OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Juul 30, 2007 13:42    Teema: Vasta viitega

21. osa vaadatud.... päris normaalne oli... väheke rohkem actionit kui tavaliselt vähemalt... ainult ei meeldinud see ,et team Gai' kakles ikka veel teisikutega.

Naruto käitub nagu ta oleks mingiks ilgelt tegijaks tüübiks saanud ...saadab Kakashit minema ja arvab ,et suudab üksi Akatsuki liikme vastu minna.... nu tahaks näha kas suudab ikka LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 10:03    Teema: Vasta viitega

Bah how stupid of me T_T
isu narutot oli vaadata nii suur et ei jõudnud ära oodata oma pakki ameerikast (4-6 hooaeg) ja hakkasin Naruto shippudenit vaatama.
Rikkusin natuke asja oma jaoks ära :(
aga nüüd ei saa enam shippudenit ka pooleli jätta, mis päeviti see sari jaapanis välja tuleb ja kui kiiresti Dattebayol selle üles laseb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 10:19    Teema: Vasta viitega

Ahh... lugege parem mangat ja vaadake animet ehk niisama visuaalse täienduse jaoks. Mangas ollakse shippuudeni praegusest kohast ikka parasjagu kaugemal(Shippuudenis ollakse praegu nii volume 31 juures, manga on välja lastud nii 38-39 volume't.). Ei venitata kõikide kaklustega niipalju, pole eriti fillereid ning on ka asju, mida animes pole. Näiteks jäeti Naruto ja shippudeni vahepeal ära üks Kakashi kõrvallugu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 12:48    Teema: Vasta viitega

22-23 vaadatud. mõnus topeltosa oli, oli lausa mida vaadata. Actionit oli lausa väga palju, kuigi Sasori flashback oli ehk natuke liiga pikk. Ootan väga Sakura VS Sasori võitlust. Naruto ja Deidera võiksid ka ükskord juba peale hakata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 13:47    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Ahh... lugege parem mangat ja vaadake animet ehk niisama visuaalse täienduse jaoks. Mangas ollakse shippuudeni praegusest kohast ikka parasjagu kaugemal(Shippuudenis ollakse praegu nii volume 31 juures, manga on välja lastud nii 38-39 volume't.). Ei venitata kõikide kaklustega niipalju, pole eriti fillereid ning on ka asju, mida animes pole. Näiteks jäeti Naruto ja shippudeni vahepeal ära üks Kakashi kõrvallugu.

äkki viitsid PM-ida shippudeni manga linki :) tänud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 15:19    Teema: Vasta viitega

Episodid 22-23 vaadatud. Võitlus kiskus päris karmiks kätte, väike pilguheit Sasori minevikule ning Sakura näoilme viimase osa lõpus oli mõnus. LaLaLaa
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 15:28    Teema: Vasta viitega

zork - Ma ütleks hoopis, et ärge parem lugege mangat, rikkub kõik ära. :/ Olla paar väikest fillerit või mitte aga endal rikkus "ühe teatud anime mida ei nimeta" manga lugemine terve pool animed ära ja teine pool mida animena vaatasin oli ikka tunduvalt huvitavam, ise eelistan iga kell Narutos animet mangale. :/ Ma saaks veel aru kui manga oleks tal mingi eriliselt hea kvaliteediga tehtud nagu Kamikaze vms aga tal pole sedagi. :/

Veel üks asi inimesed, palun ühtegi Naruto manga spoilerit siia mitte postitada. Tõesti nagu oli ebamugav juba paar kuud tagasi ette teada, et see Sasori ja Sakura võitlus nigunii tuleb. :(
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 16:16    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I., väike õpetus sulle: ära loe selle anime teemat, mida sa vaatad. ma tegin Death Note'ga nii ja väga mõnus oli, kunagi ei teadnud ette, mis juhtuda võib. Narutot on üsna raske spoilida, kuna kõik peale detailide on ettenähtav.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 16:32    Teema: Vasta viitega

Kui osa on läbi vaadatud, siis miks mitte siia pilku heita? Kas ma pean siis tõesti oletamagi, et küll keegi siia ikka manga spoileri paneb ja parem eemale hoidma? Ei, mina nii ei arva, sellepärast soovikski rõhutada, et te nende manga spoileritega siit eemale hoiaks. -.-

Ma lugesin Death Notei teemat ja ikka ei teadnud ette mis juhtuda võis, kuna postitajad panid oma oletustega õnneks alati ikka suht uupi. :P

See Naruto kohta on tõsi aga ikkagi on häiriv teada midagi sellist mis juhtub näiteks kahe seeria pärast. -.-
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 16:39    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin death Note'i teistest hiljem, seega oleks igasugunegi lugemine kohe spoiler olnud. ning Naruto on mul juba läbi ja lõhki spoilerdatud, kuid mind päästab mu vilets mälu. :(

Kui iga nädal sellist actionit sellisel hulgal saaks, tõuseks Naruto maine minu silmis nähtavalt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 22:51    Teema: Vasta viitega

22-23... väga lahe oli... see ironsand oli põhimõtteliselt samade omadustega nagu Gaara liiv ju ... huvitav miks ta seda selliselt veel kasutanud pole...
Järgmine osa siis suur Sakura vs Sasori Hop-Hop Hop-Hop Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 23:00    Teema: Vasta viitega

tõsiselt oleks tahtnud näha võitlust Gaara liiv VS raudliiv. Ma olen üsna kindel, et ükskõikmilline nukumängija saaks Gaara käest sellisel lihtsalt põhjusel peksa, et liiv lihtsalt ummistab ükskõik millise nuku.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 23:07    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
zork - Ma ütleks hoopis, et ärge parem lugege mangat, rikkub kõik ära. :/ Olla paar väikest fillerit või mitte

Selle üle võib ainult kakelda, et maitse asi. Mina loen iga kell enne Naruto mangat ja siis ehk vaatan animet peale. Just selle visuaalse poole poolt, sest tõesti, animes olev võitlus on siiski mõnusam, kui manga oma. Kuid visuaalne pool on minu jaoks teisejärguline, ma tahan siiski esmajärjekorras näha/lugeda lugu ennast ning selle poole pealt jääb anime ikkagi mangale alla. Mis puutub aga "paari väikesesse fillerisse", siis... Narutos oli neid fillereid peaaegu aasta otsa nii et ei saa rääkida "paarist väikesest" vaid pigem "hiiglamast hunnikust" filleritest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 23:08    Teema: Vasta viitega

mitte aasta otsa, vaid mitu aastat.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2007 01:30    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
mitte aasta otsa, vaid mitu aastat.

Kui ma nüüd anidb's naruto episoodide nimekirjale pilgu peale viskasin, siis tõesti, vähemalt kaks aastat fillereid...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2007 07:55    Teema: Vasta viitega

No see sada osa siia sinna. :)
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2007 13:27    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
on häiriv teada midagi sellist mis juhtub näiteks kahe seeria pärast. -.-


Spoilerid on varjatud, milles probleem? Minu postitus paar kuud tagasi sisaldas spoilereid kogu Rescue Gaara missiooni ulatuses ning ma isegi mainisin seda. Kui ei suutnud lugemata jätta, on see sinu ja ma rõhutan, SINU probleem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 04, 2007 22:26    Teema: Vasta viitega

Peace brother. =) Ikkagi võiks nendega siit teemast lihtsalt hoiduda, aitab siin anime spoileritest, manga omasid pole vaja. :/
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 12:50    Teema: Vasta viitega

22 ja 23 nähtud
lahe oli kui teised sest sel oli 3mans kazekge jne LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ILoveNightAndDevils



Liitunud: 8 Aug 2007
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 13:26    Teema: Vasta viitega

ma vaatasin mingi 52 osa ära ja kui pärnu läksin ja tagasi tulin koju siis enam ei viitsinud vaatata aga muidu päris lahe...
soovitan soojalt seda...
peaks jälle hakkama vaatama :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 39, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: