OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

"Omalooming" on suletud.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 09:58    Teema: "Omalooming" on suletud. Vasta viitega

Alates tänasest (25. oktoobrist 2004.a) ei sisaldu baka.ee's enam alamfoorumit "Omalooming". Selle otsuse võtsime pärast juba pikemat aega kestnud kahevahelolekut vastu, kuna foorumist oli silmarõõmu asemel kujunenud liigtundlike autorite ja solvamisvajadusega "kriitikute" vahelise enesekehtestamise areen. Et mitte rääkida liiga umbisikuliselt, siis võite teha aplausi muuseas järgmistele isikutele: Mr. Cinnamon, New-Guy, rott666, Ran-chan ning kõik teised, kes "Omaloomingus" kunagi sellist juttu on rääkinud, milleks neil näost-näkku kohtudes julgust poleks.

Kui keegi soovib oma raha ja vaevaga "Omaloomingu" sarnase foorumi püsti panna, siis jõudu talle selleks, samuti on meilt võimalik (autorite nõusolekul) saada seni "Omaloomingus" üleval olnud töid või linke nendele. Kui mõni autoritest on ära unustanud, kuhu ta oma pilte salvestas või üles riputas, siis infot sellegi kohta on võimalik meilt saada.

Kokkuvõtlikult: "Omaloomingu" foorum on tänasest suletud. Otsus on lõplik ja edasikaebamisele ei kuulu. baka.ee meeskond tänab kõiki teid, kes oma loomingut teistele vaatamiseks üles panid, ja soovib teile kunstivallas helget tulevikku!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 10:11    Teema: Vasta viitega

kurb küll, kuid jah omalooming läks käest ära.. saab ka ilma omaloominguta hakkama :P nii arvan vähemalt mina..

Oma arvamuse avaldamine eiole ju keelatud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rott666



Liitunud: 13 Okt 2004
Postitusi: 32

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 10:36    Teema: Re: "Omalooming" on suletud. Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Et mitte rääkida liiga umbisikuliselt, siis võite teha aplausi muuseas järgmistele isikutele: Mr. Cinnamon, New-Guy, rott666, Ran-chan ning kõik teised, kes "Omaloomingus" kunagi sellist juttu on rääkinud, milleks neil näost-näkku kohtudes julgust poleks.


eh,poleks julgust?Ega see, et ma siin foorumis olen ei tähenda, et ma mingi võhik olen ja ei saa iseenda eest seista...pigem on asi vahemaades, sest mingi downi pärast kuhugi tlna sõita ja oma aega niisama raisata...?pigem sisustaksin oma vabaaega millegi paremaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 12:43    Teema: Vasta viitega

mul kohe väga kahju et omalooming ää läx T_T
see oligi mul lemmik teema T_T
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 13:53    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
mul kohe väga kahju et omalooming ää läx T_T
see oligi mul lemmik teema T_T


sama siin:
mulle meeldis see kogemus nii väga, et ka eestis on väga häid manga stiilis joonistajaid...
...aga noh, vähemalt jääb mulle hea mälestus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 14:28    Teema: Vasta viitega

mnjah...kahju on tast küll
kui ma ei leia, et ainult nende nelja inimese pärast see kõik toimus.
oma arvamuse jätan ma ütlemata, kuna tahan veel foorumis mõni aeg pesitseda.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tanka



Liitunud: 3 Märts 2004
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 15:29    Teema: Vasta viitega

mul polnud kunagi midagi kriitika vastu T_T
omalooming oli p6nim6tteliselt ainuke p6hjus, miks ma siin k2isin T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
New-Guy



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 15:38    Teema: Vasta viitega

Nii, et minu pärast...vabandan T_T T_T

Vabandan siiralt T_T

See oli üks äge koht, kus oli nii üht kui teist.

Nii, et lumepall sai lõpuks nii suureks, et seda polnud enam võimalik peatada T_T T_T

Tuduluu T_T
_________________
http://gallogeta.deviantart.com
(Meelis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ran-chan



Liitunud: 1 Aug 2004
Postitusi: 116
Asukoht: Kusagil oma maailmas^-^'

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 15:56    Teema: Vasta viitega

gomen nasai onju aga kas on siis tõesti õige teisi sõimata ja siis veel karistuseta minema pääseda? minu arust oli see nüüd täiesti absurd ja cinnamon oleks seda kõike ka viisakamalt öelda saanud URRRRRR
_________________
You hate me for the things I haven't done,
And all your feelings for me are gone..
Beat me up, take away the pain,
Do not stop, soothe me again...
Knock me down, take away the pain,
Heal my wounds, soothe me again...

PB Forever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 16:27    Teema: Vasta viitega

IMHO oli omaloomingu sulgemine küll liiga trastiline samm. Kui on paar indiviide, kes "reostavad" teemasi, siis tuleks ikka neid karistada, mitte kõiki neid kes korralikult käituvad ja asja vastu huvi tunnevad. Kus mujal, kui siin samas BAKA foorumis, saavad meie kallid külastajad enda teoseid näidata ja tänu rohketele näpunäidetele ka ennast edasi areneda?
Ma kashjuks ei mäleta, et kas teema sticki's oli ka reeglid käitumise kohta selles foorumis. Igaljuhul tuleks õiget käitumist rohkem rõhutada.
Mulle meenutab selline käitumine "Ühe haige pärast terve linna maha põletamist". Pole meest, pole probleemi? Pole foorumit, pole probleemseid postitusi? Minu silmis kuidagi lapsik käitumine.
Kui moderaatorid ei suuda või ei viitsi teemasi korras hoida, siis võiks nt. BAKA meeskonda mõne kompetentse inimese juurde võtta.
Ma loodan, et teema millalgi uuesti avatakse.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 17:31    Teema: Vasta viitega

Ran-chan kirjutas:
gomen nasai onju aga kas on siis tõesti õige teisi sõimata ja siis veel karistuseta minema pääseda? minu arust oli see nüüd täiesti absurd ja cinnamon oleks seda kõike ka viisakamalt öelda saanud URRRRRR


muidugi oleks saanud igasugu asju paremini teha, aga kuna aega ei saa paraku tagasi keerata siis tuleb lihtsalt osata kriitilisust piirata
ja ega ainult kaneeli härra nüüd must lammas pole, niipalju kui mina erinevates foorumites ja üldse olen tähele pannud on kõigil inimestel ikkagi see kriitiline külg olemas, lihtsalt mõnel inimesel tuleb see rohkem esile
ja see et ühe lolli pärast linn maha põletatakse, ei vasta igakord tõele, sest siiamaani oleme me ju kõik omaloomngu foorumis sõna sekka öelnud, muidugi juhtub olema ka suht mõtetut lollust
ehksiis minupoolt hetkel viimane soovitus oleks:
töötame õige rohkem koos, üksteist aidates, sest kriitikat on isegi maailmas rohkem kui vaja oleks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 18:14    Teema: Vasta viitega

Ma vist ei väljendunud oma esimeses postituses piisavalt selgelt, ehkki lootsin seda teha.

Sestap rõhutan veelkord, et "Omaloomingu" sulgemine ei ole mingi äkkotsus, mis tehtud hetkeemotsioonide ajel. See mõte on päevakorras olnud juba pikemat aega ning et eilne "vallatu eneseväljendamine" ühes konkreetses teemas sai viimaseks piisaks kujundlikku karikasse, on kahetsusväärne, aga täiesti ettemääramatu tõik. Samuti on sellesuunalist juttu foorumis varemgi kirja pandud ning vähemalt mulle on üllatuseks, et see üldse kellelegi üllatuseks on.

Vastamaks küsimusele, olid "Omaloomingus" tõepoolest olemas suhteliselt lakoonilised reeglid, mis olid täienduseks seal ühtlasi kehtinud ning praegugi kogu baka.ee's kehtivatele üldistele käitumisreeglitele.

xin Zeran kirjutas:
Pole foorumit, pole probleemseid postitusi? Minu silmis kuidagi lapsik käitumine.

Kahtlemata võib see nõnda tunduda. Õnneks on isegi baka.ee kasutajatele tagatud kõik Eesti Vabariigi põhiseadusega kindlaks määratud põhiõigused ja vabadused, sh õigus vabale enesemääramisele, mis peaks võimaldama taolist meelehärmi tekitavat olukorda leevendada.

xin Zeran kirjutas:
Kus mujal, kui siin samas BAKA foorumis, saavad meie kallid külastajad enda teoseid näidata ja tänu rohketele näpunäidetele ka ennast edasi areneda?

Väga õige küsimus, millele aktiivsemad teie hulgast võiksid soovi korral hakata vastust leidma. Loodetavasti saame juba varsti kuulda Eesti esimesest doujinshi-portaalist. Ganbatte! Muhe
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Odin



Liitunud: 21 Juun 2003
Postitusi: 49
Asukoht: Valhalla...(Tallinn)

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 00:32    Teema: Vasta viitega

Oeh...minu jaoks kaotab see foorum enamasti oma mõtte, see oli põhiline asi mille pärast tulla. Aaga noh, mida siin iriseda, mis tehtud see tehtud, pole minu asi.
Arvan, et foorum kaotab selle tagajärjel päris palju populaarsust.
_________________
whatever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 01:21    Teema: Vasta viitega

Odin kirjutas:
Arvan, et foorum kaotab selle tagajärjel päris palju populaarsust.

eks seda näeb. samas pole tõenäoliselt ülejäänud foorumil selliste isikute näol palju kaotada, kes enamasti ainult omaloomingus sõna võtsid, sest arvatavasti ei panda seda tähelegi, et nad kadunud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 09:59    Teema: Vasta viitega

avaldaksin omaltki poolt kaastunnet populaarse teema sulgemisel, kuid ega see ju nüüd maailma lõpp ole :) Kui aus olla, siis liikusin meeleldi ringi just teistes teemades kui omaloomingus, sest lihtsalt ei jõudnud ega tahtnud mõnede juttu kuulata, ning tean veel teisigi inimesi, kes nii tegid.

Kuid kui kunagi peaks kohe anime/manga omaloomingu leheke valmima, siis andke aga teada, sisse tahaks kindlasti piiluda :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 11:49    Teema: Vasta viitega

Kas poleks mõeldav avada mingit sorti galerii baka esilehel, see tähendab foorumist eraldi, kuhu kõik registreerunud kasutajad saaksid omi pilte üles riputada, aga neid ei saaks kommenteerida, kui siis ainult privas...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 12:07    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
Kas poleks mõeldav avada mingit sorti galerii baka esilehel, see tähendab foorumist eraldi, kuhu kõik registreerunud kasutajad saaksid omi pilte üles riputada, aga neid ei saaks kommenteerida, kui siis ainult privas...


Nii ja naa... see eeldab ikkagi mingit kvaliteedikontrolli, et päris soperdused ülesse ei ilmuks. Ning see kvaliteedikontroll langeks minu ja Vabarna habrastele õlgadele, kes me võime olla õelamad ja vastikumad ja nõudlikumad kui kõik teised kasutajad kokku :p

Lühidalt, mina ei taha kunstikriitikuks saada!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 12:18    Teema: Vasta viitega

Omalooming oli jah üks suuremaid põhjuseid miks ma siin käisin. Huvitav on näha kuidas meie Eesti rahvas siis ka joonistab...teistes teemades ei räägita ka eriti midagi erilist...ei tia.....ikka kurb on küll...
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kinnu



Liitunud: 13 Okt 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 13:18    Teema: Vasta viitega

ma ei laseks ÜHTEGI pilti esilehele kui see oleks minu teha mis läheks ja mis ei läheks : D
seega. VALIGE MIND! : D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2004 15:04    Teema: Vasta viitega

Mina galerii abimodeks. : )

Kinnas ja Mina hoiaksime asja saastast puhtana. Kõik oleks tipp-topp.
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: