OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Exb on a Plane
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 14:44    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
kammerer küll sinagi üks kord Exbi lausetest iseenesest aru hakkad saama, täpselt nagu poole aastane laps kõndima.[/color]


Kuna pooleaastased lapsed ei kõnni kunagi(hea küll, võibolla leidub erandeid - üks nii... miljonite seast), siis ei hakka ka kammerer sinu lausetest kunagi aru saama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Esm Apr 17, 2006 09:36    Teema: Vasta viitega

zork Sinul on sinnani kuhu kammerer juba jõudnud on veel pikk pikk tee minna!
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*


Viimati muutis seda Exb (Teis Apr 18, 2006 13:54). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Apr 17, 2006 10:16    Teema: Vasta viitega

Jah võibolla tõesti olen optimist ja võibolla tõesti ma ei saa aru millele teie n.ö suhe rajaneb( üksteise šestidega loopimine on väga põnev suhe ja veel internetis). Aga äkki keegi valgustaks mind, kuigi jah ma eriti ei sooviks asjasse või n.ö suhtesse sisse segada.

Selle loo algus ja edasine minek. On näha tüüpilist Stockholm sündroomi, kus rünnatud isk kaitseb teda rünnanud isikut.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Teis Apr 18, 2006 12:32    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Selle loo algus ja edasine minek. On näha tüüpilist Stockholm sündroomi, kus rünnatud isk kaitseb teda rünnanud isikut.

Ma ei tea küll mida Sa siin silmas pead, kuid kui viidatud on minu välja õeldud lausejupile,
Exb kirjutas:

& zork.. Sinul on sinnani kuhu kammerer juba jõudnud on veel pikk pikk tee minna!

siis ei ole minu võimuses ohjeldada inimesi kes ikka & jälle uut tähendust "mõtestuse võidukäigule" püüavad anda.
Või arvad Sa, bio-tmn, et peaksin igaühele, kes minu niigi õrna meeleseisu riivata suudab; saadud kahju korvama kirjaliku sissejuhatusega "Exbi arvamusest"?

Edu
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Apr 18, 2006 13:01    Teema: Vasta viitega

huvitav, et exb osalus vestluses muudab koheselt selle sisu. positiivne, kui inimesel on nii suur mõju teistele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 18, 2006 15:07    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:

Või arvad Sa, bio-tmn, et peaksin igaühele, kes minu niigi õrna meeleseisu riivata suudab; saadud kahju korvama kirjaliku sissejuhatusega "Exbi arvamusest"?

Edu


Kas sa seoses õrna meeleseisuga viitad kalduvusele kaotada kergesti oma ajutegevuse normaalseisund? Sellisel juhul muutub arusaadavaks ka raskesti loetava teksti kasutamine sinu poolt. Tark on see, kes oskab keerulisi asju lihtsalt seletada, rumalusel ja haiglusel aga ei ole teatavasti piire.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 09:49    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
rumalusel ja haiglusel aga ei ole teatavasti piire


sex , drugen und industrie
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 11:23    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Exb kirjutas:

Või arvad Sa, bio-tmn, et peaksin igaühele, kes minu niigi õrna meeleseisu riivata suudab; saadud kahju korvama kirjaliku sissejuhatusega "Exbi arvamusest"?

Edu


Kas sa seoses õrna meeleseisuga viitad kalduvusele kaotada kergesti oma ajutegevuse normaalseisund? Sellisel juhul muutub arusaadavaks ka raskesti loetava teksti kasutamine sinu poolt. Tark on see, kes oskab keerulisi asju lihtsalt seletada, rumalusel ja haiglusel aga ei ole teatavasti piire.


Ma ei taha Sinu seisukohta kuidagi halvustada kaptengalaktlan, kuid palun sul vaadata ka alternatiivide poole & ehk isegi korraks ette kujutada, et võibolla pole kõik päris nii algupärane ning lihtne nagu seda on sinu "maailmapilt" kaptengalaktlan.
Mulle jääb küll arusaamatuks kuidas kaptengalaktlan on suuteline Exbi ajutegavuse normaalseisundit defineerima, selle stabiilsuse küsimärgi alla viima & lõpuks vihjama sellele, et ma pole juba algul piisavalt selgemeelne, et antud arutelu alustadagi.
Kuid pole vaja vabandada.. ka lihtsas maailmas tuleb vahel ette pähkleid, mille ise kiirustades oleme jõudnud paberile kirjutada/trükkida.
Pealegi - kas veidike keerukust teeb maaima tõepoolest niipalju kehvemaks kohaks?

& oses õrna meeleseisuga vihjsin ma rohkem kui tõenäolisele võimalusele mind pahandada vähe läbimõeldud postitusega.
kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
rumalusel ja haiglusel aga ei ole teatavasti piire


sex , drugen und industrie

Jah.. Siin on üks nendest paljudest eksponaatidest!
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 12:17    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:

Ma ei taha Sinu seisukohta kuidagi halvustada kaptengalaktlan, kuid palun sul vaadata ka alternatiivide poole & ehk isegi korraks ette kujutada, et võibolla pole kõik päris nii algupärane ning lihtne nagu seda on sinu "maailmapilt" kaptengalaktlan.

Huvitav, kust on näha minu "maailmapilt"? Kas tõesti seisab see neis paaris lauses? Sellisel juhul on see mulle teadaolevalt kompaktseim maailmaseletus, mis kahjuks tegelikult küll seletab ainult üht aspekti konkreetses kontekstis.

Tsiteerin::

Mulle jääb küll arusaamatuks kuidas kaptengalaktlan on suuteline Exbi ajutegavuse normaalseisundit defineerima, selle stabiilsuse küsimärgi alla viima & lõpuks vihjama sellele, et ma pole juba algul piisavalt selgemeelne, et antud arutelu alustadagi.

Mulle jääb jällegi arusaamatuks, kuidas sa elementaarsetest asjadest aru ei saa? Ehk mõtled need enda jaoks liiga keerulisteks? Kui arvestada, et minu esialgne kommentaar oli selgelt provokatiivse iseloomuga, siis peaks sa ise mõtlema veidi alternatiivsete tõlgendamsite peale, alustades näiteks konteksti ja eelnevatest kogemusestest tulenevate andmete kokku sobitamisega. Keerukatest lausekonstruktsioonidest siin ei piisa, vaja on ka emotsionaalset intelligentsust.

Tsiteerin::

Kuid pole vaja vabandada.. ka lihtsas maailmas tuleb vahel ette pähkleid, mille ise kiirustades oleme jõudnud paberile kirjutada/trükkida.
Pealegi - kas veidike keerukust teeb maaima tõepoolest niipalju kehvemaks kohaks?

Ei tea küll, miks keegi peaks hetkel vabandama. Maailm ongi keeruline, seega ei ole mõtet vaeva näha sellega, et teda veel keerulisemaks teha. Ma üldse ei kahtle sinu abstraktse mõtlemise andes, küll aga selle kohatus kasutamises.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 15:58    Teema: Vasta viitega

Tundub, et teema tuleks ümber nimetada Exb saga'ks. Poolt-/vastuhääli?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 17:38    Teema: Vasta viitega

poolt. exb on nii tore ja huvitav, et tal võiks lausa oma osakond olla...anime, üldine, manga, tagasiside ja "EXB the extraordinary"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 23:04    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ma nõustun alarkivi soovitusega. Päris põnev oleks.

Aga oma lausega Stockholm sündroom-i kohta, oli mõeldud kogu teema käiku alates algusest. Kui loete algust siis näete kust see kõik tegelikult alguse sai.

Teiseks arvan, et sa Exb ei ole õrnameelne ja ma ei üritanud seda riivata ega rünnata või teisi kahjusid tekidada.
Sa tundud rohkem karm realist utoopilises
maailmas, keerukusega lihtsameelsuse vastu võitleja.
Aga ma ütlen, et kuigi mõni kord tundub aia taga rohi rohelisem olevat, võib see olla petlik. (eriti eestis, räägin omadest kogemustest, kurat kõik sammalt täis ja muud rohelist, aga muru oleks nagu varastatud sinna)

Exb sul oli võike näpukas- ma olen bio-tmnt mitte bio-tmn aga pole hullu
vihahoos juhtub ikka.

Xeb ole karm edasi ja ara unusta oma teema keerutamist.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 11:01    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Exb kirjutas:

Ma ei taha Sinu seisukohta kuidagi halvustada kaptengalaktlan, kuid palun sul vaadata ka alternatiivide poole & ehk isegi korraks ette kujutada, et võibolla pole kõik päris nii algupärane ning lihtne nagu seda on sinu "maailmapilt" kaptengalaktlan.

Huvitav, kust on näha minu "maailmapilt"? Kas tõesti seisab see neis paaris lauses? Sellisel juhul on see mulle teadaolevalt kompaktseim maailmaseletus, mis kahjuks tegelikult küll seletab ainult üht aspekti konkreetses kontekstis.

Olgugi, et kaptengalaktlan pole sisule olulist vormi andnud on siiski huvitav vähemalt ilusasse sõnaraami pandud tekstile vastata. Väärtus seegi.
kaptengalaktlan ma kinnitan, et ülal mainitud "Maailmapilt"(PS: juba originaalis jutumärkides) ei vasta mitte sellele mida Sa ülal nii taktidundetult üles puhuda üritad. Kuigi asjaolu, et Sa (vähemalt) teistkordselt rõhutad minule kui tark keegi on, kui too keerulisi asju lihtsalt oskab seletada [nagu mul puuduks võime mäletada].
See lihtsalt näitab, kui oluliseks pead Sina asjade seletamise lihtsust. Kui Sa ka endale "maailma" samast aspektist kirjeldad, peaksid ka need seletused(mis kujutavad maailmapilti) lihtsad olema. Seda muidugi juhul kui Sa piisavalt tark oled.[toetub kaptengalaktani lausel "Tark on see, kes oskab keerulisi asju lihtsalt seletada"]
kaptengalaktlan kirjutas:
Kui arvestada, et minu esialgne kommentaar oli selgelt provokatiivse iseloomuga, siis peaks sa ise mõtlema veidi alternatiivsete tõlgendamsite peale, alustades näiteks konteksti ja eelnevatest kogemusestest tulenevate andmete kokku sobitamisega.

See, et Sinu esialgne kommentaar oli provokatiivne peaks mind alternatiivide peale mõtlema panema rohkem ku et Sa oleks "lihtsalt niisama" kommentaari kirjutanud? Kallis kaptengalaktlan, see et oled provokatiivse(st. esile kutsuva) postitusega hakkama saanud annab ehk Sinu intelligentsusele "teatava sinise kuma" kuid ei anna ühtegi erilist põhjust Sinu teksti alternatiivse mõtestuse otsimiseks & kannab võrdset sisule keskenduvat lähenemist igaühe postituse suhtes. Olgu sinu lausetes ilutsevat võõrsõnastikku kuitahes palju.
Konteksti & eelneva kogemusega seoses loe ülalt!

bio-tmnt kirjutas:
Exb sul oli võike näpukas- ma olen bio-tmnt mitte bio-tmn aga pole hullu vihahoos juhtub ikka.


Ma vabandan kuid vihahoos? Millises küll?


Ma teeks (tõenäoliselt) asjatu üleskutse siiski Excel Saga'ga tutvumise asjus. Loodetavasti on enamus asjaosalisi seda juba näinud, parem oleks. Selle asemel, et "armastatud" Exbi juttu detailidesse langeda mida, nägu näha, kohalik liigagi sageli ignorentne asjaosalus kuidagi defineerida ei suuda.

Kõige paremat soovides,

Exb
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 11:37    Teema: Vasta viitega

lolololo
"armastatud" ära siis nüüd jutumärgista. se on ikka tõeline ja üllas tunne mida niisama ei loobita!!
sa oled ikka siiralt lemmik!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 13:58    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:

Olgugi, et kaptengalaktlan pole sisule olulist vormi andnud on siiski huvitav vähemalt ilusasse sõnaraami pandud tekstile vastata. Väärtus seegi.

Tundub, et selges kirjas kirjutatud jutt näib Exb'ile juba sisutuna. Võibolla peaks tegema mõne vangerduse, lisama tähelepanu hajutavaid diversioonsõnu ja uusimaid mõtteid hobuse unenäost?

Exb kirjutas:


Kuigi asjaolu, et Sa (vähemalt) teistkordselt rõhutad minule kui tark keegi on, kui too keerulisi asju lihtsalt oskab seletada [nagu mul puuduks võime mäletada].

Minu meelest puudub selles lauses öeldis ning sihitis, kuna koosneb ainult täiendist. Selline "keerukuse maale toomine" jätab ainult imestada. Mina kui lihtsamoeline sisutühja teksti ajav küündimatu tegelane ei suuda selle lause tegelikust mõttest aru saada, küll aga võin spekuleerida puuduva osa üle.
Ega mööda külgi maha ju ei jookseks oma laused korra enne "Saada" nuppu vajutamist üle lugeda? Minu meelest näitaks see vähemalt veidike respekti oma vestluspartneri suhtes.

Tsiteerin::

See, et Sinu esialgne kommentaar oli provokatiivne peaks mind alternatiivide peale mõtlema panema rohkem ku et Sa oleks "lihtsalt niisama" kommentaari kirjutanud? Kallis kaptengalaktlan, see et oled provokatiivse(st. esile kutsuva) postitusega hakkama saanud annab ehk Sinu intelligentsusele "teatava sinise kuma" kuid ei anna ühtegi erilist põhjust Sinu teksti alternatiivse mõtestuse otsimiseks & kannab võrdset sisule keskenduvat lähenemist igaühe postituse suhtes. Olgu sinu lausetes ilutsevat võõrsõnastikku kuitahes palju.
Konteksti & eelneva kogemusega seoses loe ülalt!

Tundub, et ei õnnestunud mul sulle selgeks teha, milles asi oli. Minu viga, olen ilmselt väga rumal, ei suuda ennast selgelt väljendada. Mõte oli ju kullakallis Exb selles, et antud provokatiivse kommentaari puhul omas kontekst ning eelnevad kogemused suuremat tähendust kui kommentaar ise. Kuidas saad sa analüüsida kommentaari sisu, kui ei võrdle seda taustsüsteemiga? Sellisel juhul muutub ju ka kommentaari sisust arusaamine küsitavaks, pigem on tegemist ühe meelevaldse tõlgendamisega. Ilmselt oled isegi tähele pannud, et samad sõnad erinevate inimeste suust eri aegadel võivad tähendada üsna erinevaid asju. Pealegi tundub sul olevat kalduvus võtta asju liiga tõsiselt, kas "sisule keskenduva lähenemise" rakendamisel ei jää mitte osad dimensioonid nii tänamatult puutumata?
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 21, 2006 08:59    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Olgugi, et kaptengalaktlan pole sisule olulist vormi andnud on siiski huvitav vähemalt ilusasse sõnaraami pandud tekstile vastata. Väärtus seegi.


offtopic LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa :
ma ei viitsinud neid viimaseid postitusi küll lugeda, aga silma jäi see masendav lause siiski.

exb-extraordinare, kas sa ütlesid seda mulle, kui sinu postituse potensiaalsele lugejale ? olles ise arutelus kaptengalaktlaniga ? nagu täiesti haige ! väga häirib selline loengupidamise vorm.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Reede Apr 21, 2006 10:45    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:

Exb kirjutas:

Olgugi, et kaptengalaktlan pole sisule olulist vormi andnud on siiski huvitav vähemalt ilusasse sõnaraami pandud tekstile vastata. Väärtus seegi.

Tundub, et selges kirjas kirjutatud jutt näib Exb'ile juba sisutuna. Võibolla peaks tegema mõne vangerduse, lisama tähelepanu hajutavaid diversioonsõnu ja uusimaid mõtteid hobuse unenäost?

Kallis kaptengalaktlan, mil moel vähendab lugupidamine ilukirja suhtes minu austust selge juttu vastu?
kaptengalaktlan kirjutas:

Exb kirjutas:

Kuigi asjaolu, et Sa (vähemalt) teistkordselt rõhutad minule kui tark keegi on, kui too keerulisi asju lihtsalt oskab seletada [nagu mul puuduks võime mäletada].

Minu meelest puudub selles lauses öeldis ning sihitis, kuna koosneb ainult täiendist. Selline "keerukuse maale toomine" jätab ainult imestada.

Jah ma tean seda, mitte öeldise ega sihitise vormi vaid asjaolu, et ülal toodud lause "poolik" tundub olevat. Kuid kirjapildis tunnen end nagu poeet, kellel on õigus omi riime nii kirjapildi kui grammatika seisukohast eirata ning ära tunne ennast sellest kuidagi solvatuna. Ma austan reegleid mis emakeele õpetus endaga kaasa toob kuid tunnen end neid järgides liig piiritletult.
kaptengalaktlan kirjutas:

Mina kui lihtsamoeline sisutühja teksti ajav küündimatu tegelane ei suuda selle lause tegelikust mõttest aru saada, küll aga võin spekuleerida puuduva osa üle.

Seda ütlesid Sina kallike.. Tegelikult oled ju nii armas, komistad küll vahel enda otsa - vihjad asjaoludele, millele ma kardan, ka Sa ise seletusi ei oska anda - kuid see on kõigest väike kõrvalnäht muidu nii prefektses vaimus.
kaptengalaktlan kirjutas:

Mõte oli ju kullakallis Exb selles, et antud provokatiivse kommentaari puhul omas kontekst ning eelnevad kogemused suuremat tähendust kui kommentaar ise. Kuidas saad sa analüüsida kommentaari sisu, kui ei võrdle seda taustsüsteemiga? Sellisel juhul muutub ju ka kommentaari sisust arusaamine küsitavaks, pigem on tegemist ühe meelevaldse tõlgendamisega.

Millisest taustsüsteemist Sa õige räägid? Minu valduses on vaid piiratud info ning ka selle suunda ei näi keegi suunavat. Kuidas saad siis rääkida taustsüsteemist mida pole keegi isegi määratlenud?
kaptengalaktlan kirjutas:
Pealegi tundub sul olevat kalduvus võtta asju liiga tõsiselt, kas "sisule keskenduva lähenemise" rakendamisel ei jää mitte osad dimensioonid nii tänamatult puutumata?

Nägu näiteks?

kaptengalaktlan selleasemel, et pikka ümber-nurga juttu teha Exbi vaimsest seisundist oleksid võinud palju vähem vaeva näha & otse välja küsida "Oled sa hull peast?" ning ma oleks võinud vastata "Nii nad võivad väita", kuigi kui "normaalse" inimese vastus oleks eitav, siis kuidas saaksid Sa üldse hullu vastust usaldada?

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
Olgugi, et kaptengalaktlan pole sisule olulist vormi andnud on siiski huvitav vähemalt ilusasse sõnaraami pandud tekstile vastata. Väärtus seegi.


offtopic :D :D :D :
ma ei viitsinud neid viimaseid postitusi küll lugeda, aga silma jäi see masendav lause siiski.

exb-extraordinare, kas sa ütlesid seda mulle, kui sinu postituse potensiaalsele lugejale ? olles ise arutelus kaptengalaktlaniga ? nagu täiesti haige ! väga häirib selline loengupidamise vorm.

Ei viitsinud lugeda? Milline haavav lause.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 21, 2006 12:01    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ei viitsinud lugeda? Milline haavav lause.


no ma ei taha haavata, aga sa ajad lihtsalt äärmielt ebahuvitavat mula elust ja tähtedest. kahtlustan, et sa oled lihstalt sajaga purjus kogu aeg ja teed meie kõigi kallal äärmiselt kõrgelennulist huumorit.

(muidugi tuleb nüüd post, et seda ta teeb loomulikult ka)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Apr 21, 2006 13:24    Teema: Vasta viitega

hmmm
ma arvan, et exb peaks book'ima loengusaali, meid kõiki sinna kutsuma ja rääkima lives, vahetule publikumile ja pidevalt nn realtime's küsimustele ja vastuväidetele reageerides oma vaated kogu maailma kohta ära seletama.
siis saaksime lõpetuseks kõig gruuphaagida ja saiakesi süüa ja oleksgi korras!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 21, 2006 14:22    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
Ei viitsinud lugeda? Milline haavav lause.


no ma ei taha haavata, aga sa ajad lihtsalt äärmielt ebahuvitavat mula elust ja tähtedest. kahtlustan, et sa oled lihstalt sajaga purjus kogu aeg ja teed meie kõigi kallal äärmiselt kõrgelennulist huumorit.

(muidugi tuleb nüüd post, et seda ta teeb loomulikult ka)


Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis pole Exb kunagi elus teadlikult pruukinud alkoholi.

Ja Exb, taustsüsteemi all mõtlesin seda, et on näiteks võimalik enda jaoks kujundada siin foorumis postitajate iseloomude mudelid vastavalt nende postitustele, lisaks tuleb juurde teema kontekst. Mõnda inimest tunnen ka reaalelust. Siia loetellu võib pisiasju veel lisada. Seda võibki lugeda antud hetkel postituste taustsüsteemiks. Seega võib iga postitust analüüsida võrdlevalt temast juba välja kujunenud mudeli suhtes.
Ja muide, selle jaoks pole vaja teha mingeid eraldi pingutusi, see tuleb suht iseenesest ilma selle peale mõtlemata. Seda nimetatakse süsteemseks mõtlemiseks, mis on statistiliselt rohkem omane meestele, seega ei saa sind süüdistada, kui see jääb sulle võõraks.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: