OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Don't fret people,It's just me and I have lil smth fer y'all
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas alltoodud video on või ei ole parim vanaaasta jäänuk?
Muidugi!
40%
 40%  [ 12 ]
Nah!
60%
 60%  [ 18 ]
Kokku Hääli : 30

Autor Teade
yuki



Liitunud: 18 Jan 2006
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 09:26    Teema: Vasta viitega

lmao
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 09:31    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ruri ära ole kiuslik, mulle just diagnoositi vaimne kõrvalkalle & kas Sa tõepoolest arvad, et teraapia on odav ettevõtmine?
Kuhu jääb Sinu mõistev suhtumine kaaskodaniku intellektuaalse minapildi kujundamisel?


Kas tõesti esimene kord kui Exb teeb enesekriitilise nalja?? :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 11:21    Teema: Vasta viitega

Seichi kirjutas:
Istu maha, mees, puhka jalga .)



minu arust ei pane need vaidlejaid enam ühtegi posti tähele, kus on vähem sõnu, kui emakeele lõpukirjandis =P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 13:32    Teema: Vasta viitega

Hai!
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 13:37    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
ma ei pea oma oponente rumalateks kuigi mõni küsimus võib küll seda vahel olla.

Tore, kui sa tõesti ei pea, s.t. kui see lause ei olnud mõeldud jällegi irooniana. Isiklikult mina ei pea ka sind rumalaks, kuid asi, mis väga soovida jätab on su eesti keele kasutus ja väljendusoskus. Siin ei toetu ma ainult iseenda arvamusele vaid ma siiski võtsin kätte ja küsisin mõne eesti keele alal pädevama inimese käest järgi ning kõik olid vähemalt ühes asjas ühel meelel - keelekasutus segane/kohutav/vigane, ei suuda ennast selgelt väljendada ega teistele selgeks teha. Kui sa ainult suudaksid ennast sellele alal parandada....
Ja lõpetuseks - rumalaid küsimusi ei ole olemas(kui sa kunagi omale lapse(d) saad, ehk saad siis sellest ka ise aru).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 16:47    Teema: Vasta viitega

Miks nad siis peaksidki tähelepanema, meie oleme veel madalamal tasemel kui kestahes teine oma ebaküpsete märkustega. Meid lihtsalt ignoreeritakse. Pole mõtet sõnu raisata meie peale .P
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 20:19    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Kuhu jääb Sinu mõistev suhtumine kaaskodaniku intellektuaalse minapildi kujundamisel?

mmm... raske pakkuda, aga ehk 10+ aasta kaugusele? kuid eks ma püüan endal tasapisi arendada seda mõistvat suhtumist kuni ma lõpuks teksti lugedes vait olen (st, ei kirjuta midagi) ja ainult noogutan mõistvalt kaasa 8)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 22:04    Teema: Vasta viitega

*Exb tuleb piima & küpsistega arvuti ette, et uurida oma vaimse seisukorra käekäiku*
geki kirjutas:
Seichi kirjutas:
Istu maha, mees, puhka jalga .)


minu arust ei pane need vaidlejaid enam ühtegi posti tähele, kus on vähem sõnu, kui emakeele lõpukirjandis =P

Muidugi, mingit taset peame ju hoidma!

zork kirjutas:
...kuid asi, mis väga soovida jätab on su eesti keele kasutus ja väljendusoskus. Siin ei toetu ma ainult iseenda arvamusele vaid ma siiski võtsin kätte ja küsisin mõne eesti keele alal pädevama inimese käest järgi ning kõik olid vähemalt ühes asjas ühel meelel - keelekasutus segane/kohutav/vigane, ei suuda ennast selgelt väljendada ega teistele selgeks teha. Kui sa ainult suudaksid ennast sellele alal parandada....
Ja lõpetuseks - rumalaid küsimusi ei ole olemas(kui sa kunagi omale lapse(d) saad, ehk saad siis sellest ka ise aru).

zork näib ümbritsetud olevat matemaatikute & emakeele oskajatest kel kindlasti vähemalt kõrgharidus omandatud vanal heal tarkade ajastul. Millist kadedust see ka minus ei tekitaks siis erick on mind palju olulisemast faktorist teavitanud & hetkel olen hõivatud pigem paranemisprotsessi edukast läbiviimisest kui kohalikuest emakeele õpetajaist kes mulle trükkimist õpetaks.
ruri kirjutas:
...eks ma püüan endal tasapisi arendada seda mõistvat suhtumist kuni ma lõpuks teksti lugedes vait olen (st, ei kirjuta midagi) ja ainult noogutan mõistvalt kaasa 8)

Kas see tähendab, et suudad kellegisse mõistvalt suhtuda vaid siis kui temaga nõustud?(noogutamine tähendab mõneti "jaatust, nõusolekut ...")
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 23:37    Teema: Vasta viitega

Näe, kurask, meie olemasolust oldakse siiski teadlikud =D
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 01:25    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Kas see tähendab, et suudad kellegisse mõistvalt suhtuda vaid siis kui temaga nõustud?(noogutamine tähendab mõneti "jaatust, nõusolekut ...")

minu arust pole mõistvalt suhtumisel eriti midagi pistmist sellega, et kas sa nõustud teisega või mitte. ma lihtsalt ei hakanud kõiki variante panema mida ma mõistvalt teha võin, vaid piirdusin kõige loomulikumaga mida tavaliselt väljendiga "ma saan sust aru" või "ma mõistan sind" kasutatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 02:12    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
zork näib ümbritsetud olevat matemaatikute & emakeele oskajatest kel kindlasti vähemalt kõrgharidus omandatud vanal heal tarkade ajastul.

Ei ole ümbritsetud, kuid alati on võimalus vajalike inimesteni jõuda. Ja muidugi, ega isegi eesti keele magistrant pole vist see õige inimene ütlema, kas Exbi eesti keel on arusaadav või mitte. Ja kauaaegse matemaatikaõpetaja haridus ning kogemus jääb meil ka alla Exbi omale, kes oskab meil ometi mainida inimeste nimesi, kes matemaatikaga tegelenud(midagi muud peale nimede pole tema käest siiani kuulda olnud).

Exb kirjutas:
Millist kadedust see ka minus ei tekitaks siis erick on mind palju olulisemast faktorist teavitanud & hetkel olen hõivatud pigem paranemisprotsessi edukast läbiviimisest kui kohalikuest emakeele õpetajaist kes mulle trükkimist õpetaks.


Selle peale võtan ma oma sõnad tagasi, mis ma eelnevalt sinu kohta ütlesin. Minu jaoks oled sa ennast täielikult tõestanud kui lootusetu juhtum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 03:09    Teema: Vasta viitega

Exb-exb, kes sa oled? Kas sa kokkutulekule tahad tulla? Tule ikka. Oleks kena uusi nägusid kohata. Süüa pead ise kaasa võtma, muidu on korras. Ära siple siin miskit ja tule näita enda näolapikest. Küll saame Aliastki koos mängitud või siis kaarte ning lõbusalt märjukest peale mekkida.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 09:05    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Ja kauaaegse matemaatikaõpetaja haridus ning kogemus jääb meil ka alla Exbi omale, kes oskab meil ometi mainida inimeste nimesi, kes matemaatikaga tegelenud(midagi muud peale nimede pole tema käest siiani kuulda olnud)

Ma ei tahaks pahaks panna Sinu kriitilist suhtumist minu ettekannetesse kuid säärane märkus väärib mõningast vastukaja. Nende paari matemaatiku nimi polnud mitte asjate üles toodud & kasvõi vähene ülevaade asjadest tuleb ainult kasuks. Mis puutub minu arusaama matemaatika valdkonnast, siis seletus tuleks nii pikk, et unusta see parem ära.



Tänan kutsumast Seichi! Hoolimata oma antisotsiaalsetest hoiakutest üritan selle peale mõtelda.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 09:44    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Ma ei tahaks pahaks panna Sinu kriitilist suhtumist minu ettekannetesse kuid säärane märkus väärib mõningast vastukaja. Nende paari matemaatiku nimi polnud mitte asjate üles toodud & kasvõi vähene ülevaade asjadest tuleb ainult kasuks.

Just, rõhk sellel et nende nimi ainult toodi esile. Ei mingit täpsemat viidet asjale. Ei mingit viidet sellele, mida nad tegid ja mida nende töödest otsima peaks.

Exb kirjutas:
Mis puutub minu arusaama matemaatika valdkonnast, siis seletus tuleks nii pikk, et unusta see parem ära.

Jah, unustan ära, sest sa demonstreerid oma suutmatust midagi seletada pidevalt(olgu see siis pikalt või lühidalt, lisaks paistab sul ka oma arusaam eesti keele valdkonnast olevat, mis tunduvalt seda seletust teiste jaoks raskendab). Sa ei suuda isegi konkreetsetele küsimustele vastuseid anda. Minu eespool toodud kuuest küsimusest oli sinu võimete piiriks anda vastus ainult ühele - mis keel on su emakeel. Ei saanud sa enda lauses sõna/fraasi äramärkimisega hakkama. Ei näidanud sa kuhugi, kust saaks teada 2-1=1 tehte loogilisuse kohta(matemaatilise tõestuse kohta on minul info olemas). Ei näidanud ühelegi ressursile, kust saaks teada, et matemaatika tuleneb loogikast või vastupidi. Ei toonud lisatähendust lausele - Pall on punane. Ei seletanud ka ära, mis põhjusel sa kasutad erineva tähendusega sõnu nagu oleks nad sama tähendusega - sõnad=lause, hõlmamatu=hallata, definitsioon=tähendus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 17:23    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
zork näib ümbritsetud olevat matemaatikute & emakeele oskajatest kel kindlasti vähemalt kõrgharidus omandatud vanal heal tarkade ajastul. Millist kadedust see ka minus ei tekitaks siis erick on mind palju olulisemast faktorist teavitanud & hetkel olen hõivatud pigem paranemisprotsessi edukast läbiviimisest kui kohalikuest emakeele õpetajaist kes mulle trükkimist õpetaks.


see on üks kohutavamalt kirjutatud lõik teksti, mida ma viimasel ajal lugenud olen. sorri, aga minu silmis on selliste postitustega suuteline lagedale tulema ainult keegi, kellel ei ole ajusid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 18:43    Teema: Vasta viitega

zork näib, et Sa ootad kelleltki teiselt, et too(antud hetkel siis mina) kõik(või siis tubli enamuse) Sinu eest ära teeks. Hiljem virised, et kõik pole Sulle piisavalt puust & punaselt ette tehtud. Näiteks vastuse lihtsa tehte matemaatilise või loogilise lahendamise kohta oled praktiliselt ise siia foorumi üles täheldanud; "Nii näiteks jõudis Peano oma aksiomaatikas väite 2x2=4 tõestuseni vist kusagil 74.-ndal leheküljel."
Sellest võiks tuletada, et antud ülesannet lahendad ka sa ise loogiliselt(peast) kallis zork sest kui selle tõestamine võttis Peano'l juba 74 lehekülge.. Küsitav on pigem üldse kas Sa oskaksid antud tehet matemaatiliselt lahendada.

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
zork näib ümbritsetud olevat matemaatikute & emakeele oskajatest kel kindlasti vähemalt kõrgharidus omandatud vanal heal tarkade ajastul. Millist kadedust see ka minus ei tekitaks siis erick on mind palju olulisemast faktorist teavitanud & hetkel olen hõivatud pigem paranemisprotsessi edukast läbiviimisest kui kohalikuest emakeele õpetajaist kes mulle trükkimist õpetaks.


see on üks kohutavamalt kirjutatud lõik teksti, mida ma viimasel ajal lugenud olen. sorri, aga minu silmis on selliste postitustega suuteline lagedale tulema ainult keegi, kellel ei ole ajusid.

Tänan sind üliolulise informatsiooni eest kammerer
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 19:48    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
zork näib, et Sa ootad kelleltki teiselt, et too(antud hetkel siis mina) kõik(või siis tubli enamuse) Sinu eest ära teeks. Hiljem virised, et kõik pole Sulle piisavalt puust & punaselt ette tehtud. Näiteks vastuse lihtsa tehte matemaatilise või loogilise lahendamise kohta oled praktiliselt ise siia foorumi üles täheldanud; "Nii näiteks jõudis Peano oma aksiomaatikas väite 2x2=4 tõestuseni vist kusagil 74.-ndal leheküljel."
Sellest võiks tuletada, et antud ülesannet lahendad ka sa ise loogiliselt(peast) kallis zork


Peast ei lahenda ma midagi loogiliselt vaid toetudes oma teadmistele ning võib öelda, et lihtsalt manipuleerin numbritega ning saan matemaatiliselt õige vastuse. Või lihtsalt tean õiget vastust, näiteks pähe õpitud korrutustabel. Küsid palju on 7x7 ja ma tean et vastus on 49. Ei mingit loogikat kuskil. Mis puutub sellesse ootamisse, et keegi minu eest asjad ära teeks... ma lihtsalt ootan vastust oma esitatud küsimustele, sinu käest. Või kuidas sinu arust see küsimuse/vastuse asi käib? Mina küsin sinult, sina maigutad suud, mina vastan iseendale ning siis sina ohid, eks miks sa ometi pead mulle vastama, kui ma ise ometi ära vastasin? Läheme lihtlausete juurde - kas sa vastasid küsimustele? Vastus on - ei. Ei kõlba vastuseks ka see üleval olev "sellest võiks tuletada". Minu poole pealt vaadates ei või.
Exb kirjutas:
sest kui selle tõestamine võttis Peano'l juba 74 lehekülge.. Küsitav on pigem üldse kas Sa oskaksid antud tehet matemaatiliselt lahendada.

Matemaatiliseks lahendamiseks ei pea ma mingi tehte matemaatilist tõestust iga kord ära tõestama, vaid lihtsalt lahendan tehte, seega jah - oskan küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 21:29    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tänan sind üliolulise informatsiooni eest kammerer


sind ka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 21:37    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::


Tänan kutsumast Seichi! Hoolimata oma antisotsiaalsetest hoiakutest üritan selle peale mõtelda.



mõni ime, et räägib nagu entsüklopeedia. ainult faktid faktid faktid. mine vahelduseks õue ja vaata, mis maailmas päriselt toimub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 23:17    Teema: Vasta viitega

Olen minagi antisotsiaalne. Ja isegi nii palju, et ma ei mõtlegi sellele kogunemisele minemisest. Vot. Väljas õhu käes ma käin ja usun, et Exb ka seda teeb, või siis vähemalt too, kes tema taga peitub ,)
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: