OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 08:08    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Las laps lõbutseb.
*Aa ja ma ei mõtle midagi halba selle lapse all, ma niisama panin selle lausesse.*

Ei vastupidi, see "laps" sobib nagu rusikas silma GRRRR!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 11:28    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
raidomees kirjutas:
Las laps lõbutseb.
*Aa ja ma ei mõtle midagi halba selle lapse all, ma niisama panin selle lausesse.*

Ei vastupidi, see "laps" sobib nagu rusikas silma GRRRR!


Jep, ma olen laps. On siin mingi probleem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 13:32    Teema: Vasta viitega

Ma lihtsalt kirjutasin, et kui juhtumise ta solvub sellest, siis teab, et ma ei mõelnud sellega midagi halba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 13:58    Teema: Vasta viitega

Mida te vaidlete siin? Las Keintaro räägib oma kogemustest wink Mis osa see 65. on muidu?? Hokage võitlus või Chuuunin exams?

Viimati muutis seda SSJ_Silver (Esm Jan 01, 2007 16:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 14:42    Teema: Vasta viitega

Sakata Kentaro kirjutas:
It is not Kentaro, it is Keitaro. No, it still is Kentaro.


Tagasi teemasse: Kas Naruto üritab saada/on juba kõige suurema osade arvuga anime, kuigi põhimõtteliselt on igal osal sisu 1-2 minuti jagu?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 17:12    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Mida te vaidlete siin? Las Keintaro räägib oma kogemustest wink Mis osa see 65. on muidu?? Hokage võitlus või Chuuunin exams?


65. osa on "Clash! The moment Konoha dances and Sand wriggles!" ehk siis Chuunin exams Sasuke vs Gaara.

Ja vastuseks Random Hero küsimusele, siis Naruto ei ole veel suurima osade arvuga anime, One Piece'il on juba vähemalt 292 osa, Detektiv Conanil üle 400 vist isegi üle 450 osa. Kuid seda ei oska küll arvata, kui palju Narutol lõpuks osasid kokku tuleb.

Ja sisu on Narutol küll igas osas rohkem, kui 1-2 minuti jagu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 17:25    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Sakata Kentaro kirjutas:
It is not Kentaro, it is Keitaro. No, it still is Kentaro.


Tagasi teemasse: Kas Naruto üritab saada/on juba kõige suurema osade arvuga anime, kuigi põhimõtteliselt on igal osal sisu 1-2 minuti jagu?
Vaevalt et ta osade poolest Doraemonist pikemaks läheb.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 18:03    Teema: Vasta viitega

Monkey D. Ruffy kirjutas:

Ja sisu on Narutol küll igas osas rohkem, kui 1-2 minuti jagu.


mõni minut eelmisest osast, siis 5 minutit ajalootundi, mõne tegelase liigutus, 5 minutit sell ligutuse selgitamiseks ja 10 erineva nurga all näitamiseks, 3 minutit järgmise liigutuse ettevalmistamiseks, tegelane hüppab/jookseb/ründab vms ja siis ongi läbi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 18:17    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Monkey D. Ruffy kirjutas:

Ja sisu on Narutol küll igas osas rohkem, kui 1-2 minuti jagu.


mõni minut eelmisest osast, siis 5 minutit ajalootundi, mõne tegelase liigutus, 5 minutit sell ligutuse selgitamiseks ja 10 erineva nurga all näitamiseks, 3 minutit järgmise liigutuse ettevalmistamiseks, tegelane hüppab/jookseb/ründab vms ja siis ongi läbi.


Millises osas näidatakse ühte liigutust kümne erineva nurga alt? Mis puutub ajaloosse, siis mingi taust peab ju lool ometi olema. Ja kõik osad ei ole kaugeltki ühesuguse ülesehitusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 20:32    Teema: Vasta viitega

Monkey D. Ruffy kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Monkey D. Ruffy kirjutas:

Ja sisu on Narutol küll igas osas rohkem, kui 1-2 minuti jagu.


mõni minut eelmisest osast, siis 5 minutit ajalootundi, mõne tegelase liigutus, 5 minutit sell ligutuse selgitamiseks ja 10 erineva nurga all näitamiseks, 3 minutit järgmise liigutuse ettevalmistamiseks, tegelane hüppab/jookseb/ründab vms ja siis ongi läbi.


Millises osas näidatakse ühte liigutust kümne erineva nurga alt? Mis puutub ajaloosse, siis mingi taust peab ju lool ometi olema. Ja kõik osad ei ole kaugeltki ühesuguse ülesehitusega.
Täpselt!!! Minuarust on Narutos küll story, põnevust, võitlust, tundeid ja sügavamõttelisust. Vaadake näiteks DBZ'd: seal ple miite midagi peale võitluse ja nõrga story(kuigi DBZ mulle meeldib/s). Mulle meeldib Naruto rohkem seepärast, sest story on tõsisem ja sügavam, ning ple aint naljatamine ja kaklused wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 20:48    Teema: Vasta viitega

kas keegi oskab oelda monda naruto sarnast animet?
tänud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 23:08    Teema: Vasta viitega

Nüüd kus film vaikselt tirib ning vaatasin hetk tagasi 98 osa ära, jagaks ka muljeid.

Random Hero: Tegelikult lõpu poole kaob see eelmise osa meeldetuletus vms ära, ainult 30 sekundit vb näitab.

Muidu päris huvitavaks on läinud. Kuigi viimasel ajal on kohe märgatavalt läinud rõhk Narutole ning Sasuke on tagaplaanile jäänud. Tegelikult on see tore, sest Sasuke mulle üldse ei meeldi.

Parimad kõrvaltegelased on minu arvates Perverted Hermit, see laisk Shadow Bindi vms kasutaja ning Ino.

Muidugi on Naruto ka üsna tavaline, kuid temas on midagi mida Sasukel pole. Kuigi kohati on ta täpselt nagu Keitaro, ainult julgem.

Siiamaani on olnud parim Konoha küla ründamine, kus siis võtab aset Onorichimaru vms ja Thirdi võitlus + veel Naruto vs. Gaara. Ma võitluste tulemust spoilima ei hakka.

EDASI TULEB SPOILEREID!!!!


Ma imestan, miks Kabuto ei ole Onorichimarule vastu hakanud. Ta saaks temast väga kergesti võitu, arvestades tema praegust olukorda.


SPOILERS END!!!!

Tegelikult on viimased päevad suht nolifeks välja kukkunud, homme lasen vist samas vaimus edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 23:35    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
EDASI TULEB SPOILEREID!!!!


Ma imestan, miks Kabuto ei ole Onorichimarule vastu hakanud. Ta saaks temast väga kergesti võitu, arvestades tema praegust olukorda.


SPOILERS END!!!!


Mul ka spoilereid järgnevas jutus.
Ma ise imestan selle üle, et animes viidatakse mitu korda nagu võiks Kabuto Orochimarule vastu hakata. Nende kohtumine Tsunadega oli üks anime põnevamaid hetki (kuigi põnevust jätkus pooleks minutiks). Arvasin, et nii juhtubki, aga näe, ei juhtunud. Animes pole vastust antud, miks peaks Kabuto Orochimarule vastu hakkama, mangas ka mitte, nii natuke kui ma II osa lugenud olen. Ma ise loodan, et siit midagi huvitavat välja kujuneb, reetmine viimasel hetkel vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 00:29    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:

EDASI TULEB SPOILEREID!!!!


Ma imestan, miks Kabuto ei ole Onorichimarule vastu hakanud. Ta saaks temast väga kergesti võitu, arvestades tema praegust olukorda.


SPOILERS END!!!!



SPOILERID!

Ma kahtlen kas Kabuto suudaks Orochimarut võita. Nendes osades, kus Tsunade ja Jiraiya Orochimaru vastu võitlesid ehk siis episoodid 94-96 näitas Orochimaru, et suudab ka ilma käteta mõlema vastasega väga hästi võidelda ning Kabuto ei küüni nende kolme tasemele. Ma arvan, et kui ta Orochimaru vastu mässama hakkaks, siis teeks Orochimaru temast hakkliha.

Iseasi, kas Kabuto üldse tahaks Orochimarut tappa, siiani pole ju veel teada põhjust, miks Kabuto üldse Orochimarut teenib. On näha, et Kabuto kardab teda, kuid samas annab Orochimaru teenimine ka talle suure võimu. Kuid on võimalik, et Kabuto lihtsalt ootab õiget hetke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 13:20    Teema: Vasta viitega

Parim episode on ikka kus Sasuke Ws. Naruto :) Selle Järel teised osad.
Hea anime saab ikka nalja. Aga samas mittu osa seal on ma olen n2inud 220 hetkel Happybunny
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 17:52    Teema: Vasta viitega

JohnyB kirjutas:
Parim episode on ikka kus Sasuke Ws. Naruto :) Selle Järel teised osad.
Hea anime saab ikka nalja. Aga samas mittu osa seal on ma olen n2inud 220 hetkel Happybunny


Sa mõtled episoodi, kus Naruto ja Sasuke kose ääres võitlesid? See oli tõesti jahmatav. Mis puutub osadesse, siis minu teada on väljas 215 episoodi.

EDASI TULEVAD SPOILERID!

Eriti üllatas see, kui Sasuke seljast need asjandused välja kasvasid. Ta kasutas neid ju käte ja tiibade mõlematena. Oli selge, et Orochimaru märk muudab teda, aga et sellisel määral.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 19:24    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole vaevunud kunagi Narutot vaatama... Pole kunagi tundunud eriti tõsiselt võetava animena mulle, eriti pärast selle lühikese lõigu nägemist :)
(vbl on seda siin juba näidatud aga toon ta sel juhul uuesti välja ikkagi)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 00:35    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Vaevalt et ta osade poolest Doraemonist pikemaks läheb.

noh, ega Doraemongi see kõige pikem anime osade poolest ole. ühel on veel vähemalt poolteist korda rohkem osasid.
Yoshy kirjutas:
Pole kunagi tundunud eriti tõsiselt võetava animena mulle, eriti pärast selle lühikese lõigu nägemist

huvitav sarnasus, samas ei muuda see Narutot minu arust mitte kuidagi ei vähem või rohkem tõsiseltvõetavaks. paneb lihtsalt mõtlema, et võib-olla on taoline stseen lihtsalt mingi standard kaklusstseen...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 00:48    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
noh, ega Doraemongi see kõige pikem anime osade poolest ole. ühel on veel vähemalt poolteist korda rohkem osasid.

Mis see oleks siis? Mind huvitaks ka mingi list, kus kõige pikemad animesarjad kirjas.
Yoshy kirjutas:
Ma ei ole vaevunud kunagi Narutot vaatama... Pole kunagi tundunud eriti tõsiselt võetava animena mulle, eriti pärast selle lühikese lõigu nägemist

Tõsiseltvõetav või mitte, see selleks, aga miks see klipp sinu ära peletas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 04:27    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma ei ole vaevunud kunagi Narutot vaatama... Pole kunagi tundunud eriti tõsiselt võetava animena mulle, eriti pärast selle lühikese lõigu nägemist :)
(vbl on seda siin juba näidatud aga toon ta sel juhul uuesti välja ikkagi)


hee ma olen ka seda sama analoogi kusagil näinud. kas see ei või olla hoopiski naruto tegijate väike inside nali või peidetud kummardus bebopile :) ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: