OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ichigo Mashimaro

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 14:09    Teema: Ichigo Mashimaro Vasta viitega

Selles anime's on ühed tüdrukud, nimedega: Nobue, Miu, Matsuri, Anna, Chika ning koer Satake, kes pole võibolla tüdruk ja sellel on kahjuks 12 osa.

Nad on seal põhiliselt koguaeg koos, ehk nad on head sõbrad ning see Miu on Nobue ja Chika naaber ja nad (Nobue ja Chika) on õed, ehk mõlemad on tüdrukud ja Nobue on Chika suur õde, kes on Anna vastu väga hell, kuna Anna on seal Inglane (või vist Ameeriklane), kellel on valgem nahk ning sinised silmad ja Nobue mõtles alguses, kui ta Annaga kohtus, et tal on sinised silmad ning valgem nahk (vms) ja veel ütles talle: "Sa oled minu!" ning kallistas teda.

Igatahes vaadake Wikipediasse - sealt saate midagi veel lugeda Ichigo Mashimaro'st ning selle manga'st ka veel ( http://en.wikipedia.org/wiki/Ichigo_Mashimaro ).

Mul on endal see vaadatud ja ma tahaks isegi seda veel vaadata ning olen väga kurb, et see ära lõppes, kuna hea anime oli.

Vaadake seda anime't kindlasti, kui vaadanud veel ei ole, kuna see hea anime!


Viimati muutis seda Light (Reede Märts 02, 2007 10:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 21:41    Teema: Re: Ichigo Mashimaro Vasta viitega

minu arust üks parimaid 2005. aastal. tegelased on ääretult armsad nii disaini poolest kui ka muidu, hakkasid kohe esimesest osast meeldima (mis minu arust on ka üks parimaid osasid). anime ise on rahulik ja lõbus vaatamine, ütleks isegi lõõgastav - ise vaatasin osade kaupa siis kui tekkis tahtmine millegi hea, lõbusa ja rahuliku järgi.

kahju on, et oli nii lühike, aga hea on, et 3-e osaline OVA on olemas või tulemas. vähemalt esimene osa on ilma tõlketa väljas ja selle vaatamine oli isegi ilma korralikult aru saamata nauding.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 21:47    Teema: Vasta viitega

olen kahe käega nõus Happybunny
Endal on ka nunnu Ana figuurikene laua peal LaLaLaa
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:12    Teema: Vasta viitega

Pole sellisest sõnast nagu figuurikene enne kuulnudki ning ei tea, mis see on aga OVA on vist...Ei teagi mis see OVA tähendab, kuid kuulnud sellest olen ikka.
---
Ma hakkasin eilsest peale kasutama Ichigo Mashimaro backgroundi, kuna see anime mulle väga meeldis.

Igatahes kas siis keegi saaks mulle öelda, mida tähendab OVA (Tahaks OVA't kindlalt vaadata ka ning kui keegi annaks lingi sellele OVA'le, ei peaks ma otsimisega vaeva nägema, nii et palun aidake!), ning mida tähendab figuurikene?

Arigatou!


Viimati muutis seda Light (Reede Märts 02, 2007 10:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:18    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Figuurikene?Pole sellisest sõnast enne kuulnudki ning ei tea, mis see on aga OVA on vist...Ei teagi mis see OVA tähendab, kuid kuulnud sellest olen ikka.


OVA
Anime that is released directly to video tape without having been broadcast on television is referred to in Japan as an Original Video Animation or OVA. Westerners will often transpose the letters to "OAV" but the meaning remains the same.

tõlkida ei viitsi.. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:20    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Light kirjutas:
Figuurikene?Pole sellisest sõnast enne kuulnudki ning ei tea, mis see on aga OVA on vist...Ei teagi mis see OVA tähendab, kuid kuulnud sellest olen ikka.


OVA
Anime that is released directly to video tape without having been broadcast on television is referred to in Japan as an Original Video Animation or OVA. Westerners will often transpose the letters to "OAV" but the meaning remains the same.

tõlkida ei viitsi.. :P

Inglise keelest ma eriti aru ei saa, nii et võiksid ka Ichigo Mashimaro esimesest OVA'st täpse lingi anda ja suured tänud juba ette ning keegi teine võib ka seda teha! =)

Aga ma paluksin ühte asja - tahaks, et seda ma downloadima ei peaks, kui just nii saab, eks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:26    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
-hectic- kirjutas:
Light kirjutas:
Figuurikene?Pole sellisest sõnast enne kuulnudki ning ei tea, mis see on aga OVA on vist...Ei teagi mis see OVA tähendab, kuid kuulnud sellest olen ikka.


OVA
Anime that is released directly to video tape without having been broadcast on television is referred to in Japan as an Original Video Animation or OVA. Westerners will often transpose the letters to "OAV" but the meaning remains the same.

tõlkida ei viitsi.. :P

Inglise keelest ma eriti aru ei saa, nii et võiksid ka Ichigo Mashimaro esimesest OVA'st täpse lingi anda ja suured tänud juba ette ning keegi teine võib ka seda teha! =)

Aga ma paluksin ühte asja - tahaks, et seda ma downloadima ei peaks, kui just nii saab, eks.


Kahjuks puudub mul info selle anime kohta ja kui DL'ida ei taha siis kas otsi youtube või video.googel ja ka tv-links.co.uk - pole kindel et seal on üleval [suht ei soovita netist vaadata liiga kaua laeb ja kvaliteet on halb AKA ruuduralli]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:27    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Light kirjutas:
-hectic- kirjutas:
Light kirjutas:
Figuurikene?Pole sellisest sõnast enne kuulnudki ning ei tea, mis see on aga OVA on vist...Ei teagi mis see OVA tähendab, kuid kuulnud sellest olen ikka.


OVA
Anime that is released directly to video tape without having been broadcast on television is referred to in Japan as an Original Video Animation or OVA. Westerners will often transpose the letters to "OAV" but the meaning remains the same.

tõlkida ei viitsi.. :P

Inglise keelest ma eriti aru ei saa, nii et võiksid ka Ichigo Mashimaro esimesest OVA'st täpse lingi anda ja suured tänud juba ette ning keegi teine võib ka seda teha! =)

Aga ma paluksin ühte asja - tahaks, et seda ma downloadima ei peaks, kui just nii saab, eks.


Kahjuks puudub mul info selle anime kohta ja kui DL'ida ei taha siis kas otsi youtube või video.googel ja ka tv-links.co.uk - pole kindel et seal on üleval [suht ei soovita netist vaadata liiga kaua laeb ja kvaliteet on halb AKA ruuduralli]

Ok - pole midagi - OVA jääb vaatamata, kuid samas ka tahaks vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:30    Teema: Vasta viitega

http://www.animenfo.com/animetitle,3889,nzvpcs,ichigo_mashimar.html

Selle järgi pole veel OVA väljas aga tuleb see aasta LaLaLaa :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:40    Teema: Vasta viitega

Arigatou, Hectic!

Vaatan OVA kindlalt ära, kui seda kuskil näen.
---
Ruri, sina olevat vaadanud Ichigo Mashimaro OVA't, eks ole?Aga nagu Hectic ütles, pole Ichigo Mashimaro'l OVA't tulnud, nii et kuidas?

Anna mulle sellest OVA'st palun link, kuna ma lihtsalt vajan veel Ichigo Mashimaro vaatamist! Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:45    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
OVA
Anime that is released directly to video tape without having been broadcast on television is referred to in Japan as an Original Video Animation or OVA. Westerners will often transpose the letters to "OAV" but the meaning remains the same.

tõlkida ei viitsi.. :P

OVA
Anime'd, mis lastakse välja otse videolevisse, ilma et seda televisioonis näidataks, kutsutakse Jaapanis "Originaalne Video Animatsioon" (Original Video Animation) või lihtsalt "OVA"'ks. Läänepoolsemad muudavad tihti tähtede järjekorra "OAV"'ks, aga tähendus on ikka sama.

Ma viitsin tõlkida. :P (et mul ka paremat teha pole!)

Ja figuurikene on väike plastmassist junn, mis näeb välja, nagu mingi tegelane kuskilt animest või muust kohast.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Reede Märts 02, 2007 10:48). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:46    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Ok - pole midagi - OVA jääb vaatamata, kuid samas ka tahaks vaadata.

http://www.tokyotosho.com/
otsi mashimaro järgi ja esimesed lingid viitavad OVA esimesele osale.

ja te mõlemad koos -hectic-uga võiksite mitte kõike eelmistest postistusest tsiteerida. ebamugav on ekraanitäit vana juttu üle vaadata ning leida ainult ühe lause uut teksti lõpust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:53    Teema: Vasta viitega

Ryoukai ruri-sama! LaLaLaa LaLaLaa irw
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 13:56    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ma ei tahagi OVA't vaadata ning ma ei saa arugi, millised on need Ichigo Mashimaro OVA tükid ning polegi vaja teada saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 14:01    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Tegelikult ma ei tahagi OVA't vaadata ning ma ei saa arugi, millised on need Ichigo Mashimaro OVA tükid ning polegi vaja teada saada.

Ole nüüd, see OVA on nagu lisa sarjale. Saad teada mis hiljem juhtus ja nii. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 14:08    Teema: Vasta viitega

Umm...Ei tunne selle järgi huvi, kui neid OVA'si palju on jms ning muidu ka - ei ole vaja teada, kuid anime oli küll hea...Ah, no ma ei tea - mõnes mõttes võiks, kuna hea anime oli, kuid eriti kahjuks ei viitsi vaadata, aga noh, eks ma millalgi kui anime't vaadata tahan, vaatan need OVA'd ka ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 18:21    Teema: Vasta viitega

Vaatasin hiljuti ova esimese episoodi ära. Väga hea oli. Põhimõtteliselt vana hea Ichigo ainult veelgi soojemalt ning detailsemalt joonistatud. Ootan järgmisi osasid ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 08:55    Teema: Vasta viitega

Päev läks kohe heaks, kui OVA esimese episoodi ära vaatasin. Ja Miu ruulib! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: