OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime GBA
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 23:35    Teema: Vasta viitega

Ma olen mänginud mitut saasta USA mängu, mis ei vääri mainimist välja arvatud üks - Lost Vikings!





Siis olen veel läbi teinud ühe Naruto ja ühe Bleachi mängu, mis oli tõsiselt hea. See oli küll jaapani keeles, aga varsti sain enam-vähem selgeks, mis tegema peab.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 23:40    Teema: Vasta viitega

No ega neid Jaapani mänge nii palju enam ka ei ole..Aga kui on siis RPG,Side Scrolling,Side Scrolling + Fighting(see mis kahes Naruto mängus oli),
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Laup Veeb 24, 2007 00:37    Teema: Vasta viitega

Sword of Mana - Üks mu isiklikest lemmikutest, mäng on siis RPG, saad valida mees või nais tegelase vahel ja nende story mängus ka erineb nii et on väheke replayabilitit kah sellel, mängu enda teeb väga huvitavaks just see et see on reaal-ajas mida gba rpg'des just eriti palju ei kohta



Dragon Ball: Advanced Adventure - Parim sidescroller mida ma GBA peal seni olen mänginud, väga kena graafika, lahedad nipid jne. Raske seletada peab ise proovima kuid ütleks et Super!



Bleach Advance - Omapärane mäng, ise pole midagi sellist ennem kohanud ja tuleb õelda et vägagi huvitav ja põnevust pakkuv ning võitlused on vägagi kaasahaaravad




Sidescrolleritest Castelvania mängud on on nagu must have, superlahedad nagu nad ikka on olnud


Actionist soovitaks veel Splinter Cell'i, see mäng mulle endale isiklikult meeldis väga kuid see võib olla ka mu huvi pärast terve splinter cell seeria vastu, kuigi sellist tüüpi mänge on spidermanist batmanini tehtud

Siis veel Zelda mängud mida mainitud on väga lahedad
kui sulle meeldib asju võtta aeglaselt siis soovitaks mängida nagu juba õeldi Harvest Mooni seerjaid ja kui oled strateegija fänn siis kindlasti kohe Advance Wars'e proovima
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""


Viimati muutis seda Arno (Laup Veeb 24, 2007 00:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Veeb 24, 2007 00:41    Teema: Vasta viitega

See Bleach Advance oligi see mäng, mida mainisin enne. Väga lahe oli, tegin läbi ja pärast kaklesin niisama. DB mängu olen ka mänginud, aga mingi koht oli liiga raske ja jätsin kohe pooleli.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Laup Veeb 24, 2007 10:08    Teema: Vasta viitega

Robin, sa unustasid selle GBA mängu, mida eile mängima hakkasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 16:59    Teema: Vasta viitega

Üks hea mäng veel mida hakasin kah just mängima!
Raskus tase on üsna kõrge!

Mega Man Zero

Another platformer
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 17:02    Teema: Vasta viitega

Jah, jah. See väikese sinise mehikesega mäng oli üks nendest megaman'idest.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 17:37    Teema: Vasta viitega

Need kõik GBA mängud, mida ma mänginud olen, on sellise ajaga peast ära läinud, kuna ka mina mängisin vanasti seda Mega Man Zero't, mis oli väga huvitav, kuid natuke raske.

Igatahes mäng oli hea, nii et need, kellel see emulaator on (Mul kahjuks oli see teisel arvutil, mis oli meile vennaga kahepeale, kuid nüüd on see arvut mu venna oma ja mul on oma arvut ning selles seda emulaatorit pole), soovitan Mega Man Zero't mängida!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 18:35    Teema: Vasta viitega

Aga seda emulaatorit on väga kerge hankida, alla 1 mb ka vist, nii et tõmbab kiiresti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Esm Veeb 26, 2007 15:23    Teema: Vasta viitega

Nüüd siis meenusid veel mõned mängud, mis on:
Sonic (Ei tea, mis mängud Sonicul)
Mario (Ning veel mingi Mario auto mäng)
Ja need olidki need kõik ning võibolla tuleb veel mõni mäng meelde, kui neid üldse veel on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 07:48    Teema: Vasta viitega

Kirby & the Amazing Mirror meeldis mulle väga. Ja üldse on Kirby seeria väga hea, eriti need mängud, mis Super Nintendo konsoolile tehtud on. Bleach`i mängu olen ka proovinud, kuid kuna asi on jaapanikeelne, siis suurt midagi aru ei saanud.

Üks lemmikumaid animelteemalisi GBA mänge on mul Ochaken no Yumebouken (number 1976), mis on inspireeritud animeseeriast Ocha-ken (mis ruulib täiega). Mäng ise on suhteliselt lihtsakoeline platvormikas (vist), kuid vähemalt minu arust päris lõbus ajaviide.

http://gba.gamespy.com/gameboy-advance/ochaken-no-yumebouken/












_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Moonchild



Liitunud: 27 Veeb 2007
Postitusi: 22
Asukoht: Nähtamatud kohad

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 10:28    Teema: Vasta viitega

jh, neid mänge on hästi palju, näitex ühelt vene saidilt (ei mäleta aadressi, aga otsige Rambler.ru'st sõnade "Sailor Moon игры" kaudu) tõmbasin terve leht neid. Emulaatoriks soovitan Snes'i.
_________________
Hey... All I want is what's real,
Something I touch and can feel,
I'll hold it close and never let it go.

(Creed, "Bullets")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 18:22    Teema: Vasta viitega

Super Robot Taisen: Original Generation
http://www.gamespot.com/gba/strategy/superrobottaisenog/review.html?sid=6155149&tag=topslot;title;5

Isiklikult pean mecchasid ülitotakateks, aga mäng on suhteliselt kaasahaarav sellegi poolest. Soovitan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 19:19    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
Super Robot Taisen: Original Generation
http://www.gamespot.com/gba/strategy/superrobottaisenog/review.html?sid=6155149&tag=topslot;title;5

Isiklikult pean mecchasid ülitotakateks, aga mäng on suhteliselt kaasahaarav sellegi poolest. Soovitan.

Kui ma ei eksi oli see mäng või selle teine versioon valitud 2006 aasta parimaks GBA mänguks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 06:36    Teema: Vasta viitega

Heh, mõlemad osad on suurepärased, selline turn-based-mecha-ridin'-line-throwin'-PT pilots-"onward, toward victory"-struggle-filled-strategy-battle-vidin, mis meenutab hirmsasti Fist of Mars'i .)

Soovitan soojalt inimestele, kellel on vaimu sellest suhteliselt pikast pikast üllitisest läbi närida.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 14:23    Teema: Vasta viitega

Tuli nüüd veel meelde Hamtaro, mis tegi mulle väga hea tunde, kui seda mängisin ja eriti hea tunde tegi siis, kui oli kas reede, laupäev, suvi või mingi väike vaheaeg, nagu talvel on ja kui pilti sellest näha tahate, siis kas küsige minult vms (Pilti pole veel otsima hakanudki ning pildi ma otsin siis, kui keegi pilti üldse näha tahaks sellest Hamtaro mängust).
---
Öelge palun mulle mingi koht, kust saab emulaatori mänge tõmmata ja ei pea sinna registreerima ning võiksite ka öelda, kuidas saaks sealt neid emulaatori mänge tõmmata ja kui seal peab lihtsalt otsingusse kirjutama mingi anime nime (Või millegi teise nime) ning sinna tulebki / tulevadki see / need ette, siis öelge lihtsalt: "Otsingusse kirjuta." või midagi seesugust.

Tegelikult ma tean üht kohta, kust saab emulaatori mänge tõmmata, kuid ma enam ei mäleta, mis selle koha nimi on, kuna ma tõmbasin sealt emulaatori mänge nii vanasti aga muidu seal oli lihtne neid mänge tõmmata ning see oligi ainult emulaatori mängude koht vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 17:08    Teema: Vasta viitega

Abistav võiks olla, kui sa ütleksid, mis konsooli emulaatorile mänge sa otsid. Eespool on paar lehekülge GBA mängudega, mida tegelt kutsutakse romideks, kui ma ei eksi ja ma soovitan www.emuparadise.org sest seal on nende väitel kõik GBA romid ja emulaatoreid saab ka tõmmata, aga ma ei mäleta registreerimise kohta, vanasti vist midagi pidi tegema, aga viimati ma ei mäleta, et oleksin sinna sisse loginud vms, igatahes sealt saab kiirelt ja otse kõik kätte.

Aa, ja seal on tegelt igast teistele konsoolidele rome, aga GBA kollektsioon on kõige suurem ja ainus, mida ma kasutanud olen peale PS mängude.

Aga PS 1 mängud olid mu mälestustes palju paremad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 17:23    Teema: Vasta viitega

Umm...Ma olen nüüd siin: http://www.emuparadise.org/index2.php ning ei saa aru, mida ma küll nüüd vajutama peaks, nii et kas sa / keegi saaks öelda, mis ma seal vajutama pean või kui midagi muud peab tegema, siis ütle / öelge, mis tegema peab.

Igatahes kui sa pole pidanud sisse logima, siis võibolla pole sa lihtsalt sealt välja loginud ning su kasutaja on seal koguaeg sees, kuid tegelikult ma eriti ei usu, et nii on, kuna sul läheb ju ikka mõnikord internet ära ning siis logib su kasutaja kohe välja ja sama on sellega, kui arvuti kinni paned, ehk kui arvuti kinni paned, peaks su kasutaja ka välja logima kõikidest foorumitest, kus sa oled sees.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 17:47    Teema: Vasta viitega

Sa vaata sinna vasakule poole, kus on menüü. Ja "Features'i" all on "Roms". Vajuta sinna ja sealt otsi meeldiva konsooli nimetus ja otsi mänge, aga seal pole sellist otsingusüsteemi. GBA mängudel, teiste kohta ma ei tea, on küll mängude nimekiri, kust saad otsida midagi ja saad selle järjekorra numbri teada, millega sa saad vabalt sele üles leida, sest need on hästi sorteeritud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 18:21    Teema: Vasta viitega

Ma sellest Ask.com otsingust ei leia mingit Hamtaro mängu ning see on nagu Google'i otsing ning Google'i otsingust ka ei leia mingisi Hamtaro GBA mänge, vaid tuleb lihtsalt mingi koht, kus mingist Hamtaro mängust räägib ning on ka pildid jne, kuid ma tahaksin ikkagi seda mängu mängida, mitte sellest lihtsalt midagi vaadata, kuna ega selle mängu vaatamine jne ei tee mulle head tunnet, vaid head tunnet teeb selle mängimine jms, nii et noh, sellest kasu polnud, nii et öelge palun kohti, kust saaks GBA mänge tõmmata!

Tänud ette juba sellele, kes mind aitab või aidata tahab ning ka tänud Raidomehele, et ta mind selles aidata tahtis!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: