OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Exb on a Plane
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 13:33    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Kusjuures, minu meelest on see põnevam kui juurelda teemadel a la "Lemmik silma- ja juuksevärv"

Nõustun!
kaptengalaktlan kirjutas:
või "Mis sa täna sõid?".

Ei nõustu.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 14:33    Teema: Vasta viitega

Huvitav, kas kõik hakkavad nüüd siin teemas arvamust avaldama selle teema kohta? (nagu ma praegu tegin) Hop-Hop

EDIT: Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Teis Apr 25, 2006 19:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 14:34    Teema: Vasta viitega

Kahjuks pean ma kaptengalaktlanile sekundeerima.

Mõnes mõttes on Exbi arutlustega täidetud teemad nagu ammukadunud ja taganutetud omaloomingufoorum - suure s*ta sisse eksib aegajalt ka mõni pärl ära. :wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 19:17    Teema: Vasta viitega

Ma pole kedagi siin valelikuks kutsunud.
Exb su väike juttuke oli rohkem minu jaoks mingi sõnade rida, mis ei andnud mingit realset tähendust. Vaid jättis mulje, et sa lihtsalt kirjutasid midagi aja viiteks või teema edasi liikumiseks.
Nii et ja nagu pikk jutt s**t jutt.


Teema jätkub pinge tõuseb ja ning mina valan ikka veel vee asemel õli tulle et leek võimas oleks. Äkki siis saab asja ka.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 19:20    Teema: Vasta viitega

kuulge, toidust rääkimine on julm eksole, ma pole midagi veel täna söönd ja nüüd hakkas eriti hull isu aga loomulikult ei viitsi ma nõusi pesta ja süüa teha ja pean oma ebainimliku laiskuse tõttu kannatama. fuff-fuff toidujuttudele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 13:05    Teema: Vasta viitega

Ah jaa.. meie inimväärtuste verstapost on kohale ilmunud, admin nagu ta julgeb end nimetada. Muidugi peab keegi oma kriitilise hinnangu meie kõrgelt hinnatud foorumi tegelastele andma. Kustuks muidu veel nii glamuurne leek milles kõik kohalikud kaugelt näha et karastunud on. Kuid ei.. ma ei pahada Sinu südamesopi salajase soovi ees Exb risti lüüa Vabarnamees, poleks Sa ju esimene, ega ka tõenäoliselt viimane nende seas. Hoia pealegi oma harki tõrvikutulel soojas nagu mäekoll & nõiu Exbi tallatud rada sest selline mühakas ning alusetu solvang suudaks mind vaid siis solvata, kui Sa seda mulle laulda üritaks.

Ummi kirjutas:
Huvitav, kas kõik hakkavad nüüd siin teemas arvamust avaldama selle teema kohta? (nagu ma praegu tegin) :hop:

EDIT: ^^

Sa pole seda teinud.

bio-tmnt kirjutas:

Ma pole kedagi siin valelikuks kutsunud.
Exb su väike juttuke oli rohkem minu jaoks mingi sõnade rida, mis ei andnud mingit realset tähendust. Vaid jättis mulje, et sa lihtsalt kirjutasid midagi aja viiteks või teema edasi liikumiseks.
Nii et ja nagu pikk jutt s**t jutt.

Ma mainisin et ei ole huvitatud mitmekordsest üle seletamisest, et keegi mulle teoreetiliselt lõputuid päringuid saadaks küsimaks järele mida iga sõna tähendada võib, kuidas seda sõna alternatiivses maailmas tõlgendada tohib & milline seos on sellel minu magamistoa sisustusega.
Kui sulle näib pikk jutt liiga keeruline proovi mõningaid pildiraamatuid või vestlusarendust sellise tegelasega nagu Vabarnamees, Tal nimelt on fantastilne võime pildi linkie leida & mul on kuri kahtlus, et Ta oskab neid ka kasutada.

alarkivi kompliment(nii ma seda võtan) mille Sa eelmisel lehel(eeldatavasti omi oskusi kasutades) kirjutasid, on ilusaim/luuleliseim mis Exb seni vastu võtnud.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 14:38    Teema: Vasta viitega

Ekslik on arvamus mille kohaselt minu autoriteetne isik eelviidatud kujutava kunsti teose üldsuse tähelepanu alla kergitas vaid kirjutusaluse teema nimikangelase auks ja hinnanguks! Lähedamal tõele on nood teravsilmsed hoomajad kellele ei jäänud märkamata nimetatud graafilise üksuse poolt kantava sõnumi kehtivus teistegi surelike suunas, kes hooletute sulejoonte või keel-suunurgas-pliiats-nudiks-näritud-kirehoos on tõmmanud siinsele virtuaalpaberile kraapsjalgu... Välistada ei saa ma ka enda vaieldamatult kosmilise isiku võimalikku langevust äsja väljaüteldud määratluse alla. Tunnistada tuleb veiseportree all ilutseva deviisi eksitavat loomust mis väljendub selle ainsuslikkuses - osava Photoshopi käsitsemise teel oleksin pidanud sõnumi paljususse väänama mis oleks ehk osaliselt mind vabastanud üksikisikute tagakiusaja ja monomaanilise inkvisiitori kurbloolisest mainest. T_T
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 15:26    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Ekslik on arvamus mille kohaselt minu autoriteetne isik eelviidatud kujutava kunsti teose üldsuse tähelepanu alla kergitas vaid kirjutusaluse teema nimikangelase auks ja hinnanguks! Lähedamal tõele on nood teravsilmsed hoomajad kellele ei jäänud märkamata nimetatud graafilise üksuse poolt kantava sõnumi kehtivus teistegi surelike suunas, kes hooletute sulejoonte või keel-suunurgas-pliiats-nudiks-näritud-kirehoos on tõmmanud siinsele virtuaalpaberile kraapsjalgu... Välistada ei saa ma ka enda vaieldamatult kosmilise isiku võimalikku langevust äsja väljaüteldud määratluse alla. Tunnistada tuleb veiseportree all ilutseva deviisi eksitavat loomust mis väljendub selle ainsuslikkuses - osava Photoshopi käsitsemise teel oleksin pidanud sõnumi paljususse väänama mis oleks ehk osaliselt mind vabastanud üksikisikute tagakiusaja ja monomaanilise inkvisiitori kurbloolisest mainest. T_T

GRRRR!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 17:36    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Sa pole seda teinud.

Ahsoo. Happybunny
EDIT: Minu arvamus pole veel nii selge, et teiesugused siin sellest aru saaks. Ammugi veel siis minusugused.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Teis Mai 02, 2006 18:58). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 17:53    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:

Tsiteerin::
Ekslik on arvamus mille kohaselt minu autoriteetne isik eelviidatud kujutava kunsti teose üldsuse tähelepanu alla kergitas vaid kirjutusaluse teema nimikangelase auks ja hinnanguks! Lähedamal tõele on nood teravsilmsed hoomajad kellele ei jäänud märkamata nimetatud graafilise üksuse poolt kantava sõnumi kehtivus teistegi surelike suunas, kes hooletute sulejoonte või keel-suunurgas-pliiats-nudiks-näritud-kirehoos on tõmmanud siinsele virtuaalpaberile kraapsjalgu... Välistada ei saa ma ka enda vaieldamatult kosmilise isiku võimalikku langevust äsja väljaüteldud määratluse alla. Tunnistada tuleb veiseportree all ilutseva deviisi eksitavat loomust mis väljendub selle ainsuslikkuses - osava Photoshopi käsitsemise teel oleksin pidanud sõnumi paljususse väänama mis oleks ehk osaliselt mind vabastanud üksikisikute tagakiusaja ja monomaanilise inkvisiitori kurbloolisest mainest.



Peaaegu nagu Exbi postitus 0.o .

Ainult et... midagi on siit veel puudu:

a) trüki- ja komavead

b) mõistetamatu lauseehitus (no kui ma hästi hoolega loen ja kaasa mõtlen, siis on paraku arusaadav)

c) märtrioreool ja tagakiusamisfoobia


Üldiselt tubli 4+ katsetus. Happybunny

Kui Vabarnamees viitsiks veel pingutada, võiks temast kindlasti kunagi tulevikus saada sama võimas postipersoon nagu Exb! :wink:

P.S. acousmatique, palun meile tagastada meie WINKY-smaili GRRRR! (<- selle asemel)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 18:25    Teema: Vasta viitega

nooo
muidugi oli se kompliment. ja exbi laused on ka suhteliselt mõistetavad. harjutage Masingu teoste peal, kui ühe neist (näiteks "Meil on lootust") läbi loed saad sa igast imelikest lauseehitusvormidest läbi järada!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 19:00    Teema: Vasta viitega

alarkivi, sa oled veel noor ega lugenud Exbi poste siis, kui ta siin foorumis täies tuules ringi tormles.

Praegune Exb-i lauseehitus on nagu

[waxes lyrical]

pehme soe varasuvine tuuleke, mis sasib õrnalt juukseid, paneb puuoksad päikese käes liigatama ja muudab langeva linnusita trajektoori just nii, et see sulle kena kaarega pehme plirtsu saatel õlale maandub.

[/waxes lyrical]

Kunagi oli aga Exb-i lauseehitus ikka nagu täiemõõduline üheksapalline orkaan, mis pani sellesinatse metafoorilise linnusita maapinnaga lausa horisontaalselt lendama ning suutis selle isegi läbi paksu jope pläraki! põue saata...

Those were the days emm
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 21:44    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
P.S. acousmatique, palun meile tagastada meie WINKY-smaili GRRRR! (<- selle asemel)


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 21:58    Teema: Vasta viitega

Miks te (vihje vabarnamehele) sunnite inimesi veel mõtlema, kui see kuhugi ei vii...kas tõesti on teid juba viidud viimasele piirile...
Miks te (exb'le) solvate vihjamisi pildiraamatuid?
Miks on kõik nii aktiivsed siin ?
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 22:11    Teema: Vasta viitega


_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 23:31    Teema: Vasta viitega

Oh Jah! Eks me kõik üritame kellegi moodi siin olla.
Aga minule ei meeldi pildiraamat ilma juttuta ja jutturaamat ilma pildita.
kuna on vaja pilte mis annaks aluse juttule ja on vaja juttu mis seletaks pildil toimuvat, kuna inimesed võivad asjadest saada tihti vale arusaamise. Aga Exb ma ei vaja sinu sõna selestusi kuna ma saan su sõnadest väga hästi aru, aga sinu laused, jäävad lihtsalt tühjaks, nagu sa poleks hingega asja juures. Kas sinu sisekosmos ei ühti siis selle foorumi omaga?

See on küsimis, mis vist jääb ilma vastuseta.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Mai 03, 2006 09:44    Teema: Vasta viitega

I second that, erick...


_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Kolm Mai 03, 2006 14:45    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
...leks ehk osaliselt mind vabastanud üksikisikute tagakiusaja ja monomaanilise inkvisiitori kurbloolisest mainest.

See on küll deliiriumi seisundis trükki lastud teos, mis ei suuda isegi kergemeelse lapse vaimu enda sisus veenda sest olgem ausad, kes varem Exbi liig-sisu-tihedat teksti veel tõsiselt võtnud on jääb ka pimedale selgelt nähtavale vähemust esindavale statistilisele positsioonile.
Vabarnamees kirjutas:
Lähedamal tõele on nood teravsilmsed hoomajad kellele ei jäänud märkamata nimetatud graafilise üksuse poolt kantava sõnumi kehtivus teistegi surelike suunas, kes hooletute sulejoonte või keel-suunurgas-pliiats-nudiks-näritud-kirehoos on tõmmanud siinsele virtuaalpaberile kraapsjalgu...

Niisiis eelistad oma visuaalselt, kuid grammatiliselt vigase solvanguga riivata pigem kõiki või valitud isikuid selleasemel, et suunata kogu pahameel ühe konkreetse individuaali (minu) vastu?
Selline üldine või poolenesti üldine mõnitus ühiskonna, kui igaühe kellel ei puudu ligipääs vastava info suhtes, peaks olema pehme versioon kinnitust leidnud teabe suhtes mille õigsuses ei saa enamus kahelda. Säärast käitumismaneeri piiravad nõudmised esitatakse muidugi esinduslikele isikuile kelle kombetalitlus on valdava ühiskonna või grupeeringu poolt jälgitav ning seetõttu reglementeeritud eeskujuks.
Pilt millega Vabarnamees "lugejaid tervitab" on aga pigem alusetu laim ühiskonna kõikehõlmaval aadressil millega saab natuke kõiki & õieti mitte kedagi pahandada.
Vabarnamees kirjutas:
Välistada ei saa ma ka enda vaieldamatult kosmilise isiku...
Vaieldamatult & veel kosmiline? ..päh!


erick kirjutas:

Praegune Exb-i lauseehitus on nagu

[waxes lyrical]

pehme soe varasuvine tuuleke, mis sasib õrnalt juukseid, paneb puuoksad päikese käes liigatama ja muudab langeva linnusita trajektoori just nii, et see sulle kena kaarega pehme plirtsu saatel õlale maandub.

[/waxes lyrical]

Kunagi oli aga Exb-i lauseehitus ikka nagu täiemõõduline üheksapalline orkaan, mis pani sellesinatse metafoorilise linnusita maapinnaga lausa horisontaalselt lendama ning suutis selle isegi läbi paksu jope pläraki! põue saata...

Kõigest kergemeelne alahinnang kõlvatu kõrvalkaldega, ei midagi enamat.


Chiisan kirjutas:
Miks te (vihje vabarnamehele) sunnite inimesi veel mõtlema, kui see kuhugi ei vii...kas tõesti on teid juba viidud viimasele piirile...

Viimane piir pole veel käe ulatuseski, vabarnamehele kohta paluks aga olla konkreetsem.
Chiisan kirjutas:

Miks te (exb'le) solvate vihjamisi pildiraamatuid?

Ma ei solvanud pildiraamatuid vaid julgesin neid soovitada kellelegi, kes pikka(kuigi tegelt nii lühikest) teksti liiaks lugeda peab. Minu vabandused kui see solvanguna näis.
Chiisan kirjutas:
Miks on kõik nii aktiivsed siin ?

Sest kõik armastavad Exbi.


bio-tmnt kirjutas:
Aga Exb ma ei vaja sinu sõna selestusi kuna ma saan su sõnadest väga hästi aru, aga sinu laused, jäävad lihtsalt tühjaks, nagu sa poleks hingega asja juures.

Mis kasu on arusaamisest sõnade osas kui lause ikkagi Sinuni ei jõua?
bio-tmnt kirjutas:
Kas sinu sisekosmos ei ühti siis selle foorumi omaga?

See oleks liiga pikk teema. Võibolla teinekord kui ma rohkem aega leian teen ürituse.


PALUKS mitte spammida minu teemat siin ükikute & nii väheütlevate piltidega mis kuidagi ei suuda teemaga haakuda.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 03, 2006 15:01    Teema: Vasta viitega


_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 03, 2006 15:35    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
PALUKS mitte spammida minu teemat siin ükikute & nii väheütlevate piltidega mis kuidagi ei suuda teemaga haakuda.

Kas nüüd on siis nii, et igaüks teeb siia foorumisse oma teema ja valib ise, mis pilte teised tohivad sinna postitada?
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: