OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kuidas kõik alguse sai?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 11:15    Teema: Kuidas kõik alguse sai? Vasta viitega

Nii. Tuli siis idee hakata koguma mälestusi sellest, kuidas meie animemaastik siin Eestis arenenud on. Eeskmärk oleks koguda nö ajaloolist infot kõigest, mis kaudselt aitas kaasa Baka.ee sünnile ja mis ka sealt edasi on toimunud. Selle kogumise tulemuseks oleks siis väike tutvustav bro¹üür elektrooniliselt ja ehk ka paberil. Sellest peaks saama midagi, mis aitab vanematel tegijatel nostalgitseda ja uuematel liikmetel uudishimu rahuldada.

Mida siis vaja oleks?

- Inimeste kogutud ja talletatud mälestusi eelkõige Baka.ee eelsest ajast. See puudutab siis zone.ee foorumi (praegune planeti foorum) animeteemat ja sellele järgnenud oma alamfoorumit, #emanga jutukat, ka #anime jutukat, esimest animefoorumit (animEST) ja siis ka Baka.ee sündi. Väga tore oleks ka veel varajasemast ajast, kui midagi siis seltskondlikult toimus. Ka Baka sünni järgset ootan!

- Oodatud on fotod, kronoloogilised mälestused (aastad ja kuud), screenshotid, videolõigud, huvitavate vestluste lõike, kokkutulekutel meeldejäänu, logid jt mäletused, mis kuidagi aitaks meil möödunut üles kirjutada.

- Ootan eelkõige nende inimeste mälestused, kes on siin foorumis tegutsenud 3 aastat või rohkem ning ka nende jutud, kes siin foorumis pole vb kaua olnud/tegutsenud, aga kes mäletavad varajasemaid aegu.

- Vanadelt kaladelt ootan ka isiklikke kogemusi ja mälestusi! Kindlalt võiks enda kogemustest teada anda Baka.ee algmeeskond ning esimesed #emanga asukad!

- Uued liikmed (nooremad kui 3 aastat) võivad saata enda muljeid senistest kokkutulekutest ja üritustest. Nagu ka vanade puhul, on oodatud fotosid, logisid jne.

Lisatud: Kui on raskusi meenutamisega, siis ehk aitab see edasi.

Kõiki mälestusi ootan ma aadressile genky [ät] anime [punkt] ee
Viimane aeg nende saatmiseks oleks 18. märts 2007!!!

Ma loodan bro¹üüri valmis saada kokkutuleku ajaks. Elektrooniliselt saan kasutada ilmselt kõike saadetut, aga paberile tulevad valitud asjad. Kokkutulekul saab siis lähemalt tutvuda kõigega. Oleks tore, kui inimesed võtaks kaasa fotosid ja videoid ning vb ka muid mäletusi, mida saata ei saa.
Ma võtan enda suure kogu ka kaasa LaLaLaa


PS! Kui on suuremas koguses pilte või videosid, siis tuleks sellest mulle eraldi teada anda!
PS2! Siia teemasse mäletusi paluks mitte postitada! Küll aga küsimusi jne.

_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Nelj Märts 08, 2007 16:59). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Moonchild



Liitunud: 27 Veeb 2007
Postitusi: 22
Asukoht: Nähtamatud kohad

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 10:24    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole päris kindel kas seeb päris sobib siia, aga kunagi vene kanal TNT (vene k. THT) näitas Sailor Moon'i ning selle ma vaatasin juba siin, Tallinnas, ning usun et ei olnud ma ainuke. Aasta oli... no umbes 2000.
_________________
Hey... All I want is what's real,
Something I touch and can feel,
I'll hold it close and never let it go.

(Creed, "Bullets")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 10:27    Teema: Vasta viitega

Pikendasin saatmiste aega 18. märtsini, sest senimaani pole mitte ühtegi juttu tulnud :( Kinnas saatis ühe hea pildi Baka minevikust, aga see on ka kõik.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Moonchild



Liitunud: 27 Veeb 2007
Postitusi: 22
Asukoht: Nähtamatud kohad

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 10:45    Teema: Vasta viitega

Ma sain nii aru, et jutt on üldse anime ajaloost Eestis.
_________________
Hey... All I want is what's real,
Something I touch and can feel,
I'll hold it close and never let it go.

(Creed, "Bullets")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 16:48    Teema: Vasta viitega

Nii. Sirvisin vanades piltides ja foorumiteemades ringi ja sain valmis küsimustikuga paremaks meenutamiseks. Seda siis neile, kes on nö 'vanad kalad'. Kokkutulekute teemadel võivad rääkida ka uuemad tegijad :)

Küsimustik on .doc failis ja saadaval siin.

Seal on nii otseseid küsimusi kui ka lihtsalt märkmeid toimunud ürituste kohta. Küsimustele võiks otseselt vastata, aga võite ka lihtsalt nende põhjal jutu kokku vorpida. Teie valik.

Ootaks ka huvitavaid mäletusi Baka.ee foorumis toimuvas. Omaloominguga seotud või siis mõni hilisem tegelane, kes on jätnud oma jälje.

Vastused ja jutud siis mulle mailile Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pardike666
banned


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 31
Asukoht: tiigikeses666

PostitusPostitatud: Püh Märts 11, 2007 16:41    Teema: YO! Vasta viitega

Kallis Kallis Kallis Kallis

0.o 0.o

kõik algas sellest kui mina, suur kunstnik sander AKA kinnas, suur ELUkunstnik joel AKA natsue ja suur hendrik suur aka prommilupoiss tegime linnahalli taga asuvas ANIMEKLUBIS omanikuga VIP intervjuu.

the rest is history.

Muhe Muhe

Bunnysmile Bunnysmile

Armas kuri Armas kuri
_________________
ShadowofGoth wrote:
Sina tegid minuga esimesena tegemist, mina lihtsalt avaldasdin oma arvamust. Ja ausalt, tänu sellele, et elu on raske puudub mul igasugune huumorimeel. Inimesed võiksid arvestada sellega, et on ka inimesi kellel puudub igasugune huumori meel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: