OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Trigun
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Kolm Apr 25, 2007 21:39    Teema: Trigun Vasta viitega

Ülevaade - http://www.baka.ee/?pg=ylevaated&id=36
Pilte - http://www.zone.ee/trigun/Trigun/

Foorumit uurides olen märganud palju arutelu anime "Trigun" üle, üllatuseks leidsin, et eraldi teemat sellekohta ei olegi, otsustasin siis teha.

2 esimest osa olen isiklikult ära vaadanud, eks üritan ka edasi vaadata. Esimene mulje oli pettumus, lootsin näha sarja, kus peaosas on külmavereline kurjam, keda püütakse meeleheitlikult tabada, kuid tänu peategelase enneolematule julmusele ja tarkusele osutub see väga raskeks. Selgus, et Vash on hoopis kloun. Selge, komöödia, aga miks ma ei naera ?
Suhteliselt negatiivne esmamulje, kahjuks. Samas see segadus, mis pearahaküttide vahel toimub on suhteliselt koomiline.
Pooleli ei raatsi jätta, midagi nagu hurmab, eks vaatan edasi . Tahaks loota positiivset tulevikku...
http://www.zone.ee/trigun/Trigun/020.jpg?2 - vot selline asi mulle kah ei meeldi, Hellsing OVAs tuli kah ette, õnneks vähe.

Aga avaldage arvamust, maitsed on erinevad ja huvitav oleks lugeda :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Apr 25, 2007 21:47    Teema: Vasta viitega

minuarust on just hea et seal /eriti esimestes osades/ nalja saab ( well mulle meeldib jaapanlaste huumor Happybunny )...
kurjami teema tuleb natuke hiljem juurde ... aga jah ... tegelt sarja lõpuosades läheb asi suht tõsiseks ära ... soovitan ikka lõpuni vaadata :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 00:25    Teema: Re: Trigun Vasta viitega

-=Px=- kirjutas:
... Pilte - http://www.zone.ee/trigun/Trigun/ ...

Jeebus...ligi 5 aastat tagasi panin need sinna üles ... zomg xD Ma olin selle juba täiesti unustanud LaLaLaa

-=Px=- kirjutas:
Aga avaldage arvamust, maitsed on erinevad ja huvitav oleks lugeda :)

Trigun on minu üks isiklike lemmikuid. Eelkõige just Vashi pärast. Päeval kirjutan pikemalt...tulin just Öölaulupeolt.


Edit: kaptengalaktlan ütles juba oma viimase lõiguga enamuse, mis mina öelda tahtsin, niiet ei hakka kordama. Lisaks vaid omaltpoolt juurde, et tegu on vägagi nauditava animega. On samal ajal lõbus kui ka tõsine.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Nelj Apr 26, 2007 09:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 08:04    Teema: Vasta viitega

Trigun on väga lahe! Minule jäi lemmikkujuks revolvrikangelasest pastor Nicholas D. Wolfwood, kes sõna otses mõttes kandis oma risti kaasas.
Kui nüüd analüüsima hakata, siis Vash oli ehk veidi isegi sunnitult lõbus, sest see oli meetod, kuidas ta oskas oma minevikust üle olla.
Minu meelest Triguni hea omadus ongi see, et taustalugu tuuakse välja aeglaselt, aga loomulikul teel. St. mitte nii, et keegi jätab kuskil stseenis mingi lause ütlemata ja siis kõik peaksid jääma ootusärevusse, et mida ta tegelikult ütles, vaid hoopis järk järgult loo erinevaid tasandeid kokku puudutades.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 10:58    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Trigun on väga lahe! Minule jäi lemmikkujuks revolvrikangelasest pastor Nicholas D. Wolfwood, kes sõna otses mõttes kandis oma risti kaasas.


Ma arvan et seal risti "sees" olid relvad... (nagu desperados kandis relvi kitarri kohvris) :P

Muidu see anime on üks mu kindel lemmikuid wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 11:41    Teema: Vasta viitega

W_W kirjutas:
kaptengalaktlan kirjutas:
Trigun on väga lahe! Minule jäi lemmikkujuks revolvrikangelasest pastor Nicholas D. Wolfwood, kes sõna otses mõttes kandis oma risti kaasas.


Ma arvan et seal risti "sees" olid relvad... (nagu desperados kandis relvi kitarri kohvris) :P

Ja see oligi tema "rist", seda ma tahtsingi öelda.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 11:45    Teema: Vasta viitega

Olen nüüd siis veidi rohkem ära vaadanud, see huumor on isegi mind köitma hakanud. Vash näitab vahepeal väga head külge endast, selline kindlameelne ja vapper, siis muutub aga klouniks ära jälle LaLaLaa . Ei, täitsa vaadatav peaks mainima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 12:08    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
W_W kirjutas:
kaptengalaktlan kirjutas:
Trigun on väga lahe! Minule jäi lemmikkujuks revolvrikangelasest pastor Nicholas D. Wolfwood, kes sõna otses mõttes kandis oma risti kaasas.


Ma arvan et seal risti "sees" olid relvad... (nagu desperados kandis relvi kitarri kohvris) :P

Ja see oligi tema "rist", seda ma tahtsingi öelda.


Minu viga, ma polnud veel nii kaugele vaadanud ja arvasin, et seda tüüpi enam ei näe(seega ei näe siis mis seal risti sees on) Happybunny

Kassid on seal väga lahedalt joonisatud... :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 17:14    Teema: Vasta viitega

Mu lemmik anime siiamaani... alguses on jah küllaltki koomilised osad aga poolepealt saab nali otsa ja asjad lähevad kohe päris süngeks...väga soovitan vaadata seda

aga mul on omalt poolt kah üks küsimus neile kes asjast ehk rohkem teavad midagi....

(Väike Spoiler) ... Kas Vash ja ta vend Knives on mingid aretused nendest imelikest elukatest ,kellega Vash seeria käigus mitu korda ühendust võtab? nu need asjad millest kohalikud inimesed energiat võidavad ....ja ,et kas nad on taimed siis v?... kuskilt kuulsin ,et olid aga kuna mangat pole lugenud siis küsin siiski järele
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 20:05    Teema: Vasta viitega

W_W ma olen sinuga totali nõus. See must kass oma suurte silmadega on ikka eriti hea lisa sellele animele (y)
http://www.zone.ee/trigun/Trigun/019.jpg?2
Korralik elukas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 01:33    Teema: Vasta viitega

KURONEKO-SAMA!! Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Esm Apr 30, 2007 17:24    Teema: Vasta viitega

Vaatasin asja lõpuni. Väga hea mulje jäi kokkuvõtlikult. Vashi taust ja tema iseloom olid ülimalt hästi kokku põimitud. Mõnus, sisukas anime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2007 21:33    Teema: Vasta viitega

Olgu. Ma vaatasin esimesed 20 episoodi juba mitme kuu eest ära, aga nüüd alustasin otsast peale ja vaatasin ikka ilusasti lõpuni.

Episood 26:
Knives: You are not a human being. You are a plant.
Mina: AMÖH?!
Vash: I know.
Mina: O___________O

Taimed on rohelised, fotosünteesivad ja neil on juured. Vash ei vasta ühelegi neist kriteeriumitest. Ma arvan, et see plant võib olla pigem mingi koodnimi või asi. Keegi inglise keele friik teab ehk, kas plant võib olla kahetähenduslik sõna?
Aga igastahes...midagi selles animes kütkestas mind. Mina, kui vana sadist, leidsin mõned kohad lõpu poole väga nautimisväärsed, samas eespool see pidev mitte-mingil-juhul-mina-tappa-ei-tohi-värk hakkas isegi pisut närvidele käima.
Ja tegelaste välimus... joonistusstiil ei meeldinud mulle päriselt. Osasi detaile oli liiga vähe ning suurem osa tegelasi olid koledad. Samas on see ilmselt elu-lähedane anime, sest ega päriselus ka ei ole kõik tähtsad isikud ilusad ja hea figuuriga. Kuid mulle oleks meeldinud, kui mõni tõeliselt ilus meestegelane seal ka oleks olnud. Legato Bluesummers oli ainukene kena näoga tegelane, kuid temast õhkus seda koomiksikurjamlikku alahindamist. Oleks ta saatnud kogu Gung-Ho Gunsi grupi Vashi korraga tapma, oleks kõik läbi olnud ja korras, aga ei. Tema ülehindas Gung-ho Gunsi, alahindas Vashi ja maksis selle eest rängalt, kurat >.< Ta oli numzik oma kuldsete silmade ja naeratusega. Juuksed ka hõbedaseks ja siis oleks olnud kohe vohh mees. Ma lugesin just wikipediast Triguni manga kohta ja arvan, et ehk peaks seda lugema. Tundub, et Legatol oli seal suurem roll täita, kui animes.
Ja mõned Triguni kurjamid olid tõesti sellised värdjad, et kahandasid mu arvamust sellest animest kõvasti. Näiteks osad Gung-Ho Gunsi liikmed. Kõige rohkem vihkasin ma Nebraska perekonda. T_T
Knives ei olnud kena :/ Ta nägi Vashist palju-palju vanem välja (õelusest kortsu läinud?). Siis, kui ma veel kogu sarja läbi polnud vaadanud, leidsin ma YouTube'ist ühe AMV, kus Knivesi korra näidati. Ma pidasin teda Vashi isaks.
Vash oli isegi normaalne, aga ta pidev lollisklemine alguses ja siilisoeng ei meeldi mulle. Ning selle mantli on ta Alucardilt varastanud ju LaLaLaa Kuigi see ei ole otseselt halb asi vist, sest Allu mantel on äge. Eestvaates oli ta nägu kohati liiga pikk ja siis veel see siilisoeng, nagu ma ütlesin...

Ja siis see relv, milleks see käsi muutus. Ma mõtlen seda ülihävitavat relva, mitte kunstkätt. See oli liiga suur. Eriti Knivesil. Ei püstolis, ega käes ei olnud küllalt massi, et midagi sellist teha, kui see just seest täiesti õõnes ei olnud.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.


Viimati muutis seda Cliodna (Teis Juun 19, 2007 22:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2007 22:07    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:

Episood 26:
Knives: You are not a human being. You are a plant.
Mina: AMÖH?!
Vash: I know.
Mina: O___________O




ma lugesin seda kaks korda ja naersin tükk aega ... parim asi tänase päeva jooksul
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2007 23:38    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
Taimed on rohelised, fotosünteesivad ja neil on juured. Vash ei vasta ühelegi neist kriteeriumitest.


Animedes ei peagi kõik alati just terve mõistuse järgi käima. Kui Vash on taim, siis las ta olla. Kindlasti on tal mingi mõjuv põhjus taim olla. Ja mingi vähemalt sama hea põhjus inimese moodi välja näha. Taimedel võivad ka omad eesmärgid ja unistused olla, kas nad ei olegi siis... (tahtsin kirjutada "inimesed" :P). Wolf's Rainis näiteks liikus ka üks lilleneiu inimesena ringi ja polnud tal suurt häda midagi... peale selle, et ta aegajalt oma jalgu vees leotama pidi või valguse käes olla tahtis. Cheza suutis lõdva randmega ilma roheliseks muutumata fotosünteesida ja juuri tal ka vaja ei läinud. Nii et miks Vash lahjem peaks olema.

Võibolla kui ma kunagi selle anime ära vaatan, siis ma ei aja sellist soga enam :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 01:28    Teema: Vasta viitega

Trigunis oli minu jaoks tõesti rida häirivaid tegelasi ja asju. Neid oli isegi suhteliselt palju. Kuid mina, romantik, ei saa lihtsalt puhtate ideaalide ja äärmuslike tegelaste vastu. Anime ise tervikuna tegelikult vähemalt minu jaoks polnud nii tähtis kui Vash ise, ainult tema pärastki tasuks see lõpuni vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 02:14    Teema: Vasta viitega

Jah, Trigun oligi üks suur häiriv naljakas asi.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 14:28    Teema: Vasta viitega

Plant tähendab inglise keels ka tehast. Minu meelest kutsuti samamoodi ka neid pirni moodi moodustisi seal, mis igas linnas energia allikaks olid.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 14:49    Teema: Vasta viitega

Ma usun, et plant oli Triguni tähenduses tehislikult "kasvatatud" inimene. Ta oli humanoid e. katseklaasis/laboratoorselt valminud olend. Vash püüdles inimeseks, elas/tundis, püüdis käituda, sisimas ta siiski teadis, et seda ta pole ega saa selleks kunagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 15:17    Teema: Vasta viitega

Aga see püstol oli vist see, mis muutus selleks ülitugevaks relvaks, mis Kuu sisse augu tegi. Miks ta selle püstoliga üldse ringi vehkis kõik need aastad, kui ta nii väga kartis, et see relv lahti läheb? Kas ei oleks lihtsam lihtsalt mõni teine püstol võtta, mis ei muutuks tema käega kokku sulades jubedaks tapariistaks, kui mõistate, mida ma mõtlen?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: