OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animefest kinos "Sõprus"! Täiendatud programm!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 17:43    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
milliseid plakateid seal on? Mõni inimene, kes nädalavahetusel Kunstimäele tuleb,võiks mulle ka mõne ilusa posteri võtta.
See põhiplakat
Aint ääres on kaa veel natuke, aga siin pildil see välja lõigatud.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 18:16    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
Subtiitritega paistab üldse kehvasti olevat, Saabastega kassi ajal olid nad olemas aga väga viletsad.


aga kuidas film ise oli? võibolla lähen homme vaatama...
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 18:23    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Jh, nõustun Genkyga :) Ma arvan ka, et võiks olla Anime ajakiri wink Mina lugesin eile Otaku läbi ja päris põnev oli tglt. Täna ostan oma tydole ja endale animefesti plakatid, kui on veel LaLaLaa
Sealt ajakirjast sain teada palju uusi asju, näit. et Haruhi Suzumiya jaätkub 2007. aastal!!! Pealegi panen The End of Evangelioni tõmbama ja veel palju muid asju mida hakkan vaatama Kallis Kallis Muide kust saaks Paprika?


Hmmm... Ma kohe kindlalt mäletan, kui eile sõbra omast lugesin, et Haruhi tuleb ikka 2008. Veel kurvastasin selle pärast.
Postimehe artikkel oli päris mitme faktiveaga. Autor ütles, et "Hind anumas", ajas muigama... (Kes ei tea, siis mõeldi "Hing anumas", "Ghost in the shell".) Aga ka Otakus imestasin, et mõned aastaarvud on erinevad internetis pakututest. Huvitav, huvitav.

cenorig kirjutas:
Vaatasin täna siis Ninja Scrolli (kuigi lühifilm meeldis rohkemgi, vaatamata sellele, et eesti keelsed subtiitrid oli keegi naljavend ära kaotanud) ja saal oli meeldivalt täidetud. Otaku-ajakirja ei ostnud, kuid seda viga annab veel parandada.


See lühifilm oli päris tüütu. Minu vene keele oskused on kohutavad. Mõttest sai ikkagi aru, sest sõber küsis ühelt võõralt proualt tõlget. Väga tubli sooritus midagi söega joonistada. See on üpriski keeruline. Ometigi ma sisust väga hästi ei arvanud... Kes need mehed siis ikkagi ära päästis?
Samas Ninja Scroll on minu meelest üpriski kohutav mõnes kohas kunstiliselt ja kaadriliselt. Oleksin nii väga ise tahtnud kallale minna ja mõned kaadrid teistsuguseks teha. Kusjuures huvitav... See mürgine Kagero esineb ka seriaalis "The Kouga Ninja Scolls" sama nimega ja väga sarnase võimega, aga seriaalis on absoluutselt teine teema... Keegi on midagi maha viksinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 18:59    Teema: Vasta viitega

vaatasin täna laputat, käis keegi bakalastest ka seal? Sain selle ajakirja aga plakati unustasin osta T_T
Subtiitrid olid suht talutavad ja film ise oli hea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 19:50    Teema: Vasta viitega

Siku kirjutas:
Samas Ninja Scroll on minu meelest üpriski kohutav mõnes kohas kunstiliselt ja kaadriliselt. Oleksin nii väga ise tahtnud kallale minna ja mõned kaadrid teistsuguseks teha. Kusjuures huvitav... See mürgine Kagero esineb ka seriaalis "The Kouga Ninja Scolls" sama nimega ja väga sarnase võimega, aga seriaalis on absoluutselt teine teema... Keegi on midagi maha viksinud.

Minu mäletamist mööda oli see film homage ehk austusavaldus Futaro Yamadale, kes on mitmete ninja-lugude autor, sealhulgas on selle põhjal ka Basilisk tehtud. Viimase jälgimine on mul pooleli ja tegu on ühe väga hea sarjaga (siku, muide, oleks sa ülevaatega oodanud nädalakese, oleks ma selle ise kirjutanud). Sellepärast olid mul ka suht kõrged ootused filmi suhtes ning algus oli hea ja huvitav, kuid lõpp läks liiga kli¹eeks minu arust. Ninja Scroll´ist on ka seriaal tehtud, hakkan varsti vist jälgima.

"Paljude tellimuste restoranist" ei saanud ka täpselt aru, aga teema oli selline, et need mehed pidid relvad, metallesemed ära andma, end kreemiga määrima jne nagu siltidel kirjas, et seal süüa. Lõpus nad põgenesid, aga nende näod jäid hirmust alatiseks moondunuks. Või midagi sellist, mul endal vene keel ka väga nõrk.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 20:47    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Siku kirjutas:
Samas Ninja Scroll on minu meelest üpriski kohutav mõnes kohas kunstiliselt ja kaadriliselt. Oleksin nii väga ise tahtnud kallale minna ja mõned kaadrid teistsuguseks teha. Kusjuures huvitav... See mürgine Kagero esineb ka seriaalis "The Kouga Ninja Scolls" sama nimega ja väga sarnase võimega, aga seriaalis on absoluutselt teine teema... Keegi on midagi maha viksinud.

Minu mäletamist mööda oli see film homage ehk austusavaldus Futaro Yamadale, kes on mitmete ninja-lugude autor, sealhulgas on selle põhjal ka Basilisk tehtud. Viimase jälgimine on mul pooleli ja tegu on ühe väga hea sarjaga (siku, muide, oleks sa ülevaatega oodanud nädalakese, oleks ma selle ise kirjutanud). Sellepärast olid mul ka suht kõrged ootused filmi suhtes ning algus oli hea ja huvitav, kuid lõpp läks liiga kli¹eeks minu arust. Ninja Scroll´ist on ka seriaal tehtud, hakkan varsti vist jälgima.

"Paljude tellimuste restoranist" ei saanud ka täpselt aru, aga teema oli selline, et need mehed pidid relvad, metallesemed ära andma, end kreemiga määrima jne nagu siltidel kirjas, et seal süüa. Lõpus nad põgenesid, aga nende näod jäid hirmust alatiseks moondunuks. Või midagi sellist, mul endal vene keel ka väga nõrk.


Ma ise uurisin ka asja lähemalt ning jah, Kagero Kouga klann pidigi mõlemas teoses mainitud olema. Aga tore kuulda, et keegi siit on veel Basiliski austab : ) Ma hakkasin seriaali ka vaatama vaid selle tõttu, et seoses eelmise aasta PÖFFiga mainiti seda.

Siiski jäi arusaamatuks, kuidas nad üldse sealt ära said. Mingi koerte hääl oli nagu ja järsku olidki väljas. Aga ega need koerad ju ellu ei ärganud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 22:38    Teema: Vasta viitega

-hectic-, mina olin kohal. Ega sina juhuslikult see ei olnud, kes eelmist plakatit kritiseeris ja Chobitsi algusloo üle rõõmustas? Igal juhul homme Kiki kullerteenust vaatama ja neljapäeval teen täispäeva ehk käin kõiki 3 filmi vaatamas. Lisaks kavas ka üks Vampiirikütt D ära vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 22:52    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
-hectic-, mina olin kohal. Ega sina juhuslikult see ei olnud, kes eelmist plakatit kritiseeris ja Chobitsi algusloo üle rõõmustas?


yup see olin mina LaLaLaa kus sa olid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 23:09    Teema: Vasta viitega

Vasakpoolne naaber. Kena soeng muuseas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 23:17    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ninja Scroll´ist on ka seriaal tehtud, hakkan varsti vist jälgima.

loodetavati leiad, et see seeria on väärt vaatamist.
Tsiteerin::
"Paljude tellimuste restoranist" ei saanud ka täpselt aru, aga teema oli selline, et need mehed pidid relvad, metallesemed ära andma, end kreemiga määrima jne nagu siltidel kirjas, et seal süüa. Lõpus nad põgenesid, aga nende näod jäid hirmust alatiseks moondunuks. Või midagi sellist, mul endal vene keel ka väga nõrk.

spoilerihoiatus. mis siis, et keegi seda animet vist niikuinii enam ei näe.
niipalju kui aru sain, siis viimane kiri oli midagi taolist, et "vabandame, et oleme teile nii palju tellimusi esitanud, aga viimaseks tellimuseks paluks teil ennast äädikas (või mis see oligi) leotada (ja veel midagi teha)". umbes nii.

koerad kes lõpus haukusid olid kas mingid suvalised koerad või nende omad. viimasel juhul hakkas illusioon peale juba enne seda kui nad koeri surnult nägid. ja lõpus asjade igalpool laialiolek (näiteks püss puu otsas) näitas minu arust seda, et nad ei olnud mingis maja olnudki vaid olid illusiooni mõju all sealsamas lähikonnas tuianud.

võiks netist muidugi selle loo kohta rohke infot otisda millel see anime põhines.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 23:46    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
Vasakpoolne naaber. Kena soeng muuseas.


Sa istusid mu õe kõrval?
bakasuprise! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ek-En



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 11:20    Teema: Vasta viitega

Kas keegi seletaks mulle kinovõõrale inimesele, mis see ringvaade on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 11:45    Teema: Vasta viitega

seee on mingi lühifilm mida näidatakse enne pikkemat filmi...rohkem targemat ma ei tea selle kohta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 11:48    Teema: Vasta viitega

Ek-En kirjutas:
Kas keegi seletaks mulle kinovõõrale inimesele, mis see ringvaade on?
See on lühifilm mis on enne põhifilmi või peale :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 11:58    Teema: Vasta viitega

kordan palvet: kui keegi tuleb kunstimäele kokkutulekule, siis võiks mulle ka mõne posteri osta.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 18:39    Teema: Vasta viitega

Ostsin ka "Otaku" ja tundub tõesti, et palju teksti on trükitud silmad klaviatuuri jälgimas. Ühe korra oleks ikka võinud ju üle vaadata....

Muidu olin ka eilsel õhtusel seansil ja tänaseks GitS-iks ka pilet varutud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 19:02    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ostsin ka "Otaku" ja tundub tõesti, et palju teksti on trükitud silmad klaviatuuri jälgimas. Ühe korra oleks ikka võinud ju üle vaadata....

Muidu olin ka eilsel õhtusel seansil ja tänaseks GitS-iks ka pilet varutud.


No ju siis jäeti Otaku viimasele minutile. Ometigi võiksid nad säärast asja hakata välja andma perioodiliselt. Kasvõi iga 3 kuu tagant näiteks.

Ka õhtul Gitsile, minu hispaania keelse tõlkega versioon arvutis ei rahulda mind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
widzhit



Liitunud: 21 Märts 2007
Postitusi: 9
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 20:08    Teema: Vasta viitega

ka täna GitS-le. tea, kas kohapealt veel üldse pileteid saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 20:22    Teema: Vasta viitega

ma ka täna gits:inosensule minemas.

tundub, et festival tõmbab ikka suht'suvalist publikut ka. mu vend oma naisega, mõlemad korralikud ülekolmekümnesed riigiametnikud, näiteks käisid lambist Laputat vaatamas... ja nüüd tahavad mu käest dvd-sid saada. 0.o
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 20:48    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kordan palvet: kui keegi tuleb kunstimäele kokkutulekule, siis võiks mulle ka mõne posteri osta.


Esitaks ise kah ühe palve - keegi kokkutulekule tulijaist võiks mulle hoopis selle Otaku ajakirja muretseda.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: