OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 20:01    Teema: Vasta viitega

Lõpulaul hakkas endalegi meeldima. Nimi?
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 20:24    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Lõpulaul hakkas endalegi meeldima. Nimi?


~Shooting Star~
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 21:46    Teema: Vasta viitega

Või siis koos artistiga : Home Made Kazoku - Nagareboshi kui ma ei eksi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Naru-Chan



Liitunud: 22 Märts 2007
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:19    Teema: Naruto 2ra vaadatud juba!LAHEEE>.> Vasta viitega

Olen kõik naruto osad ära vaadanud kaasa arvatud fillerid T_T praegu vaatan naruto shippuudenit ^_^ loen naruto mangat kah mhmm! :)

Viimati muutis seda Naru-Chan (Nelj Aug 16, 2007 01:21). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:27    Teema: Re: Naruto 2ra vaadatud juba!LAHEEE>.> Vasta viitega

Naru-Chan kirjutas:
Okyy siish ma olen k6ik naruto osad 2ra vaadanud praegu vaatan naruto shippuudenit uued osad irwwh ^_^ loen naruto mangat kah mhmm! Lemmik tegelased naruto shippuudenist on Naruto,Sai,Sakura,Sasuke,Gaara >_<,Temari,Deidara,Sasori,Kakashi,Kurenai,>_<,Shikamaru,Tsunade(Shes got a slammin nice bod erhh naruto sayd that tough ^_^', Vist K6ik hehe >_<!Ma vic nyyd l6petan nyyd kirjutamise he he ^_^!

ma tean, et ma teen praegu ühe jultunud offtopicu, aga laske see ülemine tekst siit läbi ja leidke kümme erinevust LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:35    Teema: Vasta viitega

vot ühest asjast ei saa ma mitte aru. Täiesti tavaline on, et mingi ninja ütleb, et okei, tsau, hiljem näeme, ma nüüd lähen, teeb lihtsa sõrmemärgi käib "pufff" ja tegelane ongi kadunud. Aga miks seda kunagi lahingus vms ei kasutata, kui on vaja kiiresti ühest kohast teise jõuda?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Naru-Chan



Liitunud: 22 Märts 2007
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:38    Teema: Vasta viitega

Uhkustamiseks vist või siis selleks et kähku ära minna ja oma Hentai raamatut lugeda nagu kakashil kombeks on

Viimati muutis seda Naru-Chan (Nelj Aug 16, 2007 01:19). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:44    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
vot ühest asjast ei saa ma mitte aru. Täiesti tavaline on, et mingi ninja ütleb, et okei, tsau, hiljem näeme, ma nüüd lähen, teeb lihtsa sõrmemärgi käib "pufff" ja tegelane ongi kadunud. Aga miks seda kunagi lahingus vms ei kasutata, kui on vaja kiiresti ühest kohast teise jõuda?

arvatavasti on see trikk ainult sõprade ees uhkustamiseks mõeldud odav silmamoondus vms. :P
või on neil lahingu ajal pea pulki täis ja selle triki kasutamine ei tule neil lihtsalt pähe... ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Naru-Chan



Liitunud: 22 Märts 2007
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:45    Teema: Vasta viitega

KeKeKe LaLaLaa

Viimati muutis seda Naru-Chan (Kolm Aug 15, 2007 22:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yaya



Liitunud: 28 Jan 2007
Postitusi: 47
Asukoht: Otsi mind üles

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:51    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
vot ühest asjast ei saa ma mitte aru. Täiesti tavaline on, et mingi ninja ütleb, et okei, tsau, hiljem näeme, ma nüüd lähen, teeb lihtsa sõrmemärgi käib "pufff" ja tegelane ongi kadunud. Aga miks seda kunagi lahingus vms ei kasutata, kui on vaja kiiresti ühest kohast teise jõuda?

Ma olen seda ise ka mõelnud vahest... Kuid äkki on nii, et nad lasevad tossu ja hüppavad ruttu kuskile maja katusele, sest peamiselt nad teevad nii külades majade vahel. <--- ok ma tean, et kahtlane mõte ???

muide kas hetkel on on ainult 2 naruto filmi väljas? vähemalt subb-itud? olen neid kahte näind Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 22:00    Teema: Vasta viitega

Yaya kirjutas:
Random Hero kirjutas:
vot ühest asjast ei saa ma mitte aru. Täiesti tavaline on, et mingi ninja ütleb, et okei, tsau, hiljem näeme, ma nüüd lähen, teeb lihtsa sõrmemärgi käib "pufff" ja tegelane ongi kadunud. Aga miks seda kunagi lahingus vms ei kasutata, kui on vaja kiiresti ühest kohast teise jõuda?

Ma olen seda ise ka mõelnud vahest... Kuid äkki on nii, et nad lasevad tossu ja hüppavad ruttu kuskile maja katusele, sest peamiselt nad teevad nii külades majade vahel. <--- ok ma tean, et kahtlane mõte ???

muide kas hetkel on on ainult 2 naruto filmi väljas? vähemalt subb-itud? olen neid kahte näind Happybunny
Tead, et sul on täiesti õigus?
kui keegi sellist trikki lahingus teeks siis ta oleks kohe surnud ka(pfff*hiding behind a tree*) wink
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 22:27    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
vot ühest asjast ei saa ma mitte aru. Täiesti tavaline on, et mingi ninja ütleb, et okei, tsau, hiljem näeme, ma nüüd lähen, teeb lihtsa sõrmemärgi käib "pufff" ja tegelane ongi kadunud. Aga miks seda kunagi lahingus vms ei kasutata, kui on vaja kiiresti ühest kohast teise jõuda?


Sellepärast, et pinget tõsta ikka. Nats nõme oleks kui mingi "puff" tagaajamine käib, kus ninjad üksteise võidu "puffivad".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 23:13    Teema: Vasta viitega

Mul tekkis sellega seoses küsimus, et miks kasutavad seda inimese puupalgiks muutumise tehnikat ainult "head" ja Konoha rahvas (oli vist kawarimi no jutsu). See pidi olema üks ninjade algtehnikaid, aga vastased ei kasuta seda peaaegu üldse ju. Teisalt jälle küsimus, et miks Naruto omandatud Kage Bunshin oli seal salajases Hokage scroll'is ja miks kõik imestavad: "oo, see poiss oskab shadow replicationit, kuidas see võimalik on!?" Naruto kloonid saavad ju alati võimsalt peksa, harva juhtub, kui see skill kasuks on. :S (see smaili puudub siin foorumis kahjuks)
Sellest ei saa ma ka aru miks kunaisid ja shurikene seal kasutatakse - need ei tapa ju kedagi! IMO on neid vaja ainult Shikamarul ja sedagi vaid tema plaani osana.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 00:32    Teema: Vasta viitega

Sellega seoses valdab ka mind küsimus, et miks Konoha inimesed üldse riides käivad, neil ei ole ju riideid tegelikult vaja, päike paistab ja nii...
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 00:36    Teema: Vasta viitega

ahjaa, sihuke küsimus kah veel, et ninjadeks saab seal vist igaüks, kes tahab, kuid millegipärast on seal ka igasuguseid tavainimesi. Ja kas seal on tavainimestel ka mingid supervõimed? Näiteks võiks põllumees endast 100 klooni teha ja need siis tööle panna vms.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DFZ



Liitunud: 10 Märts 2007
Postitusi: 110
Asukoht: Hiiumaa

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 12:14    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ahjaa, sihuke küsimus kah veel, et ninjadeks saab seal vist igaüks, kes tahab, kuid millegipärast on seal ka igasuguseid tavainimesi. Ja kas seal on tavainimestel ka mingid supervõimed? Näiteks võiks põllumees endast 100 klooni teha ja need siis tööle panna vms.


Päris huvitav oleks niimoodi...poleks üldse enam see mis enne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsakutsu



Liitunud: 28 Jan 2007
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu-Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 14:28    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Teisalt jälle küsimus, et miks Naruto omandatud Kage Bunshin oli seal salajases Hokage scroll'is ja miks kõik imestavad: "oo, see poiss oskab shadow replicationit, kuidas see võimalik on!?" Naruto kloonid saavad ju alati võimsalt peksa, harva juhtub, kui see skill kasuks on.


Mangas on hiljem kloonide kasulikkus välja toodud.
_________________
Searching this vast Universe for a fried chicken with four legs...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 20:22    Teema: Vasta viitega

pole nagu hiljuti midagi narutost kuulnud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 20:54    Teema: Vasta viitega

Midigi kirjutas:
pole nagu hiljuti midagi narutost kuulnud...

Mida sa sellega mõtled? Äkki seda, et eelmine nädal ei lastud osa välja. See nädal lastakse see-eest kuulu kohaselt topeltosa. Jääme ootama neljapäeva/reedeni.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 21:11    Teema: Vasta viitega

saksa pealt vaatamine on kahe otsaga asi. Kui kell lööb neli, hakkan juba vaikselt ootama. Telekast vaadata on ikka hoopis teine tunne kui arvutiekraanilt youtube kvaliteeti jälgida. Samas oota kaua ja siis saad mingi filleri episoodi...tüütu jama. Nagu täna, terve osa oodati sasuke maagilist ilmumist, mida ta osa lõpuks ikkagi suvatses teha, muidu oleks ehk isegi teise osa samal teemal tehtud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 23, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: