OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka seiklused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 17:05    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin pigem nii, et Baka.ee kasutajad võtavad mõnes mõttes ju foorumisse kirjutamisel ka oma rolli, mis veidi erineb nende tegelikust isiksusest. Ehk siis selles visaalses novellis võiksid tegelased käituda nii, nagu nad teiste foorumi kasutajate arvates kõigi eelduste kohaselt peaksid käituma.
Seega pakun välja, et kui on välja valitud peategelased, siis mingi hulk kasutajad võiksid nende kohta kirjutada nende kirjeldused, milledele vastavalt luuakse selle tegelaskuju profiil. See oleks mõnes mõttes Baka.ee kontekstis tõetruum kui see, et tegelased kirjutaksid ise enda profiili.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 17:06    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Iseenesest on meil baka hetkelises suhtevaakumis võrdlemisi huvitav olukord just RH silmade läbi. Tema jaoks on siin foorumis mingisugused tüdrukud, keda ta kas unes näeb (Chiisan) või kes teda lihtsalt ilastama panevad (dipsy), kuid --väga tähtis-- ta ei tunne neist kumbagi. Nende isikupära kohapealt on mõlemad tüdrukud talle valged lehed ning ainus mis ta teha saab on fantaseerida neile juurde mingeid isikuomadusi, näiteks paari juhusliku Chiisan'i läheduses viibitud hetke põhjal tuletada, et ta on malbe tüdruk (mis oleks risti vastupidi minu algsele tsundere profiilile, mis lähtub minu isiklikest kogemustest) ning dipsy oma kolbapluusiga oleks siis sihuke moderne amatsoon, kes oma moé punktid agressiivse käitumisega välja teenib.

Seega (mulle tohutult meeldib kuhu mu mõte läheb) saaksime me stsenaariumi üles ehitada väga lihtsalt mitme sotsiaalse eksperimendiga, kus me meie minategelase RH asetame situatsioonidesse potensiaalsete naistegelastega ning paneme kirja kõik selle mida ta teeb ja pärast küsitleme teda ning uurime miks ta midagi tegi. Mis olid tema motivaatorid ja millised ajendid viisid teatud sammudeni. Mida tema, liikudes edasi netifotodest ja kaugusest piidlemisest, mõtles nende inimestega läbi käes. Mida ta uut avastas, millised olid ta hirmud ja mis talle rõõmus valmistas tema juures. Potensiaalset materjali oleks siin küllaga, kuid tagamaks seda, et see kõik ka ehedalt välja kukuks, tuleb "osatäitjatel" unustada seda, et nad osatäitjad on. Filmides on see raske, kuid kui meie enda projekti raames anname tegelaskujudele rollid, mis neile vastavad, või veel parem, milledesse nad sündinud on, võib asi kuhugi liikuma hakata.

Jaa, see on hea idee. Realiseerimine on iseasi.


Unes nägemise skoor on hetkel sinu kasuks. Chiisani nägin üks kord oma ülimalt segases unenäopuntras. Haruhi peapaelga karvaseid olen aga vähemalt korra, kui mitte rohkem näinud. Lisaks sellele ei ole mul chiisani suhtes mingeid eelarvamusi. dipsyl on kolbapluus?

pmst kui te suudate mind piisavalt täis joota, suudan ma Keitaro olla - koba ja ajan lolli juttu. Kaine peaga olen ma koba, kuid ma piiran oma lolli juttu ja käitumist. Aga mingi f*cking sotsiaalne eksperiment ma küll ei ole niikaua kuni mul vähimatki enesekontrolli on. Remember kids, the way to Random is alcohol, without that it is hopeless. not that alcohol would give any hope.

Ma usun, et kõrvalt võib huvitav ju olla, aga mis tunne minul võib olla. üksainus Gauntlet Kill suutis mu sellisesse masendusse lüüa, et ma ei suutnud pool aastat ühelegi tüdrukule midagi peale ülivajaliku öelda. Igasugused lähenemiskatsed ja sebimistehnikad panin voodi alla seisma, niikuinii ei julge kasutada.

Kas ainult mulle tundub, või võtab fushi asja juba praegu liiga tõsiselt?
_________________


Viimati muutis seda Random (Kolm Apr 04, 2007 17:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 17:08    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kas ainult mulle tundub, või võtab fushi asja juba praegu liiga tõsiselt?

Just.

kapteng idee meeldib mulle rohkem kui mu enda oma. Väga hea viis kõikide kaasamiseks projekti.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 17:28    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib ka kaptengalaktlan-i idee :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 17:31    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Kas ainult mulle tundub, või võtab fushi asja juba praegu liiga tõsiselt?

Just.

Tõsiselt võtmine on mõnikord ka hea, sest minu kogemuste põhjal peab vähemalt üks inimene asja tõsiselt võtma ja edasi viima, sest muidu teised eriti midagi ei tee :(

acousmatique kirjutas:
kapteng idee meeldib mulle rohkem kui mu enda oma. Väga hea viis kõikide kaasamiseks projekti.

Sama siin.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 18:21    Teema: Vasta viitega

Surfasin veidi netis ja avastasin ühe naljaka asja, nimelt sellise lehe vms kus saab (anime) caracterite asju kirja panna...(kui keegi hakkab siin mingeid caractereid välja mõtelma siis võib kasutada.) :)

Link

Vabandan, et tegin jälle ühe mõttetu posti...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 18:38    Teema: Vasta viitega

Inimesed, millega te siin ometi tegelete? LaLaLaa *goes all giggly*

Ma ei luba midagi, aga hoian asjal silma peal ja vajadusel võin aidata. Kirjatöö mulle väga võõras ei ole. Randomiga võin jagada oma arusaamu naissoost, kes teab, võibolla leiab selle kasuliku olevat Happybunny
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2007 09:40    Teema: Vasta viitega

genky, muide, kuna see on niisama hobiprojekt ilma mingi välise rahastamise ja kohustusteta, siis võiks seda siiski mõnuga ning täiesti ebatõsiselt võtta. Sihiks sinna huumorikanti, ma ei usu hästi, et me suudame maha saada millegagi, mis paneb noored otakud silmi vesistama meeleliigutusest.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2007 09:59    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
genky, muide, kuna see on niisama hobiprojekt ilma mingi välise rahastamise ja kohustusteta, siis võiks seda siiski mõnuga ning täiesti ebatõsiselt võtta. Sihiks sinna huumorikanti, ma ei usu hästi, et me suudame maha saada millegagi, mis paneb noored otakud silmi vesistama meeleliigutusest.

Ega ma seda nii ei mõelnud. Lihtsalt olen avastanud, et paljude asjadega (olgu rahalised või mitte, suurepärased või mitte nii head) on nii, et kui pole ühte/kahte/kolme aktiivsemat eestvedajat, kes suhtuvad asja tõsisemalt (või sobib paremini: võtavad asja südamega), siis võib asi kiiremini soiku vajuda. Eks muidugi...kõigest ei pruugi alati midagi head välja tulla, aga kui inimestele meeldib, siis võiks pingutada selle nimel. Küll aga peaks olema keegi, kes motiveerib, sest see on kiire kaduma.

Inimene võtab asja tõsiselt ka siis, kui asjal pole raha taga ega pole kohustust teha. Seda lihtsalt seepärast, et talle meeldib.

Näiteks: EVA animeklubil kadus eestvedaja ära...klubi on mitu aastat olnud peaaegu mitte-tegutsev ja kadumas. Üks aktiivsem tegelane ilmus nüüd välja ja proovib päästa, mis päästa annab. Ja ta võtab seda tõsiselt, kuigi ta mitte midagi selle eest ei saa ja see pole tema kohustus. Talle lihtsalt on animeklubi oluline ning osa tema hobist.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2007 14:48    Teema: Vasta viitega

hmmm...minu poolest võiks ikka proovida Happybunny ja kapentgalaktlan idee on ka hea^^, ma oleks valmis kirjutama midagi LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2007 16:22    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
planetarian

T_T See demo jooksis mul vaikselt kokku kuskil alguses.

EDIT: süsteemiga jampsimine aitas...
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Laup Apr 07, 2007 17:53). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 17:09    Teema: Vasta viitega

Vabandan toeltposti pärast.

Kas selles stooris peategelane (RH) on lihtsalt üks hale junn, kellel pole sõpru ja kes käib igasugustele pinda ja hakkab meeldima või on pigem RH moodi (maitea kas ta on hale junn, aga ma eeldan, et tal on mingi elu olemas ikka Happybunny)? Asi on selles, et mul tuli haledate junnidega täidetud inspiratsioonilaine.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 17:52    Teema: Vasta viitega

Lugu areneb nagu Densha otokos. RH näeb rattaga mööda sõites, et kaunist tundmatut neiut (Fushile külla tõtanud Chiisanit) tülitab üks, või veel parem - terve kamp Annelinna kahtlasi tüüpe. RH annab gaasi ning ajab neile valjult kiljudes oma rattaga väga kangelaslikult selga, kukkudes ise loomulikult valusasti ninuli. Püstijäänud kujud tümitavad ta kohalike akendel kõlkuvate mutikeste valvsate, kuid põnevusest mesmeriseeritud pilkude all korralikult läbi ning lükkavad ratta Anne kanalisse. Ka Chiisan vaatab kõike õudusega kõrvalt pealt, pannes eriti valusatel hetkedel käed silme ette. Siis saabub politsei, ning pätid põgenevad. Chiisan viiakse ütlusi andma, RH esmaabisse. Chiisan palub RH aadressi, RH joonistab väriseva verise sõrmega oma aadressi Chiisani antud paberilehele, enne kui täielikult minestab.

Esimese peatüki lõpp.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 17:56    Teema: Vasta viitega

kurat, see on väga hea lugu juuh :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 18:24    Teema: Vasta viitega

RH:
Ma sõitsin rattaga, nagu ikka. Ma sõidan alati rattaga, siis ei saa jõmmid mind kätte. Igatahes, ma sõitsin vaikselt alla mäge, ei vändanud, tundsin tuult oma näkku tagumas. Lisasin veidi hoogu ja maa muutus päris tasaseks, aga mul oli vunk ikka veel sees. Siis ma nägin seda.

Otse minu ees oli terve kamp Annelinna kahtlasi tüüpe, kes tülitasid üht kena neiut. Paistis, et asi läheb karmiks, otsustasin neile vaikselt selja tagant kogu oma jõuga äsada ja tüdruk päästa ja siis temaga õnnelikult elu lõpuni elada. Vajutasin kõhklevalt pidurile...

Aga ma sõitsin täie hooga edasi....keegi oli mu piduritega n***inud! Kiiresti muutsin oma plaanid kaalutletutest suvakateks, aga mõtlemise ajal tuli ette üks teeauk! Kukkusin... Hakkasin tõsiselt kahetsema, et mul kiivrit polnud.

Oma üllatuseks ei kukkunudki ma end surnuks, vaid tegin rattaga salto ja maandusin otse ühe Annelinna kahtlase tüübi seljas. Vihased kambajõmmid pöördusid tüdrukult minu peale. Nad hakkasid mind jalgadega taguma. Tundsin, kuidas mu ribid murduvad. Tundsin, kuidas veri voolab....igalt poolt. Kuulsin oma südame lööke, tundsin neid igas oma haavas ja marrastuses. Tundsin valu. Väga palju valu. Olin võimetu.

Aga üks asi sööbis end mu mällu. Tüdruk. Tema vaatas hirmunult seda kõike pealt, vahepeal pigistas oma silmad kinni. Aga ta ei tõmbunud eemale. Ta lihtsalt seisis seal. Tema näost paistis hirmu, aga ka midagi muud. Imetlus.

Kuulsin läbi kõrvus kõlavate südant pahaks ajavate helide seast politseiautot lähenemas. Aga ma ei vaadanud sinna. Ma vaatasin tüdrukut, kes mulle jooksuga lähenes. Annelinna kahtlased tegelased olid ilmselt minema jooksnud....või kinni nabitud, mul suva. Tüdruk põlvitas minu kõrvale.

Normaalne tüdruk oleks küsinud mult, kas minuga on kõik korras. Ja siis heal juhul esmaabi andnud. Või abi järgi karjunud. Või midagi lohutavat püüdnud öelda. See konkreetne tüdruk aga ulatas mulle tüki paberit ning pastaka ja küsis muretseval toonil:

"Mis su aadress on?"

Hulga hetkede pärast sai ta tagasi vereplekilise lipaka minu aadressiga. Olgu. Vähemalt sain löögile...

Ja ma minestasin.

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Apr 08, 2007 10:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 23:23    Teema: Vasta viitega

eritihea versioon.
Ummil on annet LaLaLaa
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-XXX-



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 73

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 09:17    Teema: Vasta viitega

jep, väga hea LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 11:12    Teema: Vasta viitega

Chapter 2 - BEAUTIFUL DEATH e. lipikul oli Ka R.H nimi...-


...vabandust halva kvaliteedi pärast...ma ei oska digitaalse kaameraga pilte teha ja skännerit ei ole :(
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")


Viimati muutis seda Chiisan (Püh Apr 08, 2007 18:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 12:06    Teema: Vasta viitega

mida?

*naerab südamest* Natuke imelik on, kuid naerda saab isegi. Öeldakse ju, et õige inimene suudab ka enda üle naerda.

Random Herot ei ole. On Riho, tavaline keskkooli abiturient, kes kiirustab raamatukokku, et viimasel hetkel Dorian Gray portree läbi lugeda. Ta on tavaline inimene lõputus inimsummas, Random Person. Turu rippsilla teises otsas on mingid kahtlased tegelased ühe tüdruku sisse piiranud ja tahavad teda tema maisest varast kergendada. Kuigi tal puudub igasugune eelnev võitluskogemus, otsustab Riho kinni pidada ja tüdrukut aidatata. Tõmmates pidurihoovast, käib õõnes klõksatus ja ratas kihutab hoogu kogudes aina kiiremini sillast alla otse autode takistuseks paigaldatud kilpkonnade poole. ülima graatsiaga sõidab vaene rattur otse ühele kilpkonnale selga, üle lenksu lennatus kangestub üheks silmapilguks kuulsasse Superman-i asendisse ja lendab otse ühele ossile selga. Üks oss on sellega lahingust väljas, kuid 3 ülejäänut on selle võrra vihasemad. Rihost on saanud Random Hero - tavaline inimene, kellest hädaohus on saanud kangelane.
Üks ossidest lajatab nüüd juba Random Herole otse näkku, pilt tema silmade ees tõmbub häguseks, kuid ta ei lange, ta võitleb edasi. ta ei mõtle oma vigastustele, ta mõtleb ainult võitlusele. "Alati tuleb esimesena kõrvaldada kõige tugevam" jookseb tema peast läbi. Vihast ja valust moonutatud röögatusega lööb ta kõige suuremale ossile näkku ja tunneb, kuidas ta nukid koos ossi hammastega murduvad. Kuid sellest piisab, kaks ülejäänud tolgust kaovad hämmastava kiirusega, võttes esimese ossi kaasa, katkiste hammastega oss jookseb teisele poole minema, jättes mälestuseks maha poole oma esihambast.
Random Hero, kes on nüüdseks sama lömmis kui tema ratas, vajub ühe kilpkonna kõrvale. Alles nüüd ta märkab, et tüdrukul on kassikõrvad peas ja mõtleb veel "kurat, ma olen kasside vastu allergiline"

Kusagil üürgab kiirabisireen.


Küsimus selline, et kes on sexy nurse kes mind haiglas nüüd põetama hakkab?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 12:17    Teema: Vasta viitega

Vau, RH suutis selle H osa esile tõsta. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: