OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Õudsed mängud (F.E.A.R., Silent Hill ja teised)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
yanma



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 06, 2008 20:46    Teema: Vasta viitega

electra kirjutas:
keegi sellist mängu nagu fatal frame oskab kommenteerida? peaks ka mingisugune aasia toodang olema. vähemalt graafika poole pealt pasitab nii. niipalju kui ise olen aru saanud, siis on temaatika "lolicon püüab kurje vaime" LaLaLaa

endal mul konsooli ja emulaatoritega jantimiseks aega pole, aga graafika pärast on huvi siiski selle vastu üleval



hee...fatal frame/project zero...üsna haruldane mäng muidu...välja arvatud eestis :P ma vaatan et viimasel ajal on seda igalepoole tekkinud...peamiselt pandimajadesse
mingi japside stiilis ghostbusters...
esimesel osal muidu väga viga polnudki...ainuke probleem on see et see mäng ajab üsna vihale...õudne ta just ei ole...kuigi algus tundub paljutõotav...üsna kiiresti muutub see mäng igavaks...mul endal on esimene osa läbi...ja hetkel tegelen teise osaga...kuigi too on graafika ja voice actingu poolest parem...ning on tehtud ka muid parandusi...on võitlemine läinud hullemaks...minu jaoks on sellest mängust puudu relvad :P ...sellepärast ma pooldan resident evil 4 rohkem...ainuke asi mida fatal frame/project zero -s saab relvana kasutada on mingi kahtlane fotoaparaat...mida koguaeg võimsamaks ehitad...halb mäng ta just ei ole...aga üle 100 krooni see originaalina küll väärt pole :P
_________________
dai henda dai wan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yanma



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 06, 2008 20:53    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
RE 3 on küll totaalne saast. Ainukene hea asi mängus on Nemesis. Lihtsalt kahju et selline mõnus pahalane nii s**ta mängu jõudis.


resident evil survivor...ja outbreak file mõlemad osad on saastad...3 oli täitsa mängitav
_________________
dai henda dai wan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yanma



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 06, 2008 20:55    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Arno kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
RE 3 on küll LIIGA KERGE. Ainukene hea asi mängus on Nemesis. Lihtsalt kahju et selline mõnus pahalane nii KERGESSE mängu jõudis.

Fixed
Saastad RE mängud on Survivor ja räägitakse ka veel et Dead Aim


Survivor oli küll üsna norm minu arvates. RE3 oli KÕIK VALE: lihtsus, mannetu story jne jne.

Mäng transformeerus survival horror'ist third-person (no mitte päris 3rd person, aga fixed kaameravaatega) shooteriks.


survivor oli kõike muud kui normaalne....
_________________
dai henda dai wan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 06, 2008 20:57    Teema: Vasta viitega

ühe postiga ei saaks vastata? @ yanma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2008 00:00    Teema: Vasta viitega

K6ige 6udsem mäng mida ma mängind olen on alien vs predator...
Pole midagi näha ja tulnukad roomavad m88da seini ja igal pool on igasugused koletised jne.... Muhe
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2008 13:38    Teema: Vasta viitega

Päris creepyna mõjus kunagi Alien Trilogy vms, kuna mängisin seda selle jaoks liiga kiirel arvutil, nii et kõik tulnukad jooksid hüperkiirusel mu ümber ringi. Kuna sel ajal ma aga probleemile pihta ei saanud, üritasin mängu sellisel viisil mängida, kuid peale esimest levelit andsin alla ning uninstallisin. Kuid mis mulle meelde jäi, oli just see hirmu feeling - roomates mööda seinaääri hoides kogu aeg kaarti ees, et näha, kus tulnukad liiguvad, ning lootes kõigest väest, et kui järgmine kord tulnukas tuleb, siis saab pihta või et ta jookseb ründamata mööda. Kui aga ründas, oli jamasti ...

Ehmatuskohti on kohati olnud erinevates mängudes, nii horrorina mõeldutes (ntx Condemned) kui mitte (Heavy Metal FAKK 2), kuid tõsiselt hirmutanud pole ükski. Ainus, mis peale Alien Trilogy (ning seegi vaid tänu oma probleemile) suutis luua sellise õuduka atmosfääri, oli Silent Hill, kuid see on juba teada asi. FEARis mõjus kohatine täielik üksindus creepyna, kuid üldiselt oli ta vaid meeldivalt omapärane fps.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2008 14:14    Teema: Vasta viitega

Tuli äsja meelde, et kui ma väiksena vaatasin mysti mangimist (ei tea mitmes osa), siis oli päris hirmus olla ja õudusunenäod tulid peale. Samas, üks õudusunenägu, mis mul väiksena oli, sisaldas teatud hulgal ka mootorratturhiiri. Aga see mootorratturhiirte unenägu ajaks mulle vist endiselt judinad peale, sest see maailm oli suht hirmus kus nad ringi ajasid.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2008 15:17    Teema: Vasta viitega

minuarsut on üks õudsamaid ikkagi Silent hill ... ma vist siiamaani ei julge seda ise mängida ... kunagi ma mingit osa mängisin küll ... ma olin veel üksi ka korteris .. pidin otsad andma hirmust LaLaLaa... vaadata on lahe iseenesest XD


kunagi väiksena (mingi 2. klassis) kui ma ema tööjuures Doomi käisin mängima .. siis see tekitas ka mul õudus unenägusid ??? URRRRRR
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2008 15:46    Teema: Vasta viitega

Mul oli kohati ka 6udne unenägu Doom 1-est...Tegin leveleid läbi vaatasin nurga taha kohe mingi deemon l88b n2kku ja probleem oli selles et ma ylesse 2rgata ei saand.....See oli siis kui ma olin 8 aastane.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Veeb 08, 2008 12:27    Teema: Vasta viitega

Isiklikult olen mänginud Silent Hill'i ja Resident evil 3'e(Onuga mingi 10x vistläbi tehtud :P ). F.E.A.R.i ka. Ja ma arvan, et Parasite Eve 2 peaks ka siia alla käima siis(9x läbi tehtud, 10x kord mängimisel). Resident evil 4 olen kah läbi mänginud isegi. aga kõige õudsam oli vist ikkagi Silent hill. Või ka mitte? Mingi nädal tagasi mängisime onuga ja saime kõvasti naerda :) . Plaanin Resident evil 1 kah endale muretseda.
Kokku tuli mingi seosusetute lausete virn emm .
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Reede Veeb 08, 2008 20:59    Teema: Vasta viitega

Ma oma vanuses ei julge siiamaani Silent Hill 2 mängida, kuid meeldib vaadata, kui mu sõber mängib.

Siis on tore. Resident Evil 4, ei tea kas just hirmus aga väga hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Veeb 11, 2008 15:14    Teema: Vasta viitega

Mängisin just Silent hill 4. Tund aega ja viskas juba üle. Ei olnudki nii hirmus kui ma arvasin.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Esm Veeb 11, 2008 21:16    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Mängisin just Silent hill 4. Tund aega ja viskas juba üle. Ei olnudki nii hirmus kui ma arvasin.


minuarust 4jas osa ongi kõige nõrgem
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 16:18    Teema: Vasta viitega

suffering I on irmus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
edgar



Liitunud: 4 Jan 2008
Postitusi: 23
Asukoht: pirita

PostitusPostitatud: Püh Märts 02, 2008 15:54    Teema: Vasta viitega

minu meelest on manhunt maailma parim tapmis mäng kui tahate lähemal uurida siis minge www.youtube.ee ja pange otsingusse manhunt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Märts 02, 2008 18:01    Teema: Vasta viitega

Aga kas see 6udne on??
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: