OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kust leida inglisekeelset tõlget originaalile?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 01:08    Teema: Kust leida inglisekeelset tõlget originaalile? Vasta viitega

Oman Ghost In the Shelli jaapanikeelset versiooni.
Tahaks asuda seda läbi lugema ja kõige mugavamaks viisiks seda teha vajaksin inglisekeelset tõlget tekstfailina, mida välja printida ja kust mullidesolevat maha vaadata.
Paljude sarjade tõlkeid tekstina netist leiab, GITS'i näib olevat aga lootusetu leida.
On kellelgi äkki aimu, kust ma saaksin selle kätte?
Aitäh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 13:47    Teema: Vasta viitega

mm noh tõmba lihtsalt mingi gitsi scanlation arvutisse ja siis vaata sealt maha. eraldi tekstifailina sa arvatavasti tõlget küll ei leia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 02:11    Teema: Vasta viitega

ja peale seda kui oled selle ise scanlationina lugend läbi, valmista ise se txt file oma uue tarkusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 10:29    Teema: Vasta viitega

see on mõte.
Mind morjendab just tegelikult see, et tõlge oleks ökonoomselt prinditav, et siis väljas õunapuu all ennast kerra tõmmata ja lugeda koos tõlkega. Arvuti ees lugedes jääb ikka kudiagi paha maitse suhu.
Katsun readidrisega scanlationist teksti välja extractida ja nõndamoodi enda tekstitõlge paberile saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 11:23    Teema: Vasta viitega

õunapuuall on tõesti hea lugeda. soovitan sul suurt kiike ka proovida, mulle isiklikult meeldib ja mulle miskipärast tundub, et se võib olla universaalselt nauditav kogemus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 23:23    Teema: Vasta viitega

Mul on majaees kiik aga nagu paljudel minusugustel väljavalitutel, läheb kiikudes lugemisega, niisamuti nagu ka bussi-või autoreisil lugemist ette võttes süda kiiresti pahaks. Halvimal juhul oksendan enda lektüüri täis ja kleebin seega sapiga lehed kokku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 23:37    Teema: Vasta viitega

Ka minus ei ole eriti meremehe verd, et loksutamist kannataksin. T_T

Omal ajal sai küll hea mitu raamatut õues kiigus (ja teki sees) olles läbi loetud aga kiik venis lõpuks nii välja, et seljal hakkas suht ebamugav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Sept 04, 2006 01:13    Teema: Vasta viitega

aga ottpoiss, äkki sobib sulle vana hea idüll ellamaa järve kladal, vana põlenud suvila varemeis, vaid looduse ja lemmikraamatuga - ka rõivaid ei ole ju vaja. iseenesest on selles teemas nüüd sees ka KUIDAS SA LOED teema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 22:00    Teema: Vasta viitega

Tohoh herr Kivi, kuidas Teie Ellamaa kadund taksopargisuvituskohast teadlik olete?
Siinsete kohalikega mestis kellegagi?

Aga tõsi ta on.. mis miljöös ja asendis mangat lugeda ei ole mitte niisamasuva. Kui mul sari paberkandjal on, siis meeldib mulle kusagil väljas parginukis ta ette võtta. Ilm olgu ka titlespecific. Et praeguste varasügiseste päikesepaistelistega romantikat ja varsti saabuvate sombuste ilmadega midagi sünget ja horrorit lugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 22:12    Teema: Vasta viitega

ma olen sealsamas lähedal kunagi noorpõlves sulaseks olnud tuttava maakohas. lisaks sellele olen ma antud järvega ka soojades ujumiskoha suhetes. olen seal aastaid käinud, vahel niisama ujumas - teinekord ööd veetnud telgiga ja järvele kokku ehk 25 tiiru jalutanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: