OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

uus digimoni hooaeg !
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 16:18    Teema: uus digimoni hooaeg ! Vasta viitega

uus digimoni hooaeg!digimon savers.liider on masaru daimon ja digimon on agumon .agumon on ümber muudetud ja puha http://www.digimonhimitsu.com/cute_news/data/upimages/vi24020.jpg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 17:50    Teema: Vasta viitega

Oh jebl...miks nad juba äa ei lõpeta. Digimoni hooajad lähvad järjst jabuamaks : / Pealegi on digimoniteema juba olemas -> http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=388
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 18:26    Teema: Vasta viitega

veel infot:masaru on 14 aastane ja :Original Concept: Hongo Akiyoshi
Director: Itou Naoyuki
Series Composition: Yamaguchi Ryota
Character Design: Aoi Sayo
Airdate: Premiers Sunday, April 2, at 9:00 AM on Fuji TV

Story:
It is set in the near future. The existence of "Digital Monster" has been confirmed with the discovery of net world, "Digital World". From the efforts of the leading authority of the research of Digimon and the Digital World, Daimon Suguru, we start to understand more about the life of Digimon and rare existance of evil Digimon... The government establishes the "Digital World Special Investigation Force - DATS (Digital Accident Tactics Squad)" for Digimon measures. The team of Professor Daimon's only son Masaru, Tohma and Yoshino puts a stop to the evil Digimon![img]http://www.digimonhimitsu.com/cute_news/data/upimages/vi24020.jpg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 22:27    Teema: Vasta viitega

*yawns*
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 06:17    Teema: Vasta viitega

jah juba uued hmm olen juba kõik vanemaid näinud. Nuh kui neil seal töö on tehtub, tuleb siis ka vaatata. Kuna lootsin et juba olen näinud kõik ära mis näha on aga
vaata tehakse muud kui edasi, ootan huviga juba neid näha. Happybunny ??? :)
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 15:27    Teema: Vasta viitega

veel! infot!ma ei viitsi tõlkida.Plot Information (Episode 1 Summary)

A young boy who enjoys fighting even more than the 3rd serving of rice - Daimon Masaru. On a certain day, before a fight that Masaru had been training for, a strange dinosaur-like creature appears. This strange creature, "Agumon", is a "Digital Monster" from another world, the "Digital World". Masaru and Agumon agree to communicate by fighting. However, Agumon had escaped from and was being chased by an organization which investigates digital phenomena, called "DATS (pronounced 'dats')". DATS attempts to recover Agumon from Masaru. As Masaru and Agumon are chased, they run into the Adult stage Digimon, Cockatrimon. Seeing its enormous form ignites Masaru's combative heart, and he challenges Cockatrimon to a fight. Upon striking Cockatrimon, a "Digisoul" forms in Masaru's fist. When Agumon recieves Masaru's Digisoul, he evolves into Geo Greymon and defeats Cockatrimon. Commander Satsuma of DATS, after reviewing the events around Agumon and Masaru, formally appoints them as scouts for DATS. Thus, the captain of the school's fight club, Daimon Masaru, and his partner Agumon, join the fight against the Digimon which are threatening the world's borders.

Daimon Masaru
Junior high student who likes to fight better than the 3rd serving of rice. When he meets someone that looks strong, he can't help but challenge them to a fight. After meeting and defeating the Digimon "Agumon" in a fight on a certain day, Agumon becomes his partner. Because of his latent powers which allowed Agumon to evolve, he becomes a member of DATS.

Tohma H. Norstein
The 14 year old child genius who has graduated university. His ability is considered elite, even within DATS. He bases his operates on data and theoretical principals, and as such, his personality clashes with Daimon's. His mother is Japanese and his father is a prominent Australian aristocrat.

Fujieda Yoshino
The crimson point of Masaru's team. She acts like a big sister to Masaru and Tohma. She is shrewdly respectful, she considers it her job to push Masaru and Tohma, her ability level is very high, and she has a strong trust for her companions. Her favorite phrase is "palanquin set with jewels" (a woman who marries into wealth).

Agumon (Daimon Masaru's Partner Digimon)
He adores Masaru, after being defeated in a fight by him while escaping from DATS. He follows and acts like Masaru, as if he was an older brother. His special technique, "Baby Flame" is to spit flames from his mouth, and he can evolve into Geo Greymon by recieving Masaru's "Digisoul".

Gaomon (Tohma H. Norstein's Partner Digimon)
Tohma's partner who calls him "master" and follows him without question. An Elite Digimon, like his Partner, Gaomon is both cool and intellectual, end he evolves into Gaogamon.

Lalamon (Fujieda Yoshino's Partner Digimon)
The Plant Type Digimon that is Yoshino's partner. Special technique is Nut Shoot. Thanks to Yoshino, it excels at relationships between man and Digimon, and is reliable and tied closely to friends. Evolves into "Sunflowmon".

Information from 事前情報屋ラリーゴ, translated by Suzie-chan from WtW Forums
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 20:13    Teema: Vasta viitega

tänud sisust kui vaba päev tulöeb siis hakkan otsima
ja viskan oma pilgu ka peale. :) Happybunny
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Märts 16, 2006 02:29    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Oh jebl...miks nad juba äa ei lõpeta. Digimoni hooajad lähvad järjst jabuamaks : /

Mille põhjal sa seda arvad? Kõhutunne? :)

Digimon on ju tegelikult paar aastat kusagil talveunes suikunud ja uus seeria tundub veidi teisele vanuseklassile suunatud olevat, vähemalt kui tegelaskujude character design'i vaadata. Või noh, tõenäoliselt ma eksin.

Miks nende tegelaste välimus nii tavaline on? Kus on need ujumisprillid, mis "juhil" alati peas on? :(

terraomegamon, mis sa asjast arvad?
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 16, 2006 06:04    Teema: Vasta viitega

jah mõndasid tundeid pole võimalik kirjeldada neid peab ise tundma wink :) ??? Happybunny
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 16, 2006 10:03    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Mille põhjal sa seda arvad? Kõhutunne? :)

Selle idee vajub kuidagi hoojast hooaega ära. Esimene hooag oli normalne. Tene hooaeg ka enamvähem, kuid kolmas juba ei pakkunud enam huvi. Neljanda ide juba oli kahtlane. Mai tea...võibolla minu maitses asi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Nelj Märts 16, 2006 15:15    Teema: Vasta viitega

nõustun genkyga
mul endalgi tunne et see juba teisest hooajast saati kuidagi väga segane olnud.. ja lõpuks - tüütav
sest nad venitavad oma sisuga kuidagi mis võtab vaatamisrõõmu

ei tea.. vähemalt mulle tundub nii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Märts 16, 2006 15:50    Teema: Vasta viitega

tegelikult on digimoni muudetud.ujumisprillid on ära võetud ja tegelased näevad vanemad välja .muideks,masaru on 14 ,tohma 14 kes lõpetas ülikooli 12 aastaselt ja yoshino on 18 aastane . olen näinud digimoni foorumites ,kuidas kõik kaebavad ,et masarul ujumisprille pole,sest see oli traditsioon.arvatavasti eestisse ei tule. ma hakkan fansubi või fandubi tegema,kui see 2 aprillil välja tuleb .ja muu info on withthewillis väljas.ja uus digiseade in digivice IC,mis on näeb välja nagu i,pod.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 16, 2006 20:23    Teema: Vasta viitega

Huvitav kas RDL2 hakkab näitama. reklaame veel pole näind muidugi ma pole vimasel aega ka saanud vaatata kuna töötan nagu Lomm Happybunny :) ??? Hop-Hop Hentai
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Reede Märts 17, 2006 13:13    Teema: Vasta viitega

acousmatique, digimonid ei ole talveunes olnud.aasta tagasi ilmus digimonidest täispikk 3D film ilma inimesteta.soovitan vaadata.selle nimi oli digitalmonster X-evolution.story oli kurb.info on withthewillis.ja johni B,ma ei usu ,et seda seal näidatakse .2 aprillil näidatakse eda jaapani fuji TV,s.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 12:14    Teema: Vasta viitega

uuendatud info :Digimon Savers

Original Concept: Hongo Akiyoshi
Director: Itou Naoyuki
Series Composition: Yamaguchi Ryota
Character Design: Aoi Sayo
Airdate: Premiers Sunday, April 2, at 9:00 AM on Fuji TV

Opening Theme
Title: Gou'ing! Going! My Soul!!
Artist: Dynamite SHU
Songwriter: Hiruma Tooru
Composer: POM
Arranger: Cher Watanabe

Ending Theme
Title: One Star
Artist: Ito Yousuke
Songwriter: Sakakibara Tomoko
Composer: POM
Arranger: Oono Hiroaki

Insert Song
Title: Believer
Artist: IKUO
Songwriter: Yamada Hiroshi
Composer/Arranger: Ohta Michihiko


Note: If you wish to use any of the information in this thread, please give proper credit.

Story

It is the not-so distant future. The protagonist, Masaru, is a second year Junior High student, and is undefeated in battle. Although his skills with personal computers and technology are lacking, his father (now missing) is the leading authority on "Digital World" research.
He meets the Digital Monster Agumon, who has escaped from DATS (Digital Accident Tactics Squad), a secret government organization. Despite terrible first impressions, the two become best friends by talking with their "fists".
With the other members of DATS, Masaru and Agumon work to investigate various incidents involving the Digital World and Digital Monsters, to try and get to the bottom of things...


Characters

Daimon Masaru: A 14 year old Junior High student who loves to fight. When he meets someone that looks strong, he can't help but challenge them. He is the only son of Professor Daimon. Agumon becomes his Partner after the two do battle, and because of his latent powers which can help Agumon evolve, he is recruited into DATS and placed on a three-person team with Tohma and Yoshino. Seiyuu: Hoshi Souichiro.

Tohma H. Norstein: A 14 year old child genius who already graduated from university at the age of 12. He is considered elite, even within DATS. He bases his actions on data and theoretical principals, causing his personality to clash with Masaru's. His mother is Japanese, and his father is a prominent Australian aristocrat. His partner is Gaomon. Seiyuu: Nojima Hirofumi.

Fujieda Yoshino: The crimson point of Masaru's team. She is 18 years old, and acts like the two boys' big sister. She is shrewd, respectful, considers it her job to push Masaru and Tohma, and has a strong trust in her companions. Her favorite phrase is "palanquin set with jewels", which is a woman that has married into wealth. Her partner is Lalamon. Seiyuu: Aragaki Yui.

Professor Daimon Suguru: Masaru's father and the leading authority on "Digital World" research. While studying the ecology of Digimon and the Digital World, he discovered rare, evild Digimon, and as a result, the government established the "Digital World Special Investigation Corps - DATS". Professor Daimon has gone missing.

DATS (Digital Accident Tactics Squad): The "Digital World Special Investigation Corps - DATS" is secret government organization dedicated to investigating digital phenomena and protecting the world from the threat of dangerous Digimon.

Commander Satsuma: A leader within DATS.

DATS Officers: There are two female officers of DATS, with Pawn Chessmon (Black and White) as their partners.


Digimon

Agumon: Originally deemed dangerous by DATS, Agumon escaped and met Masaru, becoming his Partner. He adores Masaru, and looks up to him like an older brother, trying to be like him. His special technique, Baby Flame, is to spit flames from his mouth, and he can evolve into Geo Greymon by recieving Masaru's Digisoul. Seiyuu: Matsuno Taiki.

Gaomon: Tohma's Partner Digimon, who calls him "master" and follows him without question. An Elite Digimon, like his partner, Gaomon is both cool and intellectual, end he evolves into Gaogamon. Seiyuu: Nakai Kazuya.

Lalamon: Yoshino's Plant Type Partner Digimon. She excels at human to Digimon relationships, and is reliable and closley tied to friends. Her special technique is Nut Shoot, and she can evolve into Sunflowmon. Seiyuu: Yukana.

Pawn Chessmon (Black)
Pawn Chessmon (White)


Digivice

This series' digivice is the Digivice iC, which is believed to be loosely based on the iPod. The buttons on its face are the same as the series logo, and it appears that the Digivice can be opened up, possibly to store cards within, as its size is roughly the same. It allows Digimon to evolve via "Digisoul Charge", and the lead characters are able to general something known as a "Digisoul" which, when recieved by a Digimon, evolves them.


Media

Plot, Digivice, Digimon, and Keychain Information
V-Jump March Scan - Character Lineart Sketches
Lineart and Logo enhanced
V-Jump April Scan - Character Info and Artwork *NEW*


Links
Official Digimon Savers Website
Toei Animation's Official Digimon Savers Press Release

Next Scheduled Update

V-Jump (May Issue): March


-----------------------------------------------------------------------------
This post was last modified: Today 03:51 AM by JKaizer.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
hallhaldjas



Liitunud: 23 Jan 2005
Postitusi: 59
Asukoht: Pisike pudel punast küünelakki ^^.

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 12:29    Teema: Vasta viitega

Esimene hooaeg oli vaatamist väärt (aga siis ma olin 10 ka). Teised olid juba magedad.
_________________
kin'en
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 14:31    Teema: Vasta viitega

JohnyB kirjutas:
Huvitav kas RDL2 hakkab näitama...

Ma arvan, et sa mõtled saksa kanalit RTL2

hallhaldjas kirjutas:
Esimene hooaeg oli vaatamist väärt (aga siis ma olin 10 ka). Teised olid juba magedad.

Nõustun sinuga. Mina olin siis vist mingi 12-14 : P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 14:47    Teema: Vasta viitega

hallhaldjas kirjutas:
Esimene hooaeg oli vaatamist väärt (aga siis ma olin 10 ka). Teised olid juba magedad.
ei olnud.mulle meeldisid kõik peale 02,e ,see armor evolution mulle ei meeldinud.ma olin siis 9,kui m esimest nägin.mina olen digimoni fänn sellest ajast peale.minge withthewilli ja teie arvamus muutub kohe.ma olen näunud seal 26 aastast digimoni fänni LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 20:35    Teema: Vasta viitega

minu arust oli ka ainult esimene hea. Teisi ma ei viitsinud yldse vaadata.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hallhaldjas



Liitunud: 23 Jan 2005
Postitusi: 59
Asukoht: Pisike pudel punast küünelakki ^^.

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 20:44    Teema: Vasta viitega

terraomegamon, mida sa digimonis leiad, et see sulle nii väga meeldib ??? ? Mulle küll kohale ei jõua.....
_________________
kin'en
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: