OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Signatuuri pildid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 00:39    Teema: Vasta viitega

Einohh ma ei taha siin hakata niiöelda bensiinitsisterniga autoga põlevasse majja sisse sõitma, aga mõned tunduvad ka vee peale tuld võtvat. Tähenärimine ja arutlemine võivad olla ka erinevad asjad, aga mitte süvenemise korral nimetaksin ma seda lihtsalt lahmimiseks, mis mulle samamoodi närvidele käib nagu Random Herole tähenärimine.

Random Hero, sa ju ise algselt tahtsid, et sinu töö oleks tunnustatud viitega sinu nimele. Mina juhtisin tähelepanu sellele, et võibolla oleks seda soovinud ka nende joonistuste autorid, keda sa kasutasid, kui nad oleksid sellest teadlikud ja nii võibki jõuda absurdini, mida sa kirjeldasid seoses Ülikooli peahoonega. Mina ei öelnud, et kõik tuleb ise teha - vastupidi, ma viitasin hoopis sellele, et tänapäeval on see paljudes valdkondades täiesti igapäevane nähtus ning sellest hargneb suht suur problemaatika ring.
Oma töö üle uhkuse tundmine ja tunnustuse ootamine on aga normaalne tunne. Küsimus ongi selles, mis hetkest konkreetse teose autor või kaasautorlus defineeritakse ja mis hetkest tekkis sellele lisaväärtus või uus tähendus. Kui seal signatuuril peale paari pilve eriti midagi ei olnud, miks sa siis tahtsid oma autorlust rõhutada? Järelikult sa siiski hindad seda teost ja polnud seal midagi ainult paar pilve. Samas võib eeldada, et teised nägid samamoodi vaeva nende joonistuste tegemisel.
Seega polnud siin minu poolt mingit isiklikku rünnakut, printsiibis soovisin ma arutleda veidi üldisematel teemadel kasutades ajendina hetkel jutuks tulnud teemat.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 00:51    Teema: Vasta viitega

vabandan, ma olen sellest tiitlijamast veel natuke tundlik.

Ei, sellise arutluse vastu, nagu on su viimases postituses pole mul midagi. Kuid xin'i röökimine stiilis "mida sa ka kunstist tead, mõttetu päevavaras, kes müüb teiste tööd enda oma pähe" tõesti solvas.

Antud juhul on mul aga üks mõnusalt vaieldav üksikjuhtum võtta: kas Ghost in the Shelli animaatorid tunnevad end haavatult, kui ma major Kusanagi pea kohalt lapikese sinist taevast võtsin, poole sellest tekstiga ära varjasin ja siis lisaks kõvasti väänasin?



_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 01:12    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
gaala, küsimus sulle: Sa oled tõenäoliselt kuulanud Burial'i selftitled albumit.

Kusjuures, tegelikult ei ole, aga ma mõistan sellegipoolest, millest allpool juttu on.

Tsiteerin::

Kuidas sina, kui muusik, suhtud neisse kahte asjaolusse:
1) mitmed arvustajad ja muidu kuulajad (k.a. Vabarnamees toovad selle albumi positiivse küljena välja sarnasuse "vana" Massive Attack'iga ning
2) albumi 11-s lugu "Prayer" sämpeldab üsna läbinähtavalt Massive Attack'i "Teardrop'i"
Üheltpoolt saaks ju väita, et Burial'i töö on sama laisk kui RH oma :), võttes siis näiteks aluseks suhtumise, et Burial'i kui dubstep'i artisti muusika aluseks on eelkõige trummikäik ning selle loo oma on kerge cut-up'i osaliseks saanud varastatud "Teardrop'i" oma. Kindlasti sai see omajagu trimmitud, kuid samamoodi trimmis omaenda footer'it ka RH, nihutas fonti jne.

Siin töötab sämplimise (ja ka üldse popmuusika) põhiline efekt - inimestele meeldib, kui nad midagi ära tunnevad. Teiseks see, et kaks heliloojat ei teeks suure tõenäosusega täpselt samasugust lugu, mis tähendab seda, et ühe catchy riffi peale võivad erinevate heliloojate mõtted liikuda eri suundades luues seega mitmeid lisaväärtusi. Kolmandaks see asi, et heliloomine ja remiksimine (või siis sämplil põhineva loo ehitamine) on veidikene erinevad oskused - näiteks paljud DJ-d oskavad lugusid ümber töötada nii, et need töötavad peo kontekstis paremini kui originaal, aga samas on nad suht võimetud ise midagi nullist tegema. Neljandaks ütleks seda, et plagiaat on küll mõttetu, aga seda on ka näiteks oma eeskujude salgamine ning sellise muusika tegemine, mis igal juhul kõigest olemasolevast erineks, võib kergesti viia selleni, et sa teed muusikat, mis sulle endale ka ei meeldi.

Tsiteerin::

Samas, mõeldes sellise suhtumise laiemale mõjule, võiksime hakata ka materdama igasuguseid dnb ja jungle'i muusikuid, kelledest just legendaarsemad on väga puhtas vormis kasutanud amen break'i ja funky drummer'it ning, noh, selle põhgjal terve ¾anri vorpinud, mis elab nüanssidel. Rääkimata siis veel sellest, et "Prayer" ei ole eraldiseisev lugu, vaid osa ühest albumist, mille üldine helipilt on siiski hoopis teises... ruumis kui seda on/oli Massive Attack omal ajal... või ei ole siiski? Vaieldav, vaieldav!

Ameni või funky drummeri puhul ma võrdleks neid break'e isegi pigem instrumendiga - umbes nagu jazziloos kontrabass vms, sest sellised break'id praktiliselt olid seda stiili defineeriva saundi alused. Järjekordselt see asi, et näiteks breakidega ümber käimine on väga erinev oskus viiuli mängimisest. See, et need ühe zhanri lood väga ühte moodi on, on aga muu teema - ilmub ju elektroonilise tantsumuusika maailmas väga palju niiöelda täitemuusika plaate, et midagigi veidi uut oleks tantsupõrandale pakkuda. Selles osas on päris suur kultuuriline ületootmine.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 01:17    Teema: Vasta viitega

Purjus Sõber, kes pidi D&B'd kuulama kirjutas:

TrammJaBuss on muidu tore küll, kuid miks nad kogu aeg üht ja sama lugu mängivad?


aga tõesti, need lood on sarnased kui kaks tilka vett (te ei taha teada, kuidas mu purjus sõber seda ümber üritas lükata) Sama võiks öelda suure hulga muusika kohta. Ja mida üldse öelda lugude kohta, milles on selgelt ära tuntav mingi teise loo tunnus. näiteks kasvõi kõigile teada tuntud Black Sabbathi kitarrikäik.


ok, see oli ülimalt unises seisus kirjutatud off-topic, ärge siit loogikat otsige.

Ahjaa: kui kellelgi mõni minu poolt levitatud (poliitiliselt korrektne väljend, ma loodan) signatuur ei tööta, andke teada.

Ahjaa 2: minu enda signatuur on algusest lõpuni enda tehtud

Ahjaa 3: unustasin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 01:24    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Antud juhul on mul aga üks mõnusalt vaieldav üksikjuhtum võtta: kas Ghost in the Shelli animaatorid tunnevad end haavatult, kui ma major Kusanagi pea kohalt lapikese sinist taevast võtsin, poole sellest tekstiga ära varjasin ja siis lisaks kõvasti väänasin?

Ma arvan, et tegelikkuses on neil sügavalt poogen, seni kuni sa hullu pappi sellega kokku ei aja või GitS'i enda tööks ei hakka kuulutama. Aga mõnes animaatoris võib vabalt ka sama kihk välja lüüa nagu sul selle signatuuriga wink
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 01:38    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Antud juhul on mul aga üks mõnusalt vaieldav üksikjuhtum võtta: kas Ghost in the Shelli animaatorid tunnevad end haavatult, kui ma major Kusanagi pea kohalt lapikese sinist taevast võtsin, poole sellest tekstiga ära varjasin ja siis lisaks kõvasti väänasin?

vaevalt, aga kas sarnane mõne minuti looming õigustab nõudmist "palun pange signatuuri alla kirja, et minu tehtud. [By: Random Hero] näiteks. Mul ei ole tahtmist igale pildile oma nime peale kleepida ja siis uuesti üles laadida ja uuesti postitada, pealegi võib see pildi ära rikkuda." (tekst kõrval rikub veelgi rohkem signatuuri ära, IMHO).

selline palumine tekitab kergelt mulje, et sa ei hooli sellisest mõne minuti loomingust eriti, aga tunnustust tahad küll saada. vabanda nüüd, aga tundub kuidagi ülbe ja hoolimatu suhtumine mis võib vabalt terava reageeringu esile kutsuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 02:51    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kordan oma kolmandat väidet: kui ei meeldi, tee ise ja paremini.



*ma olen ka nüüd hästi lahe, andekas, geniaalne..ja tegin ka ühe signatuuri :P



PS: ma võin..selle anata wa asendada..näiteks.."watashi wa"...või "Random Hero wa" ...või "väiksed tähed wa" jne

..kuid üldiselt....miks sa teed koledaid (loe igavaid..ja mitte omapäraseid, mis vääriksid autoriõigust) signatuure, kui tegelikult saab netist ..u. 5 sek. tunduvalt ilusamaid, kui on sinu looming? Kui sulle endale meeldib see, siis palun väga, aga sa ei pea seda teistele pähe määrima!

näited:







*kõht valutab :( ei saa magama minna :(
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 08:17    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib background ja pilt ise kokku sobitada. :)

Miskit siis:


_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 11:23    Teema: Vasta viitega

chiisan, sellist suurt punast ja tõmblevat signatuuri vaevalt administraatorid siia tahavad.
Ja mitte keegi ei keela internetist sobiva signatuuri võtmist.

Miks nad sellised on? masstoodang. lihtsalt ilusad pildikesed, mida võib nime alla riputada. Samas on Hardbear tellimustöö ja minu arust juba parem kui need ülejäänud mis siin on.

@yuna: mulle kaa Happybunny ainult et piltide väljalõikamine on aeganõudev ja siia masstoodangut vorpides ei vaevunud ma seda tegema.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 12:38    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ei, sellise arutluse vastu, nagu on su viimases postituses pole mul midagi. Kuid xin'i röökimine stiilis "mida sa ka kunstist tead, mõttetu päevavaras, kes müüb teiste tööd enda oma pähe" tõesti solvas.

Tead, ma mõtlesin, et lajatakse mõne sügava sarkistilise teksti siia. lõbustaks ennast veidike. Kuid mõned inimesed soovitasid õli mitte tulle valada. Neid hakkaks see häirima.
Ma tunnistan, et esimene postitus oli natuke liiga emotsionaalne. Suhtled sinagi sarnasel tasemel ja lootsin et mõistad emotsioonaalsust paremini, kui mõistliku arutelu. Tuleb välja ei et ei mõista. :
( Kahju.
Mulle on jäänud mulje, et sa suudad alles siis inimliku juttu puhuda, kui vähemalt kolm inimest on sinu laimamiste ja lahmimiste vastu sõna võtnud. Eriti, kui nendest on mõni võimukangi juures.

Ehk võtaks natuke, sinu poolt välja toodud lauset lahti. Sul pole ju mitte midagi arutluse vastu. Ehk pole sul ka analüüsimise vastu midagi?

*Kas ma röökisin? Internetis, tekstipõhises keskkonnas on seda kuidagi raske teostada. Ma nõustuks, kui ma oleksin ülemäära caps locki kasutanud. Ma ei ole küll ei filoloog ega semiootik. Kuid meie foorumis liiguvad neid päris mitmeid. Ühe, moonutatud ropust sõnast, ei sa röökimist näha. Või saab?

*Kus kohas olen ma sinu kunstiannet kritiseerinud? Kus kohas küsisin ültse sinu kunsti maitse või tajuvuse kohta? Kas ma olen ütelnud, et sinu üritised on koledad ja avaliku jaoks mitte sobilikud? Minu poolne vastus, oleks suur, ümmargune null 0.

*On võimalik, et lugesid, minu esimesest postitusest välja, et ma sind mingil määral vargaks pean või plagiaaotriks. Väljendasin ennast ebapiisavalt ja seda ma ka järgnevates postitustes ka täpsustasin. Sa vist ei suvatsenud neid lugeda ja lahmisid järjekordselt uupi. Tubli, istu, kaks. Tähelepanu ja analüüsi võime ei ole sinu kõige paremad võimed.

*Solvav? Sa arvad, et mind sõimates, laimates ja minu üle valet informatsiooni levitades ei ole solvav? Õnneks ma ei solvu kergelt. Tundub, et ma ei suuda ennast sinu emotsionaalse intelligentsi tasemele laskuda. Kuid põhimõte on paigas.

Ehk vaataksid seda postitust mitte alatu laimu, sõimu, räuskamise või solvanguga, vaid väikese ja konstruktiivse kriitikana.
Hea meelega pakuks sulle mõne õlle või isegi suitsu, närvide rahustamiseks, kuid sul ei ole vist piisavalt vanust.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 12:57    Teema: Vasta viitega

oehh. Ma pean lõpetama uniselt postitamise, sest ma ei saa selge peaga isegi aru, mida ma kokku olen kirjutanud.

olen 18, kuid ei taha ei õlut ega suitsu.

Mul oli xinile pikk väitlus valmis kirjutatud, kuid kuna see vajus ära lahmimiseks, postitan selle lühivariandi.

Kus sa rääkisid? oma eelmise postituse esimeses osas. Sa ütlesid, et minu tehtut ei saa üldse omaloominguks lugeda, pigem on tegu plagiaadiga. Pealegi ma pole kordagi öelnud, et sina pead mu kunsti ebasobivaks või koledaks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 13:20    Teema: Vasta viitega

Mh, administraatorid võiksid selle autoriõiguse pläkutamise liigutada eraldi topicuks ja jätta signade oma puhtakse, sest nagu näha ei vaielda autoriõiguste teemas vaid kunsti üle, vaid minnakse ka muusika valda, ehk siis täitsa offtopicuks. Pole ju vaja ilusat teemat mõttetult pikkade ja igavate postidega ära rikkudam, millest nagunii mingit mõistliku lahendust välja ei kasva.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 13:36    Teema: Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
Mh, administraatorid võiksid selle autoriõiguse pläkutamise liigutada eraldi topicuks ja jätta signade oma puhtakse, sest nagu näha ei vaielda autoriõiguste teemas vaid kunsti üle, vaid minnakse ka muusika valda, ehk siis täitsa offtopicuks. Pole ju vaja ilusat teemat mõttetult pikkade ja igavate postidega ära rikkudam, millest nagunii mingit mõistliku lahendust välja ei kasva.

Ma olen nõus. See teema võiks ikka jääda selleks kus kõik oma signatuure postitavad ja kus neid "tellida" saab ja nii. eks Happybunny
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 13:54    Teema: Vasta viitega

minu ettepanek on aga lihtsamast lihtsam: kõik postitused, kus ei ole singatuure või sellega otseselt seonduvat, võiks kustutada, sest sellist mõttetut lahmimist ebamäärase autoriõiguse alal saaks kirjutada mitukümmend lehekülge kuid lõpuks oleks ikka see hall ala.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 14:04    Teema: Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
ei vaielda autoriõiguste teemas vaid kunsti üle, vaid minnakse ka muusika valda, ehk siis täitsa offtopicuks. Pole ju vaja ilusat teemat mõttetult pikkade ja igavate postidega ära rikkudam


see oli minumeelest üsnagi hea ning huvitav võrdlus, ei ütleks et igav või mõttetu ning võrreldes teiste tekstidega siin...siis see on nagu asum keset impeeriumi!

*chiisan on kahe käega offtopicu poolt, kui see on huvitav!

Tsiteerin::
chiisan, sellist suurt punast ja tõmblevat signatuuri vaevalt administraatorid siia tahavad.
Ja mitte keegi ei keela internetist sobiva signatuuri võtmist.


Värvid ei ole kurjast! ....ning asignatuur ei tõmble rohkem kui sina!

teema juurde tulles: veel üks minu maitse järgi... ja seekord ei ole seal erksaid värve!


_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 14:08    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:

Tsiteerin::
chiisan, sellist suurt punast ja tõmblevat signatuuri vaevalt administraatorid siia tahavad.


Värvid ei ole kurjast! ....ning asignatuur ei tõmble rohkem kui sina!


ükskõik mis teemasse kirjutades on kasulik kõige esimese asjana kõige esimene postitus läbi lugeda. Antud juhul on selge sõnaga öeldud, et mingit silma kraapivat signatuuri ei taheta, eriti kui see veel hiiglaslik on.

*kes iganes ütles, et renderdamine on lõbus ja lihtne töö, võib end põlema panna URRRRRR *





Nägin sellega umbes poolteist tundi kurja vaeva, kuid ikkagi pole need minu tehtud. T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 14:51    Teema: Vasta viitega

yuna kirjutas:
Mulle meeldib background ja pilt ise kokku sobitada. :)

Jah jah jah! :)

Veel meeldib mulle ka võtta üks suvaline värv ja see filtritega üle kallata. Need taustad on suht lahedad.

Ja RH, hoolimata kogu sellest sopaloopimisest sinu soovi vastu, olen ma ikku selle oma võimete piires täitnud. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 14:54    Teema: Vasta viitega

Minu arust üks lihtsamaid ja mugavamaid Tutoriale Paint Shop Pro'le

Aga mainstream, kes te teete Photoshopiga, ei oska aidata. Aga lõppude lõpuks on need programmid ülimalt ühesugused.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 15:00    Teema: Vasta viitega

Oehh... Te olete siin kõvasti vaielnud ja kõik ainult sellepärast, et RH arvas, et võiks tema nime signatuurile juurde panna.. Kas siis tõesti oli mõttet närve rikkuda ja tuju? Teil nagu meeldib RH kallal võtta. Igastahes OT võiks kustutada, aga näen, et üks admin on bannitud, modesi ple ja ülejäänud adminnid ei viitsi sellega hetkel tegeleda või nad ei pea kustutamist vajalikuks. Igastahes RH, kas ma võin seda sigantuuri kasutada? või Kas sa võiksid mulle uue teha kui annan materjali(näit. wallpaperi)?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 15:07    Teema: Vasta viitega

Võite kõike minu postitatud materjali kasutada. Selleks need siin ongi. Minu praegust singatuuri paluks aga mitte näppida.

Signatuuri tellimus maksab 100 kuldrubla, avatar 25 kuldrubla. Aga kes tahab miskit konkreetset, võib ju minu poole pöörduda, ärge ainult liiga paljut lootke, ma ei ole kuigi proff.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 23

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: