OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

digikaamera
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 19:32    Teema: digikaamera Vasta viitega

lühidalt:

mul on 5000 krooni (vajaduse korral kuni 6000)

tahan võimalikult profilikku kaamerat, mitte mingit seebikarpi. Palju megapiksleid, palju optilist zoomi ja võimalikult palju pildistamisvõimalusi.

Ma ei pane esialgu enda favoriite, et saada objektiivseid arvamusi, mida osta.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 20:28    Teema: Vasta viitega


ulltugev eksju

Vaata siia
oletan et siis digikaamera
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 20:30    Teema: Vasta viitega

sooviks konkreetsed soovitusi, sest olen pooled tartu kaamerapoed läbi käinud, umbes 3 foorumis nõu küsinud ja kaks tuttavat isehakanud fotograafi poolsurnuks tüüdanud, keegi ei oska head nõu anda.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 20:38    Teema: Vasta viitega

Selle raha eest saad mingi kasutatud profika + sellele vaja ju lisaks igast objektiive ning värki ja suurt aparaati suht ebamugav kaasas tassida.

Võta ikka seebikas. Näiteks Canon PowerShot A710 IS.

Endal on sellele eelnenud mudel Canon PowerShot A700. 710-ga peaks peamine erinevus olema selles, et uuem mudel omab värina stabilisaatorit. Muidu on mõlemal mudelil optiline pildiotsija (mida ma üldse ei kasuta), 2,5 tolline ekraan (suht hästi nähtav ka päikese käes), 7,1 MP, optiline zoom on 6X (päris hea asi, hämaramates oludes oleks värina stabilisaatorist abi), mõlemad kasutavad kahte AA akut/patareid (2500 mahutavusega patareidega saan umbes 500 pilti tehtud (ekraan on sisse lülitatud)), mõlemal heliga video, kasutavad SD mälukaarte (peaks olema ühed levinumad ja suudsaima hinnaga kaardid). Hoolimata 6X optilisest zoomist pakib aparaat kiirelt oma värgid lahti ja saab pilte tegema hakata. Canonile omaselt on hulgaliselt eelsätitud pildistamisprogramme aga saab ka ise peaaegu kõike muuta. Aparaat on piisavalt pisike, et saan seda jope taskus kaasas tassida.

Nüüd siis miinuseid kah. Kuna objektiiv on suht pikk siis makrovõtete korral võib välku kasutades objektiivist vari tekkida. Pildid on liialt reaalsed (ei ole selliste kirgaste toonidega nagu mu eelmise digika Canon PowerShot A70 puhul).

Lõpuks jälle üks pluss (mis kehtis vähemalt Canon PowerShot A700 korral) - aparaat on valmistatud Jaapanis!
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 10:30    Teema: Vasta viitega

Ehk paneksid summale sama palju otsa, siis on lootust saada "profiliku" digi fotokat. Selle 5000eq eest saab, muide väga normaalseid, kasutatud analog fotokaid, mida võib juba profikate kaamerateks pidada. Paljudel võid veel mõned lisa objektiivid kaasa saada.
Ehk selgitaksid natuke enda poolt seatud piirid parmini lahti? Ka seebikatega saab häid pilte teha. Ega hea pill ei tee halvast pildistajast head fotografi. Ja mis on sinu jaoks seebikas?
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 03:19    Teema: Vasta viitega

Maailma parim Kaamera tootja on CANON
seega vali kindlasti mõni CANONO kaamera.....

Tahaks lihtsalt 1 asja ära mainida. Megapikslid. Kas tead milleks neid üldse tarvis on? põhimõte seisneb selles, et kui teed 1 megapikslise pildi ja ühe 7 Megapikslise pildi ja nüüd mõlemat pilti venitama hakkad (Ehk plakatiformaadid formaadid 3A 2A jne...), siis saad 7 megapikslist rohkem venitada(suurendada), ilma et pilt värviliseks malelauaks muutuks. See on eelkõige kasuik neile, kes pilte hiljem ka arvutis töötlevad, või lihtsalt suurt pilti trükkida tahavad. Tavakasutajale piisab tavaliselt ka 2 Megapikslit. Endal on 4-a megapiksline kaamera, kuid pole kunagi suuremat pilti, kui 640 x 480 teinud ja ei näe selleks ka tulevikus vajadust, seega piisaks mulle isegi 1-st megapikslist.

Kasvõi see: 2500 eeku...vms.(see vist kõige uuem....või siis jackwood-i soovitatud kaamera)
Kodukas:
http://web.canon.jp/Imaging/psa550/index-sp-e.html

Video:
http://reviews.cnet.com/Canon_PowerShot_A550_digital_camera/4505-6501_7-32314543.html?tag=prmo1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 14:44    Teema: Vasta viitega

Chi, kui ma tahan tõsiseks hobifotograafiks hakata ja olen arvutis hulgi P-shoppimist teinud, siis ma vast tean, misasi piksel on. Põhjus, mis ma piskleid taga ajan on lihtne - kui piksleid on palju, saab vähemaks võtta, kui on vähe, ei saa aga juurde panna. Ehk siis tahan pildilt midagi huvitavat välja lõigata või suurelt välja printida.

minu Alcatel OT756 teeb kah 640*480 pilte mis õigete digipiltidega võrreldes ei kõlba vahel kassi saba allagi, kuid vahest on väga ilusad.

Ja hoidke need seebikarbid minust eemal, mul juba on üks selline õnnetus kaelas, nüüd tahaks midagi, millega saaks fotograafi mängida.

sõelale on siis jäänud:

Panasonic DMC-FZ7 Kartulisalongist saaks 5200 eest.

Canon PowerShot A710 IS

Canon PowerShot S3 IS Võib natuke kalliks jääda, kuid ehk saab kuidagi tutvuste kaudu nihverdatud, kui suudate mind selle headuses veenda.

Mulle endale tundub, et Panasonicu Leica objektiivid on paremad kui Canoni kokkupakitavad, samas on Canonitel vist muu sisu parem (sensor, pildistamisviisid)

Valik telefoniga tehtud pilte:






Värvid on sellel nublakal ülimalt head, teravus jätab soovida.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kawaii



Liitunud: 1 Nov 2006
Postitusi: 28
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 14:23    Teema: Vasta viitega

Mina soovitaks igatahes tavalisele digile mõnda digipeegelkaamerat.
Kasutatud tehnika saab väga hästi al. 5000 kätte.
Vaata fotofoorumitesse,endale olen nendest päris mitu head kaamerat saanud.
Üks parimaid vast
http://eestifoto.paper.ee

Seal hakkas silma üks hea pakkumine,kaalusin isegi endale selle soetada,kuid siiski ei,rahalised sissetulekud ei ole just kiita see kuu.
Aga muidu pakkumisest.

M769706.02.2007 15:56Digipeegelkaamera Pentax ist DL
Pildistanud on see kere umbes 15 tuhat pilti ja on käitunud väga korralikult. Müügi põhjuseks on K10D ostmine.
Kaasa tuleb kõik see mis ostes oli ja boonusena saab kaasa ka välja trükitud eestikeelse juhendi.
Hinda tahaks 5500 EEK


Aga ehk sulle hakkab seal midagi parematki silma,aga muidu head pakkumised seal küll jap.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 15:22    Teema: Vasta viitega

kui suur edasiminek oli Canon S2 IS'ilt S3 IS'le, S2'ga tegin eile veel pilti, 12x zoom ei tundunud eriti vägev, lisaks ei suutnud stabilisaator midagi ära teha. samas haarasin sellel ihtsalt klassivenna käest ja klõbistasin mitte midagi seadistamata niisama klassis.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 17:55    Teema: Vasta viitega

kawaii kirjutas:
M769706.02.2007 15:56Digipeegelkaamera Pentax ist DL
Pildistanud on see kere umbes 15 tuhat pilti ja on käitunud väga korralikult. Müügi põhjuseks on K10D ostmine.
Kaasa tuleb kõik see mis ostes oli ja boonusena saab kaasa ka välja trükitud eestikeelse juhendi.
Hinda tahaks 5500 EEK

Ma kahjuks ei leidnud sellist kuulutust sealt, kuid sinu poolt välja toodud kirjeldusest võib järeldada, et ta müüb ainult kere. Selle komplekti alla ei käi objektiivid.

R.H. ma soovitan teisi foorumeid külastada ja ise veebist järgi uurida. Ka välismaiseid lehekülgi. Google abiks ja leiab tuhutus hulgas fotokate arvustusi. Kui leiad endale midagi sobivat kuid siiski kahtled, siis võid teiste käest nõu küsida. Kuid kahtlen, et Bakas hetkel nii pädevaid inimesi leiab, kes erinevate mudelite vahesi suudaks sulle täpselt välja tuua.

PS. Megapixel on väike näitaja. Objektiivi kvaliteet ja sensor on põhilised elemendid, mis suudavad häid pilte jäädvustada.

1. Millised on sinu nõuded ja vajadused fotokale.
2. Uuri erinevate tehnoloogiate tausta.
3. ????
4. PROFIT!!!
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 10:56    Teema: Vasta viitega

Eitea. "Profiliku" kaamera vast saab sellise raha eest, kuid kasulikum on natukene juurde panna ja soetada endale digipeegelkaamera. Objektiivid on küll röögatute hindadega, aga siis oleks tark võtta mõni Kit komplekt poest, tavaliselt kuni 2 objektiivi kaasas.

Ise soetasin endale Olympus E-300 (hetkel kuskil 9000 krooni) ja olen rahul, pixleid palju nagu sulle sobib samas ka palju pildistamise võimalusi,
teravus on hea, ISO'ga olen rahul ja kõik muu on OK. Soovitaksin, tean et see ületab hinnaklassi mida sa ette panid, kuid minu arvamus jääb et peegelkaamerad on paremad kui kompaktkaamerad.

Näiteid Olympus E-300 pildistamise kohapealt:

http://img89.imageshack.us/img89/4554/p2153316ty9.jpg

Kehva valgusega ruumis/dokumendifoto:

http://img89.imageshack.us/img89/5755/p2133285ir2.jpg


(Tulevane fotograafia tudeng.)

yuna.
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 13:53    Teema: Vasta viitega

ahjaa, tahaks siis ükskord ära küsida: Mis on digipeeglis nii imelist? Ma saan aru, et eri objektiividega on ta võimekam, samas pole mul raha kere JA mitme objektiivi jaoks, hetkel piisab võimekast kompaktist.

Pealegi, pilti teeb inimene, mitte masin, isegi kui sa ostad 120 000 maksva kaamera (Canon EOS 1Ds kere) sinna hirmkalli objektiivi ette ja siis ei oska sellega midagi teha, on ka asi üsna nutune.

Hetkel tundub, et võtan Pana DMC-FZ7 ära.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 14:19    Teema: Vasta viitega

Ma polegi väitnud et pilti teeb masin. :) Lihtsalt minujaoks on peegelkaamera parem, mul on rohkem võimalusi mida kasutada. Ja muidugi pole vaja osta 120 000 kroonist kaamerat.

Ma avaldasin arvamust ainult oma kogemusest ja vaatenurgast.

Kuid see Pana vast oleks kõige parem jah sinu vajadustele. :P Kui sa just tahad kompakti.

(Pole vaja pahandada kohe :( Kui ma vaid arvamust avaldasin.)

PS! See et pole raha nii kere kui mitme objektiivi jaoks, sellejaoks osadel ongi nö. Kit paketid (kere + 2 objetiivi niiöelda 9000 krooni ringis).


(Ega mul ka hetkel pole raha et soetada endale korralik Makro objetiiv, küll see aeg ka kunagi tuleb, seni saan standartsega hakkama.)
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 14:39    Teema: Vasta viitega

ei, yuna, ma ei pahandanud sinuga, see oli pigem viimane piisk karikasse - tõesti, mis teeb peegli nii imepäraseks? Objektiivide vahetamine? vaevalt, tavainimesele pole seda ju vaja, osta selline pana või mõni normaalne canon ja aitab küll. Olen ise näinud rikaste võsukesi, kellele on peegel kätte antud ja ei oska sellega midagi teha, kuna masin on lihtsalt liiga keeruline, vanemad aga tahtsid kindlasti poest midagi kallist ja uhket osta.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 15:35    Teema: Vasta viitega

Ma usun, et enamus inimesi ajas segadusse sinu sõna valik "profilikku".
Sellest tekstist võiks järeldada, et sa ikka tead millega tegemist ja otsid midagi keskklassist kvaliteetsemat kaupa. Ära siis imesta, et sinu ootusi ei rahuldatud.

Ma väidaks, et fotoaparaat teeb ikka pilte. Inimene on see kes motiivi välja valib ja nupule vajutab. Hea kaamera silub halva fotograhvi vigu paremini ära kui mõni madalama klassi aparaat. Pildi kvaliteet on kallimate aparaatidega hoopis midagi muud.
Sinu jutu põhjal võiksin siiski järeldada, et otsid siiski midagi klõpsimise jaoks.

See, et rikkurite vanemad, enda võsukestele häid pille ostavad on tavapärane nähtus. Kui sina oleksid nende vanemate asemel, kas sa siis ei taha enda lapsele kõige paremat? Seet, et laps selle aparaadiga toime ei tule, on rohkem tema probleem. Ta peaks selle ikka selgeks õppima.
BTW. enamus kõrgema hinnaklassiga aparaadid, on autofunktsioon. Genereerivad ise vastavalt valgustusele seadistuse. Nii et iga loll suudaks häid pilte teha.

Võin näite tuua, kas või enda venna põhjal. Ostis aasta tagasi Olympus E-500 Body + 14-45mm + 40-150mm + 1gb mälu + kott = 12000eq järelmaksuga. Ta ei jaganud pildistamisest midagi, kuid tahtis enda lastest häid pilte saada. Enamus pildid tehakse auto seadistustega ja pildid on tõesti korralikud. Ei oska vigiseda. Nüüdseks on ta kõvasti harjutanud ja valdab kaamera eri funktsioone ja vastavalt vajadusele seadistab selle ümber.

Kõik oleneb inimesest ja tema vajadustest. Sinu poolne nähvamine inimeste kallal, kes sulle nõu üritavad anda, on tõesiselt alatu.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 16:00    Teema: Vasta viitega



Viimati muutis seda glaurung (Nelj Veeb 22, 2007 17:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 17:13    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Ma usun, et enamus inimesi ajas segadusse sinu sõna valik "profilikku".
Sellest tekstist võiks järeldada, et sa ikka tead millega tegemist ja otsid midagi keskklassist kvaliteetsemat kaupa. Ära siis imesta, et sinu ootusi ei rahuldatud.

Sinu jutu põhjal võiksin siiski järeldada, et otsid siiski midagi klõpsimise jaoks.


Kõik oleneb inimesest ja tema vajadustest. Sinu poolne nähvamine inimeste kallal, kes sulle nõu üritavad anda, on tõesiselt alatu.


tahan midagi, millega saaks fotograafi mängida. Ei, ma ei kavatse kunagi kutseliseks fotograafiks hakata, kuid see on minu kirg. Klõpsimiseks? Ei. Kunsti tegemiseks ikka.

Ära pea kõike, mida ma ütlen nähvimiseks. Tahtsin lihtsalt teada, mis on selle põhjuseks, et kõik lömitavad kõhuli maas pegelkaamera imepärasuse ees.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 17:18    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:


Klõpsimiseks? Ei. Kunsti tegemiseks ikka.


Kas kunsti tegemine mitte pole vastuolus selle erinevates keeltes mõtlemisega? Samas, muidugi, paljud kuulsad kunstnikud on natuke imelikud olnud.

Kunsti annab teha ka seebikarbi ja Windows Vistaga. Oleneb ainult, mis kunsti täpsemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 17:27    Teema: Vasta viitega

glaurung kirjutas:

Kas kunsti tegemine mitte pole vastuolus selle erinevates keeltes mõtlemisega? Samas, muidugi, paljud kuulsad kunstnikud on natuke imelikud olnud.

Kunsti annab teha ka seebikarbi ja Windows Vistaga. Oleneb ainult, mis kunsti täpsemalt.


Miks? Ma olengi imelik. Multitalent ikkagi. Mis siis et vastandlike asjade peale.

Annab jah. ise teen sellise leiutisega pilte. Kuid lihtsalt jube on, kui ma näen, et mul on kõik ilusti sihitud aga kõik kaob lihtsalt müra sisse või on fookusest väljas.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 17:49    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
tahan midagi, millega saaks fotograafi mängida.

Ma olen kindel, et odava pappkastikese ja musta markeriga saab ka väga edukalt fotograafi mängida.

Random Hero kirjutas:
Ei, ma ei kavatse kunagi kutseliseks fotograafiks hakata, kuid see on minu kirg. Klõpsimiseks? Ei. Kunsti tegemiseks ikka.
Ära nüüd ennast ülehinda. kunsti võid supilusika ja kolme kartuliga ka teha. Selle jaoks ei ole vaja sul 5000+n eq raisata.

Random Hero kirjutas:

Ära pea kõike, mida ma ütlen nähvimiseks. Tahtsin lihtsalt teada, mis on selle põhjuseks, et kõik lömitavad kõhuli maas pegelkaamera imepärasuse ees.
Ma küll vastasin juba sellele küsimusele, kuid sinu terav keele kasutamine, süütute abistajate vastu, on kuidagi häiriv.

Random Hero kirjutas:
Miks? Ma olengi imelik. Multitalent ikkagi. Mis siis et vastandlike asjade peale.
Hea, et ise sellesr aru saad. Sa oled eriline. Kas see on hea või halb, jääb teistele inimestele vastamiseks.

Random Hero kirjutas:
Annab jah. ise teen sellise leiutisega pilte. Kuid lihtsalt jube on, kui ma näen, et mul on kõik ilusti sihitud aga kõik kaob lihtsalt müra sisse või on fookusest väljas.
Pimedas peldikus on tõesti raske sihtida. Kõik tundub nii udune ja võõras. mhmh .. kunstniku elu on täis raskusi. Kõik viskavad aina kaikaid kodaratesse. Keegi ei mõista sind.
:)
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: