OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

"Kurveim koht" animes (NB! võimalikud spoilerid!)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Dets 30, 2007 12:37    Teema: Vasta viitega

Kurat, see Naruto osa on seeria esimestes osades.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerda



Liitunud: 18 Mai 2007
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 30, 2007 12:45    Teema: Vasta viitega

Well yeah. Ja ma eestpoolt vaatasin, seda on nagu mitu inimest veel kirjutanud ja sellepärast ma ei pannudki seda algusel spoileriks. Well. Vahet pole. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 30, 2007 16:27    Teema: Vasta viitega

Soo. sellepärast ma kirjutasin küsimusevormis et ma pole näinud. Aga siis on all good. :)
tegelt ma peaks ütlema et myself yourself oli ka läbinisti üsna kurb.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2007 19:03    Teema: Vasta viitega

himiko kirjutas:
Mae Hughesi surm Fullmetal Alchemistis oli väga kurb.Tal naine ja laps ju kodus ootamas.


see oli jah, väga kurb... T_T
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 01, 2008 08:32    Teema: Vasta viitega

Viimati tuli mulle suurest vastupanust hoolimata väike pisar silma kui ma Honey & Cloveri asjadega ühele poole sain.

Üldiselt meeldib mulle muidu mehiselt nutta One Piece'i vaadates.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 01, 2008 15:33    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Üldiselt meeldib mulle muidu mehiselt nutta One Piece'i vaadates.

Mina võitlen et peaaegu igas animes leiduva vähegi kurva koha peal mitte nutma puhkeda nagu pisike tüdruk. Tegelikult nii hull ei ole, aga mõnikord kisub vägisi ikka pisara silma. See aasta oli kõige tõhusam pisarakiskuja Clannad, seal iga jagus neid kohti.

OT: Mul on üks klassiõde, kes enda sõnade kohaselt nutab iga filmi lõpus natukene. Naljakal kombel sai ta hakkama Schindleri nimekirja vaatamisega ilma pisarat poetamata, aga Ämblikmees 3 vaadates ta nuttis. Mine võtta kinni, inimesi on igasuguseid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Jan 01, 2008 16:28    Teema: Vasta viitega

elfen liedist kurvemat asja pole ma kunagi näinud. koge seeria v.a hakkimiskaadrid olid mega kurvad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Jan 01, 2008 19:09    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
elfen liedist kurvemat asja pole ma kunagi näinud. koge seeria v.a hakkimiskaadrid olid mega kurvad

"Nyuu nyuu nyuu" oli ka kurb, eksju, ja speciali esimesed 4 minutit olid ka väga kurvad, eksju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
must131



Liitunud: 29 Sept 2007
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2008 19:03    Teema: Vasta viitega

Ok, kurvad kohad animetes ... mmm... alguses mõtlesin, et ei tulegi nagu ühtegi meelde. Siis lugesin teiste postitusi, ja endalegi hakkasid meenuma kurvad kohad.

Kõige kurvem anime, kus ma tõesti arvuti taga kohe nutsin emm oli siis kui ma vaatasin "Paradise kiss`i" viimast osa. Ma arvan, et kõik, kes paradise kissi vaadanud on, saavad isegi aru miks see nii kurb on. ja kes ei ole need vaadake, sest see on tõesti hea. See on sama autori loodud, kes kirjutas Nana, kuigi minu meelest on see veel südamlikum. Ide seda animet vaadata sain ma siit foorumist nii et ma ei näe põhjust hakata sisu ümber kirjutama.

Ok, kurbi kohti on paljudes animates nagu Kiba, Chobits, Elfen lied ja muidugi Naruto. Aga päris nutnud pole ma ühegi juures, peale Paradise kiss`i. Üks kurbi kohti narutos on alati siis kui näitab seda kohta, kuidas Naruto on väike ja kõik on tema poole seljaga(seda kasutatakse mitme teise tegelase puhul ka ), siis tekib mul alati tunne et tahaks Naruto kaissu võtta ja kallistada. on nii kahju näha kedagi nii üksikuna.
Ok, ma ei hakka siin rohkem välja tooma. sest väga palju kurbi kohti on ka teiste poolt juba toodud, nt Haku surm Narutos oli ka õudselt kurb.

Üks asi mis mind alati masendusse ajab ja mida teisedki on juba maininud on see kui anime läbi saab, eriti kui see on mulle südamesse läinud. Alati on nii kahju Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 12:45    Teema: Vasta viitega

must131 kirjutas:
Ok, kurbi kohti on paljudes animates nagu Kiba, Chobits, Elfen lied ja muidugi Naruto.


Hmm, mul oli Chobitsiga nii, et kui ma seda vaatasin, siis oli jah hullult kurb ja see laul 'Ningiyo Hime' aitas kurbusel kaunikesti kaasa, aga kui ma nüüd seda vaatan, siis pole nii kurb enam midagi. Ja üldse, kiskus Chobits peale u. 10 osa kõvasti halvema poole...
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 12:52    Teema: Vasta viitega

Kõige kurvem koht oli "Bokura ga Ita" lõppu stseen minu jaoks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
joan



Liitunud: 18 Apr 2008
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 15:27    Teema: Vasta viitega

Mina hakkasin Hoshi no koe peale nutma. Ja siis veel need teised kurvad-ilusad.. lisaks Shinkai filmidele veel Kanon, Ef ja Air (movie tundub isegi lahedam olevat, ilusam näeb välja). Aga nendes ikka on jah neid kohti hulgi. T_T Eriti sellised lumised stseenid on kurvad.

Viimati muutis seda joan (Kolm Apr 23, 2008 19:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 16:17    Teema: Vasta viitega

Kurat, peale seda kui ma Honey & Cloveri ja One Piece'iga ühele poole sain, noh nii palju kui seda OP'i on praegu, ei ole ükski asi mind enam eriti liigutanud, väiksemana olin ikka jube kurb kui misiganes asi ära lõppes, nüüd vaatan ära ja ei mäletagi, kas vaatasin või mis seal juhtus.

Ei tea, miks ma enne ühtegi kindlat stseeni ei maininud.

Teate, nüüd võib-olla on One Piece'i kohta spoilereid, aga ma üritasin kirjutada nii, et see eriti ei spoiliks.

Tahtsin siis lisada, et kõige lahedam on see, et üks kõige kurvemaid asju, mis ma näinud olen on see, kuidas üks kindel laev ära põletati OP'is. Ma ei oleks kunagi suutnud uskuda, et mingi laev ajab mind niimoodi nutma, see on ju mingi kuradi laev. Igastahes arvamus laevadest küll muutus.
Küll laevad võivad dramaatilised olla...

Muidugi on kõik inimestega seotud asjad ka sitaks kurvad One Piece'is. Näiteks see kui üks teatud Nico Robin ütles, et ta tahab elada või kui üks kindel väike Zoro oma ühe teatud sõbra pärast lubas, et ta nimi taevasse välja jõuab või kui üks kindel kummist piraat taevas kella helistas.

Ok see viimane lause tundus tõsiselt väärakas, aga see oli teglikult jube hea, see oli ikkagi üks tähtis kell, ma üritasingi hästi värdjat juttu kirjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Nelj Apr 24, 2008 20:09    Teema: Vasta viitega

Eile tuli meelde 2 tükki isegi(mitte et neid rohkem poleks olnud, lihtsalt meelde pole tulnud)
Shigofumi ee... 9. osa äkki.
Siis kui see vähiga mees tüdruku kaitseks ennast ohverdas. Peaaegu tuli pisar silma. See oli ka vist Shigofumi parim episood.
Ja kui Mahou sensei Negima läbi sai. Lihtsalt selline õudne rusuv tunne, et enam ei saagi seda vaadata(Kui õnnelik ma olin, kui teada sain et on veel Negima!?(Ja milline pettumus see oli kui see palju halvemaks kujunes(ma pole seda siia maani läbi vaadanud))).
Polegi 3x sulgu ennem teinud :P .
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 17:29    Teema: Vasta viitega

hmmmmm kurvem elamus eh hmmmm noh Elfen lied näiteks kui Lucy ( sureb pole andmeid et ta sureb ) noh siis kui on on kuulda püssipauku ja tema emmm sarv ( horn ) üksikult seal ekraanil lendleb ja siis kui see kell uuesti tiksuma hakkab siis sa hakkad mõtlema ja õtle mida tahes aga midagi õnneliku sa välja ei mõtle

võibolla ka Gun Grave ei noh kas se just kurb oli aga oh siis kui Brandon valis ikka ( lõppus ma mõtlen ) Larry (se vist oli ta nimi :O ) anyway see ajas nii vihale demn ( damn ) it GRRRR! no c`mon kui su saad oma sõbra käest kuuli heh ma ei oleks teda valint mitte mingil juhul aga noh eks ta oli siis rokem lojaalsem kui mina olla saan :O Hail Brandon T_T

anyway ma loodan et saate pihta


rohkem hetkel meelde ei tule aga noh eks kõigil anime`del ole oma sad point thats what i like about anime`s amny possible ways 2 end things and emotions alot of`em
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
joan



Liitunud: 18 Apr 2008
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 10:35    Teema: Vasta viitega

Basiliski lõpp on kurb. Ja Shingetsutan Tsukihime lõpp ka.
_________________
Unenäopäevik-joonistusplokk - http://joanlafolle.tumblr.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 10:41    Teema: Vasta viitega

shinigami kirjutas:
rohkem hetkel meelde ei tule aga noh eks kõigil anime`del ole oma sad point thats what i like about anime`s amny possible ways 2 end things and emotions alot of`em


päris hea oleks oma lause teinekord mingisuguste kirjavahemärkidega eristada sest kui sa laksid siia mingi ülipika rea esialgu justkui seosetut juttu thats what i dont like ja vaevalt et keegi teinegi seda tolereerib et teinekord küsi ema käest abi lause korralikult kirja panemisel eks ära pikka viha pea
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 11:10    Teema: Vasta viitega

shinigami kirjutas:
ja siis kui see kell uuesti tiksuma hakkab siis sa hakkad mõtlema ja õtle mida tahes aga midagi õnneliku sa välja ei mõtle

Suht obvious, et Lucy/Nyaaa~Nyuuu~ oli selle door'i taga seal end'is.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 18:37    Teema: Vasta viitega

aa mulle meenus praegu, et paradise kiss'i lõpp oli ka kurb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 18:49    Teema: Vasta viitega

Kaiba kolmas osa, kui Chroniko saab teada julma tõe oma lõpust(mälueemaldamisstseen).
Tüdruk läks, tahtes oma pere aidata. Ta uskus armastusse, aga enne surma ütles mees, kes tegeles mälueemaldamisega: "Ära mind selle pärast vihka. Ma muudan su mälu nii, et seda kunagi ei juhtuks." Ja tüdruku nägemine hägustus ning kadus koos teadvusega.
Väga karm, pisarad tulid silma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: