OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

STICKY* Minu anime list

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 20:09    Teema: STICKY* Minu anime list Vasta viitega

Võiks olla stiky "Minu anime list anime teema all!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 10:02    Teema: Vasta viitega

Pole paha mõte, arvan ka ise, ainult et teema sisuks võiksid olla kaunid fotod igaühe isiklikust originaalanimeDVD-de kollektsioonist. Siis oleks selles teemas ka midagi näha ja imetleda, selmet tuhnida sisult sarnastes lohisevates loeteludes kraami kohta, mida keegi on suutnud/viitsinud netist tõmmata ja säilitada.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 23:19    Teema: Vasta viitega

Kes selle Stiky teha saab?
Kirjutame talle ja palume Stuky üles riputada.
PS:Kuid Ainult oma listi postitamisega võikski asi piirduda, et mõttetut spammi ei tekils, nagu tavaks on!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 00:46    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Pole paha mõte, arvan ka ise, ainult et teema sisuks võiksid olla kaunid fotod igaühe isiklikust originaalanimeDVD-de kollektsioonist.

kui pimedas kapis olevast DVD-de hunnikust saaks kauni foto teha, siis teeks.

aga muidu, kas tuleb siis mingi stiky või stuky kus saab näha mida keegi ausalt omab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Juul 10, 2008 02:31    Teema: Vasta viitega

Natuke vana teema, aga tõesti võiks sticky olla.
Minu animelist on signatuuris, mis näeb rõvedalt värvitu välja...
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 02:54    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Minu animelist on signatuuris, mis näeb rõvedalt värvitu välja...

sinu animete list mis on soetatud muul moel kui internetist allalaadimise teel?

tegelikult ma tean miks see "rõvedalt värvitu" välja näeb. see on hangitud rõvedal moel, austamata loojate pingutust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 13:27    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Minu animelist on signatuuris, mis näeb rõvedalt värvitu välja...

sinu animete list mis on soetatud muul moel kui internetist allalaadimise teel?

tegelikult ma tean miks see "rõvedalt värvitu" välja näeb. see on hangitud rõvedal moel, austamata loojate pingutust.
Jah, on küll soetatud muul teel kui alla laadimise teel. Austuseks panin punase vävi küljele, et myanimelisti teksti näha oleks, kuna boxi colorit punasele pannes ja ise veel signatuuri üles laadides kadus punane kast nurgast ära. Niiet panin kasti oma signale. Raki panin ikka ise. Ja rõvedalt värvitu sellepärast, et ma ei leidnud backgroundi pilti, mis mustvalge Rakiga kokku sobiks.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 14:20    Teema: Vasta viitega

Oota, sulle ei meeldi su signatuur, sest see on rõvedalt värvitu. Aga sa ise panid sinna mingi pildi, millega ükski värv kokku ei lähe?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 14:27    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Oota, sulle ei meeldi su signatuur, sest see on rõvedalt värvitu. Aga sa ise panid sinna mingi pildi, millega ükski värv kokku ei lähe?
Pm'liselt jah. Mul pole pea ühtegi animepilti arvutis, enamus mangad ja sellepärast mustvalge.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 15:13    Teema: Vasta viitega

Et jätkata off-topicut, pean ma lihtsalt ütlema, et pilte erinevatest animetest, nende tegelastest ja igasugu muust sinna juurde kuuluvast, on väga lihtsa vaevaga internetist leida. Asi on lihtsalt kättevõtmises ja oma laiskusest ülesaamises. Võta aga Google appi ja hakka otsima. Kindlasti üks kohtadest, kust võib leida väga palju pilte, on Danbooru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 15:31    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
Et jätkata off-topicut, pean ma lihtsalt ütlema, et pilte erinevatest animetest, nende tegelastest ja igasugu muust sinna juurde kuuluvast, on väga lihtsa vaevaga internetist leida. Asi on lihtsalt kättevõtmises ja oma laiskusest ülesaamises. Võta aga Google appi ja hakka otsima. Kindlasti üks kohtadest, kust võib leida väga palju pilte, on Danbooru.
Eino ma olen otsinud, aga lahedaid pilte ei leidnud, enamus on wallpaperid või copyrightidega deviantardi pildid. Ja ma ei taha lihtsalt mingit suvalist tegelase pilti vms. vaid just sellist nagu mulle meeldib ja mulle meeldivad enamus deviantardi tipptegijate anime/mangapildid. Tavaliselt mangat lugedes jääb mulle tegelase lahe poos kohe silma ja lõikan kohe välja ja pane PS kausta. Sealt ka minu avatarid.
Aga millegipärast pole ma animel screenshote eriti kunagi teinud.
Asi pole viitsimises vaid õige näoilme/poosi/tausta leidmises.
Mõtlesin, et äkki keegi teine teeb lahedatest poosidest screenshote ja selleks selles teemas abi küsisingi.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: