OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lõhestund isiksused ja taolised tegelased animeedes.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 05:24    Teema: Lõhestund isiksused ja taolised tegelased animeedes. Vasta viitega

Mõtlesin, et paneks mingi asja jälle üles ja tundub, et sellist pole veel.
Paljudes animeedes ja ka mangades esinevad tegelasi lõhestunud isiksustega
ja taoliste asjadega. Paljud neist on kas täiesti teistsugused iseloomust, rassist, vanusest, huvidest ja esineb ka selliseidkes on vastas soost. Mõned teavad, et neil see on ja mõned ei saagi teada.On ka selliseid kes muudavad välimust või saavad tugevamaks kui nad vahetuvad.

Tahaks teada mis te neist arvate, kas meeldivad või mitte ja kui meeldivad, kes on teie lemmik.

Siin on mõned animed kus neid esineb ja tegelaste nimed.

3x3 Eyes: Pai
Air Gear: Agito/Akito/Lind(Esineb mangas) Ei tea kes neist originaal on.
Angel Sanctuary: Setsuna Mudo/ Alexiel
Bleach: Kurosaki Ichigo/Hollow(tegelt ta on)
D.N Angel: Niva Daisuke/Dark ja Hiwatari Satoshi/Krad
D.Gray-man: Allen Walker ja ta Innocence ja vasak silm.
Excel Saga: Ilpalazzo
Ergo Proxy: Vincent Law/Ergo Proxy
Ginban Kaleidoscope: Sakurano Tazusa/ Pete Pumps(Ei ole just lõhestund isiksus vaid Vaim aga teeb peaaegu sama välja)
Goshuushosama Ninomiya-kun: Reika Hojo
Gundam 00: Allelujah Paptism
Ikkitousen: Sonsaku Hakufu ja Ryuubi Gentoku neil on mingid lohed sees ja Sousou Moutoku kelle võtab üle mingi vana vaim(on ka olemas draakon)
Mahoraba ~Heartful days~: Sellel on isegi 1+4 isiksust
Kozue Aoba:1.Saki Akasaka
2.Nanako Kanazawa
3.Chiyuri Midorikawa
4.Natsume Konno
Naruto:Naruto ja kõik kellel need elukad sees on
Proyeckt ARMS:Ryo Takatsuki ja ta ARMS`i iseloom
Shigofumi: Fumika/Fumika
Serial Experiments Lain: Lain/Lain
Yu-Gi-Oh: Yugi/teine Yugi ja Pakura/ja tema alternatiiv isiksus

Need oleks kõik mis ma peast tean, kui teate veel kirjutage juurde ja tuletage mulle meelde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 09:42    Teema: Vasta viitega

Kohe kui seda teemat nägin lõi mul pähe selline tegelane nagu Lunch Dragonballist. Suht lahe tegelane oli, kui aevastas, siis isiksus muutus ühest äärmusest teise :P
Selle teema mõte on veidi kaheldava väärtusega :P eriti, kui vaid nimed kirjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 10:15    Teema: Vasta viitega

Minu poolt oleks välja pakkuda 4 tegelast, kuna rohkem ei oska lisada praeguse seisuga =)
Utawarerumono - Kamyu
Utawarerumono - Hakuoro
Hikaru no Go - Hikaru Shindou ja Sai
Elfen Lied - Lucy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 10:50    Teema: Vasta viitega

Seda teemat lugedes tuli mulle meelde, et ma olen pikemat aega tahtnud joonistada mingit koomuskit tüübist, kes läheb hull berserkiks kui ta ohus on, aga seal on suur aga, ta on nimelt hästi nõrk ja berserk mode ei tee teda tugevamaks, nii et ta lihtsalt läheb hulluks ja saab peksa... vms.

Aga lõhestunud isiksused...
Ma kohe ei oska öeldagi ühte. Ainuke, mis kohe meelde tuleb peale nimetatute võiks olla One Piece'i Chopper. Nii väga lõhestunud isiksus tal päris pole, aga ta muundub küll palju.
Oi, oi, vaadake ette, ma nüüd spoilin, keda OP kottida võib ja ei ole CP9 lugu läbi jõudnud vaadata!!!

Et Chopper'il on üks kahtlane Monster Chopper'i vorm, kus ta kaotab igasugu kontrolli ja muutub hästi suureks ja lahedaks ja veel karvasemaks, see peaks sobima siia teemasse.

Rohkem meelde ei tule, ma niisuguseid multikaid eriti ei vaata, kus on lõhestunud isiksusega emod.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 12:29    Teema: Vasta viitega

ma pole päris kindel kas sa just päris sellist lõhenemist mõtlesid, aga Kazutaka Muraki Yami no Matsuei'st on selline minu arust. ühel hetkel on ta lahke ja leebe ja mingi teine hetk täielik psühh, üks minu lemmik anime tegelasi üldse :)

teine tegelane oleks Hei/Lee Shengshun Darker than black'ist. hei on külmavereline tapja aga Lee on kahjutu "tossike"

mõlema tegelase puhul on aga see, et nad on oma teiset minast teadlikud ja suudavad tolle ise "välja tuua" ja "tagasi saata" nii kuidas soovi on.

Kes veel... Arvan ka, et kougajij Saiyukist kvalifitseerub siia alla, tema muutub palju palju tugevamaks ja ohtlikumaks vihastamise korral ja mingi hetk animes mässati ka tema kõistusega nii, et see "julmem" pool toodi päriselt välja.

Kenshin Himura/Battousai (Kenshin, Samurai x) ka.
Samurai Deeper Kyo'st peategelane otse loomulikult (nimi ei tule meelde ja vaadat aei viitsi).
Üldse paljudes animetes on nn võitlejatel kaks isiksust sageli, üks siis selline kahjutu tossikese oma ja teine "võitleja" mis on siis külm, kalkuleeriv, kiire jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 13:15    Teema: Vasta viitega

Higurashis teeb üks tüdruk ühel hetkel Nya~ ja siis järgmine hetk ta ei tee Nya~. Ta on isegi oma nya-isiksusele oina välimuse andnud, et vahel saaks temaga rääkida.


_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 14:44    Teema: Vasta viitega

Kindlasti tooks välja Saiunkoku Monogatarist Eigetsu To/Yògetsu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 14:49    Teema: Vasta viitega

Harumi Chono Paranoia Agentist.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 15:34    Teema: Vasta viitega

Lõhustunud isiksusi on animedes väga palju tegelikult. Kujutan ette, et staa¾ikam vaataja võib väga pika nimekirja koostada. Üpriski kli¹eelised on tegelased, kes iseloomu (ja kas või nahavärvi ja sugu) vahetavad, kui nuiaga pähe saavad/kuu taevasse tõuseb/puutuvad kokku naistega/jne. Mulle meeldivad pigem psühholoogiliselt lõhestunud isiksused, kes mitte ei muutu teatud hetkel kardinaalselt, vaid üritavad mõista oma "teist poolt", sellega koos elada.

Jättes kõrvale humoorikad kõrvaltegelased, kes ühest vormist teise hüppavad, tulevad nähtud animedest meelde kaks: Afro Samurai, kellel oli väga tõsine isikulõhustumise probleem, ja Paprika peategalane, kes oli päriselus tõsine teadusenaine, aga unemaailmas lasi oma tõelisel minal lennata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 21:27    Teema: Vasta viitega

ewty kirjutas:
ma pole päris kindel kas sa just päris sellist lõhenemist mõtlesid, aga Kazutaka Muraki Yami no Matsuei'st on selline minu arust. ühel hetkel on ta lahke ja leebe ja mingi teine hetk täielik psühh, üks minu lemmik anime tegelasi üldse :)


Kazutaka Muraki! *fangirlscream* Kallis Kallis
*ahem* Vabandust, ma ei suutnud ennast peatada.

Igastahes psühholoogiliselt muutuvad tegelased on jah...toredad. Nad on mõnusalt ettearvamatud, kuid mis füüsilisse muutumisse puutub, siis mõned animed lähevad sellega liiga digimonilikuks.
Muidu füüsiliselt muutub Chrono animes ''Chrono Crusade'' (või on see Chrno Crusade). Tema psühholoogia ei paista sellega eriti muutuvat, kuid sellisest lapsevälimusega chibiist saab pikka kasvu parajalt lihaseline tiibadega bishounen-deemon.
Ning siis on muidugi Crusnikud ''Trinity Blood''ist. Abel Nightroadil on peaaegu, et kolm isiksust. Üks on selline lõbus ja tore, teine on see, mis ta pisut tõsisemates olukordades omaks võtab ning kolmas on Crusnik02, kes on nii füüsiliselt kui mentaalselt Abelist erinev. Siis on veel Crusnik01 (Cain Nightroad) ja Crusnik03, kelle nimi mulle meelde ei tule.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 21:55    Teema: Vasta viitega

Tuleb kohe meelde Neliel Tu Oderschvank animest Bleach...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: