OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

animepisik
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2004 23:16    Teema: Vasta viitega

Right... hmmm, aga mina sain pisiku vist alles (kaks) aastat tagasi, kui ETV näitas esimest korda Mononoke Himed. Loomulikult olin ma animed ka varem SATist näinud, aga tollal ma veel teistel joonissarjadel ja animel vahet ei suutnud teha. Sellel ajal, kui Pokemon seal jooksma hakkas, olin ma "multikate jaoks liiga vana", right... aga vahepeal olen vist jälle nooremaks saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Heat



Liitunud: 1 Mai 2006
Postitusi: 4
Asukoht: omadega põhjas

PostitusPostitatud: Reede Mai 12, 2006 18:43    Teema: Vasta viitega

Minust voolab miskit läbi, midagi millest paljud teised minu ümber aru ei saa. Minus voolab leek, kirg, mürk, see on see pisik millest räägitakse. Tavaliselt on see kahetsusväärne või häbiväärne, kui oled haige, kuid mina tunnistan uhkusega, et olen nakatunud nii tõsisesse haigusesse mille nimeks on ANIME. Kust ma oma nakkuse sain, ei mäleta õieti, ma arvan, et puutusin pisikuga kokku, kui tv3-st jooksis Digimon digital monsters, kuigi olin ennegi ammu ammu Aimet kogenud Sailor Mooni vist ja mõndadega veel, mis meelde ei tule, kuna olen meessoost ei meeldinud mulle Sailor Moon see ju rohkem tüdrukutele. Tv3-me aeg mulle digimon eriti ei meeldinud (tobedad dialoogid ja loll Ingliskeelne tõlge, hääled olid, kas liiga kriiksuvad või liiga täiskasvanud), kuid kui igavusest tele kanaleid klõpsisin jäi mulle silma multikas digimonidega, kuid teiste tegelastega, see oli RTL2-lt kuna ma siis ei osanud veel saksa keelt, nüüd tänu Rtl2-le oskan, vaatasin lihtsalt nn “pilte”. Paar päeva hiljem tahtsin seda saksakeelset digimoni (Digimon Zero Two) veel näha ja läksin juba pool tundi enne selle algust teleri ette ja siis avanes mulle uus maailm. Seal nägin ma Dragon Balli, Monster Rancher, Pokémon, Do-Re-Mi ja muud palju head ja halvemat. Seda, mis RTL2-el tol hetkel näidati oli mulle hea algus, sest mina arvan, et tõesti hinnata, austada ja arusaada parematest animedest pead sa hindama, austama ja arusaama ka lahjemaid animesi. Nüüdseks olen näinud liiga palju, et neid üle lugeda, kuid meede jäävamad on Magic Knight Rayearth, Card Captor Sakura, Cowboy Bebob, YuGiOh, InuYasha, Vision of Escaflowen, Hellsing, Kpten Tsubasa, Dragom Ball Z, X, Noir ja minu lemmik Angel Sanctuary ning palju palju muud (olen 18 aastat vana). Anime on kunst millest paljud aru ei saa ja mis puutub sellese, et mõnedele meeldib see ja teisele too, noh ega romantism Picasso maalid ka ei meeldi. Anime üle ei tohi arvustada, kui ei ole avameelne mitte joonistus stiilile ja mitte loo mõttele vaid selle sisule sellele peab olema avameelne, animed tihti peidavad endasse sõnumeid mida tihti peale tänapäeva vanemad oma lastele ei õppeta ja selle pärast ÄRA KRT MÖLISE LAHJEMATE ANIMEDE KALLAL SUL EI OLE ÕIGUST!!!


Tänan, et viitsisite seda jura lugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Püh Mai 14, 2006 18:37    Teema: Vasta viitega

tõsisema pisiku sain siis kui nägin Ghost in the shelli esimest osa....muidu meeldis anime ja manga ennem ka, aga vähem.....on olnud umbes 1-2 aastat....
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Navistar



Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 9
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 16, 2006 16:55    Teema: Vasta viitega

Hayao Miyazaki "Nausicaa- Wally of the WInd" oli vist se esimene anime FILM mis nakkatas pisiku.. Se oli kuskil 1985. Miyazaki tegi hiljem "Mononoke Hime" mis on üks minu lemmik anime filmidest. Katsuhiro Otomo "AKIRA" oli üks niuke tähtis film ja ka loomulikult ka, Mamoru Oshii "Ghost In The Shell" (Koukaku kidoutai).
_________________
-World Of Vampires-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fayt



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 112
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 13:59    Teema: Vasta viitega

mina sain selle kui olin veel väike ja ¹ati saime. Algul käisid ainult sailor moon ja nii aga need just olid tibide poolest huvitavad aga tõelise pisiku sain ma kui hkkas dragonball. ma olin sellest kuulnud ja nii edasi. kui olin esimese osa näinud hakkasin seda fännama wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Bliz



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 45
Asukoht: tartu, tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 14:32    Teema: Vasta viitega

minul algas see ikka tsubasade ja sellistega rtl2 pealt, kunagi harva sai ka vox-i pealt näha, kui arvuti ja neti sain hakkas huvi järjest suurenema :)
_________________
schkucke
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Mai 25, 2006 13:56    Teema: Vasta viitega

fayt kirjutas:
mina sain selle kui olin veel väike ja ¹ati saime. Algul käisid ainult sailor moon ja nii aga need just olid tibide poolest huvitavad aga tõelise pisiku sain ma kui hkkas dragonball. ma olin sellest kuulnud ja nii edasi. kui olin esimese osa näinud hakkasin seda fännama wink


Hnjaaa.. Enamustel ongi DB algatuseks. Rolling Eyes
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Esm Mai 29, 2006 01:16    Teema: Vasta viitega

egas jh RTL2 ja dragonball ning siis juba tuli digimon tv3'st ja peale seda korralikud animed Muhe Kallis Kallis
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
asakura



Liitunud: 24 Juun 2006
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn/ Põhja-Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 14:41    Teema: Vasta viitega

Mina puutusin kokku esimest korda animega 1. ja 2. klassis vaatasin sailer Mooni. emm Siis tuli pea 5 aastane vahe, hakkasn jälle vaatama animet - Shaman Kingi juba 2. a. olen vaadanud ja lõpuks selle aasta juunis vaatan peale seda animet veel Galactik footballi - nendest kahest tuligi mulle anime pisik peale Hentai Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 14:43    Teema: Vasta viitega

Millise Asakura järgi sa oma nime valisid?
Edit: nägin juba.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enzan



Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 18
Asukoht: Galaktikast nimega linnutee oled kuulnud

PostitusPostitatud: Reede Juul 14, 2006 01:10    Teema: Vasta viitega

Väikesena kui ma veel lugeda ei oskanud nägin sati peal Megamani. Sellest hakkaski pisik muteeruma. :P
_________________
Light and Darkness are often thought to be opposites in a good and evil sense. Well, without darkness, light cannot survive. The light defeats the darkness, and the darkness casts out the light. Without one, the other is plunged into chaos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Juul 14, 2006 21:21    Teema: Vasta viitega

Animepisiku sain siis, kui paar sõpra (Soerdi ja Minea all tuntud) käisid peale, et ''Vampire Hunter D'' filmi vaataksin. :P Senimaani on see olnud kõige ilusam vampiirifilm, mida näinud olen.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Kolm Juul 19, 2006 23:31    Teema: Vasta viitega

Pokemon on kõiges süüdi.

Kui väike ja lollike veel olin, siis olin vastu ekraani ja Pokemon käis silme eest läbi.
Ajad möödusid ja siis läks pisik minema aga tuli tagasi, kui sul polnu ennem kooli midagi tarka vaadata, peale Digimonide ja siis hakkas sulle joonistused meeldima isegi, idee on omaette teema täiesti, nüüd on hea sõber youtube, mis annab palju, samas tahaks kvalideeti näha ja sooviks vahelduseks inglis keelt kuulata, kui ainult jaapani keelt. Subtiitreid on ka natuke raske lugeda.

Mhh, aga uue tõuke andis vahepealsele mõõnale üks sõber ja tema animablog, tekitas uudisimu.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karasu



Liitunud: 25 Juul 2006
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 21:48    Teema: Vasta viitega

Esimena nägin princess mononoket.
Kuigi peale selle nägemist ei teadnud ma animest mitte midagi. :P
Järgmine asi mida ma nägin oli Hikaru no go, niiet sealt ei saanud ma mitte ainult anime pisikut, vaid ka go pisiku LaLaLaa Siiamaani mängin LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 21:41    Teema: Vasta viitega

Esimene kokkupuude animega oli lapsepõlves kui vaatasin Totorot.Siis ma veel ei teadnud,et see anime on :) Järgmine kokkupuude animega oli Printsess Mononoke,siis ma juba teadsin,et see anime on LaLaLaa Siiski ei suutnud see minust täieliku animesõltlase teha.Pärast sellise anime nagu Air vaatamist,olin ma anime järgi lausa hull.Tahtsin aina rohkem ja rohkem.Nii,et anime leidsin endale 20-aastaselt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 22:58    Teema: Vasta viitega

Aga minul polnud väiksena RTL-i. Vot. Natuke aega oli küll, aga liiga ammu ja liiga vähe, et ma peale DBZ ja Sailormooni midagi mäletaks. Ultramani ajal olin ma nii väike, et mäletan vaid seda, et ma seda vaatasin, aga mis multikas toimus - ei tea. Pokemoni kleepse kogusin ma algklassides palju, kuigi sarja ennast olin näinud võibolla paarikümne osa ringis. Eestilt ei näidatud, soomelt näidati kord nädalas. Siis tuli Digimon ja see oli juba lahedam, sõbraga fännasime. Teise hooaja olen ka ära näinud, aga kolmanda ajaks olin vist liiga vana juba. Vahepeal olid Beyblade ja Yu-Gi-Oh, mida ma ka hommikuti enne kooli jälgisin. DBZ olemasolust teadsin
Kuid ükski nendest sarjadest mulle mingit pisikut ei andnud. Ma sain aru, et sisu on neil rohkem, kui teistel multikatel, joonistusstiil oli ka väga lahe, aga see oli ka kõik.
Pisiku sain Narutost 2006 kevadel. Avastasin, et neid sarju on ju päris palju ja kõik ei ole Digimoni-sugused, vaid hoopsiki paremad ning jaapani keel on inglisekeelsest (veel rohkem eestikeelsest) pealelugemisest lahedam. Probleem võis olla ka selles, et püsiühendust mul pikka aega polnud ja puudus võimalus tõmmata ning ükski sõber/tuttav animesõber ka ei olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 23:01    Teema: Vasta viitega

Ma sain animepisiku muumitrollidelt.

Ee, tegelt vist niimoodi vaikselt vennalt-õelt. Kunagi vennale meeldis, siis meeldis kunagi õele, kuskil eelmise aasta (2006) augustis-septembris lõid nähud tõsisemalt välja. (enne olin muidugi ka pikemat aega haigust süvendanud)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 19:06    Teema: Vasta viitega

Esimest korda sattusin anime peale soome kaudu kust tuli DragonBallZ . Varsti pärast seda avastasin RTL2-st One Piece'i, mis on jäänud sellest ajast saadik minu üheks absoluutseks lemmikuks. Mõnda aega sai VIVA-st vaadata selliseid asju nagu Hellsing, Noir, Canditade for Goddess.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 19:40    Teema: Vasta viitega

sünnistsaati koomiksifänn, joonistan ise ja jumaldasin terve lapseüõlve lääne multikaid. haigena, kunagi ammu, kui oli igav, otsisin multikaid ja leidsin huvitava multa. hiljem selgus, et se oli anime, siis hakkasin uurima, et mis se on ja leidsin endale esimeseks vaatamiseks akira. siis hakkas asi pihta. edasi olen vaadand mida saan ja kust saan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 19:51    Teema: Vasta viitega

Ega ikka alganud Digimoniga. Kuigi siis ma ei teinud vahet multikal ja animel. Aga ükspäev lihtsalt mõtlesin, et võtaks kätte ja prooviks mingi anime ära vaadata ning siis alustasingi Narutoga. Alguses olin suht ükskõikne, kuid peale Love Hina vaatamist hakkas tõsiselt meeldima. Hetkel vaatan ainult Narutot, kui ka kuidagi järgi jõuan siis alustan ka teiste animede vaatamisega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: