OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Idamaised kaubad Eestis
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 20:56    Teema: Idamaised kaubad Eestis Vasta viitega

Pealkiri on "idamaine" sellepärast, et keskmine eestlane ei tee niikuinii Hiina, Taiwani, Korea ja Jaapani söögipulkadel vahet. :P

teema eesmärk oleks tutvustada baka japanofiilidele igasugust jaapani ja muu sama regiooni nänni, mida siit-sealt võib vahel vastada.

Täna avastasin, et vana Kaubamaja Super Boxis on müügil idamaised söögiriistade komplektid.

235 krooni maksnud komplektis oli 4 kaussi, 4 paari pulki ja 4 bambusmatti ning neli nublakat mille otstarvet ma ei tea.


135 krooni eest sai kahese komplekti


45 krooni eest sai 5 paari söögipulki.

Kui ma oma suur kaamera kõhu peal kaubamajja läksin, hüppas kohe turva juurde ja ütles, et pilti teha ei tohi. Demonstreerisin rõõmuga, et päikesevarjuki taga oli objektiivil kork ees ja pilti ma ei teinud. selle eest on mul aga Alcatel alati taskus. hihihii
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 21:03    Teema: Vasta viitega

Am...selliseid toidukomplekte on juba mitmetes poodides suhteliselt kaua müügil olnud. Tartu Kaubamaja kolmanda korruse ühes poes on suur valik igasugu komplekte (poe nimi oli vist Home 4 you): toidusöömise komplektid, lihtsalt pulgad (1-4 pulka komplektis, ka viirukitega koos), sake ja tee komplektid. Toidu tegemiseks on seal ka midagi.

Hinnad sõltuvad. Pulgad kõige odavamad olid vist miski 25-35.- kanti. Toidukomplektid aga miski 200-400.- Pole seal ammu käinud, niiet ei mäleta hindu täpselt :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 22:06    Teema: Vasta viitega

Kuna Tartusse käin aastas vähem, kui jõulukuuse ostul, siis ma huvituksin sarnastest kaupadest Tallinnas. Kaubamajas leidsin vaid ühe söögipulkade komplekti, mis oli aga väga kole (isegi 15 eegu kohta kole), Stocmannis oli ka vaid üks komplekt, mis aga liiga kallis (neile oli mingi alus ka kaasas - seda mul vaja aga pole). Suurtemates poodides rohkem nagu polegi, peab vist spetsialiseerunud kohtadest otsima.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 22:47    Teema: Vasta viitega

Ma panin kah seda seti superboxis tähele. Ja need nublakad peaksid olema pulkade aluseks kui parajasti ei söö, sest toidu sisse neid püsti panna EI TOHI! :(
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 00:57    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Suurtemates poodides rohkem nagu polegi, peab vist spetsialiseerunud kohtadest otsima.

tõenäoliselt, kuigi selliseid kohti vist ka ei ole. teine võimalus naaberriigist otsima minna, kuigi see vist ka rohkem õnneasi. näiteks mõni aasta tagasi õnnestus lätist ühest suvalisest suveniiride poest allolev komplekt omandada:

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 08:36    Teema: Vasta viitega

Tallina Stockmann's on juba aastaid igasuguseid aasia päraseid köögitarvikuid müügil olnud. Kaubamajas olen neid vahelduva eduga näinud. Enamasti leidub neid sisustus ja suveniiri poodides.
Tartu Peldiku kolmandal korrusel olevas sisustuspoes on avamisest saadik neid müüdud.

Ma otsin siia maani pädevat sake komplekti. Kusagil neli aastat tagasi, leidus Pärnu Foodmarketis ilus ja korralik sake komplekt, kuid tollel ajal ei olnud piisavalt raha selle ostmiseks. Kui mälu ei peta, siis oli selle maksumus ~430eq ringis.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 14:59    Teema: Vasta viitega

Mine Pirita selverisse ja sealt peaksid leidma Aasia maitseaineid,bambus matte,5minuti nuudleid,norit jne..Ei tea küll kust aga vanaema kinkis jõuludeks arvatavasti hiina "4 kaussi,4 lusikat ja 3/4 paari toidupulke(ühe korra kastutavaid)" seti..
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 15:29    Teema: Vasta viitega

mõnd aega tagasi oli taolisi, ainult et musta-punaseid söögikomplekte, nagu herr Randomgi näitas, tiimaritest saada

tartus riia mäel, natuke vanemuisest edasi üles kõndides on isegi mingi hiina vms pudi pood eraldi. sees pole käinud ise, kui aega saab, kaen üle
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 15:45    Teema: Vasta viitega

Eesti hiina poed sakivad!Vähemalt üks..Kuna olin hullult ärevil..Ja siis läksin sisse ja tead mis?..ODAVAD MITTE-AASIA RIIDED!Mingi 2-3 potti ja üks fu-dog/fu-lion oli..
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 15:49    Teema: Vasta viitega

Robin, komadori kirjutas:
Eesti hiina poed sakivad!Vähemalt üks..Kuna olin hullult ärevil..Ja siis läksin sisse ja tead mis?..ODAVAD MITTE-AASIA RIIDED!Mingi 2-3 potti ja üks fu-dog/fu-lion oli..


mai tea kus sa käisid, aga see tartu oma paistab täitsa kobe. paistab. akendel on igatahes need aasiapärased riisipaberi (vist) maalid ja punased paberlaternad ehivad ukse esist LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-XXX-



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 73

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 16:03    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Hinnad sõltuvad. Pulgad kõige odavamad olid vist miski 25-35.- kanti
ma sain 22.- eest 4tk(mitmekordseks kasutamiseks)
Türi kaupsis oli mingi 300.- eest ka mingid söögikomplektid olemas ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 16:55    Teema: Vasta viitega

Siis on jah lahe..Muidu ise käisin kanaaridel ja seal oli ka "kobe" hiina pood.Katanad,Wakishashid ja Tantod(Jaapani mõõgad),hiina särgid ja kleidid ning kimono pärased miskid asjad.Siis veel kujukesi,riisi paberi maale(vend ostis ühe,ise ostsin ühe) ja oli ka junki,võlts kaarte ja ka asju mis pervertidele huvi pakuks..
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 17:34    Teema: Vasta viitega

Pulkadega võib ju nii teha, et kui jaapanisse minna siis tellida mõnes restoranis eine ja pulgad pärast koju tassida... :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 18:02    Teema: Vasta viitega

W_W kirjutas:
Pulkadega võib ju nii teha, et kui jaapanisse minna siis tellida mõnes restoranis eine ja pulgad pärast koju tassida... :P


Ongi nii? ossaa. Kuule, viitsid, too mulle ka ühed. Reisi maksad ise kinni. Söögi kah. Pulkade eest annan sulle purgi dr Pepperit.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 18:30    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
W_W kirjutas:
Pulkadega võib ju nii teha, et kui jaapanisse minna siis tellida mõnes restoranis eine ja pulgad pärast koju tassida... :P


Ongi nii? ossaa. Kuule, viitsid, too mulle ka ühed. Reisi maksad ise kinni. Söögi kah. Pulkade eest annan sulle purgi dr Pepperit.


Oli see sarkasm?
Ma tegn nalja/ajasin niisma soga...

Aga kui ma kunagi jaapanisse juhtun võin ma sulle küll pulgad tuua... :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 18:40    Teema: Vasta viitega

electra kirjutas:

tartus riia mäel, natuke vanemuisest edasi üles kõndides on isegi mingi hiina vms pudi pood eraldi. sees pole käinud ise, kui aega saab, kaen üle

olen sesl käinud ja see oli suht pettumus. Kõik asjad olid mõttetult kallid ja midagi väga toredat peale nunnude kleepsude ma leida ei suutnud. Muidugi võibolla on nad vahel end täiustanud, ei tea..
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 18:42    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
electra kirjutas:

tartus riia mäel, natuke vanemuisest edasi üles kõndides on isegi mingi hiina vms pudi pood eraldi. sees pole käinud ise, kui aega saab, kaen üle

olen sesl käinud ja see oli suht pettumus. Kõik asjad olid mõttetult kallid ja midagi väga toredat peale nunnude kleepsude ma leida ei suutnud. Muidugi võibolla on nad vahel end täiustanud, ei tea..

Suurte lootustega sinna tõesti ei tasu minna. Siiski need seinale pandavad pildid on mega kenad : ) Ehk soetab isegi mõned millalgi.
Seal Hiina keskuses on igastahes võimalus saada masaa¾i ja infot reisiks Hiinasse.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hallhaldjas



Liitunud: 23 Jan 2005
Postitusi: 59
Asukoht: Pisike pudel punast küünelakki ^^.

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 21:34    Teema: Vasta viitega

Näiteks Home4You poodides on päris kena valik nõudekomplekte.
_________________
kin'en
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 08:01    Teema: Vasta viitega

Minu üllatuseks olid asjad seal Hiina Keskuses just küllaltki odavad. Kleepsud olid vahvad jah, pildi ostsin ka seina peale, head teed sai ka sealt. Tore koht ütleks mina.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawaii



Liitunud: 1 Nov 2006
Postitusi: 28
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 15:20    Teema: Vasta viitega

Pärnu RIMIs on päääris lai valik pulkasid,bambusmatte ja teisi tarvikuid + vähemalt kümmet eri sorti nuudleid ja teisi toiduaineid,saket..
Iseasi kui kvaliteetsed asjad on,kuid siiski.
Hindu ei märganud vaadata,aga 750ml Gekkeikan Saket maksis igaljuhul 173.-
Mujal pole Pärnus sellist kraami leidnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: