OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Paradise Kiss
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 15, 2006 11:29    Teema: Vasta viitega

treasure kirjutas:
erick kirjutas:
ja ka lip-sync oli kohati TÄIESTI mööda URRRRRR

Mulle jäi mulje, et see on täiesti tahtlik nagu ka kogu ülejäänud camp ja sarmikas tobedus.


Kindlasti tahtlik, sest Kawase Tomoko on Tommy February6 karakteri spetsiaalselt selliseks teinud. Natuke võib lugeda Asian pop culture wikipediast - http://wiki.theppn.org/Tommy_Heavenly6
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
aliska



Liitunud: 2 Apr 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitatud: Teis Märts 21, 2006 22:10    Teema: Vasta viitega

heh. vaatasin parakiss`i päris mitu kuud tagasi. Mulle täista meeldis. :) Ütleks, isegi, et meeldis väga.Nalja jätkub, lugu ON olemas, tegelased kõik värvikad ja erinevad. Aga kui andsin oma sõbrannale vaadata, siis ta hakkas lõppu kallal jorisema. Kas teile meeldis, kuidas see anime lõppes?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2006 17:10    Teema: Vasta viitega

edit LaLaLaa :
nii kõik see järgnev on hea näide sellest, kuidas ma ei viitsi asjadesse tihti piisavalt süübida. suures elevuses kukkusin siia kohe heietama. kuid nüüd avastasin oma suureks meelehärmiks, et fansubijate grupp nimega Power, tõlgib asju hiina keelde. nii et, khm ,ee lugege järgnevat, kui te valdate hiina keelt.

/////natuke offtopticut :

avastasin, et on taas tõlkima hakatud Yazawa Ai originaalmangal põhinevat Gokinjo Monogatari-t, mis vormilt meenutab väga pilti paberkandjalt. ise olen sellest 50 episoodilisest Paradise Kissi mõnes mõttes eelloost ainult jube kehva kvaliteediga ning igivanu vhs-rippe näinud. et ootan põnevusega.

Gokinjo Monogatari ehk Neighborhood Story jälgib Paradise Kissist tuntud Miwako Kouda vanema moedisainerist õe Mikako Kouda tegemisi ja sarnaseid püüdlusi nagu olid Georgil ParaKissis.////
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2007 22:51    Teema: Vasta viitega

Suutsin ka selle anime ühe hoobiga alates promust kuni lõpuni ära vaadata. Kuigi ma selliste suhte animede fän eriti pole. OOt nüüd vist isegi olen! Ma olen enda juures aru saanud, et kui anime on hea ja saab kõik osad ära vaadatud, tekib selline kihelus hinge, tühjus või isegi kurbus: ''et ongi siis kõik jah''! Ja eile öösel päras viimast osa üritasin nagu mõtted mujale viia teiste animedega kuid kuidagi ei õnnestunud see. Lihtsalt kahju on, et head animed on lühikesed!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
must131



Liitunud: 29 Sept 2007
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2007 13:42    Teema: Vasta viitega

SUPER Väga hea, ainult kahju, et ta niiviisi lõppes. Nad oleksid võinud ikka kokku jääda Muhe Aga muidu mulle meeldis väga ??? Soovitan vaadata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2007 13:55    Teema: Vasta viitega

parakiss'i on alati mõtet vaadata. Kuigi anime lõpp erines mõnevõrra manga omast on sarjale ikka mõlemad pöidlad püsti
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2007 17:21    Teema: Vasta viitega

On möödunud juba pea 2 aastat, mil ma seda seeriat esmakordselt nägin. Olen teda juba 5-7 korda otsast-lõpuni uuesti läbi vaadanud ja vaatanud. Paradise Kiss on üks geniaalsematest ja mulle kõige rohkem meeldivamatest animedest üldse kõige parim vist. Kõik on väga superhästi tehtud, välja kukkunud. Tegemist on põhimõtteliselt ainsa seeriaga, kus ma ei suuda millegi üle nuriseda.
--- --- ---
Ma ei hakka välja tooma argumente, mis teevad ParaKiss~ust selle, mis ta on, spoiliksin liiga asja ära. Soovitan lihtsalt teil see kompott suurepärasust ära vaadata.
--- --- ---
-Väga lahedad Op/End on ka. Laulan neid alati kaasa.
-Mangat olen ma ka lugenud, aga see jäi liiga must-valgeks, anime paneb oma imeilususega mitme laksuga lihtsalt üle.
--- --- ---
... Paradise Kiss on kindlasti üks nendest nn kohustuslikest animedest ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kiishim



Liitunud: 1 Aug 2008
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 15:48    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
kui välja arvata, et lootsin tegelastest midagi enamat..kui antud animes oli..sest lõppkokkuvõttes olid nad minu jaoks liiga inimlikud ( see tähendab, et kõikides oli midagi, mis häiris ja midagi mis meeldis...)


Mulle see just väga meeldis.

Lõpetasin vaatamise eile öösel. Lõpp läks nagu tiba kiirelt jah, võrreldes esimeste osade tempoga. Aga lõpplahendus oli minu cup of tea, ning meeldis, et Yukari näol polnud tegemist niisama huupi kummardusi pilduva tütarlapsega, vaid et ta oli parajalt tujukas ja piprane aeg-ajalt. Normaalne inimene, noh.

Animatsioon tundus algul natuke "lohakas", ent harjusin kiiresti. Väga meeldis see "päris elu" tunne, mis Paradise Kissi vaadates tekkis. Ja liikumatud pildid ka ei häirinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2008 20:38    Teema: Vasta viitega

kiishim kirjutas:
Chiisan kirjutas:
kui välja arvata, et lootsin tegelastest midagi enamat..kui antud animes oli..sest lõppkokkuvõttes olid nad minu jaoks liiga inimlikud ( see tähendab, et kõikides oli midagi, mis häiris ja midagi mis meeldis...)


Mulle see just väga meeldis.

Lõpetasin vaatamise eile öösel. Lõpp läks nagu tiba kiirelt jah, võrreldes esimeste osade tempoga. Aga lõpplahendus oli minu cup of tea, ning meeldis, et Yukari näol polnud tegemist niisama huupi kummardusi pilduva tütarlapsega, vaid et ta oli parajalt tujukas ja piprane aeg-ajalt. Normaalne inimene, noh.

Animatsioon tundus algul natuke "lohakas", ent harjusin kiiresti. Väga meeldis see "päris elu" tunne, mis Paradise Kissi vaadates tekkis. Ja liikumatud pildid ka ei häirinud.



nõustun. ise olen alles 7. episoodi juures, agatean juba lõppu. keegi spoilerdas ette. lihtsalt olin hull nana fänn 2 aastat järjest, kogu aeg sellest mõtlesingi ja eile hakkasin mõtlema, et vaataks siis veel midagi yazawa ai'lt ja siis hakkasingi parakissi vaatama ja praegu küll kogu aeg mõtlen sellest ülimalt hea. .aga ma ikka tahaks, et caroline ja george kokku jääks. george oli minu jaoks ikka vapustav tegelane. heheh. aga meeldib ka see, et kõik tegelased on lahedad ja see ateljee nöeb lihtsalt niiiii vapustav koht välja. LaLaLaa
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 17:50    Teema: Vasta viitega

vaatasin ära. nii kurb lõpp. ma solvusin nüüd yazawa ai peale. george oli ju nii lahe.
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 20:48    Teema: Vasta viitega

sai samuti paradise kiss kunagi sada aastat tagasi ära vaadatud ja nüüd teema peale uuesti sattudes, kavatsen korrata selle anime vaatamist. ma lihtsalt pole viimasel ajal leidnud ühtegi animet, mis mind paeluks. tahaks midagi tõsielulist... oehh...

aaa ja ise sattusin samuti parakissi vaatama läbi nana.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 10:09    Teema: Vasta viitega

Miiia kirjutas:
sai samuti paradise kiss kunagi sada aastat tagasi ära vaadatud ja nüüd teema peale uuesti sattudes, kavatsen korrata selle anime vaatamist. ma lihtsalt pole viimasel ajal leidnud ühtegi animet, mis mind paeluks. tahaks midagi tõsielulist... oehh...

aaa ja ise sattusin samuti parakissi vaatama läbi nana.


mhm. pärast parakissi vaatamist ei tundu nana enam üldse nii huvitav... aga siiski. kas keegi teab soovitada mõnda muud head yazawa ai animet? mõnda parakissi ja nanaga sarnast. (ehk siis draamat. LaLaLaa)
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 13:37    Teema: Vasta viitega

Karstike kirjutas:
Miiia kirjutas:
sai samuti paradise kiss kunagi sada aastat tagasi ära vaadatud ja nüüd teema peale uuesti sattudes, kavatsen korrata selle anime vaatamist. ma lihtsalt pole viimasel ajal leidnud ühtegi animet, mis mind paeluks. tahaks midagi tõsielulist... oehh...

aaa ja ise sattusin samuti parakissi vaatama läbi nana.


mhm. pärast parakissi vaatamist ei tundu nana enam üldse nii huvitav... aga siiski. kas keegi teab soovitada mõnda muud head yazawa ai animet? mõnda parakissi ja nanaga sarnast. (ehk siis draamat. LaLaLaa)

yazawa ai'lt on animeteks tehtud veel vaid tenshi nanka ja nai ja gokinjo monogatari .Mõlemad ka suht ammu. Tnjn on tehtud vaid 1 ova mis võtab kokku vaid murdosa manga sündmustikust, ja on ka ainult natuke draamalik. Gokinjo monogatari on stiililt suhteliselt teistsugune ja rõhub suhteliselt palju komöödialikule poolele. ma pole ka kindel, palju seda subitud on.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 14:18    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Karstike kirjutas:
Miiia kirjutas:
sai samuti paradise kiss kunagi sada aastat tagasi ära vaadatud ja nüüd teema peale uuesti sattudes, kavatsen korrata selle anime vaatamist. ma lihtsalt pole viimasel ajal leidnud ühtegi animet, mis mind paeluks. tahaks midagi tõsielulist... oehh...

aaa ja ise sattusin samuti parakissi vaatama läbi nana.


mhm. pärast parakissi vaatamist ei tundu nana enam üldse nii huvitav... aga siiski. kas keegi teab soovitada mõnda muud head yazawa ai animet? mõnda parakissi ja nanaga sarnast. (ehk siis draamat. LaLaLaa)

yazawa ai'lt on animeteks tehtud veel vaid tenshi nanka ja nai ja gokinjo monogatari .Mõlemad ka suht ammu. Tnjn on tehtud vaid 1 ova mis võtab kokku vaid murdosa manga sündmustikust, ja on ka ainult natuke draamalik. Gokinjo monogatari on stiililt suhteliselt teistsugune ja rõhub suhteliselt palju komöödialikule poolele. ma pole ka kindel, palju seda subitud on.



suur aitäh, tšekin järgi.
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 16:45    Teema: Vasta viitega

ma lugesin nüüd manga ka läbi ja peaks ütlema, et manga lõpp oli kõvasti parem,kui anime oma. aga ikka kurb... T_T
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: