OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kui üks anime televisiooni lasta, siis mis see oleks?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 12:43    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
tyger kirjutas:
Samas ei meeldiks ka mulle, et anime laialdasemalt leviks.


Täpselt minu mõte. Me just reedel Vabarnamehega arutasime seda, et eestis on juba liiga palju animefänne ja Vabarna arvas, et võiks Baka foorumisse registreerimise peatada ( võib-olla ajutiselt ), et peletada juba eos mõned kes võiksid animest huvituda. Liiga palju animefänne on halb, kuna siis ei paista tõelised ( ORIGINAL OTAKUD ) enam massist välja ja kaduma läheb nende müstilis-salapärane animest teadja aura.
Kuna mina ei taha, et anime leviks, siis jääb ka pakkumine televisiooni jaoks ära.

Täitsa minu sõnad!
Kuna nüüdisaja eesti anime fännid on tavaliselt Naruto (ning vb mingi muu shoneni ka) fännid, kuigi nad kutsuvad ennast anime fännideks..
Utchica Ithachi (Mingi newb oli) on hea näide sellest, ning näiteks little devil (no offense) on üks mitte-spämmeri näide sellest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 14:17    Teema: Vasta viitega

Aga jumala tihti lastakse animed telekast ju. Ghiblisid ja Cowboy Bebop'e ja asju on näidatud ju - esimesi suht palju. Ning pidevalt jooksevad mingid anime seeriad, ala Digimon või Dual Masters või hoopis Muumitrollid, Transformers või Yu-Gi-Oh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 16:54    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Trash kirjutas:
tyger kirjutas:
Samas ei meeldiks ka mulle, et anime laialdasemalt leviks.


Täpselt minu mõte. Me just reedel Vabarnamehega arutasime seda, et eestis on juba liiga palju animefänne ja Vabarna arvas, et võiks Baka foorumisse registreerimise peatada ( võib-olla ajutiselt ), et peletada juba eos mõned kes võiksid animest huvituda. Liiga palju animefänne on halb, kuna siis ei paista tõelised ( ORIGINAL OTAKUD ) enam massist välja ja kaduma läheb nende müstilis-salapärane animest teadja aura.
Kuna mina ei taha, et anime leviks, siis jääb ka pakkumine televisiooni jaoks ära.

Täitsa minu sõnad!
Kuna nüüdisaja eesti anime fännid on tavaliselt Naruto (ning vb mingi muu shoneni ka) fännid, kuigi nad kutsuvad ennast anime fännideks..
Utchica Ithachi (Mingi newb oli) on hea näide sellest, ning näiteks little devil (no offense) on üks mitte-spämmeri näide sellest.


Siin tuleb nüüd see koht, kus keegi ütleb: "Oh grow up, will you". Tuleb välja, et teile pole oluline see, kes olete teie, vaid see, kuidas näevad teid teised. Minu raamatus ei ole see sellist vaeva ja püüdlust väärt asi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 17:10    Teema: Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
raidomees kirjutas:
Mina tahaksin lihtsalt vaadata siis multikaid kui vend on arvutis ja lisaks on mu telekas palju suurem ja uhkem kui arvutimonitor.

Et seda suuremat ja uhkemat telekat nautida arvuti abil, on olemas üks teatud kaablike. wink


Pane tähele
raidomees kirjutas:
Mina tahaksin lihtsalt vaadata siis multikaid kui vend on arvutis


Lisaks ei taha teised pereliikmed, kellel pole paremat teha, kui teleka ees olla, minuga koos mingeid kahtlaseid asju vaadata.


Aga ärme vaidle sellest, kas anime levik oleks hea või mitte, kuigi mina selle üles tõin ja mind mitte kordagi ei nimetatud, vaid võeti tsitaadiks tygeri postitus, mis pole küll tähtis, vaid räägime sellest, miks ei oleks mõtet oodata, et saaks mingit head, just head, anime seeriat meie telekanalitelt vaadata. Veel vähem, ilma viletsa dubita. Sellest on ju vist palju räägitud, aga räägime uuesti. Ma küll ei tea täpselt, ma ei tea eriti midagi, aga ma usun, et head animed, nagu enamus, mida siin nimetati on väga kallid. Aga ma tegelikult tõesti ei tea selle koha pealt midagi, aga siiski ma tõesti ei usu, et see juhtuks, isegi kui mingi kahtlane tegelane neile peale käiks, nagu teema algataja soovitas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 18:03    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Pane tähele
raidomees kirjutas:
Mina tahaksin lihtsalt vaadata siis multikaid kui vend on arvutis

Panin tähele, kuid ega mu soovitus polnudki selle pihta sihitud, vaid hoopis selle kena suure tv kasutamise kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 20:18    Teema: Vasta viitega

Mina isiklikult olen enamvähem samal arvamusel kui Indrek. Pealegi ei saa anime nii suurt kandepinda nii või naa. Ta jääb osaks teatud inimgupi huvidest. See grupp võib küll laieneda, kuid wannabed jäävad alati alles. Nendest ei päästa miski. Tehke mis tahate. Need nö 'originaal-otakud' jäävad ka alles. Selle animeleviku põhirõhk on siiski animeteadvuse laienemise, et inimesed teaksid, mis see on. Et ei tekiks selliseid tobedaid olukordi, kus kedagi kiusatakse taga seetõttu, et ta vaatab 'multikaid'.

Ja mis puutub teemasse. Mina isiklikult leian, et tuleks alustada eelkõige noormale grupile suunatud animetega ja nendest kasvatada mingi animehuviliste/teadjate põlvkond kui et hakata juba teatud suhtumisega inimestele midagi näitama.

Ja eriti egoistlik on peatada kellegi animehuvi tekkimine seetõttu, et mingitel otakutel on vaja 'ennast näidata' või 'tõestada'. Parem näidake oma teadmisi välja kui et peatate teiste tegemisi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 21:01    Teema: Vasta viitega

Trash, sa oled ikka üks valevorst. :P
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 21:16    Teema: Vasta viitega

Mina arvan ,et tuleks näitama hakata näiteks Wolf's rain'i või Claymori homimkuti ning Afro-Samuraid , GITS'i või Hellsing'it vms õhtuti... kõik on suht tõsiselt võetavad animed ,mis ei hakka kohe neid shonin värk fänne vms kokku ajama kuid suudavad tekitada esimese huvi anime vastu. Hommikusi näitask dub'iga õhtusi sub'iga.

Ega meist keegi pole Otakuna sündinud... kui tekib huvi küll siis ajapikku ka teadmiste hulk suureneb ning tekkib normaalseid anime huvilisi juurde.

Ma alustasin küll anime vaatamist ka päris tatina...aga no igatahes olid esimesed mis huvi pakkusid kah shonen vms teemalised animed (Dragonball ,kui päris täpne olla)... nüüdseks on huviring tunduvalt laiened ja oskan ka rohkem kaasarääkida. Miks ei peaks teistega samamoodi minema? Ikka tuleks promoda täiega :) :) .

PS: Kui moderaatorid hakkavad mõtetuid teemasi kinnipanema ning mõtetut teksti ajavaid kasutajaid ajutiste bännidega karistama ei lähe ka foorum hukka. wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 22:01    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Mina arvan ,et tuleks näitama hakata näiteks Wolf's rain'i või Claymori homimkuti ning Afro-Samuraid , GITS'i või Hellsing'it vms õhtuti... kõik on suht tõsiselt võetavad animed ,mis ei hakka kohe neid shonin värk fänne vms kokku ajama kuid suudavad tekitada esimese huvi anime vastu.


Ega shouneni fännidel midagi viga ei ole, ma eriti ei saa aru miks mõni siin sellest nii suure asja on teinud, et osadele meeldivad shounenid ja nimetavad end animefännideks ja justkui oleksid shounenid mingid madalama klassi animed või midagi sellist. Shounenid on küllalt põnevad, arvatavasti just noorematele poistele. Ma usun, et tuleks küllalt tublisti animehuvilisi juurde kui näiteks mingi shounen hommikuti jookseks. Ma olen suht sama asja läbi elanud ja ütleks, et see peaks mõjuma hästi, muidugi ma ei poolda, et ainult shouneneid näidatakse, mul on ¾anrist täiesti suva.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 22:58    Teema: Vasta viitega

Monster - hea anime, piisavalt pikk kah, et Eestis seda reaalselt näidataks telekast. Võiksid näiteks mõnel õhtul hilja seda ETVst näidata. Paraku seda oleks vist liiga palju loota ja peaks mõne filmi ka siiski pakkuma. GITS oleks suht meeldiv tõenäoliselt, pole küll minu lemmik aga tõenäoliselt läheks inimestele päris hästi peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
libahunt11



Liitunud: 29 Sept 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Teis Juun 26, 2007 22:09    Teema: Vasta viitega

võiks olla mingi anime milles on palju nalja wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 08:56    Teema: Vasta viitega

People, people!
Võtke soomlastelt eeskuju:
--- --- ---
Fullmetal Alchemist
Minu selline esimene soovitus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 12:35    Teema: Vasta viitega

Kui lasevad siis lasku midagi normaalset ntx Naruto,Bleach ja võibolla ka One Piece.
Aga eestil pole niipalju raha nii et jääb ära LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 12:52    Teema: Vasta viitega

little_devil kirjutas:
Kui lasevad siis lasku midagi normaalset ntx Naruto,Bleach ja võibolla ka One Piece.
Aga eestil pole niipalju raha nii et jääb ära LaLaLaa

SHONEN FANBOY!!! 0.o
mitte et mul midagi nende animete vastu oleks(oh ei, vastupidi), kuid sinu postitus jätab mulje nagu oleks kõik eelnevalt nimetatud animed allapoole arvestust.
Pealekauba on tegemist sellise pikemate seeriatega. Minu arust oleks kasulikum alustada mõne lühema asjaga(nagu näiteks Ah! My Goddess'i OVA, millel on 5 osa), et vaadata rahva reaktsiooni(meeldib, ei meeldi) ja siis selle põhjal otsustada kas näidata animet ka tulevikus või mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 13:08    Teema: Vasta viitega

Noh ma ei teadnud.
Aga btw pole ausalt eestil piisavalt raha, sest üks osa mingi 10k maksab ja ntx 10 osa juba 100k kokku ja ma ei usu et eest sellise rahaga hakkama saab sest moh 10 osa võib olla 100k aga mis juhtub kui on ntx 100 osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 15:32    Teema: Vasta viitega

Fullmetal Alchemist oleks tõesti hea asi, mida rahvale näidata :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 16:07    Teema: Vasta viitega

Ma Fullmetal Alchemisti suhtes ei ole nii positiivne. Mulle meeldis selle anime teostus, aga lugu ise jäi igavaks. Kuigi ma vaatasin seda suht ammu, kui ma noorem ja rumalam olin, aga nagu livahunt11 ütles, võiks midagi naljakat olla näiteks. Kuigi see võib ka natuke kahtlane olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 16:12    Teema: Vasta viitega

Nu kui midagi naljakat tõesti vaja, siis äkki sobiks Azumanga Daioh!.
Kuigi minu meelest on FMA väga hea anime Happybunny
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 16:21    Teema: Vasta viitega

FMA lugu oli täitsa korralik ning ikka arenenum kui ntx Bleachil või One Piecel ning animet ei venitatud kah liigselt. Jäi lausa vähekski tegelt. Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 27, 2007 21:26    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
tyger kirjutas:
Samas ei meeldiks ka mulle, et anime laialdasemalt leviks.


Täpselt minu mõte. Me just reedel Vabarnamehega arutasime seda, et eestis on juba liiga palju animefänne ja Vabarna arvas, et võiks Baka foorumisse registreerimise peatada ( võib-olla ajutiselt ), et peletada juba eos mõned kes võiksid animest huvituda. Liiga palju animefänne on halb, kuna siis ei paista tõelised ( ORIGINAL OTAKUD ) enam massist välja ja kaduma läheb nende müstilis-salapärane animest teadja aura.
Kuna mina ei taha, et anime leviks, siis jääb ka pakkumine televisiooni jaoks ära.


'ssand jumal küll. tõepoolest suur probleem, et asi muutub liiga populaarseks. elitaristid sellised ja jube egoistlikud pealekauba (mina ei paista siis enam silma!!) wink

ei aga tegelt muidugi sarjadest kas cowboy bebop, trigun või nge.
kenshin on vist liiga pikk ja liiga otaku ka.
filmidest võiksid nad patlabor 1 ja 2 ära näidata, see oleks super...

ahjaa, ja muidugi ninja scrolli filmi võiksid ka ära näidata :P
muidugi GITS 1 ja 2 kah ei teeks paha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: