OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Exb on a Plane
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 19, 2006 18:39    Teema: Vasta viitega

Exb, aga millised inimesed sulle meeldivad?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 19, 2006 18:49    Teema: Vasta viitega

Exb, mis su lemmiktoit on?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2006 07:11    Teema: Vasta viitega

Vabandan! Läksin vale nupu pihta!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!


Viimati muutis seda bio-tmnt (Teis Juun 20, 2006 07:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2006 07:38    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:

Jah kaptengalaktlan, Sinu hämmastav lugemisoskus & kõikenägev kolmas silm moodustavad koosluse mille mõistmiseks läheb tõesti midagi rohkemat vaja kui aastaaegset konsultatsiooni eriti tarkade klubi poolt. Samas pean tõdema, et oman teatud hämmeldunud veetlust säärase huvitava & täiesti seostumatu järeldusstili suhtes. On mõnevõrra paeluv selline otsusekindlus millegi sellise puhul, millest keegi rääkinudki pole. Võimalik et kaptengalaktlan on oma järelduseni jõudnud puht enda kogemuste põhjal, kuid sellele ootan ma ärevusega Tema kaalukat vastust.


Jah Exb! Sinu hämmastav kirjaoskus & kõikekuulev olematu 87 kõrv, moodustavad koosluses mille mõistmiseks läheb tõesti midagi rohkemat vaja kui oskust otsida astrofüüsikutega kärgstruktuure või muud sarnast, midagi, mis aitaks meil mõista, seletada ja aru saada. Aitaks pakkida reaalsust meile äratuntavasse vormi.

Aga Exb sõnavõtude lugemine on nagu vee destilleerimine. Kas jääb lõpuks midagi järgi ka või koosneb vesi ainult veest ja ei sisalda mineraale?
Ja Exb sõnavõtudele vastamine on nagu linnumääramine, ainult et ilma linnuta!
Puht füüsiliselt ja või teoloogilisest vaatepunktist ei kannata lõviosa Exb sõnavõtudest & väidetest mingitki kriitikat.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2006 07:43    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Tundub, et Exb Saga nimelises foorumiteemas sõna võtmine ei ole aja raiskamine, küll on seda aga anime vaatamine.


No animes ei saa "attention whore'misega" tegeleda. Või siis pole anime teemaks exp.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2006 15:52    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
siis tõepoolest; raamatutega olen ebaausalt vähe kokku puutunud


ülla ülla
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Kolm Juun 21, 2006 14:15    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Exb, aga millised inimesed sulle meeldivad?

Ummi kirjutas:
Exb, mis su lemmiktoit on?

Ma pole kindel kas tegu on siira huviga Exbi kui isiksuse vastu või ürituse "Kiusame Exbi" laiahaardelise levikuga kuid ma eeldan, et tegu on esimese juhtumiga.
Sellele, millised inimesed mulle meeldivad pole kohe kindlasti ühest vastust. Tegelikult käib see "meeldivus" seinast seina.. Näiteks mulle meeldib kammerer & bio-tmnt kelle puhul ehk võikski mõningad paralleelid tõmmata, kuid samas ma lausa armastan hjargi keda kuidagi eelnimetatud grupeeringuga seostada ei saa.
Mis puudutab lemmiktoitu siis konkreetset tippu kuuluvat sööki nagu polekski, ei salli eriti magusat & teravamaitselist toitu.
bio-tmnt kirjutas:

Jah Exb! Sinu hämmastav kirjaoskus & kõikekuulev olematu 87 kõrv, moodustavad koosluses mille mõistmiseks läheb tõesti midagi rohkemat vaja kui oskust otsida astrofüüsikutega kärgstruktuure või muud sarnast, midagi, mis aitaks meil mõista, seletada ja aru saada. Aitaks pakkida reaalsust meile äratuntavasse vormi.

Aga Exb sõnavõtude lugemine on nagu vee destilleerimine. Kas jääb lõpuks midagi järgi ka või koosneb vesi ainult veest ja ei sisalda mineraale?
Ja Exb sõnavõtudele vastamine on nagu linnumääramine, ainult et ilma linnuta!
Puht füüsiliselt ja või teoloogilisest vaatepunktist ei kannata lõviosa Exb sõnavõtudest & väidetest mingitki kriitikat.

Ma polekski selle peale tulnud, et enda teksti vee destilleerimisega võrrelda.. vähemalt mitte mõne tühise tunnise arutelu käigus. Kuid õnneks on bio-tmntl umbes samapalju tegemist, kui vangistuses elaval kirjanukul kel puudub ligipääs paberile. Seetõttu valgustab Ta meid uute & leidlike ideedega millega on võimalik, või võimatu.. mis sellest, Exbi võrrelda.
Ma mõistan bio-tmnt, et Sinu igapäevases elus kasutavad kõik lauseid milles üle ühe koma olemasolu võib keerukuse astet tugevalt mõjutada kuid paratamatult leidub ka minusuguseid inimesi, kelle idee lihtlausest kipub sageli kolme; valesti asetatud komaga hiigellauset meenutama. Samuti saan ma aru bio-tmnt murest reaalsuse keerukuse pärast, kõik need teadlased & idiootlikud seadused millele mateeria allub teeb sellest trips-traps-trulli meenutavast lihtsast elust mingi veidra koguse teooriaid ning värke, mida kellelgi tegelikult vaja ei lähe. Pealegi ei tea nad ise kah millest räägivad, kuid minu võimuses lihtsalt pole kõigi suu vaigistada kellest sa aru ei saa bio-tmnt.
hjarg kirjutas:
kaptengalaktlan kirjutas:
Tundub, et Exb Saga nimelises foorumiteemas sõna võtmine ei ole aja raiskamine, küll on seda aga anime vaatamine.


No animes ei saa "attention whore'misega" tegeleda. Või siis pole anime teemaks exp.

hjarg saab andeks vaid seetõttu, et ta mulle nii armas on.

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
siis tõepoolest; raamatutega olen ebaausalt vähe kokku puutunud


ülla ülla

Juba meister teksti kontekstist välja rebimisel?
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 21, 2006 15:31    Teema: Vasta viitega

Kui tohib pärida, siis millega ma olen hakkama saanud, et seda ära teenida?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 21, 2006 17:56    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Juba meister teksti kontekstist välja rebimisel?


lurps lurps
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Nelj Juun 22, 2006 22:45    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Samuti saan ma aru bio-tmnt murest reaalsuse keerukuse pärast, kõik need teadlased & idiootlikud seadused millele mateeria allub teeb sellest trips-traps-trulli meenutavast lihtsast elust mingi veidra koguse teooriaid ning värke, mida kellelgi tegelikult vaja ei lähe. Pealegi ei tea nad ise kah millest räägivad, kuid minu võimuses lihtsalt pole kõigi suu vaigistada kellest sa aru ei saa bio-tmnt.


Matemaatika, füüsika ja muud teadused: need said oma alguse nii, et teatud hulk inimesi hakkas muu töö kõrval uurima asju, millest absoluutselt mitte mingisugust kasu ei olnud. Seetähendab, et loomulikult kasutati maamõõtmise ja raha jaoks mitmeid matemaatilisi mõõtmisi jne, ent siiski võib öelda, et loodusteadused ja matemaatika said oma alguse inimestest, kelle jaoks need olid lihtsalt huvist põhjustatud - näiteks kasvõi Sokratese laadsed inimesed, kelle jaoks oleks ehk tulusam olnud lihtsalt maad kaevata.

Aga samas ilma nende sasipeadeta oleksime ikka sama kergeusklikud nagu olid inimesed antiikajal-uskudes et maa on ikka kõige algus ja me oleme ainukesed kes siin on.

Teadus on ükskõik milline tee tõeni. Alati kehtiva tõeni. Ajutiselt kehtiv tõde on lugu.

Aga mõnikord lihtsalt tuleb see lammas läbi aia lükata.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 00:39    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Ma mõistan bio-tmnt, et Sinu igapäevases elus kasutavad kõik lauseid milles üle ühe koma olemasolu võib keerukuse astet tugevalt mõjutada kuid paratamatult leidub ka minusuguseid inimesi, kelle idee lihtlausest kipub sageli kolme; valesti asetatud komaga hiigellauset meenutama.

Mitte kolme valesti asetatud, vaid N puuduva komaga tavaliselt(rääkimata veel välja kirjutamata sõnadest). Kui seda sinu kirjutatud lauseid millegagi üldse võrrelda, siis ehk vaid üsna tuntud lausega - Surma mõista ei või armu anda.
Sinna lausesse võib kahte kohta koma panna ja lausel on vastavalt kaks erinevat tähendust. Sama ka sinu puuduvate või valesti olevate komadega hiigellaused, mõte nagu oleks, aga milline, seda tead vaid sina ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 01:33    Teema: Vasta viitega

kas see lause ei olnud mitte - surma mõista mitte armu anda ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 10:54    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
kas see lause ei olnud mitte - surma mõista mitte armu anda ?


Võid ju ka nii seda kirjutada, kuid mulle tundub "surma mõista ei või" natuke parema kõlaga kui "surma mõista mitte".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 13:33    Teema: Vasta viitega

No jah sedasi see teema alguse sai, et kõik räägivad teiste vigadest.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 19:24    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Kui tohib pärida, siis millega ma olen hakkama saanud, et seda ära teenida?

Muidugi võid, kõike võid küsida. Ole lahke.

bio-tmnt kirjutas:
Seetähendab, et loomulikult kasutati maamõõtmise ja raha jaoks mitmeid matemaatilisi mõõtmisi jne, ent siiski võib öelda, et loodusteadused ja matemaatika said oma alguse inimestest, kelle jaoks need olid lihtsalt huvist põhjustatud - näiteks kasvõi Sokratese laadsed inimesed, kelle jaoks oleks ehk tulusam olnud lihtsalt maad kaevata.

Kindlasti oleks ka sulle tulusam maad kaevata kui siin minule vastust kirjutada. Kõike ei tehta tulu ega huvi pärast, olgugi et suurt osa motivatsiooni põhjustest võiks nendesse kahte lahtrisse suruda. Kuid ärme seda siis enam teeme.

bio-tmnt kirjutas:
Aga samas ilma nende sasipeadeta oleksime ikka sama kergeusklikud nagu olid inimesed antiikajal-uskudes et maa on ikka kõige algus ja me oleme ainukesed kes siin on.

Milline meeli lahutav lause, & mina mõtlesin kust pärineb säärane poolstandartne arusaam "maa inimesest" kes päevi veedab vaid kündes või lehma lüpstes. Jah neil polnud mingit mõistmist meie digitaalse teaduslikult korduvalt ümber lükatud maailma kohta, kuid see ei tee neid veel nii kitsarinnalise mõttemaailmaga kes kohalikust metsast kaugemale ei osanud näha. ajalugu kubised asjadest/situatsioonidest/leidudest mida meie kaasaegse tehnikaga teadlased seletada ei oska. Kuidas oskad siis Sina hinnata mineviku inimese arengut nii kergekäeliselt?

P.S. Suvalise vanaaja talumehe arvates sai kõik alguse pigem jumalast või muust säärasest "tundmatust jõust" kui maast enesest, oleks tunduvalt loogilisem järeldus.

bio-tmnt kirjutas:
Teadus on ükskõik milline tee tõeni. Alati kehtiva tõeni. Ajutiselt kehtiv tõde on lugu.

Kuna teadusel on komme ennast pidevalt ümber lükata võime sellest lausest välja lugeda, et kõik on lugu.

zork kirjutas:
Kui seda sinu kirjutatud lauseid millegagi üldse võrrelda, siis ehk vaid üsna tuntud lausega - Surma mõista ei või armu anda.

Siin on väike vihje tulevastele kirjanike-hakatistele;
Kui te kirjutate sissejuhatust mis tugineb kindlal tuntud lausel & kulminatsiooniks on lause ise, siis kasutage lauset originaalses vormingus - mitte mingit minu versiooni siferplaadi keerlemise kiirusest ega maiade maalitud lugu Dallase püramiidide koobastes.
See selleks...
mõte, mida zork nii edutult üritas edasi anda(see on muidugi minu arvamus), seisnes selles, et koma ei muuda mitte ainult lause korrektsust, vaid ka selle tähendust. Välja toodud lause siiski neile parameetritele ei vasta, kuid kuna zork on nii prestii¾ikal kohal clubis "lets-all-hate-exb-1-day-at-the-time", siis keegi ei päära sellele suuremat tähelepanu. Ah jaa see lause oli nii(keegi parandab), aga keda see sisu ikka huvitab?

bio-tmnt kirjutas:
No jah sedasi see teema alguse sai, et kõik räägivad teiste vigadest.

Nii see päris ei olnud, vaata kõigepealt tuli Exb ...
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 19:47    Teema: Vasta viitega

exb milline inimene sa isiklikus elus oled?
kus sind näha saaks vilksamisi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 21:14    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mõte, mida zork nii edutult üritas edasi anda(see on muidugi minu arvamus), seisnes selles, et koma ei muuda mitte ainult lause korrektsust, vaid ka selle tähendust. Välja toodud lause siiski neile parameetritele ei vasta, kuid kuna zork on nii prestii¾ikal kohal clubis "lets-all-hate-exb-1-day-at-the-time", siis keegi ei päära sellele suuremat tähelepanu. Ah jaa see lause oli nii(keegi parandab), aga keda see sisu ikka huvitab?


aga see lause vastab väga ilusti nendele parameetritele
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 21:22    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:

Nii see päris ei olnud, vaata kõigepealt tuli Exb ...

.. planeedilt Ebex. Seal elanud eelmised Exb'd pärandasid talle oma generatsioonide taguse tarkuse, teadmised, isepäisuse ja (õnneks) oskuse olla huvitav persoon. Põhjus, miks ta end kellelegi näidanud pole (või on?) ei ole kolmas silm või teine pea, vaid tema aura, mis ta välja annaks.
Meil on kõigil vedanud et ta ei ole meie vaenlane.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 21:32    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Muidugi võid, kõike võid küsida. Ole lahke.


Olgu, mängime sinu mänge :p
Kulla exp, äkki seletad lähemalt, mismoodi ma sellise erilise suhtumise ära teenisin?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 22:34    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:

zork kirjutas:
Kui seda sinu kirjutatud lauseid millegagi üldse võrrelda, siis ehk vaid üsna tuntud lausega - Surma mõista ei või armu anda.

Siin on väike vihje tulevastele kirjanike-hakatistele;
Kui te kirjutate sissejuhatust mis tugineb kindlal tuntud lausel & kulminatsiooniks on lause ise, siis kasutage lauset originaalses vormingus - mitte mingit minu versiooni siferplaadi keerlemise kiirusest ega maiade maalitud lugu Dallase püramiidide koobastes.

Võimalik et see ei ole tõesti originaalne tsitaat(ma ei mäleta hetkel, kust see pärit oli, Alice imedemaal ehk), aga mõte on siiski sama. Ja kui sa otsustasid seda lauset nüüd kritiseerida, siis miks sa ometi ei too seda õiget ütlust välja, et siis tõesti selgelt näidata, kuidas ma asja valesti kirjutasin. Selle asemel aga ajad niisama ümmargust juttu ja näitad näpuga - näe, valesti on, valesti on. Aga mis on valesti, seda ei ütle.

Exb kirjutas:

See selleks...
mõte, mida zork nii edutult üritas edasi anda(see on muidugi minu arvamus), seisnes selles, et koma ei muuda mitte ainult lause korrektsust, vaid ka selle tähendust. Välja toodud lause siiski neile parameetritele ei vasta

Jah, seda ma öelda tahtsingi ja see lause vastab täielikult neile parameetritele(miks sa vastupidist arvad, sellest ei saa küll keegi aru) ning kui sina ja ka kõik teised sellest aru said, siis ma tegin seda ometi edukalt, mitte edutult.
Lausel endal ju ometi on kaks erinevat tähendust vastavalt koma asetusele:
Surma mõista, ei või armu anda - mõistame surma, ei või armu anda
Surma mõista ei või, armu anda - surma mõista ei või, anname armu

Või kuidas?

Exb kirjutas:

, kuid kuna zork on nii prestii¾ikal kohal clubis "lets-all-hate-exb-1-day-at-the-time", siis keegi ei päära sellele suuremat tähelepanu.


Sa oled endast liiga heal arvamisel. Selleks et ma kedagi vihkaks, peab ka mingi põhjus olema, sinu puhul seda ei ole. Seega pole mul põhjust ka sinna klubisse kuuluda, kui see isegi eksisteeriks kuskil mujal, kui sinu peas. Ma lihtsalt tegin seekord vea, et seda teemat kommenteerisin. Oleks pidanud teadma, et Exb teab ikka kõike ja kõik mis keegi teine ütleb, on vale, mis siis, et see vale tegelikult kõigi ülejäänute arvates õige on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: