OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kes tahab jaapanisse 6ppima või elama minna ja kuhu????
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Mis linna sa neist valiksid??
Tokyo
68%
 68%  [ 20 ]
Nagoya
6%
 6%  [ 2 ]
Osaka
3%
 3%  [ 1 ]
Kyoto
17%
 17%  [ 5 ]
Yokohama
3%
 3%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 29

Autor Teade
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 07:29    Teema: Vasta viitega

Karstike kirjutas:


...Narasse muidugi ei soovitaks ma inimestele, kes kardavad hirvi minna, sest Nara on täis sadu hirvi, kes kõnnivad lihtsalt mööda tänavaid ringi. ...
/


Kas ma olen nüüd loll, et ei saa sellest väljendist aru? Lugesin siin seda tükk aega, kuid mõiste jääb ika segaseks :P

Jaapanisse? KES EI TAHAKS? mina küll tahaaaaaaaaaaan LaLaLaa kuid ei tea kuhu täpselt ja millal...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 11:13    Teema: Vasta viitega

uupps kirjutas:
Karstike kirjutas:


...Narasse muidugi ei soovitaks ma inimestele, kes kardavad hirvi minna, sest Nara on täis sadu hirvi, kes kõnnivad lihtsalt mööda tänavaid ringi. ...
/


Kas ma olen nüüd loll, et ei saa sellest väljendist aru? Lugesin siin seda tükk aega, kuid mõiste jääb ika segaseks :P

See oli kirjaviga, ma ka alguses ei saanud aru. Enne "minna" peab olema koma.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 11:55    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
Karstike kirjutas:


Shibuya on täis Gothic Lolita ja Kera fänne, ning ka Jaapani punkareid. Seal on super riide poed, kus müüjateks on läbiaugustatud blondid jaapanlannad.

Shinjukus on imeilus öine vaade Jaapani pilvelõhkujatele ja Karaokobaaridele, mis kõik on mitukümmend korrust suured ja vilkuvaid tulukesi täis.



mmmmmmm shibuya .. harajuku XD weee ..seal oli fun ...


aaga shinjuku metroojaama lähedalt minevad tänavad oli minuarust kõige huvitavamad XD palju tulukesi ja alla 18a keelatud kohti LaLaLaa + naiste ööklubid ... aah mulle meeldis seal õhtuti jalutada .. seal liikus nii huvitavat rahvast + nunnusid mehi (jaaaa.. mulle meeldib inimesi vaadata ... olen people-watcher ..ma võin seda tundide viisi teha ) ja ühte väikest hiphopi ööklubi külastasin ka seal LaLaLaa mustanahalised inimesed käisid pinda ainult ... mite et ma rassist oleks aga musta meest ma siiski ei taha .. emm


Mulle meeldis ka Harajuku. Ostsin sealt jaki, seeliku ja kollase-, punase-musta kirjud sukad.
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 12:48    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mulle meeldis ka Harajuku. Ostsin sealt jaki, seeliku ja kollase-, punase-musta kirjud sukad.


Mul üks küsimus sulle Karstike! Kas sa oled mees või naine??????? Ma ise olen arvanud alati, et sa oled mees. Ning siit mu probleem, et miks peaks mees (kui sa oled muidugi mees) endale seeliku ostma? :P
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 13:02    Teema: Vasta viitega

Hull kirjutas:
Tsiteerin::
Mulle meeldis ka Harajuku. Ostsin sealt jaki, seeliku ja kollase-, punase-musta kirjud sukad.


Mul üks küsimus sulle Karstike! Kas sa oled mees või naine??????? Ma ise olen arvanud alati, et sa oled mees. Ning siit mu probleem, et miks peaks mees (kui sa oled muidugi mees) endale seeliku ostma? :P

Karst on tüdruk. Probleem lahendatud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 13:38    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Hull kirjutas:
Tsiteerin::
Mulle meeldis ka Harajuku. Ostsin sealt jaki, seeliku ja kollase-, punase-musta kirjud sukad.


Mul üks küsimus sulle Karstike! Kas sa oled mees või naine??????? Ma ise olen arvanud alati, et sa oled mees. Ning siit mu probleem, et miks peaks mees (kui sa oled muidugi mees) endale seeliku ostma? :P

Karst on tüdruk. Probleem lahendatud.


Sorry LaLaLaa minu viga, aga vähemalt olen ma nüüd ühe teadmise võrra targem!
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 14:00    Teema: Vasta viitega

Kui sa oleksid piltide teemat vaadanud, siis sa oleksid näinud ju, et Karst tüdruk.

Mis sellest teemast sai, kuhu pandi kirja, mida jaapanis teha?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 14:05    Teema: Vasta viitega

Tahaks Tokyosse, aga arvestades seda, et see on maailma kalleim linn, oleksin ma kohe pankrotis.
Kyotosse vôiks ka.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 15:19    Teema: Vasta viitega

ponytail kirjutas:
Tahaks Tokyosse, aga arvestades seda, et see on maailma kalleim linn, oleksin ma kohe pankrotis.
Kyotosse vôiks ka.



Tokyo ei ole midagi niiii kallis .. sama mis soome praktiliselt või sama mis meil ...

müüdi et jaapan on oli kui kallis maa on lahti lasknud ameeriklased kelle jaoks tõesti seal on kõik kallis ..


õhtusöögi kohalikus nuudli/riisi kohas saab 30 krooniga kätte .. bensiin on sama kallis kui meil ... liha on ehk natuke kallim kui meil ... .. hmmm... taksoga on natuke odavam sõita kui meil .. joogid joogiautomaadist 15-25 krooni ... suitsud suitsuautomaadist 20 - 40 krooni ... hmm... sushi poest (mis muide on parem kui meie restorani sushi) mingi 39 krooni karp millest saab kõhukorralikult täis ... kiirnuudlid poest alates 10 krooni karp..mobiilide hinnad on praktiliselt samad kui meil ...ainult et siis vastavalt on neil more advanced mobiilid

hmm riided aksessuaarid .. enamus asju mis ma ostin jäid 100-200 krooni piiridesse .. mõni üksik 500kroonine asi on ka .. aga ..näiteks mobiili ripatsid alates 35 krooni .. mütsid . 100 krooni ja kallimad ... sellkuid jms asju oleks 300 krooniga saanud või isegi kohati odavamalt .. muide kõik on korralikud asjad wink korralikumad kui meil ütleks...

muide .. keegi mu reisikaaslastest ostis sealt PSP (uue slim versiooni) ja juurde veel 3 mängu ja maksis selle eest midagi üle 3000 krooni LaLaLaa


juurde veel lisan et suurtes kaubamajades on kõik muidugi megakallis .. tuleb tuulata väikestel kaubatänavatel .. kust leiab kõike kui tead kust midagi otsida... lol kyotost sai lahedaid mütse mida ma näiteks tokyost ei leidnud LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 18:19    Teema: Vasta viitega

ponytail kirjutas:
Tahaks Tokyosse, aga arvestades seda, et see on maailma kalleim linn, ...


Moskva pidi ju maailma kalleim olema aga eks neid edetabelite tegijaid ole erinevaid.

Ise tahaks kah Tokyosse ja teistesse suurlinnadesse minna. Loodus oleks teisejärguline vaatamisväärsus. Õppima küll ei taha sinna minna, ikka niisama lebotama.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 18:48    Teema: Vasta viitega

Meeleldi läheks Jaapanisse, külastaks Tokyot ja teisi linnu. Võiks sinna elamagi minna.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 18:51    Teema: Vasta viitega

ma ei tea Tokyo kalliduse kohta, ise olen seal olnud ainult 2 päeva, aga Jaapani hindadest üldiselt. Kogu info pärineb eelmisest aastast, kahjuks.

Puu ja juurviljad on seal vägavaga kallid, neid enamasti müüaksegi tükikaupa. Näiteks 2 tomatit (suurt) 250 jeeni, 1 (samuti suur) aprikoos 200 jeeni. Ülejäänud toidu hinda ei tea sest ma ise ei maksnud ühegi toidukorra eest. Puuvilja lihtsalt ostsin ise vahepeal sest sealses menüüs oli seda minu jaoks lihtsalt vähe. Ah jaa... McDonaldsis käisin ka, selle kohta niipalju, et portsud tundusid väiksemad kui meil siin ja kallim oli ka natuke.

riideid ma sealt eriti ei ostnud, polnud lihtsalt aega. selle eest ostsin hunniku ehteid mis on samas hinnas kui meil siin.

tehnikapoodi sattusin siis kui neil oli mingi ale ja mobiilid olid siis 200-500 jeeni...
endale ostsin fotoka, 2x 1GB mälukaardid ja selle vahelüli et ma saaks fotokat ka eestis laadida kokku 3007 krooni eest. Hiljem uurisin palju kogu see asi oleks eestis maksma läinud ja sain summaks 4500 kr.


asi selles, et kui sa näiteks töötad seal ja isegi kui saad miinimum palka on sul ikkagi võimalik seal ära elada ... mitte nagu siin, eesti miinimumpalgaga on võimatu ära elada kui oled täielikult iseenda ülevalpidamisel. Sellepärast ongi meil igalpool reisides selline tunne, et kõik on nii kallis.

ah jah, ei tahaks sinna ei elama aga õppima minna, küll aga läheks tagasi lihtsalt reisima


Viimati muutis seda ewty (Reede Okt 05, 2007 19:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 18:56    Teema: Vasta viitega

ewty kirjutas:
mobiilid olid siis 200-500 jeeni...

see on ikka metsikult odav.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 19:36    Teema: Vasta viitega

Väike linnades peaks asjad veel odavamad olema.......ma arvan tokyo on ikkagi yldiselt kallis.....kallim kui teised linnad(eks ikka selle pärast et seal on rohkem turiste)... :P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 21:43    Teema: Vasta viitega

mina koliks kyotosse.
Kuna see on minuarust ilus linnake.
Aga ka Tokyosse koliks. Linna elu mulle meeldib.
Endalgi plaanis Jaapanisse elama ja õppima minna.
aga see jääb veel tuleviku plaanideks senikaua kuni ma keele selgeks pole õppinud.
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 21:45    Teema: Re: Kes tahab jaapanisse 6ppima või elama minna ja kuhu???? Vasta viitega

Mõnikord mulle tundub et ma olen ainuke inimene kes vaatab ja loeb animet/mangat ja ei soovi endale osta kõike seonduvaid kujukesi,riideid jne. ning ei tunne mingit kihku Jaapanisse reisida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 21:55    Teema: Re: Kes tahab jaapanisse 6ppima või elama minna ja kuhu???? Vasta viitega

PlastiLiin kirjutas:
Mõnikord mulle tundub et ma olen ainuke inimene kes vaatab ja loeb animet/mangat ja ei soovi endale osta kõike seonduvaid kujukesi,riideid jne. ning ei tunne mingit kihku Jaapanisse reisida.

Oledki ju ainuke. :P Tegelt vist mitte.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 21:57    Teema: Re: Kes tahab jaapanisse 6ppima või elama minna ja kuhu???? Vasta viitega

PlastiLiin kirjutas:
Mõnikord mulle tundub et ma olen ainuke inimene kes vaatab ja loeb animet/mangat ja ei soovi endale osta kõike seonduvaid kujukesi,riideid jne. ning ei tunne mingit kihku Jaapanisse reisida.

Ei ole sa midagi ainuke, mina näiteks olen ainult mangat ostnud, anime tuleb niisama kätte ja igasuguste muude jubinate vastu erilist huvi ei tunne. Samuti ei kipu ka Jaapanisse eriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2007 13:13    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
ewty kirjutas:
mobiilid olid siis 200-500 jeeni...

see on ikka metsikult odav.


Ja see on ka vale. 200-500 jeeni on juhuslikuklt 20-50 krooni ja see ei ole tõsi. Jah nad on odavad, võib-olla on gi 300-1000 krooni, mitte jeeni. Riided on kallimad kui Euroopas, sest nad ei ole käsitöös osavad ja tellivad selliseid värke kaugelt. Tehnika on väga odav, toit super-maitsev, Tallinna sushibaaris on 2 sushit u. 83 kr; Jaapanis 2 tükki 7-20 krooni. Sõltub sushist. Nt. kalamarja, meduusi ja kaheksajala sushid olid kallimad, kui tavalised makid ja nigirid. Palgad on ka suuremad nii, et raha probleem ei ole eriti suur. Ja joogi automaadist võid saada 6,5 krooniga purgi kuuma kakaod. Kohvi oli ka 650 jeeni, aga Calpis( Kallis Kallis ) oli kallim veidi, Fanta ka. Aga joogid olid, jah, 6-20 krooni. Jaapan on veid kallim mõne asja poolest, aga samas taskaalustavad teised asjad neid. Nagu tehnika odavus. LaLaLaa

Ma olen 12 aastane tüdruk Tallinnast, ja saan 21 päeva pärast 13. Vabandan, et eelmine aasta ütlesin, et olen 13, kui tegelt ei olnud vist isegi 12 siis. :)
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2007 17:14    Teema: Vasta viitega

õigus õigus minu viga... ma mõtlesin krooni, aga kirjutasin jeeni. Vabandan. aga isegi 200-500 krooni on odav mobiili eest ja nagu ma ütlesin sattusin ma sinna poodi mingisuguse soodusmüügi ajal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: