OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Final Fantasy: kas 10-d või X-d? [Oli: Final Fantasy XII]
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2003 08:19    Teema: Final Fantasy: kas 10-d või X-d? [Oli: Final Fantasy XII] Vasta viitega

kas keegi peale minu on kuulnud et välja tulemas on ff12? pc-le online-is?
kui ei siis ma ütlen et see on vähe usutav kuid soome naabrid ja animeonline.net kordavad seda pidevalt.

(kasutades hetke :kas keegi saab muretsega mingit ff-i osa psx-ile välja arvatud 7,8 9,?)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Reede Sept 19, 2003 23:03    Teema: Vasta viitega

"Final Fantasy XII approaches
Square Enix's Yasumi Matsuno has confirmed that Final Fantasy XII will be on display at the Tokyo Game Show next month in preparation of its spring 2004 launch in Japan"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2003 08:21    Teema: Vasta viitega

ff12 on veel tulevikus kuid ainult viimane ffidest on ff11 mis tuleb see aasta lõpus euroopasse, hetkel uusim ff on ff10-2.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2003 09:42    Teema: Vasta viitega

animenic, sit down, suck yer thumb and pay attention.

1) FF XII EI HAKKA olema online-mäng. See on nagu kindel. Lisaks võin praktiliselt kindlalt väita, et FF 12 EI JÕUA PC'le ka tavalisele RPG'na. FF XII täpsemad detailid, nagu tegelased, stoori ja muu selline kraam tehakse teatavaks millalgi hiljem.

2) FF XI ilmub USA's PC'le oktoobri lõpus. PS2'le järgmise aasta alguses. Euroopa väljalaskekuupäeva veel teada ei ole, nii et ära kire siin midagi.

3) Sinu "hetkel" uusim FF X-2 (nimetagem asju siiski õigete nimedega, ok?) pole veel inglise keeles ilmunud, nii et ma ei usu, et keegi siit foorumist seda võimeline korralikult mängima on.

Kasutades hetke: hangi ise. Rahakott kaasa ja lähimasse PS'i mänge müüvasse kauplusesse. Eestis peaks ilusti saada olema Anthology (IV ja V) ning FF VI.

Nii et ma palun sind, ära sirista välja infot, milles sa ise veel võhik oled. OK, kullake? Tore, sa oled kah musi.
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2003 09:59    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
3) Sinu "hetkel" uusim FF X-2 (nimetagem asju siiski õigete nimedega, ok?)

ehh, kah tähti närides - kirjutagem asju siiski õigete nimedega. rooma kümmet ei häälda sa ju kuidagi teistmoodi araabia kümnest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2003 13:19    Teema: Vasta viitega

Närin minagi augu läbi baka.ee kultuurkihi ja mis ma näen? Näen teemat, kus ei tundu kellelgi araabia numeratsiooniga probleeme olevat. LaLaLaa
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2003 17:43    Teema: Vasta viitega

Võhikud -.-;;;

Kui te kaks "prominenti" midagi asjast jagaks, siis poleks te oma rumalaid postitusi teinud.

ruri, pisike, nimelt FF X ja FF X-2 nimetatakse just niimoodi, nagu mina nad kirjutasin, sest need on nende nimed. Mitte ükski karmimatest mängualastest veebilehtedest ja ajakirjadest ei kasuta kuju "FF 10 ja FF 10-2", vaid just rooma numbritega varianti. Kuidas keegi neid loeb, on juba tema enda asi. Loe ka Vabarnamehele suunatud vastust, OK? Tubli :)

Vabarnamees tõstab kah silmad oma pükstelt kõrgemale ja mõtleb peaga, mitte sabaga. Kas ma olen kusagil siin oma postitustes väitnud, et teisi FF-mänge ei tohiks kirjutada nii ühtede kui teiste numbritega? Nagu ka sinu silmakesed võivad sinu poolt välja toodud postitusest näha, olen ka seal kirjutanud kõnealused mängud rooma numbritega, muude puhul aga kasutan nii ühtesid kui teisi?

*kallistab mõlemaid ja lippab minema*
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2003 20:11    Teema: Vasta viitega

Pükstelt? ???

Aga ülejäänud jutt, jah, miks mitte, leppisime kokku. Nagu öeldakse, kõik on selge nagu seebivesi: karmimad ajakirjad, VII on 7, IX on 9, aga X ei ole mingil juhul 10, rumalad prominendid, we're not worthy, etc. Klaar.

Aga... Ära ainult enam kallista, eks? emm

Muudetud: Järelmõttena tuli pähe ka midagi mõistlikku küsida.

Olgu, ütleme, et see võibki nii olla, nagu sa väidad, M.C.Savage, püksid või mitte. Aga! Sinu peamine argument "Mitte ükski karmimatest mängualastest veebilehtedest ja ajakirjadest ei kasuta kuju "FF 10 ja FF 10-2", vaid just rooma numbritega varianti." on parimal juhul sama ebaveenev kui väide "Ta armastab sind, kuna ta pole mulle vastupidist väitnud."

Veenev argument oleks tsitaat Hironobu Sakaguchi'lt või kasvõi Square/Enix'i pressiesindajalt, et X-i FF X ja FF X-2 pealkirjades tuleb kirjutada just nimelt rooma kombel "X" ning sugugi mitte araabia kombel "10", seevastu teiste FF seeria mängude pealkirjade puhul on täiesti aktsepteeritav talitada, kuidas süda kutsub.

Kuni sa millelegi taolisele viidanud ei ole, on sinu väide paljasõnaline, nagu mõnedes ringkondades meelsasti väljendutakse, ja väärib seega tähelepanuta jättu.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2003 22:38    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Võhikud -.-;;;

Kui te kaks "prominenti" midagi asjast jagaks, siis poleks te oma rumalaid postitusi teinud.

ooo suur kõiketeadja FF vallast, kes oskab ainult lõugu laiutada ja enda egoga teisi maha suruda, ma kummardaks su teadmiste ees kui neile kusagilt ka viiteid muudele allikatele peale sinu Targa Aju oleks.

Tsiteerin::
ruri, pisike, nimelt FF X ja FF X-2 nimetatakse just niimoodi, nagu mina nad kirjutasin, sest need on nende nimed. Mitte ükski karmimatest mängualastest veebilehtedest ja ajakirjadest ei kasuta kuju "FF 10 ja FF 10-2", vaid just rooma numbritega varianti. Kuidas keegi neid loeb, on juba tema enda asi. Loe ka Vabarnamehele suunatud vastust, OK? Tubli :)

vaata Savage, armsake, mu post uuesti üle ja loe oma vastus (st, ülalolev tekst) ka uuesti läbi (soovitatavalt mitu korda, et sa aru saaksid) ning ütle siis mis mõte su vastusel oli? kui sa oma möödapanekust aru ei saa, siis ma võin hiljem selgitada.

ja mis puutub kujusse FF 10 ja FF 10-2, siis seda kasutatakse isegi square (poe) webisaidis ühes kohas seega FF 10, FF 10, FF 10, .. jne.

PS! ei ole ei prominent ega "prominent" ning ka postitus polnud rumal, sina oled lihtsalt liiga ennast täis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2003 01:43    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
M.C.Savage kirjutas:
3) Sinu "hetkel" uusim FF X-2 (nimetagem asju siiski õigete nimedega, ok?)

ehh, kah tähti närides - kirjutagem asju siiski õigete nimedega. rooma kümmet ei häälda sa ju kuidagi teistmoodi araabia kümnest.


Tihti peale öeldakse foorumis/jutukas lõpeta kirjutamise asemel "pane oma suu". Ma pakun, et ka Savage mõtles hääldamise all kirjutamist. Savage'i "tähe närimisest" saan ma täiesti aru (anna teada kui sa tahad teada põhjust miks ma arvan nii ja ma ütlen, oih vabandust, kirjutan selle). Sinu posti aga loeksin ma kui üleliigset, lapsikut provotseerimist.

Vabarnamees kirjutas:
Pükstelt? ???

Aga ülejäänud jutt, jah, miks mitte, leppisime kokku. Nagu öeldakse, kõik on selge nagu seebivesi: karmimad ajakirjad, VII on 7, IX on 9, aga X ei ole mingil juhul 10, rumalad prominendid, we're not worthy, etc. Klaar.

Aga... Ära ainult enam kallista, eks? emm


Tegelikult käib see X'i ja 10'ne asi ainult FF X-2(just selle kahe pärast) kohta, mitte FF X'i ja teiste FF'ide kohta.

Vabarnamees kirjutas:
Muudetud: Järelmõttena tuli pähe ka midagi mõistlikku küsida.

Olgu, ütleme, et see võibki nii olla, nagu sa väidad, M.C.Savage, püksid või mitte. Aga! Sinu peamine argument "Mitte ükski karmimatest mängualastest veebilehtedest ja ajakirjadest ei kasuta kuju "FF 10 ja FF 10-2", vaid just rooma numbritega varianti." on parimal juhul sama ebaveenev kui väide "Ta armastab sind, kuna ta pole mulle vastupidist väitnud."

Veenev argument oleks tsitaat Hironobu Sakaguchi'lt või kasvõi Square/Enix'i pressiesindajalt, et X-i FF X ja FF X-2 pealkirjades tuleb kirjutada just nimelt rooma kombel "X" ning sugugi mitte araabia kombel "10", seevastu teiste FF seeria mängude pealkirjade puhul on täiesti aktsepteeritav talitada, kuidas süda kutsub.

Kuni sa millelegi taolisele viidanud ei ole, on sinu väide paljasõnaline, nagu mõnedes ringkondades meelsasti väljendutakse, ja väärib seega tähelepanuta jättu.


Ma ütleks nii, et see on üks fännide reegel mida pole keegi üles kirjutanud. Üks loomulik asi asjatundjatele. Loomulikult ei viska keegi teid vangi kui te ütlete VIII asemel 8 või X asemel 10, kuid teil võiks olla austust teiste inimeste ja nende huvialade vastu ja kasutada õigeid väljendeid.

Arvatavasti saaksite ka teie pahaseks/vihaseks kui keegi ütleks, et ta on suur anime fänn sest vaatab digimon'i iga päev või siis tuleks siia keegi ja ütleks, et ta fännab seda ja seda animet hääldades(kirjutades) kõik nende nimed valesti, öeldes X'i kohta iks või 10 ja mida veel.

Loodan, et saate aru mida ma mõtlen. X_x

PS. Final fantasy mängude karpidel on mängu nimedes olevad numbrid rooma numbrites.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2003 03:11    Teema: Vasta viitega

desu kirjutas:
Tihti peale öeldakse foorumis/jutukas lõpeta kirjutamise asemel "pane oma suu". Ma pakun, et ka Savage mõtles hääldamise all kirjutamist.

ja siis? ma ju ütlesin (kirjutasin), et tähti närides. ja pealegi on X selline värk, et, võhik nagu ma olen, kust mina pean teadma kuidas seda FF X-2'e kirjakeele järgi ka kõnekeeles õigesti nimetada - FF iks-2 või FF 10-2, kui keegi kirjutab, et FF X-2'e nimetatakse FF X-2'eks.

Tsiteerin::
Savage'i "tähe närimisest" saan ma täiesti aru (anna teada kui sa tahad teada põhjust miks ma arvan nii ja ma ütlen, oih vabandust, kirjutan selle).

ei taha, mind ei huvita see absoluutselt.

Tsiteerin::
Sinu posti aga loeksin ma kui üleliigset, lapsikut provotseerimist.

vorst vorsti vastu.

Tsiteerin::
kuid teil võiks olla austust teiste inimeste ja nende huvialade vastu ja kasutada õigeid väljendeid.

miks mul peaks olema austust selliste inimeste (ja nende huvialade) vastu kes ei suuda isegi natukenegi viisakalt ja põhjendatult oma seisukohti selgitada?

Tsiteerin::
Arvatavasti saaksite ka teie pahaseks/vihaseks kui ...

ei saaks, pigem lihtsalt parandaks teda.

Tsiteerin::
PS. Final fantasy mängude karpidel on mängu nimedes olevad numbrid rooma numbrites.

ja kas keegi selgitab, et mis alusel kõike muid FF-sid võib ka araabia numbritega kirjutada, aga kümnendad on mingid erandid mida ei tohi? fännide vaikiv kokkulepe? sellisel juhul (st, kui mingit muud põhjust ei ole) ütleks mina küll, et rääkigu omavahel X-des, aga kui teised araabia numbreid kasutavad, siis ärgu õiendagu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2003 05:19    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
miks mul peaks olema austust selliste inimeste (ja nende huvialade) vastu kes ei suuda isegi natukenegi viisakalt ja põhjendatult oma seisukohti selgitada?


Iga inimene on erinev. Ma pakun, et alguses oli ka Savage viisakas kuid selline asi võib "kopa ette visata", kui sa kuuled seda igal pool. Kui kaua sinul seda viisakust jätkuks kui sa peaksid ühte ja samat asja uuesti ja uuesti kordama igale juhmile?

Kui sulle ei sobi viis kuidas M.C. Savage käitub siis palun väga, ignoreeri teda või saada talle PM oma arvamusega. Sinu arvamus temast ei käi thread'i mille nimeks on Final Fantasy XII. kthx

Tsiteerin::
ja kas keegi selgitab, et mis alusel kõike muid FF-sid võib ka araabia numbritega kirjutada, aga kümnendad on mingid erandid mida ei tohi? fännide vaikiv kokkulepe? sellisel juhul (st, kui mingit muud põhjust ei ole) ütleks mina küll, et rääkigu omavahel X-des, aga kui teised araabia numbreid kasutavad, siis ärgu õiendagu.


Kui sa pole veel tähele pannud siis see on Final Fantasy teemaline thread! See on koht kus "räägitakse omavahel X-dest". Kuigi M.C. Savage oli ebaviisakas oli ta postitus siiski informatiivne. Mis sinu postitusest kasu oli?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2003 17:06    Teema: Vasta viitega

Ja nii igakord........Vana hea "kelle-sõna-jääb-peale" võistlus.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2003 17:20    Teema: Vasta viitega

desu kirjutas:
Iga inimene on erinev. Ma pakun, et alguses oli ka Savage viisakas kuid selline asi võib "kopa ette visata", kui sa kuuled seda igal pool.

kui seda X-i hääldatakse 10, siis kuuleb seda absoluutselt igal pool. ja on ka näha väga paljudes kohtades. nagu ma mainisin, isegi Square webipoes.

Tsiteerin::
Kui kaua sinul seda viisakust jätkuks kui sa peaksid ühte ja samat asja uuesti ja uuesti kordama igale juhmile?

tavaliselt ma teadmatusele ebaviisakusega ei vasta, ebaviisakusega ebaviisakusele aga võin küll.

Tsiteerin::
Kui sa pole veel tähele pannud siis see on Final Fantasy teemaline thread! See on koht kus "räägitakse omavahel X-dest".

niisiis, see X on fännide omavaheline vaikiv kokkulepe ja ei midagi muud. oli seda nii raske kellelgi kohe alguses välja öelda? ja pealegi, toetudes autoriteet M.C.Savagile, kust mina pean aru saama kuidas seda FF-i asja kirjutada, kui ta ise kirjutab kord FF X-2 ja siis Final Fantasy 10? teeme asja võimalikult segaseks ja viime variatsionide peale, et kui on FF, siis peab olema X ja kui Final Fantasy, siis võib ka 10 kirjutada? miks pean mina, võhik, selliseid nüanse õhust haarama ning kui see ei õnnestu, siis mingi tühipalja, ja tegelikult vastust mittenõudva, tähenärimise peale X-i kahesuguse hääldamise ja nimetamise teemal saama sellise ebaviisaka vastuse? pealegi veel ilma mingi infota selle kohta, et miks just asjad nii on.

Tsiteerin::
Kuigi M.C. Savage oli ebaviisakas oli ta postitus siiski informatiivne.

ainult esimene postitus, edasi polnud küll mingit informatiivsust näha.

Tsiteerin::
Mis sinu postitusest kasu oli?

ei saa praegu öelda, et absoluutselt mitte midagi, kuna asi on jõudnud lõpuks sinnamaale, et X on fännide asi. samas, kui kõik postitused peaksid siin ainult informatiivsed ja ka teistele kasulikud olema, siis oleks parem teha see kogu foorum siin read-onlyks ning postitused administraatorite kaudu teha lasta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2003 17:22    Teema: Vasta viitega

Nõiaring, mida võib sulgeda ainult osavõtjate laiskus...
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2003 02:16    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
tavaliselt ma teadmatusele ebaviisakusega ei vasta, ebaviisakusega ebaviisakusele aga võin küll.


"they say two wrongs don't make it right ". ;p

Tsiteerin::
niisiis, see X on fännide omavaheline vaikiv kokkulepe ja ei midagi muud.


Teiste FF mängude nimed olid FF 7, 8, 9 jne. mitte FF XII, FF XIII ja FF IX. Kuid final fantasy X ja X-2'he nimi on Final fantasy X ja X-2 mitte 10 ja 10-2. Numbreid võid sa kirjutada kuidas tahad kuid final fantasy kaks viimast osa ei ole numbrites kirjutatud.

Tsiteerin::
ja pealegi, toetudes autoriteet M.C.Savagile, kust mina pean aru saama kuidas seda FF-i asja kirjutada, kui ta ise kirjutab kord FF X-2 ja siis Final Fantasy 10? teeme asja võimalikult segaseks ja viime variatsionide peale, et kui on FF, siis peab olema X ja kui Final Fantasy, siis võib ka 10 kirjutada?


Vat seda küsi Savage'i käest, mitte minu käest.

Tsiteerin::
miks pean mina, võhik, selliseid nüanse õhust haarama ning kui see ei õnnestu, siis mingi tühipalja, ja tegelikult vastust mittenõudva, tähenärimise peale X-i kahesuguse hääldamise ja nimetamise teemal saama sellise ebaviisaka vastuse?


Oi, kas väiksele lapsele tehti liiga? Sul ei tasuks asju mis internetis toimubad nii südamesse võtta. Loomulikult võiks olla viisakas teiste vastu, kuid keegi pole kohustatud seda tegema. See, et ta on ebaviisakas ei tähenda seda, et tal pole õigus. Sina, võhiku, käest ei palu keegi asjade õigesti hääldamist aga kui sul on huvi nende mängude vastu ja soovid nendest rääkida teiste asjahuvilistega siis peaksid sa ka asju õieti kirjutama.

Tsiteerin::
pealegi veel ilma mingi infota selle kohta, et miks just asjad nii on.


*cough*
ruri kirjutas:
Tsiteerin::
Savage'i "tähe närimisest" saan ma täiesti aru (anna teada kui sa tahad teada põhjust miks ma arvan nii ja ma ütlen, oih vabandust, kirjutan selle).

ei taha, mind ei huvita see absoluutselt.


Sellest järeldades arvan ma, et oleks olnud aja raiskamine siia mingit informatsiooni selle kohta postitada.

Tsiteerin::
ainult esimene postitus, edasi polnud küll mingit informatiivsust näha.


Minul pole küll mingeid probleeme näha informatiivset sisu Savage'i postides. Küllap on probleem sinus.

Tsiteerin::
ei saa praegu öelda, et absoluutselt mitte midagi, kuna asi on jõudnud lõpuks sinnamaale, et X on fännide asi. samas, kui kõik postitused peaksid siin ainult informatiivsed ja ka teistele kasulikud olema, siis oleks parem teha see kogu foorum siin read-onlyks ning postitused administraatorite kaudu teha lasta.


Sul on õigus, sinu postitustest on midagi kasu olnud. Siia postitamine on mulle pakkunud palju lõbu tükiks ajaks. =)

erm kirjutas:
Nõiaring, mida võib sulgeda ainult osavõtjate laiskus...


Miks vastata sellele kui sul pole midagi asjalikku lisada?

PS. ruri, pane tähele kuidas see teema varsti kinni läheb meie vaidluse pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2003 03:56    Teema: Vasta viitega

Ning oli vaid aja küsimus, millal mindki kaasa tahetakse kiskuda, sest see kõik on ju nii loomulik...
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2003 05:49    Teema: Vasta viitega

desu kirjutas:
Teiste FF mängude nimed olid FF 7, 8, 9 jne. mitte FF XII, FF XIII ja FF IX. Kuid final fantasy X ja X-2'he nimi on Final fantasy X ja X-2 mitte 10 ja 10-2. Numbreid võid sa kirjutada kuidas tahad kuid final fantasy kaks viimast osa ei ole numbrites kirjutatud.

ohh, seega on X ikkagi iks kui need numbrites pole?

ja teiseks - vabanda väga, aga ei midagi muud peale bla bla bla see asi on nii kuna mina ütlen, et see on nii.

http://www.square-enix.co.jp/games/
neljas valik vasakust menüüst ja ütle kuskohas näed sa araabia numbreid? ehk siis, kui nö firmamärgina on nimed rooma numbritega, miks siis mitte kõikjal kasutada? miks mingil imelikul põhjusel on vaja tekitada osade jaoks mingid erandid?

või http://www.square-enix.co.jp/finalfantasy/ ? et nagu minu võtab küll sõnatuks (ja annab nagu vabaduse suva numbreid kasutada).

Tsiteerin::
Vat seda küsi Savage'i käest, mitte minu käest.

ja arvad, et ta vastab? et ta üldse oskab vastata? et ta üldse vaevub vastama, kuna enda arvates on ta nii tark, et ainuke, milleks teda siia vaja on, on tema tarkusekübemete puistamiseks meie vaeste ja rumalate lauale? ja me peame pimesi teda uskuma ning meil pole isegi õigust põhjendusi ja algallikaid küsida?

Tsiteerin::
See, et ta on ebaviisakas ei tähenda seda, et tal pole õigus.

ja millega nii tema kui ka sina olete oma õigust suutnud tõestada?

Tsiteerin::

*cough*
ruri kirjutas:
Tsiteerin::
Savage'i "tähe närimisest" saan ma täiesti aru (anna teada kui sa tahad teada põhjust miks ma arvan nii ja ma ütlen, oih vabandust, kirjutan selle).

ei taha, mind ei huvita see absoluutselt.


Sellest järeldades arvan ma, et oleks olnud aja raiskamine siia mingit informatsiooni selle kohta postitada.

et mitte väga üksteisest mööda rääkida - mind ei huvita absoluutselt põhjused miks M.C.Savage "tähti näris" või sinu põhjus miks sa arvad M.C.Savagest aru saavat või mingi muu taoline asi, aga mind on huvitanud info selle kohta, et miks ühtesid FF-e võib kirjutada araabia numbritega ja teisi mitte ning ma pole sellele veel siiamaani vastust saanud.

Tsiteerin::
Minul pole küll mingeid probleeme näha informatiivset sisu Savage'i postides.

ohh, ma kadestan sind kui sa suudad teises postituses mingit informatiivset sisu leida. mina küll ei suuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2003 08:27    Teema: Vasta viitega

Olen seisukohal, et ruri postitatud lingid on täiesti piisav tõendusmaterjal selle kohta, et nn "fännide omavaheline kokkulepe" on heal juhul kokkulepe väga väikese isikuteringi sees (mis on nende isikute privaatne asi ja mida ei saa kellelegi teisele peale suruda) ning halval juhul lihtsalt fiktsioon.

Sellest tulenevalt, kui sellesse teemasse saabub veel üks vaidlushimuline/ennastupitav postitus à la "ei ole 10, on X, musike, suck yer thumb and pay attention to ME, ME, ME", muudan selle teema pealkirjaks "Final Fantasy: kas 10-d või X-d?" ja sulgen selle.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2003 11:10    Teema: Vasta viitega

....ja alati lõpeb kogu sündmuste keeris inimesega, kellel on rohkem võimu kui teisetel osalejatel ning ähvardab. Kui talle ei jää viimane sõna, ei jää mitte kellelegi. Ja nii korduvalt...
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: