OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis mangat loete??

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kus te k6ige rohkem mangat loete??
Arvutist.
66%
 66%  [ 6 ]
Ostate mangat poest.
22%
 22%  [ 2 ]
Mind ei huvita manga.
11%
 11%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 21:16    Teema: Mis mangat loete?? Vasta viitega

Mina praegu loen arvutis historys strongest discible kenichi inglise keeles.....pole j6udnud tegelt eriti mangasid osta....aga kui ma leian manga mis mulle t6siselt meeldib siis ostan ära:P.....ma vist läksin natuke omaenda tehtud teemast yle....:P.......paranduseks vigale mida ma tegin kysitlusel......kust te k6igerohkem mangat loete......aga see on ypriski tyytu kui te hakkate nina alla h66ruma mingit kirja viga mis tuli kogematta......
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Kolm Okt 31, 2007 23:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 22:59    Teema: Vasta viitega

Vastuseks su küsimusele -

Kus te mangat loete? - Voodis, teki all. Mõnikord ka peldikus kui pikemajaline külastamine ette võtta.

Aga tõsiselt, kas selliseid teemasid pole siin juba mingi paras portsjon? Kui ei, siis palun parandagae mind, ma ei viitsi otsida praegu...

Ahjaa, ma panin sinna küsitlusse, et mind ei huvita manga. Kohe mitte karvavõrdki. Mangat loevad ainult nohikud. Tõelised mehed loevad ainult raha ja Harry Potterit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 23:00    Teema: Vasta viitega

Mangakollektsiooni ja parima manga teemad on juba olemas. Selle teema eesmärk läheb kaotsi, kui eesmärk pole sarnane "mida hetkel kuulan" teemaga ja sel juhul on eesmärk jama.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 23:26    Teema: Vasta viitega

See v6ib m6nes m6ttes jama olla aga kui sa kirjutad nendesse teemadesse kust sa neid mangasi loed see läheb teemast m88da....Nii ma tegin neile inimestele kes ei taha teemast m88da minna selle teema:P:P:P...hehehehe....ma ei tea miks ma selle teema tegin tegelt ma lihtsalt tahan teada kas on rohkem inimesi kes loeb arvutist või kes ostab mangasi kokku.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 00:05    Teema: Vasta viitega

See teema ja ka too teema on üpriski asjakohased. Tuleb välja, et ma ikkagi viitsisin järgi vaadata.

ja inimestele miskipärast meeldib teemast mööda minna. Seda nimetatatkse spämmimiseks ning seda kohtab ka siin üpris tihti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 01:53    Teema: Vasta viitega

Ärge lihtsalt minge nii leili selliste teemade peale alati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: