OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis arvab su pere animest ja mangast?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
m0rra



Liitunud: 1 Veeb 2007
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 22:28    Teema: Vasta viitega

Õega sai küll Aa! Megami-samat ja Death Note'i vaadatud, mõlemad talle meeldisid ning mingile sõbrannale laenas ka plaate. Üldiselt pere eriti ei tea/neid eriti ei huvita, millega ma arvuti taga tegelen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 22:51    Teema: Vasta viitega

Sain pisiku õelt, aga enam ta ei vaata, isal on savi ja ema ei tea. XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 23:28    Teema: Vasta viitega

Vanemad teavad paratamatult, kuna animega juba oma hea 5 aastat tegelenud. Ema on isegi kostüümi õmmelnud mulle. Vend vihkab ja olen mingil määral mõlemad õed nakatanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 23:30    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
Vanemad teavad paratamatult, kuna animega juba oma hea 5 aastat tegelenud. Ema on isegi kostüümi õmmelnud mulle. Vend vihkab ja olen mingil määral mõlemad õed nakatanud.

See on nagu viirus, levib õhu kaudu vist LaLaLaa :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
sousuke



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 23:42    Teema: Vasta viitega

Pereliikmed on näinud, kui animet vaatan (olen veidi üle poole aasta vaadanud ning lisaks kunagi ammu ka Digimoni), aga nad suhtuvad sellesse täiesti ükskõikselt. Peavad animet siiski vist ainult laste multikateks ega tunnegi otseselt sõna "anime".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 00:13    Teema: Vasta viitega

Mul ema vaatab (vahest), onu vaatab ja vennaga oleme meie need suurimad friigid. LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 00:49    Teema: Vasta viitega

kas ainult mulle tundub, et anime vaatamist koheldakse umbes nagu homoseksuaalsust? Et ei julgeta vanematele-sõpradele tunnistad ja "kapist väljatulek" nõuab suurt julgust.

Tavaliselt, kui mul ema tuppa tuleb, hüppan arvuti taha ja vajutan "pause" sest kunagi ei tea ju, mis kahtlane stseen järgmisena ekraanile hüppab.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 00:54    Teema: Vasta viitega

Noh, mul suht sama lugu, kuigi oleneb, mis sarja vaatan. Pigem vajutan ma pausi sellepärast, et mulle meeldib vaadatavale rahulikult keskenduda, kõrvaklapid peas. Ei meeldi, kui ema tuleb "targutama" stiilis "Mis sa õhtuks süüa tahad?". LaLaLaa
Tegelikult ei eita ma kellelegi, et ma animed vaataks, pole nagu mõtet sel. Kapist väljatuleku tunnet nagu eriti pole...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 09:25    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Tavaliselt, kui mul ema tuppa tuleb, hüppan arvuti taha ja vajutan "pause" sest kunagi ei tea ju, mis kahtlane stseen järgmisena ekraanile hüppab.


Ega see ole jah suhtkoht nii, kuid tavaliselt vaatan ma kahtlaste momentidega animeid siis, kui ema kodus ei ole ...
Erandjuhtumid on veel väikesed lapsed, nende juuresolekul ei vaata ka tihti midagi suurtele lastele mõeldut.
Samas visatakse tavaliselt just lapsed minu tuppa, sest siin saab 24h multikaid vaadata =D
- Lastele ei ole üldse keel tähtis, saavad kõigest aru -

Muidu vajutan stop nuppu ainult siis, kui ema rääkida tahab vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 20:06    Teema: Vasta viitega

emal on suhteliselt ükskõik, aga vahel ta naegad et miks ma neid jokohamasid ikka jqa jälle vaatan, vendadel on põhiprobleem selles et kui ma läbi interneti mõnd animet vaatan siis ikka tulevad ja nähvavad et pane oma jokohamad kinni.
Isa, no temaga olen vaadanud mõnd animet kaa...
Õde see on sut minuga ühel meelel..talle meeldib, ta vaatab suhteliselt samapalju kui ma :)
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 20:20    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin emaga koos Mononoke-Hime`d ja õele meeldis Spirited Away ka. Kuna ma vaatan väga palju filme ja olen filmindust õppinud ka paar aastat, siis nagu väga ei imestata, kui ma ka animatsiooni vaatan. Ja kellelgi pole põhjust mind anime pärast veidrikuks pidada ka, sest ma vaatan neid üldse harva. Ja mingid alastikaadrid ei peaks ka kedagi segama, ei näe põhjust, miks peaksin näiteks emale mulje jätma, et ma tegelikult olen aseksuaalne. Nahuj, ei ole ju. Sama teema muusikaga, ega ei hakka küll pereliikmete juuresolekul lugu vahetama, kui see on näiteks narkootikumidest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Akuma



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 20:23    Teema: Vasta viitega

Minu pere teab, et vaatan animet. Algul tegid nata nalja minu üle aga nüüd vaatavad teise pilguga, sest õpin ka jaapani keelt :)

Õde tunneb vahepeal huvi aga seda kh harva, siis kui mingi Romance-tüüpi animet vaatan (nt. Chobits)
_________________

That's what I call an anime babe! wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Akuma



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 20:27    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Tavaliselt, kui mul ema tuppa tuleb, hüppan arvuti taha ja vajutan "pause" sest kunagi ei tea ju, mis kahtlane stseen järgmisena ekraanile hüppab.


Ega see ole jah suhtkoht nii, kuid tavaliselt vaatan ma kahtlaste momentidega animeid siis, kui ema kodus ei ole ...
Erandjuhtumid on veel väikesed lapsed, nende juuresolekul ei vaata ka tihti midagi suurtele lastele mõeldut.
Samas visatakse tavaliselt just lapsed minu tuppa, sest siin saab 24h multikaid vaadata =D
- Lastele ei ole üldse keel tähtis, saavad kõigest aru -

Muidu vajutan stop nuppu ainult siis, kui ema rääkida tahab vms.



Olen teie mõlemaga täiesti nõus.

Kõik oleneb järgmisest stseenist ja külalistest aga millegi prst saan pausi alles peale nn. imeliku stseeni ajal :P
Endal on nagu suht Hentai aga ema pilgu läbi on nagu suht 0.o
_________________

That's what I call an anime babe! wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 18:21    Teema: Vasta viitega

Ema leiab, et anime on lollus. Isa kohta ma ei tea. Õde vaatab küll vahest animed (olen kuulnud, et tema lemmik on ''Printsess Mononoke''), aga üldiselt ta ainult haigutab, kui ma talle näiteks ''Hellsing''ist või muust taolisest rääkida üritan.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 10:57    Teema: Vasta viitega

Ema ja isa teavad et vaatan ei ütle midagi sellekohapealt, samamoodi elukaaslane ja vend. Ja keegi ei ole tegelikult ise vaadanud. :o
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 17:31    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kas ainult mulle tundub, et anime vaatamist koheldakse umbes nagu homoseksuaalsust? Et ei julgeta vanematele-sõpradele tunnistad ja "kapist väljatulek" nõuab suurt julgust.

Tavaliselt, kui mul ema tuppa tuleb, hüppan arvuti taha ja vajutan "pause" sest kunagi ei tea ju, mis kahtlane stseen järgmisena ekraanile hüppab.


eks ta kergelt nii ole, ma pole tööjuures ntks veel kapist välja tulnud... :P..
aga viimaste aastatega on asjalood paremad, anime on üha enam inimeste teadvusse jõudnud, ... 4-6 aastat tagasi oli minu silmis seis hullem, kui multifilmidega ei seostatud siis ei teatud ültse mis asjaga tegemist on ja samavõrd aktiivseid animevaatajaid otsisid tikutulega.. ..

näha on et kõvasti tuleb animefänne noorte teismeliste arvelt... meel läheb paremaks.

aga jah minu kodused suhtusid asjasse siis järgmiselt:

vend: vaatas peaaegu samapalju kui mina
ema: sai aru mõttest ja kuulas Yokko Kanno muusikat mida ma talle kõrvetasin..
isa: "mingid hiina multifilmid, anna abi" ... ma ei vaevunudki seletama, miks ntks NGE sisu on Steven Seagali filmist kolossaalselt üle
õde: vaatas Love Hina vms
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 21:40    Teema: Vasta viitega

Minu perest ei vaata keegi anime peale minu ja ega kedagi häiri ka, et ma vaatan :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 13:15    Teema: Vasta viitega

Minu ema ja vend arvavad et anime vaatamine on lapsik, emm ??? isa vist eriti ei huvita... LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Moonchild



Liitunud: 27 Veeb 2007
Postitusi: 22
Asukoht: Nähtamatud kohad

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 10:35    Teema: Vasta viitega

Toetab nii et LaLaLaa
_________________
Hey... All I want is what's real,
Something I touch and can feel,
I'll hold it close and never let it go.

(Creed, "Bullets")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2007 22:40    Teema: Vasta viitega

Ma olen täna terve õhtu vaadanud ühte animet, mille nime ma ei hakka ütlema, ja ma paratamatult naeran pidevalt ja mu emale ei meeldi see eriti, aga nüüd leppis sellega ja ütles, et ma edasi vaataks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: