OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Exb on a Plane
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 00:48    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Kindlasti oleks ka sulle tulusam maad kaevata kui siin minule vastust kirjutada. Kõike ei tehta tulu ega huvi pärast, olgugi et suurt osa motivatsiooni põhjustest võiks nendesse kahte lahtrisse suruda. Kuid ärme seda siis enam teeme.


Olek varem sõna võtnud, aga käisin maad kaevamas. Tuli välja, et mul ei ole tulusam maad kaevata kui Exb-le vastata, aga kui kõike ei tehta tulu ega huvi pärast, mille siis?

Exb kirjutas:
Milline meeli lahutav lause, & mina mõtlesin kust pärineb säärane poolstandartne arusaam "maa inimesest" kes päevi veedab vaid kündes või lehma lüpstes. Jah neil polnud mingit mõistmist meie digitaalse teaduslikult korduvalt ümber lükatud maailma kohta, kuid see ei tee neid veel nii kitsarinnalise mõttemaailmaga kes kohalikust metsast kaugemale ei osanud näha. ajalugu kubised asjadest/situatsioonidest/leidudest mida meie kaasaegse tehnikaga teadlased seletada ei oska. Kuidas oskad siis Sina hinnata mineviku inimese arengut nii kergekäeliselt?

P.S. Suvalise vanaaja talumehe arvates sai kõik alguse pigem jumalast või muust säärasest "tundmatust jõust" kui maast enesest, oleks tunduvalt loogilisem järeldus.


Maa inimene veedab oma päeva maad kündes ja lehmasid lüpsdes ning muid maa toimetusi tehes. Väga vähestel on talus olemas interneti ligipääse.
Asja tuum on selles, et Euroopa sündivuse koefitsient on langenud 1,4 lapseni naiselt, kui olemasoleva rahva säilimiseks oleks vaja vähemalt 2,1. Teisalt maailma elanikkond kasvab aastaks 2050 kolme miljardi inimese võrra, kuid see kasv tuleb eranditult Aasia, Aafrika ja Lõuna-Ameerika rahvaste läbi. Sada miljonit eurooplast lihtsalt kaob maa pealt. Kui 1960 oli eurooplasi neljandik maailma elanikkonnast, siis 2000 vaid üks kuuendik ja 2050 ainult üks kümnendik.

P.S Jumal tegi maa, mis olevat selle aja inimeste arvates universumi naba.

Exb kirjutas:
Kuna teadusel on komme ennast pidevalt ümber lükata võime sellest lausest välja lugeda, et kõik on lugu.

Ja mina võin sellest lausest välja lugeda, et teadus on egsesteeriv isik, kes on suuteline iseennast ümber lükata.
Või teeb seda ikka inimene?
Exb kirjutas:
Nii see päris ei olnud, vaata kõigepealt tuli Exb ...

On sündmusi, isegi katastroofe, mis jõuavad meieni ootamatult nagu hiidlaine Lõuna-Aasias või termotuumapomm Iraan-ist.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 10:04    Teema: Vasta viitega

Kui sellest eelmisest postitusest võib välja lugeda, exb on katastroof, siis siin peaks küll vastu vaidlema. Ta on rohkem nagu värskendus, mis meid siin meie unises olekus natuke värskendab.
Nagu ennegi märgiti, siis kahju, et ruri kuhugi kadunud on ._.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 14:01    Teema: Vasta viitega

Kui Mimmu paneks tähele, et sündmus on esimene sõna.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 14:53    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Kui Mimmu paneks tähele, et sündmus on esimene sõna.

hehee tegelt on 1. sõna "on". Parandan siis oma postitust. Kui Exb tulemine on.
Võrdlused mida sa kasutasid käisid ju katastroofide endi mitte nende tuleku kohta. Katastroof ongi katastroof sellepärast, et kus nad ka oleks, on nad ikka katastroofid.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 20:53    Teema: Vasta viitega

Exb on järjekordselt aja maha võtnud & kavandanud seda veeta ajas jalutades, see on nii värskendav, kui ma oleks veel suuteline sellest kõrvetavast päikesest rohkem lugu pidama. Kuid pean tõdema, et armastan pigem minule langevat vihma mis ei lubaks mind nii ajameelselt värskes õhus arvutiga tegeleda kui seda kaasaegse tehnika suhtes mõnevärra sallivam päike.
Ah jaa.. Teie lahkel loal, asja juurde.

alarkivi kirjutas:
exb milline inimene sa isiklikus elus oled?

On viidatud, et liiga tõsine.
alarkivi kirjutas:
kus sind näha saaks vilksamisi?

Olen täiesti juhuslikult, kui jumala suurtesse plaanidesse mitte sekkuda, kohalik & võibolla, kui sul on õnne olnud, oled mind juba vilksamisi kohanud.
mimmu kirjutas:
...ja (õnneks) oskuse olla huvitav persoon.

Milline julge oletus seda seostada oskuse mitte isikuga.
hjarg kirjutas:
Olgu, mängime sinu mänge :p
Kulla exp, äkki seletad lähemalt, mismoodi ma sellise erilise suhtumise ära teenisin

©okeeriv, kuidas ma Sind sellise kõne eest karistan?
Minu täheldusi mänguks pidada on ilmselt hjargi tähelepanematuse vari Tema väljakannatamatu peenedundelisuse säras. Minu katse antud küsimuse osas viivitada pole midagi enamat, kui üritus vältida konkreetse teema tagamaade paljastusi, mille kergemeelsust võib naeruvääristada ka nii tuhmilt meelestatud isiksus nagu seda on zork.
zork kirjutas:
Ja kui sa otsustasid seda lauset nüüd kritiseerida, siis miks sa ometi ei too seda õiget ütlust välja, et siis tõesti selgelt näidata, kuidas ma asja valesti kirjutasin.

Sest usun, et kammerer on seda juba minu eest teinud, mille eest võlgnent talle oma tänud.
zork kirjutas:
Lausel endal ju ometi on kaks erinevat tähendust vastavalt koma asetusele:
Surma mõista, ei või armu anda - mõistame surma, ei või armu anda
Surma mõista ei või, armu anda - surma mõista ei või, anname armu

Või kuidas?

Nüüd välgnen Sulle vabanduse & oma hinge sest minu vabandused on oma kvantiteedi tõttu igasuguse väärtuse kaotanud, mitte nagu minu hingel suurem väärtus oleks, kuid kokku annavad nad ehk midagi, mille tänul mind ühiskonnast täielikult ei tõrjuta ning saan oma nurgas häirimatult oma raamatut edasi lugeda. Mõistmatut külvas minu liginemine sellele lausele arusaamaga nagu "või" oleks sidesõna tähendust kandnud.
bio-tmnt kirjutas:
Olek varem sõna võtnud, aga käisin maad kaevamas. Tuli välja, et mul ei ole tulusam maad kaevata kui Exb-le vastata, aga kui kõike ei tehta tulu ega huvi pärast, mille siis?

Kui Sa käisid maad kaevamas & Sul ei õnnestunud sellest tulu teenida & ma usun, et Sa ei teinud seda ka lihtsalt huvi pärast(paranda mind kui Sa arheoloog oled) siis kas tõepoolest reaalne kogemus ei suutnud Sulle vastust anda?
Inimesed võivad midagi kuulsuse pärast teha, samuti võib ajendiks olla vanemate suunitlus või kohusetunne, mul puudub usk nagu poleks Sa olnud suuteline nende peale ise tulema.
bio-tmnt kirjutas:
Asja tuum on selles, et Euroopa sündivuse koefitsient on langenud 1,4 lapseni naiselt, kui olemasoleva rahva säilimiseks oleks vaja vähemalt 2,1. Teisalt maailma elanikkond kasvab aastaks 2050 kolme miljardi inimese võrra, kuid see kasv tuleb eranditult Aasia, Aafrika ja Lõuna-Ameerika rahvaste läbi. Sada miljonit eurooplast lihtsalt kaob maa pealt. Kui 1960 oli eurooplasi neljandik maailma elanikkonnast, siis 2000 vaid üks kuuendik ja 2050 ainult üks kümnendik.

P.S Jumal tegi maa, mis olevat selle aja inimeste arvates universumi naba.

& tegelikult pole ükski liik kuigi püsivalt oma elujärge suutnud siin maal kindlustada ning kas Euroopa tähendab Sinule siin sündinud rahvastikku? Või on pigem tegu kultuuri & ajaloolise taustaga mis jätkuvalt teiste omaga seguneb? Sest viimast võib ka aafriklane või jaapanlane omandada, seda vähemalt teatud määral. Ma pole sellepärast mures kui aus olla, isagi kui jääme ajaloo õpikute unustatud veergudele mis sellest?

P.S. Jumal lõi legendi järgi ka päikese, tähed & kuu, millel pole universumi naba kuulsust(vähemasti kui päike välja jätta).
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 21:28    Teema: Vasta viitega

Õnn on õnnetus
et ma aru ei saa mis
küll Exb seal räägib

Nii palju vaidlusi tekib selle pärast, et ei saada aru mida teine öelda tahab.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 21:43    Teema: Vasta viitega

Ma nõustun! x5 0.o
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 22:09    Teema: Vasta viitega

exb, life is an adventure and we are the adventurers !!!! just be your own pet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 22:55    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
zork kirjutas:
Ja kui sa otsustasid seda lauset nüüd kritiseerida, siis miks sa ometi ei too seda õiget ütlust välja, et siis tõesti selgelt näidata, kuidas ma asja valesti kirjutasin.

Sest usun, et kammerer on seda juba minu eest teinud, mille eest võlgnent talle oma tänud.


Muidugi tore, et sa omistad mulle mõtetelugeja võimeid, aga kahjuks mul neid ei ole ja kui sa selgelt välja ei ütle, siis ma ka ei tea, mida sa usud või arvad. Kuigi viidet sellele, et kammereri oma see originaal oleks, ei ole ikkagi kuskil. Aga selle soovi võib tõenäoliselt sinnapaika jätta, sest üks asi mida sinu käest siin kunagi pole saadud, on selge ja konkreetne vastus, kus veel lisaks oleks algallikas. Selle puudumisel on sinu versioon "surma mõista mitte armu anda" samal tasemel minu "surma mõista ei või armu anda" omaga. Mõlemat ollakse kunagi kuuldud lihtsalt, kumb originaalile lähedasem on, ei tea mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 04, 2006 16:03    Teema: Vasta viitega

olgem ausad see õige fraad kõlas üldse prantsuse keeles ning kõik eesti keelsed tõlked on tegelikult originaalist veidi erinevad - seega üleüldse exb ei ole sellel ju mingit vahet.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Juul 05, 2006 00:50    Teema: Vasta viitega

hmm. äkki olengi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Juul 05, 2006 11:03    Teema: Vasta viitega

lol.
vähe on kohti kus nii palju vahvaid poste sünnib.
ma usun, et peaks tegema exbile fännsaidi. ma ise ei oska kahjuks hästi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 09:19    Teema: Vasta viitega

Lõpuks ometi on Exb suuteline väärtustama ka ühepoolsele mõstmisele tuginevat suhtlusviisi. Seda on ilmselt rohkem kui ma teilt küsida tohiks.

mimmu kirjutas:
Õnn on õnnetus
et ma aru ei saa mis
küll Exb seal räägib

Nii palju vaidlusi tekib selle pärast, et ei saada aru mida teine öelda tahab.

Ummi kirjutas:
Ma nõustun! x5

Oh, kuidas te võite mind niiviisi õrritada, eeldades nagu eelpool väljastatud kirjatöö on tekkinud suuresti minust arusaamise tagajärjel. Lubage mul teid parandada & ma kinnitan, et säärane illusioon on tekkinud vaid näilisest kahekõnest milles osalenud osapooled kaugeltki ühise mõistmiseni pole jõudnud. Seepärast ummi & mimmu, ei saa ma teid eristada neist, kes; seda ise aru saamata, minuga vaid eriarvamusi jagada on soovinud. Kuid kui kellelegi on minu senised sõnavõtud ülimalt selged ning arusaadavad, siis pole ma õige arusaama üle otsustama.
zork kirjutas:
Muidugi tore, et sa omistad mulle mõtetelugeja võimeid, aga kahjuks mul neid ei ole ja kui sa selgelt välja ei ütle, siis ma ka ei tea, mida sa usud või arvad. Kuigi viidet sellele, et kammereri oma see originaal oleks, ei ole ikkagi kuskil.

Ei Zork, ma poleks ka parima tahtmise korral võimeline Sind & mõtetelugeja võimeid oma visioonirikkas mõttemaailmas ühendama. Seda eelkõige Sinu pigem erakordselt haruldasest [või siis mitte nii haruldase] võimest Exbi ideelistest vaatenurkadest niivõrd pimedalt mööda vaadata.
zork kirjutas:
Aga selle soovi võib tõenäoliselt sinnapaika jätta, sest üks asi mida sinu käest siin kunagi pole saadud, on selge ja konkreetne vastus, kus veel lisaks oleks algallikas.

Selge & konkreetne vastus on zorki maailmas kas "ei" või "jah", kui ma ei eksi. Kuid see ei ole just maailm mida Exb kuigi väga võimeline armastama oleks, see on midagi mille selgeks tegemisega olen edukalt hakkama saanud & ma nii armastan seda maailma, on see ju ilmselge.
Ma tahaks lämmatada kuulujutu nagu Exb pole kunagi ühtegi konkreetset vastust andnud ning läkitanud oma pilgu arhiivi poole näib, nagu poleks ma ühegi alla 150 sõnalise postitusega hakkama saanud seepärast saab see tõenäoliselt raske ülesanne olevat, kuna viimase maht osutub üllatavalt suureks & inimestel on komme pikk vastus ebakonkreetseks arvestada. Muidugi on siin tegu siiski eelarvamusega mis on tõest sama kaugelt mööda visatud kui idee pärdikute trükkimislembusest ning eesmärgist novell väljastada.
zork kirjutas:
Selle puudumisel on sinu versioon "surma mõista mitte armu anda" samal tasemel minu "surma mõista ei või armu anda" omaga. Mõlemat ollakse kunagi kuuldud lihtsalt, kumb originaalile lähedasem on, ei tea mitte.
Mõningal määral Sa siiski eksid, [poleks osanud uskuda, et kammerer midagi kasulikku võib ütelda kuid..] sest esmalt märkas sinu lause mittekuuluvust originaaliks kammerer, misjärel täheldasin seda ka mina (kuigi ma seda oluliseks ei pidanud, ent kokkuvõttes on siis 2 kes arvavad, et originaalis omas lause teist sõnastust 1 vastu). Minu poolest oleksid võinud seda lauset nii või naa kasutada & mind poleks see häirinud, mind tülitas vaid asjaolu, et oma lause originaaliks temeldasid.

kammerer, miks teed Sa enda ignoreerimise minule aina lihtsamaks? Usu mind, selleks ei pea üldsegi pingutama.

alarkivi kirjutas:
lol.
vähe on kohti kus nii palju vahvaid poste sünnib.
ma usun, et peaks tegema exbile fännsaidi. ma ise ei oska kahjuks hästi.

Exb jääb huviga ootama, mil alarkivi oskused sel alal paranevad.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 10:23    Teema: Vasta viitega


_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 11:43    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kammerer, miks teed Sa enda ignoreerimise minule aina lihtsamaks? Usu mind, selleks ei pea üldsegi pingutama.


sa ei kujuta ette kui kurb hachimitsu to cloveri teine osa oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 18:06    Teema: Vasta viitega

Kuna Vabarnamehe motiiv näib olevat siinset keskkonda, julgen väita et väheõtlevate ning visuaalsele meelele just mitte kuigi palju naudingut pakkuvate postitustega teemat reostada, siis pakun ärritunud lugejaile ühe luuletuse, et säärast jõhkrat situatsiooni tasakaalustada.

Nautige..

Dilemma

Kaks südant vaid tuksuvad mulle
Kolm soovi kui hüppavad sülle
Neli silma kui nutavad rohus
Minuga pole neist ükski ohus

Viis suudlust kui kingitus mulle
Kuus pettumust siis põlevad tulle
Seitse salajas peidetud soovi
Las neid täites teen sinuga proovi

Üht saatust ma vaikides jagan
Üht voodit kus üksinda magan
Üht tunnet mis sügal kajab
Sest mõisus vaid üksindust vajab.

---------------------------------------------------

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
kammerer, miks teed Sa enda ignoreerimise minule aina lihtsamaks? Usu mind, selleks ei pea üldsegi pingutama.


sa ei kujuta ette kui kurb hachimitsu to cloveri teine osa oli.

Mul ei õnnestunud sellenimelist animet leida, ehk täpsustaksid?
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 18:12    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Mul ei õnnestunud sellenimelist animet leida, ehk täpsustaksid?


Honey no Clover.
Muideks, ilus luuletus.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 18:25    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Kuna Vabarnamehe motiiv näib olevat siinset keskkonda, julgen väita et väheõtlevate ning visuaalsele meelele just mitte kuigi palju naudingut pakkuvate postitustega teemat reostada...

Mul on muidugi kahju, et sulle neofiguratiivne kunst ei meeldi - loodetavasti jätad kõigile teistele siiski võimaluse ise sellekohane otsus teha... wink

Ja noh, julgen väita vastupidist sinu poolt väidetule!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 20:47    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:

Oh, kuidas te võite mind niiviisi õrritada, eeldades nagu eelpool väljastatud kirjatöö on tekkinud suuresti minust arusaamise tagajärjel. Lubage mul teid parandada & ma kinnitan, et säärane illusioon on tekkinud vaid näilisest kahekõnest milles osalenud osapooled kaugeltki ühise mõistmiseni pole jõudnud. Seepärast ummi & mimmu, ei saa ma teid eristada neist, kes; seda ise aru saamata, minuga vaid eriarvamusi jagada on soovinud. Kuid kui kellelegi on minu senised sõnavõtud ülimalt selged ning arusaadavad, siis pole ma õige arusaama üle otsustama.

Ma kõigest oletan, et selle semikooloni asemel taheti panna koma. Millegipärast olin sunnitud kurvastama, et ühe lause mõistmine nii keerukaks tehti. :(

Aga minu eelnev postitus siin teemas ei olnud siiski seotud niivõrd vaid sellele eelneva postitusega, kui pigem mõne (või ka väga paljude) sellele eelneva postitusega.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 14, 2006 10:26    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Ei Zork, ma poleks ka parima tahtmise korral võimeline Sind & mõtetelugeja võimeid oma visioonirikkas mõttemaailmas ühendama. Seda eelkõige Sinu pigem erakordselt haruldasest [või siis mitte nii haruldase] võimest Exbi ideelistest vaatenurkadest niivõrd pimedalt mööda vaadata.

Kuidas muidu ma siis peaks sellest sündmuste käigust aru saama - esiteks ütled sa, et minu oma ei ole originaal, aga originaali ennast sa välja ei too. Mitte mingit vihjet ka, isegi mitte viidet kammererile. Kohe järgmises teates aga ütled, miks sa seda välja ei too - Sest usun, et kammerer on seda juba minu eest teinud. Kuskohas nende kahe kirja vahepeal on viide sellele, et kammerer ütles originaali ja miks üldse see tema poolt öeldud peaks originaal olema...

Exb kirjutas:
zork kirjutas:
Aga selle soovi võib tõenäoliselt sinnapaika jätta, sest üks asi mida sinu käest siin kunagi pole saadud, on selge ja konkreetne vastus, kus veel lisaks oleks algallikas.

Selge & konkreetne vastus on zorki maailmas kas "ei" või "jah", kui ma ei eksi.

Eksid küll. Selge ja konkreetne vastus on vastus, millest saavad aru ka kõik teised(või siis vähemalt suurem osa inimestest) peale sinu enda ning mis on kirjutatud selges ning arusaadavas eesti keeles(koos õigesse kohta pandud kirjavahemärkidega). Kuid arhiive vaadates oled sa järjepidevalt demonstreerinud seda, et teised ei saa aru sellest, mida sa kirjutad. Ja algallika küsimusest läksid sa ka mööda. Kui sulle ei meeldi isegi seda "ei" või "jah" öelda, siis viita algallikale. Või on mingi põhjus, miks sa seda teha ei saa?

Exb kirjutas:
zork kirjutas:
Selle puudumisel on sinu versioon "surma mõista mitte armu anda" samal tasemel minu "surma mõista ei või armu anda" omaga. Mõlemat ollakse kunagi kuuldud lihtsalt, kumb originaalile lähedasem on, ei tea mitte.

Mõningal määral Sa siiski eksid, [poleks osanud uskuda, et kammerer midagi kasulikku võib ütelda kuid..] sest esmalt märkas sinu lause mittekuuluvust originaaliks kammerer, misjärel täheldasin seda ka mina (kuigi ma seda oluliseks ei pidanud, ent kokkuvõttes on siis 2 kes arvavad, et originaalis omas lause teist sõnastust 1 vastu). Minu poolest oleksid võinud seda lauset nii või naa kasutada & mind poleks see häirinud, mind tülitas vaid asjaolu, et oma lause originaaliks temeldasid.

Tsiteeri palun, kus ma selle originaaliks tembeldasin, s.t too välja minu öeldud lause siit foorumist, kus ma ütlen, et see minu lause on "originaalne"(märgin igaks juhuks ära, et fraas "üsna tuntud" ei ole sõna "originaalne" sünonüüm. boonusena võiksid ka kammereri tsiteerida, kus ta ütles, et minu oma pole originaal. jällegi, "kas see lause ei olnud mitte" ei ole sama tähendusega kui - "sinu oma pole originaal"). Kui ei suuda, siis paned sa mulle lihtsalt sõnu suhu, või kui lihtsamalt öelda - valetad. Ja see, et kaks inimest siin on teistsugust varianti kuulnud, ei tee seda veel originaaliks. Või on sinu arvates üks versioon mingist kuulujutust originaal lihtsalt selle pärast, et seda ühte varianti on rohkem inimesi kuulnud kui teist? Imelik asjade liigitus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: