OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 15:09    Teema: Vasta viitega

29-30 - Mangekyou Sharingan oli minu meelest lame, sest käte ja plahvatuste teise dimensiooni saatmine...no kamoon, see on ikkagi rohkem teistsuguse zanri teema, kus on tegemist võlurite või ajarändurite või kosmose ja muu sellisega, aga mitte ninjadega, neil on niigi palju kõikvõimalikke "fantaasiarikkaid" tehnikaid, aitab küll...Ma ei saa enam üldse aru miks ma Shippuudenit tõmban, see on viimasel ajal nii boring-ass shit olnud, ainuke asi mida ma tõeliselt nautinud olen kogu sarja juures, oli Deidara vs. Gaara. See oli põnev võitlus...ja võib olla see Kisame vs. Gai oli ka natuke põnev, aga ülejäänu on olnud üksluine...
P.S. Naruto on nähtavasti näost ümaramaks läinud, söögu vähem...


Kui Gaarat järgmise episoodi jooksul ellu ei äratata ja nad raiskavad kogu aja lihtsalt selle tehnika kasutamisele, siis mina enam ei viitsi. Aga kui mitte, siis on veel lootust...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 17:27    Teema: Vasta viitega

@Bushidon
Sama siin, Shippuuden on nii lame, et .....
Ennem oli Naruto meeldiv ja vaatasin rõõmuga, nüüd lihtsalt ajaviiteks...
Vähemalt manga on samahea nagu ennem :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 17:53    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
ainuke asi mida ma tõeliselt nautinud olen kogu sarja juures, oli Deidara vs. Gaara. See oli põnev võitlus...ja võib olla see Kisame vs. Gai oli ka natuke põnev, aga ülejäänu on olnud üksluine...


Sama siin, see oli ainus parajalt tempokas võitlus. Kõik ülejäänud on olnud jube venitus ja siis ülikiire lõpp.

Bushidon kirjutas:

Kui Gaarat järgmise episoodi jooksul ellu ei äratata ja nad raiskavad kogu aja lihtsalt selle tehnika kasutamisele, siis mina enam ei viitsi. Aga kui mitte, siis on veel lootust...


Ära muretse, tegemist on Narutoga, sellest tehakse eraldi arc, mitte ei piirduta ainult paari osaga :)
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 20:23    Teema: Vasta viitega

miks te vingute nii palju naruto üle? :/ hea anime ju. Noh viimasel shippudenil oli päris halvasti sakura ja team gai mehed joonistatud vahepeal aga jah..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 15:32    Teema: Vasta viitega

31. episood vaadatud. Vägagi hea osa, animatsiooni kvaliteet oli kõrgem, kui vahepeal. Uus algus ja lõpuvideo.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 16:25    Teema: Vasta viitega

31. osa väga hea oli :) Üle pika aja ükse hea osa, mis ei veninud wink
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 17:17    Teema: Vasta viitega

mida te ajate? lol minuarust episood 31 oli Shippuudeni KÕIGE mõtetum osa ever.. Nagu . veits venitatud või nii. Mõtetu episood.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 17:31    Teema: Vasta viitega

LOL....Kas sa mitte just ei kaitsnud Shippudenit. Ega ma seda ainult fightide pärast ei vaata nagu mõni...DBZ'd vaatasin fightide pärast kui noorem olin LaLaLaa
Minuarust oli küll hea, ei veninud ja kvaliteet oli Shippuuden 1-3 tasemel isegi wink
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 19:17    Teema: Vasta viitega

31. osa oli tõesti hea, kohe pani unustama kõik need kahtlaselt joonistatud värgindused eelmistes osades. =) Tunne nagu vahepeal oleks fillerid olnud. lol
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Naru-Chan



Liitunud: 22 Märts 2007
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 20:58    Teema: Vasta viitega

31= Hea osa :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 21:17    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
LOL....Kas sa mitte just ei kaitsnud Shippudenit. Ega ma seda ainult fightide pärast ei vaata nagu mõni...DBZ'd vaatasin fightide pärast kui noorem olin LaLaLaa
Minuarust oli küll hea, ei veninud ja kvaliteet oli Shippuuden 1-3 tasemel isegi wink


kaitsesin küll :) muidu shippuuden on parim aga see episood oli igavavõitu ja mõtetu..ressis ainult , mõned flashbackid ja veits juttu.
ma ootasin seda suht kaua ja suht igav oli vaadata minu arust venis liialt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 21:32    Teema: Vasta viitega

njah 31 osa oli igav 3/4 oli nutmist ja 1/4 muu möla. Lisaks peaks mainima et uus OP song ei sobi OP videoga kuidagi hästi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 21:54    Teema: Vasta viitega

läks kokku küll vahepeal ju. Aga mulle lugu ise ei meeldi eriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 22:56    Teema: Vasta viitega

Alustame:
Uus opening video: kehvavõitu, nägi uusi tegelasi, aga neid kuidagi vähe näitas, samas võitlev Orochimaru jt sarnased klipid tõstsid lootusi edasise tegevuse suhtes
Uus opening song: imes igatepidi
Osa ise: Flashbackid, nutmine, rõõmustamine. Tavaline anime oleks 5 minutiga selle ära lõpetanud. Manga taga venivale shonen-animele on tegevuse pikendamine andestatav, aga isegi sel juhul oleks võinud mingi 15 minutiga hakkama saada. Ja lõpus ei tulnud mitte mingisugust cliffhangerit ka. Et kehv oli.
Järgmise osa tutvustus: tundus, et seal võetakse missiooni kokku, leinatakse teate-küll-keda ja rõõmustatakse teate-küll-kelle tagasituleku üle. Kui nii juhtub, siis lasen küll endale kuuli pähe, et ma seda animed jälgin.


Ahjaa, animatsioon oli tõesti parem kui enne, aga see omab vähe tähtsust, kui miski lurinal imeb.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 12:21    Teema: Vasta viitega

31. oli päris ok ,kui arvestada millised eelnevad osad olnud on...

...see ,et kogu Sand'i rahvas oli just täpselt siis kohale jõudnud ,kui kõik läbi saanud oli ,ei meeldinud eriti ... aga no kuna tegemist oli õnneliku lõppu kujundusega siis võib vast kõrvale vaadata sellest LaLaLaa .

Järgmine osa tuleb vast uus character 7. teami meeskonda Hop-Hop Hop-Hop ... ma küll ei usu ,et tast kohe midagi täpsemat teada saame.... aga vähemalt astub uksest sisse vms ma arvan.
*Mõtlen seda uut tüüpi keda OP'is näha oli ning kes ED'is Narutole ja Sakurale järele jooksis LaLaLaa
Aga muud huvitavat järgmises osas vast ei juhtu jah... ainult tehakse arc'i kokkuvõte
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 11:49    Teema: Vasta viitega

Anidb ja komentaaride kohaselt tundub aone parem kui DB olevat. Kas see on tõsi? Et öeldi et Aone kvaliteet jms. on parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 14:12    Teema: Vasta viitega

Ei tea, Aone omades on palju vigu tegelt, keelelisi...

31 oli lahe muidu, mu usk taastus :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 15:45    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Ei tea, Aone omades on palju vigu tegelt, keelelisi...

Kindel?
Ma kuulsin just et Aone on parem..Aga siis et, kas tõmban (omfg ma polegi veel narutot eriti vaadanud, ma sakin nüüd) siis DB omad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 16:26    Teema: Vasta viitega

No ma ei tea, ma DB omadega pole kokku puutunud, Narutot olen just Aone omadega vaadanud, sellepärast ütlesin nii...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 17:25    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
No ma ei tea, ma DB omadega pole kokku puutunud, Narutot olen just Aone omadega vaadanud, sellepärast ütlesin nii...

Ahsoo, aga sa siis oskad nii hästi Jaapani keelt et oskad öelda et seal on translation erroreid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 47, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: