OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Filmisoovitused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 16:43    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just sõbra soovitatud filmi.

Survive style 5+












Igaüks leiab midagi siit filmist, mina naersin enam vähem kogu filmi. See on absurd ja loogikat ei leia, seepärast raske seletada millest see on.

Film koosneb neljast stoorist. Seal on mees, kes pidevalt oma naist tapab, kuid naine tuleb tagasi; hüpnotiseeritud pereisa, kes arvab, et ta on kana; kolm sõpra, kes murravad majadesse sisse; reklaami agentuuri direktor, kellel on idiootsed ideed; Briti palgamõrvar (Vinnie Jones!), kes küsib inimestelt nende funktsionaalust elus.

Treiler: http://www.youtube.com/watch?v=sNJksW7SenE

Värvid on filmis jube ilusad, detaile on ka tohutult.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 10:19    Teema: Vasta viitega

Üks minu lemmik näitleja Yun-Fat Chow viimaseid filme
Curse of the Golden Flower :
http://www.youtube.com/watch?v=tyVv8qSTLRQ
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 12:39    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Üks minu lemmik näitleja Yun-Fat Chow viimaseid filme
Curse of the Golden Flower :
http://www.youtube.com/watch?v=tyVv8qSTLRQ


Mina hindasin väheke alla keskpärase olevat. Hinne 4/10




Kolmas Zhang Yimou film mida võib pidada kommertslikus võtmes tehtuks. Kui Hero ja House of Flying Daggers mulle isegi meeldisid, neist esimene visuaalse ja teine stoori poolest, siis Kuldse lillega läheb vanameister juba hoogsalt üle hea maitse piiri. Kõike oli palju ja korraga, liigselt brokaati, siidi, kuldehteid ja kalliskive. Liigselt statiste, armaada sõdureist, palgamõrvareist, teenijannadest ja eunuhhidest. Kuningapere tragöödia upub vägisi uhkete rõivaste ja kuldsete turviste alla, kuigi lausa shakespearelikul lool oleks potensiaali enamaks. Sädelevate kangaste all on inimesed oma murede ja pettumustega, üks perekond, kelle traagilisuse sügavus jäi minu jaoks teisejärguliseks.



Oleksin võinud end häälestada rohkem draama lainele, kuid ootasin alateadvuslikus pinges pidevalt trailerist nähtud lõpuvõitlust - kuldse krüsanteemi ülestõusu. Action kohtade kordinatsiooni eest vastutas küll legendaarse filmi A Chinese Ghost Story lavastaja Siu-Tung Ching, kuid seekord oli tulemus lausa üllatavalt mage. Inimese asemel oleks justkui arvutiprogramm enter nupule vajutamise järel võitlust seadma hakanud, digigraafikast pulbitsevas möllus tundus see üpris reaalsena. Hero´s nähtud minimalistlikult kaunite duellide asemel olid seekord mõtetud etlemised, juskui lääne lollidele suunatud shaolini mõõgademonstratsioonid. Hea meel oli aga üle hulga aja näha Yun-Fat Chow´d tagasi kodumaa filmis ja tõelist kuldset õit - Gong Li´d. Tore, et Gong Li ja Zhang Yimou peale lahkuminekut taas sõpradena koostööd suudavad teha, põhimõtteliselt olid ju mõlemad teineteise inspiratsiooni allikaks ja hooandjaks. Kui nüüd re¾issöör veel oma juurte juurde tagasi läheks ja massiivsete vaatemängude vorpimise lõpetaks...



_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 10:01    Teema: Vasta viitega

Homme kanla2 on 00.30 "The Corruptor"
http://www.imdb.com/media/rm2994707456/tt0142192
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 17:12    Teema: Vasta viitega

Soovitaks vaadata viimasel pöffil linastunud filme

Dasepo sonyo
http://uk.imdb.com/title/tt0473028/


Sukiyaki Western Django
http://uk.imdb.com/title/tt0906665/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 18:35    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
Soovitaks vaadata viimasel pöffil linastunud filme

Dasepo sonyo
http://uk.imdb.com/title/tt0473028/


Sukiyaki Western Django
http://uk.imdb.com/title/tt0906665/



django on sick film LaLaLaa heas mõttes. soovitan soojalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 22:55    Teema: Vasta viitega

Tarantino ütleb filmis teemavälise väga animega seotud lause :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2008 22:17    Teema: Vasta viitega

"The Vanished" (Ame no machi, 2006) on peaaegu emokummitustsikivaba odav Jaapani õudukas.

35 aastat tagasi lähevad ühest külakesest koolilapsed kaduma, tänapäeval saabub päälinnast sopareporter uurima leitud lapse laipa (kellel ei ole mingeid siseorganeid).

IMDB-s viriseb ainuke arvustaja selle üle, et filmi peamiseks hirmuallikaks on jubedad lapsed jubedate nägudega aga tundub, et just tänu neile ma siin natuke antud filmist patran.

Veel rohkem spoilerdades ütlen, et Nemad on ilmselt juba Meie seas. Eriti ettevaatlikud olge nende suhtes kes teiele tammetõrusid annavad!

Onu hirmutab lapsi.



Mujalt tulnutega me pikalt ei lobise.



Emme oli pojukese eest kappi pugenud.



Juuksefetishistidele kah midagi.


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 12:47    Teema: Vasta viitega

soovitan sellist kergelt vaadatavat filmi nagu Hold up down



A robbery gone wrong… leading to a wild goose chase… anything goes! Love, religion, wacky lines, it’s all there. Wacky Japanese humor with a touch of cult, worth your 95min of wasted time. A item for the SABU fans.

Palju huumorit ja päris kreisi storyline... ^_^

Release Date:2005

Direktor:Hiroyuki Tanaka
Kirjutaja:Hiroyuki Tanaka (screenplay)
¾anr: Comedy
tuntud ka kui:Hôrudo appu daun
Kestus:96 min
Maa:Japan
Keel:Japanese
IMDb link: http://www.imdb.com/title/tt0461523/
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 20:10    Teema: Vasta viitega

eee...
totalselt teistüüpi film kui eelnevad AGA sellegi poolest nämmukas . puffpuffpass. mmm. lihtsalt liiga jabur film, et selle vaatamisest loobuda..

http://www.imdb.com/title/tt0466771
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 19:29    Teema: Vasta viitega



Akihabara Geeks

Distributor......: Media Blasters DVD R1
Year.............: 2005
Director.........: Satoshi Kobayashi and Kohei Nagashima





Akihabaraga on mul siiani alati seostunud pigem lääne animekiibitsejad kes ila tilkudes poodidele tormi jooksevad kui jaapani action figure´id, postkaarte, videomänge ja muud jap-hullusega seostuvat träni kokku ajavad kohalikud. Käesolev dokfilm viis aga minu teadmised mitme sammu võrra kaugemale ning animefriigi kuju mis minul seoses Akihabaraga silme ees oli jäi vaid pisikeseks osaks kogu linnaosa träffiku mõistes. Akihabara tänavail hängivad friigid ja giigid jagunevad hoopis rohkematesse gruppidesse ning linn pakub tööd ja peavarju veel ka tuhandetele tavakodanikele.



Vaatluse alla oli võetud viie jaapanlase elu Elektrilinnas ühe ööpäeva jooksul ning filmitavatel kaameraga kaasas jooksmine meenutas väheke reality TV showd. Üks ainus päev aga ometi osati vähemalt minu jaoks põnevalt ja infoküllaselt tutvustada friigilinna ajalugu ja tänapäeva, lisaks portreteeritavaile said sõna ka kinnisvaraarendaja, kohaliku elamuühistu esimees ja olusid tundev professor. Samuti "eksis" kaamera paaril korral teelt ja võttis pilti põnevaid kauplusi ja kultuurimärke.



Sõna said ja lähima vaatluse all olid animeaustaja, elektrikaupade müüja, videomängude disainer, cosplay kohviku ettekandja ning insener kelle hobiks on ehitada arvuti prototüüpe ja lüüa nendega arvutikiiruse rekordeid. Igaüks asetas oma sõprade ja sugulaste kaasabil killukese, et luua kokku mosaiik Akihabarast. Hoolimata välisest särast ja elavusest oli see minu arust siiski üksikute inimeste linnaosa.




_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 20:41    Teema: Vasta viitega

Kõlab üsna huvitavalt, vaatan asap :)

See insener, kes arvutikiiruse rekordeid tegi oli nagu overclocker (modifitseeris vooluahelat, jahutust jne paremate kiiruste nimel) ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 22:41    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
See insener, kes arvutikiiruse rekordeid tegi oli nagu overclocker (modifitseeris vooluahelat, jahutust jne paremate kiiruste nimel) ?


Yep!
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 08:30    Teema: Vasta viitega



Chocolate

Prachya Pinkaew 2008

Sahamongkol Film International + Jan de Uitvreter subs

Trash-Can-Dance



Mul võttis tublit pool tundi enne kui sain aru, et võitluskunstidega vürtsitatud triaadi-thrilleri asemel vaatan ma hoopis klassikalise ülesehitusega stiilipuhast martial arts filmi. Poster kuramus oli nii eksitav. Ega katanaga tibi nähes tule kuidagi pähe, et filmis terariista pea ei näidatagi ja kõik tüliküsimused lahendatakse rusikate abil. No olin natuke muidugi sisu ka uurinud, ega siis põrsast saa kotis osta, kuid mitte keegi polnud kirjutanud, et tegu oli ainult headel muay thai kokkupõrgetel seisva filmiga.



Kui ma ütlesin, et klassikaline martial arts film, siis pidasin silmas seda SB seitsmekümnendate lõpu hullust kus lihtsast kangelasest enam vaataja peibutamiseks ei piisanud, vaid mängu pidi tooma hullumeelsed, pimedad või lombakad kung-fu ässad. Seda hinge kannab endas ka Chocolate, sest siinses filmis ägedalt tagumikke kloppiv peategelane on nimelt autistist neiu kes kurjategijatelt oma ema ravimiseks võlgu sissenõudma läheb.



Autism oli neiust teinud küll sotsiaalses mõttes heidiku, kuid samas andnud talle võime lennult õppida ja omandada kõiki võitluskunsti nippe. Sel jal kui teised lapsed hoovimööda ringi jooksid ja mängisid, vaatas peategelanna telekast tardunud pilguga vanu kung-fu filme ja jättis meelde iga viimasegi liigutuse ning võtte. Enese teadmata oli autistist saanud perfektne tapamasin kes suutis sekunditega õppida oma vastaste löögitehnikaid ja ennast nende järgi mugavdada, muutudes iga kaklusega üha täiuslikumaks.



Prachya Pinkaew pole muay thai filmide austajate jaoks tundmatu nimi, kuid minu arust alles käesoleva filmiga suutis ta stoori ja koreograafia viia tasakaalu ning luua vapustavalt hea austusavaldus vanakooli võitluskunstifilmidele. Võitlused polnud mitte vaid kenasti sätitud, vaid muutusid ka iga uue kokkupõrkega põnevamaks ja detailirikkamaks. Hoog järjest tõuseb selle asemel, et juba alul kogu kütus ära kulutada.



Samuti kiidaksin tasandite ja värvitoonide ühendamist, iga võitlus oli erinevas toonis - sinine jäähoone, kollane laohoone ja punane lihaturg. Suurepärane! Väheke tolatsemist rikkus üldmujet aga arvatavasti saab olema aasta 2008 parim rusikatantsu film, väga stiilipuhas ja klassikat kummardav teos. Kung-fu film tai moodi.


_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 18:17    Teema: Vasta viitega

Kunagi nägin mingit sellist filmi, kus mees hakkas iseseisvalt võitluskuntste õppima (ta oli vist isegi ühe käega), et kätte maksta, ei mäleta kellele ja miks ainult. Mõõgad olid filmis suured, mingisuguste kettidega käeotsas kinni ka veel, igasugused keerutamis trikid olid, ala vurr mõõgad käes. Äkki keegi teab nime ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 19:15    Teema: Vasta viitega

Kõlab nagu Tsui Hark'i Dao.


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 22:00    Teema: Vasta viitega

-=Px=- kirjutas:
Kunagi nägin mingit sellist filmi, kus mees hakkas iseseisvalt võitluskuntste õppima (ta oli vist isegi ühe käega), et kätte maksta,

kunagi nägin ka filmi kus mees õppis peale kätte maharaiumist jalgadega nii hästi vehkima, et hiljem maksis käte raiujale kätte sellega, et peksis ta jalgadega läbi. india melodraama oli :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 22:29    Teema: Vasta viitega

Ma olen sihukest vägitükki näinud:



Kätetu ja jalutu tüüp kolgivad paar paha tüüpi läbi. Kuid enne seda sai 20 minuti jagu näha kuidas kätetu tüüb armetult kusagil jões hulbib ja pärast mingisuguse farmeri laudas sigade toitu varastada püüab.

Kusjuures tal nagu päriselt ei olnud käsi! Ühest rinnapoolest kasvas mingisugune tömp välja ja teises oli tömp + luuots või mingi väärarenenud käsi (ülevalpool asuv artwork valetab veidi). Üsna rõve. Aga kung fu oli sitaks tasemel tal ka, ta isegi oskas toigast ümber oma luujäänuse keerutada. Hull mees.

Treiler.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 23:26    Teema: Vasta viitega

Ma nägin jälle filmi, kus tüübil nagu oleks olnud käed, aga need tulid otsast ja nende asemel olid mõõgad. Ta oli mingi jumal(apoeg) ka vist ja tappis oma isa ära.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 23:35    Teema: Vasta viitega

Aga ma olen näinud filmi, kus tüübil olid käte asemel käärid ja kes kasutas vist meiki liiga palju...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 21

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: