OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Isekusest
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 08:03    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:

ps ma nägin eile üht ERITI kõva animed, oi se oli hea, ilusas animatsiooni, tõeliselt hea tegelaste/taustade/jne disain, liigutav ja huvitav lugu, intrigeeriv lõpplahendus ja üldse, kaugelt parim anime mida ma iial näinud olen. Ma ei ütle mis se oli ja kust seda saab LaLaLaaLaLaLaa


Ise avastamine on ka midagi väärt, pealegi on maitsed erinevad. Kirjuta arvustus, siis teame, mida arvata.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yumi



Liitunud: 17 Märts 2006
Postitusi: 7
Asukoht: unistused

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 12:51    Teema: Vasta viitega

ma olen ka tavaliselt liiga lahke oma asjadega.
õe puhul teen alati suure erandi... (temalt laenan küll asju, aga oma asju ma talle ei luba LaLaLaa )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 13:21    Teema: Vasta viitega

Asjad, mille olen toorikule kirjutanud - laenan ainult eelnevalt tuttavatele inimestele ja ainult siis, kui mingil põhjusel pole võimalik neile toorikut ümber kirjutada.

Asjad, mida olen ostnud - reeglina ei laena üldse, erandid teen inimeste puhul, keda usaldan 99% (isikute ring alla 10 persooni).

Mis puutub oma leidude mitte avaldamisse, siis seda pean enamasti kentsakaks, välja arvatud juhul, kui on teada, et minu leid antud inimest üldse ei huvita, või siis juhul, kui leiu avaldamine teisele inimesele võib mulle endale ebamugavusi kaasa tuua.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 18:44    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Mis puutub oma leidude mitte avaldamisse, siis seda pean enamasti kentsakaks, välja arvatud juhul, kui on teada, et minu leid antud inimest üldse ei huvita, või siis juhul, kui leiu avaldamine teisele inimesele võib mulle endale ebamugavusi kaasa tuua.


njah, mõlemad nimetatud argumendid kehtivad, aga lisaks sellele mulle ikkagi meeldib, kui näiteks mu Jordi Labanda käekotid on ainsad omasugused Tallinnas... :P
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Teis Apr 18, 2006 16:45    Teema: Vasta viitega

ma ei tea eriti asju mida ma ei jagaks teistega..
nu tegelt arvuti ja teleka.. ja külmkappi ja pliidi ja mikrolaineahju jätaks jutust välja.
muidu teistest asjadest eriti kahju pole.. niigi kõike laiali juba jagand -_- ja siiamaani ei tea kus on... aga asjade laenutamine jätkub siiamaani
lihtsalt usaldan liiga paljuid inimesi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enzan



Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 18
Asukoht: Galaktikast nimega linnutee oled kuulnud

PostitusPostitatud: Reede Mai 05, 2006 15:27    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
üldjuhul olen liiga lahke, elusees ei ole midagi ära peitnud teiste eest, et nemad seda kasutada ei saaks. Kui küsitakse, siis ikka annan. Miks ma seda teen? - ei tea. äkki olen kommunist? 0.o

Kui keegi siin kommunist*ptüi* on, siis olen see mina.
_________________
Light and Darkness are often thought to be opposites in a good and evil sense. Well, without darkness, light cannot survive. The light defeats the darkness, and the darkness casts out the light. Without one, the other is plunged into chaos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 07, 2006 10:51    Teema: Vasta viitega

Pigem olla alati lahke ja jagada, kuid vaid inimestele keda usaldad.
on asju mida ei taha jagada ja mida ei pea ka.
kuid kui kellelgi mida vaja läheb ja ma selle üldiselt muretult kätte saan siis jagan kah, sest tean et headusele vastatakse headusega, kui endal midagi lõpuks vaja läheb siis tean et see keda aidanud olen, aitab mind ka hädaolukorras või vajaduses milegi järele.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
fayt



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 112
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 13:45    Teema: Vasta viitega

Umm mina ikka annan oma sõpradele GRRRR! aga ku minu
yu-gi-oh kaartidega tegemist ( minu pea pakiga) siis ei luba
sest mul seal liiga väärtuslikud kaardid. Oli üks päev üks nuub vaatas kaarte kaart paindus nii et oleks talle GRRRR! andnud. Selleks ma
ei lase noobidel käppida. Aga muidu ikka laenan sõpradele sest ma tean et nad oskavad asju hoida Kallis Kallis Uusi asju ei taha ka eriti oma vennale anda ( 16 aastat vana ). Kokku võttes ma ei ole kade ega ka väga lahke Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: