15:43    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ohoo, uus Mozilla on nii tore ja kiire! Teen paarkümmend tab'i korraga lahti ja programm vaevu märkabki seda.

Ma Mozilla kohta ei oska õelda, kuid isiklikele kogemustele tuginedes, Firefox muutus küll oluliselt kiiremaks ja stabiilsemaks versioon 3. väljatulekuga. Eriti on lehekülgede renderdamiskiiruse kasv märgatav saitide puhul, mis kasutavad rohkesti Flash`i ja JavaScript`i, nagu näiteks YouTube.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2008 15:53    Teema: Vasta viitega

Dejiko-nyo! kirjutas:
cenorig kirjutas:
Ohoo, uus Mozilla on nii tore ja kiire! Teen paarkümmend tab'i korraga lahti ja programm vaevu märkabki seda.

Ma Mozilla kohta ei oska õelda, kuid isiklikele kogemustele tuginedes, Firefox muutus küll oluliselt kiiremaks ja stabiilsemaks versioon 3. väljatulekuga. Eriti on lehekülgede renderdamiskiiruse kasv märgatav saitide puhul, mis kasutavad rohkesti Flash`i ja JavaScript`i, nagu näiteks YouTube.

Firefox ikka jah. ´-´
On tõesti palju toredam kasutada, ainult "download folderis" puuduvad head "open" ja "delete"

In other news: märkasin, et minu postcount on tunduvalt vähenenud - enne oli üheksasada paarkümmend postitust ikka. Mõtlesin, et huvitav kes küll mu vanu poste kustutab ja siis tuli meelde, et see Death Note'i teema kustutati just. Olin sinna ikka päris palju postitanud siis.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2008 16:40    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Sarkasm ja iroonia ei ole selles foorumis nähtavasti aktsepteeritavad huumori vormid, kuna siin leidub liiga suur kontsentratsioon inimesi, kes sellistest naljadest aru ei saa ja nende peale hullemal juhul isegi solvuda võivad.
interneti värk vist lihtsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2008 19:29    Teema: Vasta viitega

Käisin Taskut uudistamas. Kaisu ja Morpheus võivad tunnistajateks olla.

Suht nõrk keskus, vähemalt minusugusele (ei meeldi need noortepärased kulunud kaltsud + disainerrõivad pole ah minu tassike teed). Sisekujundus on etem kui kaupsis, aga kaupsis on asjalikumad poed (+ seal on ka toidupood, mitte vaid restod). Lahtiolekuaeg ei ole kah kõige mugavam (10-21, ikka 9 võiks lahti teha).

Rehepapi restos oli mõnus hapukapsalõhn, laes rippusid maakivist lambid, vetsud olid ilusti munakujulised ning oli puur kahe kana, kuke ja tuvidega. Rahva Raamat oli mõnusalt sopiline. Sealt tegin ka ainukese ostu - "Futurama - The Time Bender Trilogy" kuna eriti muud ihaldusväärset polnud. Imelik, et kilekotid ei ole Rahva Raamatus juba raamatu hinna sees vaid neid tuleb soovi korral eraldi osta. Mangasid silma ei hakanud. IDreami poes olid kah ilusad kallid ülehinnatud asjad.

Cinamoni ei saanudki kaeda, kuna oli alates kella 17-st reserveeritud. T_T
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2008 19:40    Teema: Vasta viitega

Mis on Tasku? Kus on Tasku?
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2008 19:47    Teema: Vasta viitega

Tasku on 2008.a suvel Tartu südalinnas valmiv ca 42 000 m2 üldpinnaga kaasaegne ärikeskus, mis Dorpat Hotelli, Emajõe Ärikeskuse ja bussijaamaga moodustab ca 60 000 m2 üldpinnaga hoonetekompleksi. Hooned on õhulised ja inimsõbralikud, samas kesklinnale sobilikult suursugused, luues Turu-Riia ristmikule planeeritud klaasfassaadiga täiusliku ning väärika arhitektuuriansambli. Uue Emajõe Ärikeskuse on projekteerinud Kalle Rõõmuse Arhitektuuribüroo.

Hoonekompleksi võib tinglikult jagada osadeks. Turu tn ääres paikneb 5-korruseline ärihoone, mille keldrikorrusel on parkla. Kahel esimesel korrusel asuvad kaubandus-ja toitlustuspinnad, III korrusel 5 kinosaaliga kinokeskus ning Lõuna-Eesti suurim konverentsikeskus ja kõrgematel korrustel bürood. II korrus on ühendatud bussijaamaga. Kõiki korruseid läbib I korruselt algav aatrium, andes hoonele nii avarust kui valgust. Ärihoone taha jääb tinglikult teine osa hoonest, kus I korrusel on kaubanduspindade koridor, mille peal asuvad II, III ja IV korruse parkla.

http://www.tasku.ee/
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2008 20:44    Teema: Vasta viitega

Seal kusagil üleval pidavat mänguautomaadid olema! Äkki saan ma seal KoF'i mängida!

Käisin ise ka seal ja ei saanud absolutuselt aru mis vahe neil riidepoodidel seal oli. Ja miks ühes jalatsipoes juba enne/nüüd hinnad on. Kreisi pleiss kreisidele inimestele.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2008 21:24    Teema: Vasta viitega

Külastasin samuti Taskut täna ja võtan endale eesmärgiks homme Rahva Raamatus rohkem ringi kaeda.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 11:25    Teema: Vasta viitega

Üks tüüp vedas mind ka Taskusse ja ausalt öeldes oli see jube nõme. Raamatupoes mangasid ka ei leidnud, nii et mõttetu paik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 11:26    Teema: Vasta viitega

Eile ei jõudnud, aga täna kavatsen ise ka Taskusse mineku ette võtta. Eelkõige just Rahva Raamatu pärast, kuigi raha millelegi kulutada eriti pole.

Neid mänguautomaate tahaks ka näha. Peaksid kusagil seal Cinamoni juures olema või nii.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 12:31    Teema: Vasta viitega

Ma armastan tõsiselt Bleachi uut muusikali! Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 12:37    Teema: Vasta viitega

Mul on mõned vanad riideesemed millest ma tahaks lahti saada. Kas Tartus on mingeid kohti mis võtavad vanu asju vastu? Ma ei tahaks neid niisama ära visata, sest viga neil iseenesest midagi ei ole.

Edit: Väidetavalt on Humanas kogumiskastid. Coolio.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 19:47    Teema: Vasta viitega

Tasku mängualal on:
Pump it up'i mingisugune versioon - Korea DDR
San Francisco Rush 2049 - ralli. Pole fänn.
antiikne Namco püssimäng - saab kiiresti läbi.
Hydro Thunder - ei ole mänginud, pidavat hea olema.
The Maze of the Kings - Hitmaker'i (SEGA) püssimäng. Tegin ühe mängu ja väga ei meeldinud. Monitor on kehv.
Whack-a-mole ekraaniga - meh.
Route 66 - Midway (vist) truck'imismäng. Kui rool on keskel tirib masin täiega paremale.
Virtua Striker ja veel mingi Virtua spordimäng - ei mänginud, ehk on head.
Cosmic Smash - SEGA kosmiliste visuaalidega variatsioon ühemehe PONG'ist.
Confidential Mission - Hitmaker'i (SEGA) püssimäng. Meenutab VirtuaCop'i väga. Tegin ühe mängu ja täitsa meeldis.

Mitte ühtegi fighter'it või STG'd, kahjuks. Üks mäng = 5 EEK. Enne mängiist veenduge et keegi ei ole pulgakommi pulka toppinud mündiauku.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 207, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: