OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mnemosyne no Musume-tachi

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 10, 2008 16:05    Teema: Mnemosyne no Musume-tachi Vasta viitega

Ma jätan selle parem inglis keelde.

The "hard-boiled science fiction action" story follows a Tokyo woman named Rin, an assassin named Laura that is hunting her down, and the series of bizarre incidents involving angel-like creatures. Visual novel game illustrator Chūō Higashiguchi (Phantom of Inferno) created the original character designs, and Hiroshi Ohnogi (Gundam, Macross, Noein) is writing the scripts.

Genders:Horror, Science Fiction, Supernatural
Age rating: Mature (May contain sex, drugs, and extreme graphic violence)

Nõrganärvilistele ei soovitaks seda aga muidu võib vaadata.
Esimene osa on väjas.
[/img]















Yes sain pildid üles tänan abi eest.


Viimati muutis seda kambino (Esm Veeb 11, 2008 02:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 10, 2008 20:21    Teema: Vasta viitega

Pilti paned üles nii, et pildi peal paremklikk, view image, siis märgistad selle pildi aadressi ära ja copyd. Pärast seda lähed teemasse, paste'id pildi aadressi ja paned selle [img ] ja [/img ] märkide vahele (ilma tühikuteta).
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 10, 2008 20:44    Teema: Vasta viitega

Ok tänan aga nüüd on prbleem see, et pilte pole.
Olen saamatu sorry.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 10, 2008 21:55    Teema: Vasta viitega

Võta screenshot.

See käib nii, et klaviatuurilt PrtScr nupule vajutad, kui ekraanil mõni sobiv pilt on. Siis võtad lahti Painti, sealt Edit-Paste. Salvestad.

Siis paned selle netti. Näiteks imageshacki või photobucketisse. Ja sealt juba kopeerid aadressi ja paned image kirjade vahele.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Esm Veeb 11, 2008 14:33    Teema: Vasta viitega

Ei tea nüüd palju selles seda horrorit on, pigem karmi reaalsuse kujutamine. Esimese OVA osa põhjal on siiski raske midagi konkreetset väita. Va. Et mitte nõrganärvilistele. Eks edaspidi näib mis tast saab.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Veeb 11, 2008 16:54    Teema: Vasta viitega

Mulle esimene osa meeldis. Võitlusstseenid olid igatahes hästi tehtud, huumorit oli ka(suur tagumik näiteks). Korralik sissejuhatus sai tehtud. Loodan ainult, et edasi läheb sama põnevalt. OP oli ka mõnus.

Alguses oli küll WTF tunne, kui Rin surma sai ja siis jälle üles ärkas..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2008 11:12    Teema: Vasta viitega

Ok teine osa tuli just välja ei sa veel midagi öelda pean vaatama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2008 15:40    Teema: Vasta viitega

kambino kirjutas:
Ok teine osa tuli just välja ei sa veel midagi öelda pean vaatama

Kui ei saa, siis for the love of God, ära ütle! Sinu praegune post on sama mõtekas kui ma ütleks mõnes animetopicus, et ma söön hetkel nuudleid ja pihve(see on tõsi). Ehk siis, mida ma üritan öelda, on see, et postita ainult siis, kui sul on midagi asjalikku öelda!


...

EDIT: Random, mõttetuid postitusi tekib muidugi. Eriti siis, kui keegi võtab vaevaks minu postile vastata ja sellega kivid veerema panna. Pöörakem oma pilgud nüüd taeva poole, sest me oleme mõlemad patused.
Teiseks, mul poleks mitte midagi kambino posti vastu, kui see oleks tehtud peale selle eelnimetatud teise osa vaatamist. Sisu oleks palju rohkem olnud.

P.S. Ma pole kunagi arvanud, et ma midagi kasulikku teen omapoolse noomitusega?


Viimati muutis seda Bushidon (Nelj Märts 06, 2008 14:45). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2008 21:38    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
kambino kirjutas:
Ok teine osa tuli just välja ei sa veel midagi öelda pean vaatama

Kui ei saa, siis for the love if God, ära ütle! Sinu praegune post on sama mõtekas kui ma ütleks mõnes animetopicus, et ma söön hetkel nuudleid ja pihve(see on tõsi). Ehk siis, mida ma üritan öelda, on see, et postita ainult siis, kui sul on midagi asjalikku öelda!


...


hetkel on kambino postitus, mis annab ebaregulaarselt ilmuva anime uue osa väljalaskmisest teada, palju mõttekam kui sinu flame. kambino postituseta poleks ma näiteks teadnud, et uus osa on väljas, kuna ei jälgi seda animet nii aktiivselt.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2008 23:19    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
hetkel ...

hetkel? kui ma ei jälgi narutot pidevalt, kas siis on õigustatud iganädalased postitused, et uus osa on väljas? ehk siis sinu arust on väga õige iga anime osa kohta siin öelda, et näe, uus osa on väljas...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2008 23:47    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Hauakaevaja kirjutas:
hetkel ...

hetkel? kui ma ei jälgi narutot pidevalt, kas siis on õigustatud iganädalased postitused, et uus osa on väljas? ehk siis sinu arust on väga õige iga anime osa kohta siin öelda, et näe, uus osa on väljas...


ma pole kunagu väitnud, et see väga õige oleks. pigem on antud juhul flame põhjendamatu. Ma ei mõista, miks inimesed arvavad, et teevad sellise omapoolse noomimisega midagi kasulikku. Pigem lisab see teemasse kas ühe või lausa mitu sisutut postitust, kus pole ei teemaga haakuvat ega ka korralikku väitlust. Peale eelnevaid jamasid, mis mul siin foorumis on olnud, olen igasugusest omakohtust loobunud, ebasobivate postituste ja nende tagajärgede eest hoolitsemine on baka administratsiooni töö, keskmise kasutaja lõugamine võiks olemata olla.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2008 23:54    Teema: Vasta viitega

Kirjutan vahelduseks midagi teemakohast kah.

Sattusin juhuslikult teist osa vaatama, algusest jäi umbes 10 minutit vaatamata. Nii suurt pettumust anime suhtes pole juba ammu olnud, paar aastat ehk. Olin millegi pärast arvamusel, et tegemist on miskisuguse ülitõsise animega, mis on korralikult animeeritud, sügava sisuga jne. Samas mida näha sain oli suht nukra animatsiooniga ja sisu oli ka küllaltki halb kui mitte kohutav. Mulle jääb arusaamatuks, miks inimesed nii väga seda ootasid, vähemalt selline mulje jäi küll teistes teemades.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Nelj Märts 06, 2008 00:01    Teema: Vasta viitega

No nüüd leidsite ka asj, mille üle vaidlema minna. Mind pigem häirib kambino postide juures see, et kui midagi tutvustab, siis on see alati copy paste. Ta on küll vabandanud, et ei oska nii hästi kokkuvõtteid teha, aga võiks ikka proovida.
Nüüd üldse mitte halvasti mõeldud, kui vahelduse mõttes kambino, lühidalt võiks nagu mainida, et miks sa seda tudvustad. Ega sa seda ju vaid selleks ei tee, kuna see parajasti uus.

Et teemast väga mööda ei läheks, siis jah, vaatasin esimesed kaks osa ära. veri+paljas ihu+vägivald= mida veel tahta ??? Ei tegelt, vahel on päris põnev sellist jama vaadata. Erilist sisu ei paista hetkel sellel küll olevat. Stiil on kohati veidi liiga lihtne. Vaatamine omal vastutusel. Kuna üks osa on mingi 45min, siis võib mõni tunda, et on asjata aega raisanud :P Aga eks see ole pigem maitse asi Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Esm Juul 21, 2008 13:59    Teema: Vasta viitega

Nüüd sai see anime lõpuks läbi. Ütleks et väga, väga imelik anime oli. Kõige rohkem häiris siiski see, et osade vahelt väga palju infot näitamatta jäi.

Kokkuvõtteks ütleks, et selle sarja vaatamine oli puhas aja raiskamine ning ma tõesti kahetsen, et seda mõttetust vaatasin.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: