OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida teete piltidega?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 16:07    Teema: Mida teete piltidega? Vasta viitega

Siin on positatud palju-palju pilte anime teemal. Alates piltidega naistest ja lõpetades anime wallpaperite sektsiooniga.

Niisiis, mis teete nende piltidega? vaatate niisama, ei vaata üldse? Salvestate?

Minul on igatahes nende kahe ülevalpool mainitud teemades asuvad pildid KÕIK salvestatud. muidugi välja arvatud need, mida ei saanud tehnilistel põhjustel salvestada. Hetkeskoor minu Baka kaustas on 526 pilti. Baka kaustas? jah, mul on eraldi kaust kõigi nende piltide jaoks mis siin foorumis postitakase.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 16:09    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan niisama. Vahel võibolla panen mõne tapeedi endale.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 16:33    Teema: Vasta viitega

Või terve kaust on sul kohe.No mina igatahes ei tee mitte kui midagi nende piltidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 16:51    Teema: Vasta viitega

Kogun. Sest nad on kenad ja toredad. Hea vaadata vahest.
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 17:44    Teema: Vasta viitega

Mina päris kõiki pilte ikka ei salvesta, ainult need mis väga meeldivad. Ega nendega suurt midagi peale polegi hakata, lihtsalt hea aeg-ajalt vaadata. :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 17:48    Teema: Vasta viitega

Salvestan need pildid, mis mulle meeldivad. Halva kvaliteediga pilte ma ka ei salvesta. Mõne pildi pealt on näiteks hea anatoomiat või erinevaid poose harjutada. Samas mõnikord vilksab pildiga seoses mõni hea veebikujunduse idee läbi ja siis veidi niisama nokitsen selle kallal. Aga üldjuhul salvestan, et kunagi jälle hea läbi vaadata. Mõnikord, kui uuesti läbi vaatan, siis kustutan need, mis mulle enam ei meeldi või mida on topelt sattunud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 18:17    Teema: Vasta viitega

Ahjaa, huvitava värviskaalaga pilte salvestan selleks, et need hiljem pshopis ära sodida-venitada ja millegi taustaks panna. nii saab ühe ilusa kirju tausta.

Ja Baka kaust anime all on mul sellepärast, et kui ma oma arvutist midagi leian ja siia postitan, ei oleks seda haput topeltpostituse maiku küljes.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 18:40    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Mõne pildi pealt on näiteks hea anatoomiat või erinevaid poose harjutada.

Ma loodan, Genky, et sa ei mõelnud selle lausega seda, mida mina...

Muidu, mina pean mõningaid pilte väga inspireerivaks ja meeleolu tekitavaks. Samas, foorumis ei viitsi ma neid eriti vaadata, pigem lehitsen aegajalt netis mingeid veidi organiseeritud galeriisid, kui tekib vastav tuju.

PS
Täiesti offtopicuna - olen Hetkel Tokyos ja anime pole siin üldsegi nii suur asi kui Eestist tundub. Kui vaatad suvalisel hetkel telekat, siis ligi sajast programmist tuleb animet vaid 1-2 kanalilt. See eest on aga olemas 24h anime kanal nimega Animax, kust täna tuli muu hulgas ka Ghost in the Shell S.A.C ja Eureka 7.
Tänaval on lugu aga veidi teine, mangaajakirju on suvalistes kioskites ja DVD poode anime sümboolikaga kohtab märksa tihedamini.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 18:44    Teema: Vasta viitega

Vaata mis mõõgad maksavad!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 19:06    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Ma loodan, Genky, et sa ei mõelnud selle lausega seda, mida mina...

Ma arvan, et mitte :P

kaptengalaktlan kirjutas:
PS
Täiesti offtopicuna - olen Hetkel Tokyos ja anime pole siin üldsegi nii suur asi kui Eestist tundub. Kui vaatad suvalisel hetkel telekat, siis ligi sajast programmist tuleb animet vaid 1-2 kanalilt. See eest on aga olemas 24h anime kanal nimega Animax, kust täna tuli muu hulgas ka Ghost in the Shell S.A.C ja Eureka 7.
Tänaval on lugu aga veidi teine, mangaajakirju on suvalistes kioskites ja DVD poode anime sümboolikaga kohtab märksa tihedamini.

Minu enda jaoks pole see eriti uudis, sest olen lugenud selle kohta. Anime peaks Jaapanis pigem laste ja otakute teema olema. Seevastu manga on populaarne kõigi seas. : )
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 20:27    Teema: Vasta viitega

Tavaliselt ma ei vaata eriti netis pilte. Aint siis kui mingit avatari vaja vms. Njh siis ka kui mingi hullem mõtte block ja midagi ei tule pähe, siis otsin inspiratsiooni ja vaatan kuidas midagi joonistada, aga seda juhtub harva kuna tavaliselt kui midagi pähe ei tule ei viitsi ma ka joositada, sest kui mingi halb joonistus välja tuleb on pärast sitt tuju emm. Muidu mul mingit vajadust endale wallpaper'eid või muid asju kuhugi kausta kuhjata pole.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 21:24    Teema: Vasta viitega

Jah, manga nädalane käive on nii suur et võrreldes seda teiste riikide aastase koomiksite käivega tulevad judinad peale.

Üldlevinult populaarsed asjad on ehk veel karaoke, natuke veel endiselt pachinko põrgud, suurlinnad kubisevad ka love-hotellidest kus siis härrasmehed käivad oma naisi petmas või on neil kodus liialt kitsad olud~
ma mäletan veel et neil on veel naljakad poed kus kõik maksab sama palju (vähe) mingid 100 yen poed või midagi,,,, rohkem ei viitsi mõelda -aju suri väsimusest, lõpetan tänaseks.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 20, 2006 00:57    Teema: Re: Mida teete piltidega? Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Niisiis, mis teete nende piltidega? vaatate niisama, ei vaata üldse? Salvestate?

kui on midagi mis meeldib, siis salvestan, kahjuks selliseid eriti ei leidu. samas tuletab see meelde, et peaks enda moeboardi folderi läbi vaatama, et mida sealt võiks alles jätta. 3000+ faili ja kasvab, aga ei viitsi eriti nii palju pilte vaatama ka hakata.
kaptengalaktlan kirjutas:
PS
Täiesti offtopicuna - olen Hetkel Tokyos

kah täiesti offtopic asi, aga kas sa sealt nattot saad kaasa tuua?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 20, 2006 09:42    Teema: Vasta viitega

lihtsalt sirvin mõnikord siin foorumis neid pilte, kui midagi eriti vinget leian siis võib ju tapeediks ka tõmmata :)
siiani pole veel leidnud LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 20, 2006 15:36    Teema: Vasta viitega

Eriti ei vaata neid. Salvestan ehk ainult selliseid pilte, mis on liikuvad ja sobiksid MSNi emotikonideks või foorumi avatarideks (random hero avatar on mul ühes kohas ja MSNis kasutusel, loodan, et ta ei pahanda ja kui pahandab, siis võin selle sealt maha ka võtta).
Kui mõne ilusa wallpaperi mõne hea animega leian, siis võin selle ka võtta, kuid seni on Google'st wallpaperite leidmisel rohkem abi olnud.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Sept 20, 2006 16:09    Teema: Vasta viitega

See pole minu tehtud ja niikaua kuni sa seda mõnes minu külastatavas foorumis ei kasuta, ei saa ma sind keelata.

Mina salvestan just sellepärast, et google'st leiab tonnide kaupa mõttetut materjali, siin on juba paremad välja sorteeritud :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 20, 2006 20:41    Teema: Vasta viitega

mhh ma ei tea ma pooled korrad vaatan neid ja pooled korrad lihtsalt ei viitsi. Ei usu et oleks midagi salvestanud... aint mõned inimesed postitavad siia toredaid pilte muu on ikka kribukrabu...
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 20, 2006 21:59    Teema: Vasta viitega

mina postitan aint hullult ilusaid pilte eksju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 20:21    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
mina postitan aint hullult ilusaid pilte eksju

:) mhmh. Ego.

Edithi nurk: vaatasin su postituse peale mis pilte sa siis kõik postitanud oled ja postitad jah :)
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 16:27    Teema: Vasta viitega

hmh, ma teen nende piltidega nii, et topin nad kausta, kogun endale mõne hunnikukese ja siis töötlen neid.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: