OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kes on teie suur ''anime hero''?
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2005 17:39    Teema: Kes on teie suur ''anime hero''? Vasta viitega

et kes siis,nagu animest või mangast enda lemmikkangelane või eeskuju kellele te yles vaataxite??
mul nt. nosferatu alucard(hellsing)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2005 21:46    Teema: Vasta viitega

Spike Spiegel (Cowboy Bebop) ja ka samast filmiversioonist pärit Vincent Volaju. Neil mõlemal on stiili.
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 14:58    Teema: Vasta viitega

Harima Kenji School Rumble :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 15:16    Teema: Vasta viitega

minu jaox on kõige suurem anime "hero" see väike tüdruk "graves of the fireflies'ist"...ja seda lihtsal põhjusel -vaatamata kõigele, ta ikka suutis olla õnnelik...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 15:17    Teema: Vasta viitega

rumi-chan (perfect blue)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 15:26    Teema: Vasta viitega

Mina "vaataksin üles" kõikidele animetegelastele, keda näidatakse ekraanil, mis asub minu silmade tavaasendist kõrgemal, ning kelle nägemise soov kaalub üles pikaajalise "üles vaatamisega" paratamatult kaasneva mõningase ebamugavustunde.

See nüüd oli selline... :)

Kui aga minult küsitaks, millist animetegelast võtaksin endale eeskujuks, siis selleks on kahtlemata Seita ("Grave of the Fireflies") - ehkki ealt noor, siiski mees nagu üks mees olla võiks. Loodan, et kui olukord seda nõuab, on mul ette näidata osakegi tema vaprusest, leidlikkusest ja ohvrimeelest.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 21:01    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Seita ("Grave of the Fireflies") - ehkki ealt noor, siiski mees nagu üks mees olla võiks. Loodan, et kui olukord seda nõuab, on mul ette näidata osakegi tema vaprusest, leidlikkusest ja ohvrimeelest.

ei saa lihtsalt jätta ütlemata, et mina ei suuda teda kuidagi kellelegi eeskujuks seada. viga võib-olla ka filmi esitusviisis ja minu olematutes teadmistes olukorrast sel ajal jaapanis, aga sellegipoolest - ta ei meeldinud mulle.

teemast: kahjuks mingeid herosid ja eeskujusid pole endale leidnud, aga kui potentsiaalsetest kandidaaditest rääkida, siis üheks võiks Shin-chani panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 22:35    Teema: Vasta viitega

andekas LaLaLaa LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 23:42    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
ei saa lihtsalt jätta ütlemata, et mina ei suuda teda kuidagi kellelegi eeskujuks seada. viga võib-olla ka filmi esitusviisis ja minu olematutes teadmistes olukorrast sel ajal jaapanis, aga sellegipoolest - ta ei meeldinud mulle.

Seda ma jah usun, et sa ei saa jätta ütlemata. Olukorraga tolleaegses Jaapanis pole siin minu meelest küll mitte üks kriips tegemist, kuna kõik omadused ja kogu käitumine, mida selles tegelases imetlen, tunduvad mulle võimalikud ka suvalisel teisel ajajärgul suvalises teises maailmanurgas. Kindlasti on võimalik talle ja tema tegudele ka palju ette heita, aga see on nii ka kõige säravamate eeskujude puhul (juhul, kui nad muidugi inimesed on). Ju siis tõesti on film selline, et erinevad vaatajad võivad seda vaadates erinevaid asju näha.

Kindlasti suudad sa midagi vastuväitelist ka eeltoodu pihta visata, mille pärast mul juba ette natuke halb olla on. Aga eks sa vaata ise, kas sa ei saa jätta. Minu jaoks oli see film kaunis kogemus, seda eelkõige just selle tõttu, mida ja kuidas Seita tegi või jättis tegemata.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 14, 2005 21:25    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Seda ma jah usun, et sa ei saa jätta ütlemata.

usu, aga sinu kurvastuseks pean ütlema, et mitte neil põhjustel mida sina oletad.
Tsiteerin::
Olukorraga tolleaegses Jaapanis pole siin minu meelest küll mitte üks kriips tegemist,

ma isegi usun seda, aga minu jaoks jäi midagi nagu puudu, et põhjendada Seita käitumist. kindlasti ka sellepärast, et mina ei suutnud temast aru saada nii nagu sina, seega otsisin vabandust puudulikust infost selle aja olukorra kohta.

üldiselt tundub, et ma pole umbes nelja aasta jooksul eriti muutunud, sest esimest korda vaadates oli mu arusaamatus tema käitumise kohta isegi suurem kui praegu (st eile), teist korda, filmi nähes.

ps! kui ma su ootusi ei täitnud, siis on mul kahju, et tekitasin ilma põhjuseta sulle keset päeva halva enesetunde. vabandan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 00:52    Teema: Vasta viitega

Minu suurim anime "hero" (vms) on Kogepan, sest ükski teine pan ega muu tegelane pole minus sellist kaastunnet ja mõistmist äratanud nagu tema. Tõeline kangelane oma traagilise kõrbemise kiuste.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 08:12    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
ps! kui ma su ootusi ei täitnud, siis on mul kahju, et tekitasin ilma põhjuseta sulle keset päeva halva enesetunde. vabandan.

Minu silmis on küsimus pigem selles, kas selle teema eesmärk on "las' ühed räägivad, kes on nende eeskujud või keda nad peavad kangelaslikeks, ning las' siis teised ütlevad, kas esimeste poolt nimetatud on ikka üldse väärt eeskujudeks olema" või mitte. Teisisõnu: kas asjaolu, et sul on võimalik öelda kellelegi teisele, et tema arvamus sinu meelest ei kõlba, tähendab, et sa pead seda tingimata tegema, või mitte. Või siis kolmandal viisil: kas isiklike põhjuste olemasolu, ütlemaks kellelegi, kes nendest põhjustest teadlik ei ole ega saagi olla, midagi, mis eeldatavasti pigem rikub kui parandab selle kellegi enesetunnet, õigustab selle millegi ütlemist või mitte.

Ise leian, et vastus kõikidele eeltoodud küsimustele on "ei", aga eks igaüks leiab muidugi enda jaoks õige vastuse. Mina leidsin, et minu jaoks oleks parem, kui ma siin senisest veelgi vähem sõna võtaksin ja esmajoones moderaatorikohustustele keskenduksin. Aga te ülejäänud, olge mõnusad edasi.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 09:13    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Teisisõnu: kas asjaolu, et sul on võimalik öelda kellelegi teisele, et tema arvamus sinu meelest ei kõlba,

kena, et sa sellest niimoodi aru said.
Tsiteerin::
Mina leidsin, et minu jaoks oleks parem, kui ma siin senisest veelgi vähem sõna võtaksin ja esmajoones moderaatorikohustustele keskenduksin. Aga te ülejäänud, olge mõnusad edasi.

nüüd tekitad sina mulle halva enesetunde, et näe, ajas vabarnamehe siit minema.

aga ma luban, et kui sa tulevikus ka midagi kirjutad, siis ma hoidun su tekstist võimalikult kaugele ja ei quote ühtegi sõna sealt, seega ära minu pärast kirjutamisel muretse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
PinkBunnyGirl14



Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 39
Asukoht: ::Koorime::

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 18:16    Teema: Vasta viitega

Himura Kenshin....üks anime kutt,keda ma tõesti imetlen...
:)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 13:49    Teema: Vasta viitega

kahtlemata motoko kusanagi
kuigi tawara bunshichi tenjou tenge-st võitis samuti mu siira poolehoiu :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 09:49    Teema: Vasta viitega

Isiklikult meeldib enim Hellsing :P , mix tal küll nii vähe osasi on URRRRRR

Mulle meeldivad seal Alucard {Big good vampire} - meeshero ja Celes Victoria {sümpaatsuse pärast} - naishero Happybunny [päris kenake kah Kallis Kallis ]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 11:26    Teema: Vasta viitega

animekangelaseks oleks kindlasti TOTORO!! LaLaLaa

Samas eeskujuks oleks mul arvatavasti Shindou Shuichi Gravitationist. Nimelt kui ma teiste inimestega (keda ma eriti hästi ei tunne) koos olen muutun ma väga vaikseks ja jätan sellise mulje nagu oleksin suht uje inimene. Ja üldse olen ma suht sünge inimene...
Shuichi on aga avatud, otsusekindel ja rõõmsameelne. Oleksin hea meelega rohkem tema moodi...
_________________




Viimati muutis seda Sato-chan (Teis Märts 15, 2005 21:38). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 20:10    Teema: Vasta viitega

Mulle isiklikult on nähtud jaapani animatsioonide pea- ja muidutegelastest kõige enam samastamis- ja avastamisrõõmu pakkunud Naota-kun FLCL-ist.

Kui tuju halb, vaatan mõnikord paar episoodi FLCL-i üle, ning kreisi fantaasia ja sügav inimlikkusetunne naasevad taas mu igapäevaeksistentsi. Kerge sentimentaalsusenoodiga üheskoos.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kotori



Liitunud: 22 Märts 2005
Postitusi: 34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 23:44    Teema: Vasta viitega

Minul on Kamui Shiro (X/1999)
_________________
Vale le pera vivir, pero siempre a yuda tener un angel que te cuide!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 08:54    Teema: Vasta viitega

vaadates fakti et alucardi valisin endale hero'ks kuna ta mu lemmikanime kangelane muutsin ma ikkagi meelt,ta ei ole tglt selline kelle sugune ma olla tahaks,ma m6tlesin kunagi ja avastasin et piccolo(DBZ Muhe ) on mulle k6ige iseloomulikum ja selline ma olla ka tahax,nagu tema nagu mina :wink:
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: